flanelek

okres Kroměříž
Potisk všeho

homepage

• 10.9.2019  08:51
    Carnival Row (TV seriál) (2019)

Vcelku dobrý serial. Jediný kdo mi tam vadí je Cara Delevingne. Pro mě to opravdu není typ ženy, která by vydala opravdu žensky. V takovém seriálu, kde je i dost romantiky bych si představoval aspoň trochu přitažlivou ženskou a ne kluka s copánkem.

• 1.9.2019  16:44
    Byl jednou jeden dům (TV seriál) (1974)

Seriál mám rád, akorát mi někdo vysvětlete kdo dělal výběr herců do mladých rolí, protože aby například Hrzán v 35 letech hrál 18letého je celkem mazec. Kdyby vypadal mladší tak proč ne.To samé Hanzlík i když tomu je tu aspoň jenom 26 let. Asi mladší herci neexistovali :)

• 12.6.2019  17:29

Pikachu jako film nebyl špatný, ale ani vyložené dobrý. Je to takový ten film který když shlédnete tak si ho dlouho nepamatujete. Ale neusnul jsem u toho což se mi v poslední době stává u více filmů, takže dobrý :D

• 26.4.2019  22:27

Scéna na diskotéce je bomba

• 26.4.2019  22:23

Moc nekomentuju, ale u tohohle dílu jsem musel. Skvělý příběh, zajímavá myšlenka :)

• 27.3.2019  20:51
    Goldbergovi (TV seriál) (2013)

Pro milovníky osmdesátek jako jsem já

• 5.12.2018  07:08
    Americká manželka (TV seriál) (2016)

Katy Mixon si udělala v 35 lifting ksichtu a asi se to moc podle její mimiky nepovedlo.Měla zůstat u vedlejších rolí prostitutek a vyhulených sourozenců. V tomhle seriálu vypadá že při natáčení asi zrovna docházela na detox.Pro mě jeden z nejhorších běžících USA sitcomů.

• 20.9.2018  14:43

Nějak nechápu co tím vlastně Nova chtěla říct. Čekal jsem že Hádek bude chybět pouze v prvních dvou dílech aby se rozjela třetí série jak je to běžně ve většině seriálů. Ale že nebude v cele serii tak to je dobrý podvod na diváky. Zřejmě se herci krylo natáčení něčeho důležitějšího

• 10.7.2018  12:31

Nuda a nic než nuda.Ani po třetím díle se seriál nepohnul vůbec nikam.Dagger v každém díle opouští město s brekem.Tenhle seriál je jedna velká nuda

• 4.6.2018  08:16
    Tři kluci a nemluvně (TV seriál) (2012)

Celkem dobrý seriál, akorát mě štvala Chelsea Kane která od malička miluje Bena, ale dělá vše pro to aby sipo 4 sériích v posledním díle dala dohromady s jeho bratrem.Jinak hvězda navíc za Melissu Peterman, skvělé se tu hodí :)

• 6.3.2018  10:50
    Dva z Queensu (TV seriál) (1998)

Pro mě nejhorší Kevin James.Tlustý,rozmazlený,samolibých a dalších milión špatných vlastností.Vlastně jsem zatím nenašel ani jednu vlastnost kvůli které by chtěls takových chlapem vůbec někdo žít a už vůbec ne taková pěkná ženská. Navic jejich chování k ostatním je natolik otřesný, že by s nima ani nikdo nechtěl bavit.Korunovala to scéna kdy muž si kýchne, žena mu na to neřekne na zdraví a vznikne 10 minut scéna kdy ji to vyčítá, aby si na závěr grknul přímo jí za krk WTF?

• 2.10.2017  12:24
    Muzzikanti (2017)

Když jsem viděl autora scénáře p.Šisku, který je náměstek ředitele Tv Šlágr neměl jsem žádné velké očekávání.Naštěstí většina hitů není této naprosto ,,nadčasové'' hudební stanice, ale spíše vítěze 6 slovenských slavíků (což je jedině dobře).Za hudbu dvě hvězdy, za film odpad.Mimochodem snad budou soundtrack nabízet na tv šlágr v akční slevě :D

• 22.4.2017  16:11
    Ženatý se závazky (TV seriál) (1987)

Jednoduše Simpsonovi v hrané podobě.Nebo spíš simpsonovi jsou kreslený Ženatý se závazky. Bohužel Simpsonovi má rád, ale tady je to neustále dokola jen o tom kdo víc urazí mužskou polovičku nebo ženskou polovičku

• 30.3.2017  13:03
    The Flash (TV seriál) (2014)

Přijde mi, že třetí série už se plácá od nikud nikam.Scénář prakticky stejný jako druhá série, pouze se změnilo jméno záporaka.A pro mě největší mínus od začátku je partnerka flashe,nesympatická,vůbec mezi nimi nehraje chemie.Měli zůstat pouze nevlastními sourozenci.

• 20.9.2014  11:24

Po obsahové stránce je to na uroveň jedné hvězdy,po trikové stránce je to na 5 hvězd.Ve srovnání s prvními třemi díly je to tohle spíš už jen vaření z vody.Nefunguje zde vůbec chemie mezi lidskými herci.Vztah dcery a otce zde byl uplně trapný.Wahlberga mám rád,ale v tomhle mi přišel jak upjatý prvňáček ve škole.Tucci mě tu svými trapnými hláškami neskutečně štval a celou dobu jsem se těšil,kdy už ho konečně zabijí (což se bohužel nestalo).Jediným dobrým osvěžením bylo nasazení dinobotů.A jen tak na závěr,mohl by mi někdo nějak vysvětlit jak najednou Optimus získal schopnost létat?

• 21.7.2013  12:33
    Pevný Bojar (TV pořad) (2008)

Prvotina od dua Tomáš Zástěra a Tomáš Novotný.Jedná se o parodii na „Pevnost Boyard”. Vtipy pro někoho trapné pro někoho skvélé.Já sám hodnotím tuto parodii jako zdařilou.Doporučuju shlédnout nějaký díl :)

• 29.5.2013  12:46
    Jsem do tebe blázen (TV seriál) (1992)

Seriál u kterého se zasměju tak jednou maximalně dvakrát za 1 díl.Možná je to tím,že je již 20 let starý,ale Přátelé jsou taky v celku starší a přesto mě rozesmějí pokaždé co se na podívám na nějaký díl.Je to jako sledovat běžný den obyčejné dvojice,která nejspíš nechodí do práce,nevaří atd :)

• 9.4.2013  12:17
    Helena (TV seriál) (2012)

Co k tomuhle seriálu dodat.Je z dílny televize Nova,vtipy by nebyly špatné.Pogodová s Nohou jsou typově dobrá dvojice,bohužel v posledních dílech vidím naprostou kopii seriálu Roseanne včetně dialogů takže o scenáristické práci tady nemůže být ani řeč.