Denny

okres Rokycany
důchodce

• 18.2.2003  13:26
    Jízda (1994)

Říká se: za málo peněz, málo muziky, ale v tomhle případě za málo peněz se udělal docela pohodový film.

• 21.2.2003  06:43

Podle mě to zase taková nuda není, ne že by to bylo něco excelentního , ale dá se na to koukat, už kvůli výkonu Sarandonové a Jonese.Líbil se mi také přirozený projev hlavního dětského představitele.

• 16.1.2003  13:26

No koukat se na to dá, i když :Eliška stále jen ukazuje dolíčky,strašidla to přehánějí , zámecký pán se svým lokajem jakbysmet - prostě nejkrásnější je mlýn a krajina kolem.

• 22.1.2003  13:55
    Saturnin (1994)

Ano, lepší je to číst, i když Vízner se na to hodí.

• 27.1.2003  06:49
    Zóna úniku (1994)

Kdyby tam nebylo to atraktivní parašutistické prostředí, tak nic nového.

• 23.1.2003  12:23

Drama z I.světové války, kdy vdova po rakouském důstojníkovi jde dělat ošetřovatelku, aby odčinila válečné hříchy svého muže. Expresivní pojetí je ne vždy přesvědčivé...

• 15.1.2003  13:05
    Jurský park (1993)

Je to sice fantastická podívaná, ale když si vzpomenu na mamuty a triceratopsy Karla Zemana, tak tohle je příliš dokonalé.

• 18.2.2003  13:32
    Kanárská spojka (1993)

Plyšový lev téhle slátanině opravdu sedí...

• 24.1.2003  13:00

Kostýmní upírské dílko se známými tvářemi se mohlo Soukupovi povést lépe.

• 20.2.2003  06:50

Prostředí čtyřicátých let minulého století je vystiženo dobře,zápletka je místy poněkud zamotaná, ale Pesci je dobrý herec, umí udělat takové "psí pohledy", že je mu člověku líto.

• 23.11.2011  06:33
    Chaplin (1992)

Je jasné, že nebylo lehké film natočit, R.Downey podal velmi dobrý výkon, je tu i podoba s Mistrem, ale jeho postava je znázorněna jen povrchně, stejně jako postavy ostatní. To by ale film musel trvat 3 hodiny ...

• 16.1.2003  13:36

Já se také připojuji k hlasům. že je to zdařilá komedie-dávat ji do odpadu,to je poněkud silná káva!!!

• 11.2.2003  06:54
    Souboj s oceánem (TV film) (1992)

V gumovém člunu se ocitne americká rodinka na mořské hladině, daleko od civilizace, ale její boj o přežití dopadne dobře.

• 15.1.2003  11:28

Proč se takové filmy točí a proč se za takové hrůzy vyhazují peníze. No třeba se to někomu líbí...

• 27.1.2003  07:04

Bezvadně obsazené typy a precizně zahrané, k takovýmto filmům však musíte mit vztah, ne každý má na to povahu.

• 17.1.2003  12:33

Z tohoto dílu se vytratilo kouzlo a pohoda předchozích, je to poznamenáno dobou-nemělo se to točit.

• 15.1.2003  13:40

V tomto případě platí, že dva (terminátoři) jsou lepší než jeden a že dvojka je lepší než jednička (film), Ale bez Arnieho by nebyl ani jeden, už se těším na trojku!!!

• 27.1.2003  06:55
    Atentát na Hitlera (TV film) (1990)

Docela zajímavá rekonstrukce(téměř) atentátu na Hitlera. Přestavitel hlavního aktéra Stauffenberga, Brad Davis, zemřel na AIDS. Hitler se mi moc nelíbil, v ruských válečných filmech byl věrohodnější.

• 24.2.2003  06:42

Další "perla" z dílny bratrů Norrisových- už jsem si prostě zvykl, že od Chucka Norrise nelze čekat nic jiného, než pár kopanců . Je pravda, že proti svým dřívějším filmům dnes více používá střelné zbraně - pak už ale nemá, co předvádět...

• 13.3.2003  13:36

Poněkud krotká satira na reálný socialismus, která ale přišla s křížkem po funuse, nebo také pět minut po dvanácté.

• 17.1.2003  12:45

Tak tahleta pohádková slátanina prý vznikla z nouze, když na Barrandově zůstaly nějaké kulisy a filmaři usoudili, že by se mohly ještě využít. No, raději je měli zbourat!

• 10.2.2003  12:03
    Predátor 2 (1990)

Mě se víc líbila "jednotka", jednak prostředí džungle a moment překvapení a očekávání, jednak Arnie. Tady je sice celé hejno oblud, ale ten jeden úplně stačil.

• 19.2.2003  07:00

Tvrdý až brutální příběh policisty se odehrává v duchu trendu Seagalových filmů. Motiv ani zpracování sice nepřináší nic nového, ale charisma hlavního hrdiny funguje.

• 17.1.2003  13:45

Emigrantská romance z USA, kde se snaží Depardieu získat kýženou zelenou kartu, aby tam mohl žít. Uzavře sňatek s Andie a snaží se přesvědčit zkušené úředníky, že to nebylo naoko , ale opravdu. To se mu sice nezdaří , ale mezi oběma vznikne vztah,silnější než zelená karta. Celkem to jde.

• 15.1.2003  11:45
    Batman (1989)

V Americe možná hit, ale u nás jsme přece je s trochu jiného těsta. Ale Nicholson je jednička vždy a všude.

• 20.1.2003  13:41
    Bizon (1989)

Z tohohle snímku si pamatuju jednoho neforemného dlouhána, a pak že ho spolurežíroval M.Issa,syrský manžel Lenky Termerové.

• 14.2.2003  12:46

Jeden ze snímků "podmořské vlny" roku 1989. Spoustu chyb a nepřesvědčivé herecké výkony nemohou zakrýt ani dobré speciální efekty. Průměrná podívaná plná obehraných schémat.

• 28.1.2003  12:27

Značně ponurý pohádkový příběh je poněkud zmatený, čerpá z více motivů a je to nějaké nesourodé.

• 13.2.2003  06:54
    Kickboxer (1989)

Tak tohle je Bloodsport v bleděmodrém:stejný příběh, stejné tváře,stejná gesta,stejné všechno. Možná s tím rozdílem, že se tady víc učí a míň bojuje,soupeř je podlejší, ale o to také snadněji porazitelný.

• 4.2.2003  06:57
    Moucha II (1989)

Je to slušný horror,který však v porovnání s hlubokou symbolikou a logickým uspořádáním prvního dílu působí jen jako velmi slabý, plochý a roztříštěný odvar.