Denny

Zdeněk Vild

okres Rokycany
důchodce

• 14.2.2003  12:35

Další osudy soukromého mstitele Paula Kerseye, kdy opět musí vzít spravedlnost do vlastních rukou.Nic nového a kvalita poloviční.

• 26.2.2003  09:21

Opravdu výborný film z exotického prostředí v Indonésii v době hroucení místního režimu. Za povšimnutí stojí i maličká Linda Huntová v mužské roli.

• 12.2.2003  06:45

Meryl Streepová hraje matku, která je v Osvětimi nucena obětovat jedno dítě, aby zachránila druhé a s tím se pak v dalším životě nemůže vyrovnat. Jak to u Meryl bývá, ona zahraje všechno perfektně, i když v tomto případě vnímavý divák pozná, že herci, kteří něco podobného nikdy nepoznali, nedokáží si s rolí úplně poradit.

• 17.1.2003  12:31

Docela zajímavý nápad, jak by asi mimozemšťané pohlíželi na naše životní snažení, které opravdu místy působí komicky.

• 13.2.2003  12:46
    Tron (1982)

Ve své době po technické stránce naprosto revoluční dílo- při natáčení většiny scén byly totiž interiéry a některé scény celé vyrobeny počítačem, kam je v příběhu přenesen i hrdina filmu. Dobrodružná cesta podivným světem programů je vcelku originální nápad.

• 20.1.2003  11:39

Tak téhle pohádce jsem nikdy nepřišel na chuť, i když tam hrajou dva Trávníčkové a je točena v zajímavých exteriérech.

• 12.2.2003  12:50
    Voják (1982)

Poněkud přiblý filmový thriller, ve kterém se ruští agenti pokoušejí donutit teroristy ke krádeži plutonia. Nic moc.

• 15.1.2003  12:11
    Věc (1982)

Má-li někdo veselou náladu a neví, jak se přivést do opaku, aŤ se podívá na tenhle film. Něco tak ponurého,skličujícího a vůbec neradostného se jen tak nevidí. To ale neznamená, že to není vynikající film.

• 27.1.2003  11:26

Tahle pohádka mi připadá taková těžkopádná,triky nepovedené , jen pár dobrých hereckých výkonů.

• 17.2.2003  12:30

J.Herz projevil v tomhle filmu svoji oblibu černém humoru i lehké morbidnosti - není to jeho špičkové dílo.Zajímavá je role mafiánského poskoka Fofa, kterou hraje v některých scénách Jiří Hrzán a po jeho tragické smrti M. Středa.

• 15.1.2003  07:08
    Gallipoli (1981)

Film by měli vidět ti, kdo pořád haraší zbraněmi a mají chuť si zaválčit. Myslím, že mladí muži by měli mit poněkud jiné zájmy, než po sobě střílet.

• 12.2.2003  07:09

Při rutinním cvičení v pralesních močálech v Louisianě se ztratí skupina příslušníků národní gardy a je zmasakrována francouzsky mluvícími osadníky. Nic pro citlivé povahy, prostředí ještě horší než v Králi Šumavy.

• 7.2.2003  06:53
    Kopyto (1981)

Když hraje někde Pierre Richard, tak je jasné, kam se bude dílko ubírat. Tahle komedie je navíc založena na protikladu obou hlavních představitelů.

• 16.1.2003  13:39
    Křtiny (1981)

Podle mě je to velice vtipná komedie, kde září i Dáša.

• 19.2.2003  07:16

Moderní žena v domácnosti se vinou chemického prostředku náhle zmenší do velikosti panenky Barbie.Lily Tomlinová nemá příliš možností hrát, scénář jí toho moc nedovoluje. Průměrný snímek.

• 21.2.2003  06:58

Tohle druhé zpracování úspěšného románu je akčnější a dobrodružnější než první, spíše milostná verze. Ale největším kladem filmu je bezesporu herecký výkon Jacka Nicholsona, který odsouvá do pozadí všechno ostatní.

• 30.1.2003  07:08
    Scanners (1981)

Snímek na pomezí sci-fi a horroru se opírá o motiv telekineze a jejího zneužití. Kromě legendárních "vybuchujících hlav" se ve filmu najde i špetka černého humoru.

• 17.1.2003  13:41

Honba za spadlým letadlem, na jehož palubě je několik zlatých cihel. Zájemců je několik a vo tom to je!!!

• 15.1.2003  10:42

Myslím, že i pan Jules Verne by se při tomto výborném filmu bavil.

• 21.1.2003  06:39

Kusturica vystudoval FAMU a jeho snímek se odehrává v periferii tehdy ještě jugoslávského Sarajeva.Šestnáctiletý chlapec zažívá lásku i zklamání s lehčí dívkou Dolly Bell.Česká škola šedesátých let se pozná.

• 21.1.2003  11:32
    Výstřel (1981)

Hrdina tanečních filmů v netypické roli, oproti Zvětšenině není vražda náhodně zachycena na fotografii, ale na magnetofonový pásek.

• 27.1.2003  07:14
    Zelňačka (1981)

Nebylo to špatné, ale Funese daboval Lábus, a i když se snažil, tak to prostě nebylo ono.

• 15.1.2003  07:03

Australský výsadek má zachránit z území obsazeného Japonci diplomata ze sestřeleného letadla a odvézt ho do bezpečí. Nic nového ve válečných akčních filmech: hodně střílení a krve,zaujme samozřejmě účast superhvězdy(tehdy ještě ne) Mela Gibsona.

• 21.1.2003  11:35
    Žár těla (1981)

Film známý jako Žár těla, z Turnerové srší erotika,nedivím se, že jí Hurt podlehl.

• 21.1.2003  08:51
    Aligátor (1980)

Spláchnutý aligátor vyroste a působí problémy. Nic moc originálního, vyvolává to pocit"to už jsem někde viděl"...

• 16.1.2003  12:29
    Bankéřka (1980)

Bankéřka v podání Romy se stává trnem v oku svých kolegů a dojde to tak daleko, že je zastřelena.

• 16.1.2003  11:45
    Brubaker (1980)

Redford je přesvědčivý, zřejmě roli nastudoval na identických místech.

• 17.2.2003  13:51

Volné pokračování úspěšné komedie je prostě "dvojka",ale dá se na to koukat.Jestliže se tomu už teď nesmějeme, tak to znamená, že :buď jsme ztratili smysl pro humor, nebo už nemáme maloměšťáky.

• 13.2.2003  07:13

Brilantní výkon Hoskinse v roli šéfa gangsterů,permanentní napětí, mnoho násilí. Dá se říci, že to lze téměř srovnávat se slavným Kmotrem.

• 19.2.2003  14:10
    Hordubal (1980)

Tahle již druhá adaptace Čapkova románu je poněkud zjednodušena, asi není jednoduché román zfilmovat.