Denny

okres Rokycany
důchodce

• 26.2.2003  09:11
    Youngblood (1986)

Příběh z hokejového prostředí podkreslený intrikami v hokeji, za pozornost stojí výborná kamera hokejových utkání.

• 16.1.2003  13:48

Tedy tohle byl dost silný úlet nejen paní Magdy. Ve filmu si vezme hokejového trenéra a pak téměř celý film "vyvádí"...

• 20.1.2003  07:10

Villaggio tentokráte nehraje první housle,je jedním ze třech údajných synovců, kteří pro svého údajného strýčka kradou.Obvykle bláznivá italská komedie...

• 21.1.2003  08:53

Známo také jako Americký bojovník: jak infantilní-sám voják v poli zajme a pobije celou armádu najatých ninjů.

• 20.1.2003  11:22

No jo, když něco režíruje Kachyňa, tak v tom jsou většinou nahotinky-aspoň něco.

• 17.1.2003  06:35

Má to být dobrodružně-komediální, ale moc se to nepovedlo. i když v tom hrají dvě hvězdy. Místy se člověk musí zasmát, ale většinou tam, kde by si to asi tvůrci nepřáli.

• 21.2.2003  13:45

Středověká legenda o nešťastných milencích oddělených krutou kletbou je působivá a s dobrými hereckými výkony. Zázraky jsou jen v pohádkách,škoda...

• 10.2.2003  12:07
    Komando (1985)

90 minut napětí, čítanková ukázka action.Film si neklade žádné umělecké nároky a tak ho musí divák brát.

• 11.2.2003  06:47
    Legenda (1985)

Pohádkový příběh s působivou kouzelnou atmosférou o boji dobra a zla. Plno postaviček(skřítci,princezny,zlé nestvůry,jednorožec,...), ale Pyšná princezna se mi líbí víc, i když je nesrovnatelně chudší a skromnější,a ještě k tomu černobílá.

• 28.1.2003  07:01
    Maska (1985)

Tenhle dramatický film o znetvořeném chlapci byl natočen podle skutečnosti. Místy je to opravdu dojemné a Erik Stoltz hraje výborně, i když vlastně nevidíme jeho tvář.

• 11.2.2003  11:40

Téměř komorní sci-fi příběh s výrazným humánním poselstvím. Setkání dvou civilizací na nehostinné planetě se po počáteční nenávisti mění v nutnou spolupráci a posléze v přátelství. Dobře zahraný film s kvalitním scénářem.

• 12.2.2003  12:37

Jeden z lepších horrorů. Oživlí mrtví mají hlad a chutná jim lidský mozek.Akce,napětí a speciální efekty na vysoké úrovni

• 17.1.2003  11:15
    Perinbaba (1985)

Mně prostě ten československý Fellinni nějak nesedí-to je samá alegorie a člověku pak uniká ten pravý smysl.

• 25.2.2003  11:43

Výborná zábava pro ty, kteří se chtějí jen bavit a nevyžadují u každého gagu intelektuální hloubku.

• 14.2.2003  12:38

Další pomsta Paula Kerseye tam, kde na to policie nestačí. Bronson střílí jako o závod, bídáci padají jako špejle na střelnici a lidé tleskají... Otřepané, prázdné,nudné a už to zřejmě nebaví ani Bronsona.

• 3.2.2003  13:57
    Rudá Sonja (1985)

Když má někdo rád fantasy příběhy, tak se mu bude určitě líbit i tenhle, i když se mu dá lecos vytknout, třeba křečovitost některých scén apod.

• 4.3.2003  06:52

Další z řady policajtských filmů Delona, kdy navíc bere spravedlnost do svých rukou. Přes požehnané množství spotřebovaného střeliva a mrtvol (na každých deset minut připadá jedna) však není příliš povedený.

• 30.1.2003  07:01

Dva uprchlí vězni spadnou z bláta do louže, když si k útěku z vězení vyberou vlak, který se řítí ke zkáze. Scénář dělal renomovaný Akira Kurosawa, tak to snad nemůže být špatné, ne?

• 31.1.2003  10:23

Další ze řady snímků na téma vlkodlaka,docela povedená kreatura netvora. Stříbrná kulka by měla vlkodlaky likvidovat.

• 17.1.2003  13:28

Docela hezká podívaná, ale i trochu dlouhá . Streepová jako obvykle září, tentokráte v trojúhelníku .

• 15.1.2003  11:42

Můj nejoblíbenější mafiánský film se všemi mafiánskými atributy, výborným Nicholsonem (jak jinak) a svůdnou Turnerovou (jak jinak).

• 11.2.2003  11:32

Tahle svérázná satira na militarismus všeho druhu je založena na výkonu dvou výborných komiků, kteří systematicky mění každý "špionský motiv" v absurditu.

• 20.1.2003  10:33

Jiří Krampole, nikdo není dokonalý, že?

• 17.2.2003  08:41

Natočeno k padesátiletí provozu barrandovských ateliérů... Výpravná televizní podívaná, na které se sešlo mnoho tehdejších ředitelů a dalších důležitých a všichni se tvářili spokojeně.

• 27.2.2003  06:50
    C.H.U.D. (1984)

Průměrný horror s několika zajímavými momenty. Celek však vyznívá tuctově a nenápaditě. Jen tak pro pořádek: zkratka v názvu označuje odpadní látky s toxickými účinky.

• 17.2.2003  13:46

Období režiséra Olmera, kdy ještě věděl, jak se točí dobré divácké filmy. Velká necimrmanovská role Zd. Svěráka.

• 6.2.2003  07:01
    Duna (1984)

Zfilmování stejnojmenné knihy bylo svým způsobem odvážné, kdo to četl, tak mi asi dá za pravdu. Mnoho intrik, láska,zrada,přátelství,nenávist-to vše v meziplanetárním měřítku.

• 15.1.2003  07:11

Velice povedená komedie, stojící na výkonu Karla Heřmánka, co by prvorepublikového frajera. Těžko si představit někoho jiného v hlavní roli...

• 21.2.2003  13:54

Docela podařené spojení dobrodružného žánru s motivy melodramatu a katastrofických příběhů a ještě k tomu přenos v čase. Zajímavě vykreslené postavy a kvalitně podaný příběh.

• 7.2.2003  06:46
    Gremlins (1984)

Vidět ty malé příšerky jak parodují člověka se vším všudy, tzn.opíjejí se v baru, narušují dopravu, pustoší kino.-krásná míchanice komedie a horroru.