Denny

Zdeněk Vild

okres Rokycany
důchodce

• 27.2.2003  06:54

Když to člověk viděl před třiceti lety, vzal to jinak, než kdyby to viděl v dněšní záplavě amerických action. Ale má to daleko větší kouzlo...

• 27.2.2003  06:50
    C.H.U.D. (1984)

Průměrný horror s několika zajímavými momenty. Celek však vyznívá tuctově a nenápaditě. Jen tak pro pořádek: zkratka v názvu označuje odpadní látky s toxickými účinky.

• 27.2.2003  06:46

Místy trochu přehnané, konec poněkud nedotažený, výkon J.Langeové mi připadal příliš excentrický. Nevím, jestli to byl thriller nebo melodramatický příběh,prostě to byla slátanina. A protože jsem to viděl na Nově, tak byl ještě useklý konec.Co to tam mají za blbce!!!!

• 26.2.2003  09:32

Film varuje před nebezpečím náhodného a neúmyslného rozpoutání atomové války. Je to možná poněkud nadsazené, ale atmosféra je výborně budovaná a někoho z toho může i mrazit v zádech.

• 26.2.2003  09:26

Jeden z nejzdařilejších filmů populárního komika Gene Wildera připomíná romantiku Slaměného vdovce, zazní zde i známý hit Stevie Wondera I Just Called to Say I Love You.Kelly Le Brocková je opravdu svůdná, takže se Genemu nemůžeme divit, že se do ní zblázní.

• 26.2.2003  09:21

Opravdu výborný film z exotického prostředí v Indonésii v době hroucení místního režimu. Za povšimnutí stojí i maličká Linda Huntová v mužské roli.

• 26.2.2003  09:11
    Youngblood (1986)

Příběh z hokejového prostředí podkreslený intrikami v hokeji, za pozornost stojí výborná kamera hokejových utkání.

• 26.2.2003  09:08

Klasická komedie postavená na komice de Funese s nečekaným závěrem, kdy žena slaví Pyrrhovo vítězství nad svým koumákem manželem.Zajímavé spojení mistra komiky s Girardotovou.

• 25.2.2003  11:47

Nenáročný, místy až vulgární humor - nejvyšší čas přestat.

• 25.2.2003  11:45

Asi nejlepší díl celé série, využívající gagy z předchozích dílů a přivádějící je v nových variantách téměř k dokonalosti.

• 25.2.2003  11:43

Výborná zábava pro ty, kteří se chtějí jen bavit a nevyžadují u každého gagu intelektuální hloubku.

• 25.2.2003  11:40

Dovedně naplánovaná loupež klenotů se nepovede tak, jak by bylo záhodno, a to je začátek zábavy, kterou výtečně režíroval Peter Yates. Jeho film je zrařilou kombinací akce, humoru a napětí.

• 25.2.2003  11:37

Jeden z nejslavnějších westernů, výborná režie, výborný herecký výkon Garyho Coopera, který se nebál porušit tradici westernových hrdinů a ukázal pochyby a strach hrdiny.

• 25.2.2003  11:34

Vzrušující příběh z amerických dálnic uvedený u nás pod názvem Hazardní hra. Divoké a nebezpečné honičky a statečný boj hlavního hrdiny proti mocnějšímu protivníkovi.

• 25.2.2003  11:31

Jeden z prvních westernů Eastwooda,svižný děj, hodně střílení. Clint má jistou ruku, ať sahá po koltech či po ženách...

• 25.2.2003  11:26

Tohle je slabota, a ani charismatický Clint v roli nepříliš schopného policisty-alkoholíka to nezachrání.

• 25.2.2003  11:23
    Gándhí (1982)

Jedna z nejlepších biografií v historii filmu,velkolepá podívaná s účastí tisíců statistů, vynikající Ben Kingsley. A přitom se indická strana zpočátku nemohla smířit s tím, že její legendu ma ztvárnit Angličan.

• 25.2.2003  11:20

Výchozím motivem filmu je odchod četníků do výslužby a jeho hlavní devizou komika Funese. I čtvrté setkání se členy policejního sboru je opět takové, jaké má být:plné vtipných situací,dobrých gagů, honiček, záměn osob a dalších omylů, vyvolávajících řadu zmatků.

• 24.2.2003  06:50

Nevzpomínám si, že bych v nějakém dalším filmu byl svědkem tolika dějových kotrmelců .Ještě že to nevysílala NOVA, která má ve zvyku useknout závěrečné titulky...

• 24.2.2003  06:47

Myslím že Maraisovi lépe slušel kostým a kord, tohle je poněkud směšné, i když to zřejmě komedie má být.

• 24.2.2003  06:45

Kdo má vlastně v rukou osud lidstva, když ani prezidenti dvou velmocí nic nezmůžou ? Ale lidstvo je nepoučitelné, že pane Bushi!!!

• 24.2.2003  06:42

Další "perla" z dílny bratrů Norrisových- už jsem si prostě zvykl, že od Chucka Norrise nelze čekat nic jiného, než pár kopanců . Je pravda, že proti svým dřívějším filmům dnes více používá střelné zbraně - pak už ale nemá, co předvádět...

• 21.2.2003  13:54

Docela podařené spojení dobrodružného žánru s motivy melodramatu a katastrofických příběhů a ještě k tomu přenos v čase. Zajímavě vykreslené postavy a kvalitně podaný příběh.

• 21.2.2003  13:51
    Piraňa (1978)

Už při vyslovení názvu se v podvědomí začne ozývat cvakání nenasytných tlam. A když je stále hladových rybiček celé hejno a dostane se do blízkosti jezera s turisty, tak je o zábavu postaráno.

• 21.2.2003  13:45

Středověká legenda o nešťastných milencích oddělených krutou kletbou je působivá a s dobrými hereckými výkony. Zázraky jsou jen v pohádkách,škoda...

• 21.2.2003  13:40

Tohle je "startovní" díl populární série o vraždícím přízraku. Všechno se odehrává v průběhu jednoho dne a divák je v roli vraha. Oběť křičí,krev stříká,není to moc chutné...

• 21.2.2003  07:05
    Protokol (1984)

Komedie z diplomatického prostředí stojí a padá s výkonem Goldie Hawnové, jak jinak...

• 21.2.2003  07:02
    Projekt X (1987)

Šimpanz ovládající posunkovou řeč a jeho záchrana před vojenskými pokusy - o to tu jde. Příjemný film pro celou rodinu, mnoho vtipných situací (s opicemi je to samozřejmé),napětí i nezbytné dojetí.

• 21.2.2003  06:58

Tohle druhé zpracování úspěšného románu je akčnější a dobrodružnější než první, spíše milostná verze. Ale největším kladem filmu je bezesporu herecký výkon Jacka Nicholsona, který odsouvá do pozadí všechno ostatní.

• 21.2.2003  06:55

Pře supermoderní speciální efekty zřejmě nejslabší díl,ale otevřený závěr dával tušit, že se bude pokračovat...