Daryl.Dixon

okres Praha-východ

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 27.2.2018  20:29

K planetě Země se blíží ufouni, Wesley zavzpomíná na svá Bladeovská léta a začne si vyřezávat dřevěné kolíky, protože co funguje na upíry, musí přece zákonitě fungovat i na E.T., kterého se snaží zlikvidovat dříve, než si stihne zavolat domů. Všichni ostatní tam utíkají a zakopávají, nebo ujíždějí a bourají, aby následně mohli utíkat a zakopávat - není na to si hezky zapadat v lese. A proč utíkají? No protože jim jde o kůži, a to doslova, protože ufouni jsou rozhodnutí je tetovat. Teď jsem asi něco proflákl, takže pozor spoiler. Dál už raději nečtěte, aby jste se nedozvěděli, kdo umře, a kdo neumře. Tak hezkou podívanou, a moc se u filmu nebojte, není čeho.

• 8.1.2018  16:17

Co o tom říci. Herec na hraní v tomto filmu musí mít koule...no a Hugh Jackman je fakt měl, a nebál se své herecké vlohy ukázat naplno, a obě dvě ;D. Jinak průměrná, místy fekální komedie, složená s více či méně povedených scének. Jo, a kdyby jste někdo náhodou věděl, kde se dá sehnat přehrávač IBabe, tak dejte vědět, chtěl bych ho na přehrávaní hudby samozřejmě ;)

• 30.12.2017  21:01

Tenhle film mi udělal obrovskou radost tím, že jsem na něj nešel do kina, a nevyhodil za něj peníze, protože to byla jedna velká reklama na kýč. Hlavní hrdina (Samík) předvedl, že je nerozbitný, a celkem i naivní, když svůj život svěří do rukou 13-ti letého lovce Oskariho, který dál doskočí než dostřelí lukem. Jdu koukat do zdi, tam najdu lepší děj ;)

• 29.12.2017  20:15
    Tři bratři (2014)

Zpívané filmy moc nemusím, a tahle pohádka na tom nic nezměnila. "Zpíval" tam kdekdo, až jsem se začal obávat, kdy zapěje i ta kráva. Nelekejte se, nemám na mysli žádnou představitelku ženské role, ale toho ustájeného sudokopytníka. Tenhle počin Svěráků na mě celkově působil celkem rozpačitě, přestože jinak mám jejich věci celkem rád. Zvláště pak druhá z vložených pohádek s pedofilním nádechem. Karkulka byla mála proto, aby se lépe vlkovi žrala, a ne aby si na ní dělal někdo zálusk, jako na nevěstu se vším všudy. Pohádku doporučit nemohu, zvláště ne pak ve vánočním období lidem slabší povahy a se sklony k sebevraždě.

• 16.11.2017  15:59
    Chatrč (2017)

Nějak jsem si pořádně nepřečetl, o čem to má být, takže jsem si to pustil ve chvíli, kdy jsem dostal chuť na nějakou detektivku. No, nebyla to detektivka, ale spíše náborová kampaň od Jehovistů, kde se laně prochází ve vaší blízkosti a ptáčci vám cvrlikají nad hlavou u rozkvetlé louky zalité sluncem, a kde lidi vidíte zhulenýma očima Boha jako různobarevná světélka. Ke mě jednou přišla laň také docela blízko, ale buď měla vzteklinu, nebo sežrala půlku pole s řepkou. Do toho ještě ta Nejsvětější Trojice, která byla jako reklama na sluníčkáře. No, a proč tedy jedna hvězda a ne odpad? Protože v tom hráli herce a ne cvičené opice.

• 12.12.2016  22:35
    Živí mrtví: Počátek konce (TV seriál) (2015)

Další mexická telenovela s Esmeraldou v hlavní roli, v podání Cliffa Curtise, který až do 15-tého dílu druhé série někde ztratil mužství. Doufám, že po jeho nalezení jej ve třetí sérii opět někde nezapomene. Nebo ho snad ani neztratil, jako mu spíše testosteron v pilulkách sezobala jeho družka Clark, která má větší kou..le, než kdejaký vánoční stromeček. Když vidím pohnuté osudy dalších "hrdinů", tak občas fandím zombíkům v jejich snaze všechny sežrat, zvláště pak, když jsou tak šikovní v maskování, kdy jedete uprostřed pustiny, kde není ani živáčka (rozuměj mrtváčka), náhle musíte zastavit a zkontrolovat motor, a oni se znenadání na vás sesypou ze všech stran. Nakonec vám nezbude, než držet palce feťákovi, což vypovídá a kvalitě ostatních postav. Jestli ty série mají zaplňovat mezidobí, mezi sériemi klasických walkinů, tak to funguje spíše jako reklama ve filmu, kdy si můžete v klidu odskočit, nebo jít něco zakousnout, než začne zase hlavní program.

