Denny

okres Rokycany
důchodce

• 13.2.2003  06:54
    Kickboxer (1989)

Tak tohle je Bloodsport v bleděmodrém:stejný příběh, stejné tváře,stejná gesta,stejné všechno. Možná s tím rozdílem, že se tady víc učí a míň bojuje,soupeř je podlejší, ale o to také snadněji porazitelný.

• 13.2.2003  06:50

Specialisté se snaží osvobodit prezidenta USA, kterého v Torontu unesli teroristé. Je to sice dramatická a napínavá podívaná, ale má to ohrané nápady a nepříliš inteligentní dialogy.

• 13.2.2003  06:46
    Piráti (1986)

Matthau v dost netradiční roli-nevím, co ho k tomu vedlo. Musela to být fuška, hrát celý film jen s jednou nohou,ale ani to nepomohlo.

• 12.2.2003  12:50
    Voják (1982)

Poněkud přiblý filmový thriller, ve kterém se ruští agenti pokoušejí donutit teroristy ke krádeži plutonia. Nic moc.

• 12.2.2003  12:48

Celkem povedená komedie, plná bravurních honiček až do poslední kapky benzinu,přepisové bouračky a vtipné dialogy.

• 12.2.2003  12:45

Světová hvězda ve filmu o sexuálních problémech a starostech dospívání. Ne nejhorší režisérský debut, ve kterém nechybí humor,půvab, ale na druhé straně také trochu cynismu.

• 12.2.2003  12:42

Velmi dobrý horror, dosahující kvalit prvního dílu.Opět oživlé mrtvoly a zajímavé na tom je, že mají zase hlad a chtějí lidské mozky.

• 12.2.2003  12:37

Jeden z lepších horrorů. Oživlí mrtví mají hlad a chutná jim lidský mozek.Akce,napětí a speciální efekty na vysoké úrovni

• 12.2.2003  07:20
    Sssssss (1973)

Lidstvo prý vyhyne na nedostatek energetických surovin a šanci přežít mají pouze studenokrevní živočichové, třeba hadi. A na tom je založen výzkum herpetologa, který své asistenty proměňuje v hady. Průměrný film s lehkým mrazením, kdy všichni vědí, co se děje, jen oběť ne.

• 12.2.2003  07:12
    Žbluňk! (1984)

Hodně slovního i situačního humoru, sympatická satira s dobrými hereckými výkony. Život ve velkoměstě prostě není nic lákavého ani příjemného pro mořskou pannu. A pak ti otravní vědci - pořád chtějí něco zkoumat.

• 12.2.2003  07:09

Při rutinním cvičení v pralesních močálech v Louisianě se ztratí skupina příslušníků národní gardy a je zmasakrována francouzsky mluvícími osadníky. Nic pro citlivé povahy, prostředí ještě horší než v Králi Šumavy.

• 12.2.2003  07:00

Naprostá klasika, nestárnoucí film, vtipné dialogy,dobrá režie a výtečné herecké výkony. Pikantní jsou výroky Curtise na adresu Marilyn ohledně jejich líbacích scén, když film po letech hodnotil.

• 12.2.2003  06:54
    Spaceballs (1987)

Myslím ,že i skalní fanoušci Star Wars musí být nadšeni touto jednou z nejzdařilejších parodiíí mistra parodií. Chceme-li se ovšem dívat na parodie, musíme znát originál, jinak nevíme, o co jde.

• 12.2.2003  06:50
    Spartakus (1960)

Tahle velkolepá historická podívaná je samozřejmě trochu zidealizovaná, zvláště postava otroka Spartaka, ale film je to vynikající.

• 12.2.2003  06:45

Meryl Streepová hraje matku, která je v Osvětimi nucena obětovat jedno dítě, aby zachránila druhé a s tím se pak v dalším životě nemůže vyrovnat. Jak to u Meryl bývá, ona zahraje všechno perfektně, i když v tomto případě vnímavý divák pozná, že herci, kteří něco podobného nikdy nepoznali, nedokáží si s rolí úplně poradit.

• 12.2.2003  06:38

Tak jsem viděl poprvé upíra-černocha. Vzhledem k tomu, že Murphyho drtivá většina rolí je komediálních, nemohl jsem si úplně zvyknout na tuto jeho "vážnou" roli -prostě mi to nesedlo.

• 11.2.2003  11:40

Téměř komorní sci-fi příběh s výrazným humánním poselstvím. Setkání dvou civilizací na nehostinné planetě se po počáteční nenávisti mění v nutnou spolupráci a posléze v přátelství. Dobře zahraný film s kvalitním scénářem.

• 11.2.2003  11:36

Jeden z filmů, ve kterém Mistr opustil půdu fantastických pohádek typu E.T.Příběh je plný vznešených symbolik, ale hitem se nestal.

• 11.2.2003  11:32

Tahle svérázná satira na militarismus všeho druhu je založena na výkonu dvou výborných komiků, kteří systematicky mění každý "špionský motiv" v absurditu.

• 11.2.2003  11:24

Romantická komedie popisuje příběh newyorského psychiatra, který se zamiluje do své krásné pacientky. Celkem sympatický milostný příběh, mnoho dobrého humoru a vtipné gagy.

• 11.2.2003  11:22

Skvělá, téměř dokumentárně laděná rekonstrukce vylodění spojenců v Normandii v červnu 1944. Mnoho výborných herců, hvězdy první velikosti - ve všech směrech prvotřídní válečný film. Scény jsou opravdu věrohodné, je zachována i věrnost historickým faktům.

• 11.2.2003  06:54
    Souboj s oceánem (TV film) (1992)

V gumovém člunu se ocitne americká rodinka na mořské hladině, daleko od civilizace, ale její boj o přežití dopadne dobře.

• 11.2.2003  06:47
    Legenda (1985)

Pohádkový příběh s působivou kouzelnou atmosférou o boji dobra a zla. Plno postaviček(skřítci,princezny,zlé nestvůry,jednorožec,...), ale Pyšná princezna se mi líbí víc, i když je nesrovnatelně chudší a skromnější,a ještě k tomu černobílá.

• 11.2.2003  06:41

Stále stejná neurotická postavička vévodí tomuto snímku, který nezapře svého slavného tvůrce. Při jeho sledování ale musíte být maximálně soustředěni, neboť časté střídání fikce(?) a skutečnosti to vyžaduje. Podle mě ale toto časté střídání roztříšťuje celý příběh.

• 10.2.2003  14:04

Smutná komedie o vážných věcech života nepůsobí efektně, ale je působivá. Vždyť hraje hlavní roli pan Kopecký!

• 10.2.2003  14:02

Zajímavá adaptace dobrodružného Vernova románu s výkvětem českých herců, zajímavá konfrontace "zlého" Ocelového města a ideální Fortuny.

• 10.2.2003  13:58

Fantastická komedie, kde více než triky zaujmou a pobaví herecké proměny, zejména Ivy Janžurové. Herci se při natáčení určitě pěkně "vyblbli".

• 10.2.2003  13:54

Milostný příběh, jehož tvůrci zřejmě spoléhali na to, že když se hlavní představitelé svlékají ( a to celkem často), tak "oslepený" divák přehlédne docela zarážející nedostatky tohoto filmu.

• 10.2.2003  13:50

Když chce někdo dělat humor a bavit lidi, tak je to fuška. Je to prostě hořká komedie o vážných věcech ...Ale to už je přece historie, to přece byla 80.léta minulého století, ne?

• 10.2.2003  12:07
    Komando (1985)

90 minut napětí, čítanková ukázka action.Film si neklade žádné umělecké nároky a tak ho musí divák brát.