Adlers

Robo Newsted

okres Levice

• 17.8.2018  10:39
    John Wick (2014)

Sakra...kam sa hrabe Rambo, Seagal alebo Chuck. Nebyť Reevesa tak toto komplet môžu hodiť do hnoja. Aby v podstate celý film bola jedna akčná scéna, Keenu so štichmi na bruchu skáče ako srnka, všetkých dá dolu jedným výstrelom...no neviem, takýchto filmov je plný cintorín.

• 13.12.2017  11:32
    Búrlivé víno (TV seriál) (2012)

Sakra, toto snáď ani možné nie je čo je toto za chuj****nu.

• 13.12.2017  11:25

Náhodou mne sa to celkom páčilo, hlavne ten prekvapivý koniec stojí za to. Zo začiatku som nechápal čo je to za kravinu, prečo v tom hrá Bandaskas, ale čím ďalej to bolo lepšie...film roku to nebude, ale stojí za to nakoniec.

• 12.12.2017  12:39
    Legenda 17 (2013)

Dávno som nevidel film pri ktorom by som nedýchal takmer od začiatku.

• 5.6.2016  14:48

Bavila ma na tomto filme najmä jeho atmosféra a parádny Hajdu. Samozrejme Hryc v tejto postave ako uliaty. Čo ma však sralo bol klasicky slovensky potrhaný dej filmu keď niektoré scény po sebe nejak nepasujú a na seba nenadväzujú. Plus chudák Dančiak, niežeby za to ako herec mohol. :-) Knihu som čítal až po pozretí filmu.

• 18.8.2015  15:22
    Sám doma 3 (1997)

Neskutočná hovadina, toto snáď ani nemohol natočiť človek. Koko**na - svetový rekord. Nemám slov, tu už končí sranda...

• 5.12.2014  08:29
    Post Coitum (2004)

Božemôj, toto že natočil Jakubisko ?

• 5.9.2013  14:41

Super nesračkoidný nehollywodsky thriller. Ten koniec trochu mrzí, pripadal mi trochu všedný...ale hlavne scenár parádny.

• 30.7.2013  11:26
    Dempsey a Makepeaceová (TV seriál) (1985)

Svojho času(80.-te roky) výborný seriál, dnes mi pripadá však trochu smiešny, až trápny(hlavne to Dempsey-ho tasenie zbrane pomaly aj pri prelete lietadla). Čo už, doba ide ďalej.

• 3.12.2012  11:13

Parádny Hajdu, inak divná rozprávka trochu.

• 13.7.2012  08:20
    Bony a klid (1987)

Ak má byť toto legendárny film, tak to ja radšej budem pozerať sračky. Ten Frankie Goes To Hollywood lezie tak na nervy, že človek pomaly aj film prestane vnímať. Herecké výkony ani nebudem komentovať, jedine možno Skamene celkom ujde. Dve hviezdy za autenticitu a tie nahé scény.

• 4.6.2012  11:14
    Metallica: Cliff 'Em All! (koncert) (1987)

Metallica = Cliff Burton. On naucil James-a hudobnu teoriu, jemu patria vsetky napady "starej dobrej" Metallicy...nevystupoval ako leader kapely, zato v pozadi urcoval trendy. Tento dokument by bol daleko lepsi keby Cliff este zil. Klobuk dolu. RIP

• 2.4.2012  09:36

Skvela netuctovka, narazil som na to uplne nahodou na amfiteatri - navsteva naslepo. Hlavne ta tajomna atmosfera by sa dala krajat, a asi hlavne ta robi tento film takym dobrym aky je. U mna za 5, bez debat - najma za tu netuctovost a atmosferu.

• 21.2.2012  13:05

Nakrútené to je podľa mňa katastrofálne..napr. tá auto naháňačka hneď na začiatku - jasne vidieť, že sa tam hrali s hračkami... U mňa 2* - len čisto preto, že tam hrá Terence..inak nula bodov.

• 22.7.2011  08:12

Skvelá česká komédia, pre mňa jedna z najlepších vôbec. Koho nezastihla základná vojenská služba asi len ťažko pochopí o čo tu ide. Čo scéna, hlavne do polovice filmu, to skvost - vojenská logika v plnej paráde. Trochu mrzí zlý strih, zbytočný Dvořák, po polovici filmu mierne nezáživné. Zato skvelý "Slovák" Landovský ako major Haluška, Kotlár - síce toho veľa nenahral, Donutil. Ak by malo prísť na remake bude to veľmi ťažké - latka je dosť vysoko.