Denny

okres Rokycany
důchodce

• 4.2.2003  06:48
    Mlha (1980)

Opravdu výborný horror mistra hrůzy-stačí pomalu postupující mlha a je tu rostoucí napětí, podmanivá hudba,udivující atmosféra....

• 3.2.2003  14:08
    Delta Force (1986)

Nic nového pod sluncem-přestřelky,honičky,unesené letadlo,nepřemožitelný Norris.

• 3.2.2003  14:03

Perfektně vystižené prostředí temného středověku, odpovídající napětí ...

• 3.2.2003  13:59
    Rudé horko (1988)

Tenhle snímek si milovníci Arnieho nesmějí nechat ujít, už proto, že vidět ho v sovětské uniformě je prostě zážitek.

• 3.2.2003  13:57
    Rudá Sonja (1985)

Když má někdo rád fantasy příběhy, tak se mu bude určitě líbit i tenhle, i když se mu dá lecos vytknout, třeba křečovitost některých scén apod.

• 3.2.2003  13:55
    Cid (1961)

V tomhle historickém filmu o středověkém španělském hrdinovi jsou jedny z nejlepších bitevních scén v dějinách filmu. Heston se hodí na hrdinské postavy.

• 3.2.2003  13:42

Bývalá hvězda rodea se snaží zachránit ušlechtilého koně před reklamními účely. Redford je vcelku přesvědčivý, stejně jako Jane Fondová v roli televizní reportérky.

• 3.2.2003  11:46

Otřesný obraz brutality a frustrace z tureckého vězení natočený podle skutečnosti. Po zhlédnutí tohot filmu si člověk opravdu bude více vážit svobody. Hlavní představitel Brad Davis zdmřel na AIDS.

• 3.2.2003  11:34

Film o jedné famézní operaci během II.světové války. Celkem dobrý válečný film ale kdyby tam nehrálo tolik hvězd, tak by asi výsledek nebyl takový.

• 3.2.2003  11:31

Velkorysá podívaná s hvězdným obsazením plná bitevních scén a pyrotechnických kouzel. Zajímavé válečné drama je však možná mírně roztříštěno vedlejším příběhem lásky Amaričana a japonské dívky.

• 3.2.2003  07:06
    Lea (1996)

Film působí i přes úsporné prostředky velice přesvědčivě, především díky výkonu pro nás ne moc známé Lenky Vlasákové. Smutný konec se dal předpokládat...

• 31.1.2003  12:05

Romantická dobrodružná klasika,spousta šermířských soubojů, šlechetné činy, velké ideály- kde je tomu konec...

• 31.1.2003  11:58
    Saigon (1988)

Opět Vietnam, tentokráte jako pozadí kriminálního příběhu, dva maníci objasňují vraždy prostitutek.Má to napětí o spád.

• 31.1.2003  10:23

Další ze řady snímků na téma vlkodlaka,docela povedená kreatura netvora. Stříbrná kulka by měla vlkodlaky likvidovat.

• 31.1.2003  10:11

Jeden z nejlepších režisérů dobrodružného žánru a jeden z nejlepších herců by měli být zárukou toho, že film nebude špatný. No, nadšený jsem nebyl, je to takové unavené, místy i komické.

• 31.1.2003  07:06
    Rytířem na hradě Camelot (TV film) (1998)

Tak tohle je pro mě trochu silná káva. Obehrané téma cestování časem , obvyklé grimasy Goldbergové, praštěný námět.

• 30.1.2003  13:25

Vynikající zpracování příběhu o náboženském fanatismu a touze po svobodě,přesvědčivé vykreslení 13.století. Úsporné filmové prostředky jsou dokladem, že méně znamená většinou více...

• 30.1.2003  11:30
    Protiúder (1999)

Poněkud zmatený válečný(akční) film z prostředí Jižní Ameriky,kam zkorumpovaný velitel pošle své vojáky,aby vyřídili místního bosse. Pár obvyklých záběrů amerických stíhaček a dost nepravděpodobných situací.

• 30.1.2003  11:23

Tenhle film už poněkud zastaral,díky technickým vymoženostem, které už dnes jsou samozřejmostí.Úsměvný dětský film ale vůbec není špatný.

• 30.1.2003  11:17

Je to sice nenáročné dílko,ale dá se na to koukat,vždyť hraje Jindřich Plachta.

• 30.1.2003  11:14
    Nebe a dudy (1941)

Tenhle film neztratil nic ze své svěžesti a dobré nálady. Dětskými hvězdami byli bratři Blahníkovi, kteří zazpívali a zahráli na harmoniku "Nám je to jedno"...

• 30.1.2003  07:12

Rocková zpěvačka je unesena motocyklovým gangem a na pomoc se jí vydá Michael Paré, známý "béčkový rváč." Docela svižná podívaná zachycující kouzelný svět padesátých let, včetně výborné muziky.

• 30.1.2003  07:08
    Scanners (1981)

Snímek na pomezí sci-fi a horroru se opírá o motiv telekineze a jejího zneužití. Kromě legendárních "vybuchujících hlav" se ve filmu najde i špetka černého humoru.

• 30.1.2003  07:04

Zřejmě počátek disco-éry u nás. Líbivá muzika australských bratrů kontrastuje se sociálně kritickým tónem filmu. Král diskoték Travolta byl nominován na Oscara.

• 30.1.2003  07:01

Dva uprchlí vězni spadnou z bláta do louže, když si k útěku z vězení vyberou vlak, který se řítí ke zkáze. Scénář dělal renomovaný Akira Kurosawa, tak to snad nemůže být špatné, ne?

• 30.1.2003  06:58

Nevíme, jaká bude budoucnost, ale když sleduji vyvíjení lidských vztahů a narůstající brutalitu a nevraživost, kdovi jestli tahle televizní zábava nebude jednou skutečností. Když hraje Arnie, tak vím že film vždy "dokoukám" do konce.

• 30.1.2003  06:51

Tahle pověst o založení věčného Říma je atraktivní velkopodívaná a je jedním z pseudohistorických italských filmů, které se v té době točily. Jak by se asi město jmenovalo, kdyby vzájemný souboj dvojčat vyšel vítězně pro Remuse ?

• 30.1.2003  06:45

Možná, že tahle černobílá "rekonstrukce" skutečné události trpí dokumentaristickým úsilím tvůrců, což je na úkor umělecké stránky. Ale výsledek zanechává i po letech mrazení, možná více než při uvedení do kin . Tehdy, na konci šedesátých let, byla tohle vzdálená Amerika, ale dnes už to tak vzdálené není.

• 29.1.2003  06:58

Agent CIA sleduje stopu zvrhlého zabijáka. Poněkud složitá, ale inteligentní detektivka ve stylu Hitchcocka,skvělé herecké výkony.

• 29.1.2003  06:54

Celkem zdařilý snímek, hlavně díky leteckým soubojům a honičkám mezi mrakodrapy. Zajímavá akční podívaná...