Dobré ráno, Vietname (1987)

Koktejl dramatu a komedie, ve kterém je americký disckjockey povolán do Vietnamu, aby tu rozveseloval vojáky jdoucí na smrt. Výborný Robin Williams!

Hříšný tanec (1987)

Jsem naprosto jiná krevní skupina, takže tenhle stupidní a prostoduchý příběh o lásce mladičké Frances a staršího frajera Johnyho jsem sice viděl, ale to jen proto, abych byl "in".Jinak registruji, že tenhle kýč se svého času stal zbožňovaným hitem pubertální i předpubertální (možná i popubertální) mládeže.

Ishtar (1987)

Tak tohle je jeden z největších propadáků, který byl kdy natočen. Nepomohla ani účast hvězd, ani halasná reklama. Prostě se to nepovedlo...

Nejistá sezóna (1987)

Když chce někdo dělat humor a bavit lidi, tak je to fuška. Je to prostě hořká komedie o vážných věcech ...Ale to už je přece historie, to přece byla 80.léta minulého století, ne?

O princezně Jasněnce a létajícím ševci (1987)

Tahle pohádka se mi líbila už v českých pohádkách Jana Drdy, filmové zpracování se povedlo-představitelky čarodějnic jsou téměř k nepoznání.

Páni Edisoni (1987)

Tenhle film už poněkud zastaral,díky technickým vymoženostem, které už dnes jsou samozřejmostí.Úsměvný dětský film ale vůbec není špatný.

Policajt v Beverly Hills II (1987)

Film je opět postaven na komice Murphyho a těží z úspěchu dílu prvního. Je o něco méně humoru, ale více honiček a střílení.

Potíže s Arizonou (1987)

Celkem vtipná komedie, nebýt motivu trochu přitaženého za vlasy - což takhle zkusit adopci? Ale to by nebylo to pravé ořechové, že ?

Projekt X (1987)

Šimpanz ovládající posunkovou řeč a jeho záchrana před vojenskými pokusy - o to tu jde. Příjemný film pro celou rodinu, mnoho vtipných situací (s opicemi je to samozřejmé),napětí i nezbytné dojetí.

Říše slunce (1987)

Jeden z filmů, ve kterém Mistr opustil půdu fantastických pohádek typu E.T.Příběh je plný vznešených symbolik, ale hitem se nestal.

Ovládací panel
7 bodů