Denny

Zdeněk Vild

okres Rokycany
důchodce

• 17.1.2003  12:42

Maminka Slunéčková si přiliš nerozumí se svým synem Otakarem Brouskem ml., nosí mu sice pomeranče, ale na tom se nedá stavět.Konec je otevřený...

• 17.1.2003  12:40
    Byli jednou dva písaři (TV seriál) (1972)

Výborný, v podstatě konverzační seriál, který táhnou dva naši herečtí velikáni.

• 17.1.2003  12:38

Faustovský film z raných začátků Jany Hlaváčové, celkem to jde.

• 17.1.2003  12:37

Jeden z nejhorších filmů, které jsem viděl. Asi ho Rapoš natočil pro svou Evičku, aby se podívala do Afriky.Hrůza!!!!!

• 17.1.2003  12:35

Tahle pohádka se mi líbila už v českých pohádkách Jana Drdy, filmové zpracování se povedlo-představitelky čarodějnic jsou téměř k nepoznání.

• 17.1.2003  12:33

Z tohoto dílu se vytratilo kouzlo a pohoda předchozích, je to poznamenáno dobou-nemělo se to točit.

• 17.1.2003  12:31

Docela zajímavý nápad, jak by asi mimozemšťané pohlíželi na naše životní snažení, které opravdu místy působí komicky.

• 17.1.2003  12:25

Ideologie stranou a pak je tohle jeden z našich nejlepších filmů a když si uvědomíme, jak to na hranicích vypadá teď, je to k neuvěření.Mladíci, kteří narukovali v té době na západní hranici, to neměli vůbec jednoduché. Lukavského důstojník Kot je jeho nejvýraznější rolí.

• 17.1.2003  11:15
    Perinbaba (1985)

Mně prostě ten československý Fellinni nějak nesedí-to je samá alegorie a člověku pak uniká ten pravý smysl.

• 17.1.2003  11:13
    Silnice (1954)

Chudák Gelsomina, takové důvěřivé a naivní stvoření a ještě jí přijde do cesty darebák Zampano. No jo, život je prevít...

• 17.1.2003  11:09
    Řek Zorba (1964)

No chtělo by to mít náturu Zorby a z ničeho si nic nedělat.

• 17.1.2003  11:06
    Dva mrazíci (1954)

Tak to je jeden ze dvou filmů, v němž se sešli dva velikáni, Burian a Werich.Tentokráte sice jenom oživují nakreslené postavičky mrazíků,ale stojí to za to.

• 17.1.2003  10:39

Tak je jasné, že film je poplatný době svého vzniku,zajímavá je role Jana Wericha , který se vlastně jen směje v hledišti, co by divák (vedle něho sedí Vladimír Dvořák).

• 17.1.2003  10:34

Samozřejmě, že je to kvalitní film,ale mám dojem, že mnoho diváků po jeho zhlédnutí bude na rozpacích-je to nějak odtrženo od "lidství".

• 17.1.2003  07:06

Tak tuhle parodii na předválečné červené knihovny bralo hodně diváků, a hlavně divaček vážně a když slyšeli na závěr filmu z úst O.Nového, o čem to vlastně bylo, byl to pro ně šok. O. Nový si ale v tomto filmu vystřihl jednu z posledních (ne-li poslední) rolí, která mu seděla. Pan nasadil montérky a do ruky vzal francouzák...

• 17.1.2003  07:01

Tahle Sůl nad zlato se povedla a navíc měla proti Pyšné princezně výhodu, že se sehnali peníze na barevný film. Nádherná přehlídka nejlepších českých herců a hereček.

• 17.1.2003  06:49
    Kozoroh 1 (1977)

Tak v tomhle filmu jde o našvindlovaný let amerických kosmonautů na Mars a pak je třeba je odstranit, jako nepohodlné svědky. Jak to asi je s letem a chozením po Měsíci? Byli tam opravdu?

• 17.1.2003  06:42
    Koule (1998)

Já jsem sice literární předlohu nečetl, ale asi jsem udělal chybu, protože tohle sci-fi se mi vůbec nelíbilo, i když žánr mi sedí. Námět vypadá velice lákavě, ale zpracování se kdesi na dně moře utopilo.

• 17.1.2003  06:35

Má to být dobrodružně-komediální, ale moc se to nepovedlo. i když v tom hrají dvě hvězdy. Místy se člověk musí zasmát, ale většinou tam, kde by si to asi tvůrci nepřáli.

• 16.1.2003  13:48

Tedy tohle byl dost silný úlet nejen paní Magdy. Ve filmu si vezme hokejového trenéra a pak téměř celý film "vyvádí"...

• 16.1.2003  13:46

Mě se líbilo, když pan Bek napsal ve svých pamětech, že v tomhle filmu hrál řidiče autobusu, ale přitom seděl na nějaké bedně a kolem něho a jeho cestujících ubíhala krajina.

• 16.1.2003  13:44
    Siréna (1947)

Tak tenhle film byl ohodnocen i na MFF v Itáii a zachycuje nelehké živobytí níže postavených lidí na Kladensku, kde je stále slyšet houkání tovární sirény.

• 16.1.2003  13:42
    Bílá paní (1965)

No tak na tohle museli mít soudruzi na kulturním oddělení ÚV opravdu pifku, je tam plno skrytých i odkrytých narážek na tehdejší situaci.

• 16.1.2003  13:39
    Křtiny (1981)

Podle mě je to velice vtipná komedie, kde září i Dáša.

• 16.1.2003  13:36

Já se také připojuji k hlasům. že je to zdařilá komedie-dávat ji do odpadu,to je poněkud silná káva!!!

• 16.1.2003  13:31

Je to takový klidný film, který asi nikoho neurazí a když skončí, tak máme docela dobrý pocit.

• 16.1.2003  13:30
    Casablanca (1942)

Jak se řekne Casablanca, tak všude samé superlativy. Myslím že dost diváků bylo zklamáno, někdo ovšem ne. Závěrečná scéna na letišti byla v několika dalších filmech parodována.

• 16.1.2003  13:26

No koukat se na to dá, i když :Eliška stále jen ukazuje dolíčky,strašidla to přehánějí , zámecký pán se svým lokajem jakbysmet - prostě nejkrásnější je mlýn a krajina kolem.

• 16.1.2003  12:32
    Velké ticho (1968)

Trintignant hraje mlčícího tajemného pistolníka, který jen střílí,ale nevyhraje.

• 16.1.2003  12:29
    Bankéřka (1980)

Bankéřka v podání Romy se stává trnem v oku svých kolegů a dojde to tak daleko, že je zastřelena.