• 9.10.2015  19:09
    Zánik (2015)

Kde v zasněžené krajině sehnat květiny pro maminku? Prostě splaším umělé a neřeším to jako traumatizovaná Maruška, která jde žebrat k 12-ti měsíčkům, místo aby je koupila v Kauflandu z dovozu ze Španělska. Svět ovládnou zombie, kteří se kousáním množí rychleji, než negativní myšlenky na migranty, aby vzápětí zmizeli neznámo kam, a dali tak prostor dramatu tří postav - nesympatického chlápka s dítětem a jejich souseda, kterého i po vysvětlení nepochopitelně k smrti nenávidí. Pech je, že jiného souseda ve městě a možná i na zeměkouli nemá, navíc je tak úzkostlivý, že z domu ven na procházky moc nechodí, zatímco jeho soused 9 let schraňuje vše, co kde najde, takže když se pak vynoří stádo mutantů, tak má hromadu zbraní na to, aby je zlikvidoval. Ups!!! Možná kromě zbraní měl schraňovat i nějakou tu munici, přece jen balíček patron a 20 diabolek je trochu málo. No co, ale koukat se na to dalo. Spojení dramatu a hororu mělo také něco do sebe, takže těch 60% si to zaslouží, ale 61% už by bylo moc.

• 18.7.2015  22:17

Sci-fi zoofilní Popelka - aneb, jak chudá děvečka co umývá toaletní mísy, ke štěstí, pejskovi a planetě Zemi přišla, ale i jako čerstvá panovnice si zachová dekóru a nadále používá záchodovou štětku místo žezla. Tak koukatelné to bylo, takže pytlík na zvratky jsem mohl klidně odložit, ale že bych si po shlédnutí trsnul oslavný tanec, to rozhodně ne.

• 6.2.2015  09:20

Další z filmů, který se snaží přetvořit "historii", jen se divím, že na Drákulu amíci rovnou neposlali Abrahama Lincolna, aby v tom historikům, a hlavně děckám, udělali ještě větší bordel. Po vizuální stránce vcelku dobře zpracované, obzvláště Charles Dance, coby upíří senior, byl bezchybný, a jeho zahnívající zuby by vrhly do mdlob 9 z deseti dentistů, a u pedikérek v Palladiu by bylo po jeho návštěvě pěkně našavlováno. Samotný Drákula by se příště měl držet hesla, co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra, a nemusel by pak řešit otázku, jak ochránit ženy, děti a starce - no osobně bych si tipnul, že spíše bude v jejich případě řešit, jestli si je dá blue rare, rare nebo medium. Když ale pominu historické nedostatky, a to, že nejděsivější napichovač tak maximálně zbouchnul svou ženu, tak se na to klidně zase někdy kouknu znovu.

• 29.1.2015  14:10
    Divergence (2014)

Svět, kde se lidé dělí do pěti frakcí a to: neohrožení, které poznáte podle toho, že běhají a hulákají jak paviáni; upřímní, kteří jsou držkatí; sečtělí čili šprti; mírumilovní, takže mrkvožrouti, no a nakonec odevzdaní, u nichž už název napovídá, že jsou předurčeni vládnout. No a sečtělí se někde dočtou, že by je mohli svrhnout, a vzhledem k tomu, že jsou to odevzdaní, tak není jiná možnost než vyvolat válečný konflikt, protože odevzdanost je ve filmu asi chápána jako synonymum k odporu. Jinak to na mě působilo podobně jako Labyrint: Útěk nebo Hunger Games. Jediné, co jsem nepochopil, proč avizovali u neohrožených společné sprchy a otevřené záchodky, když toto téma vůbec nevyužili, ani formou trapasu.

• 29.1.2015  10:55
    Equalizer (2014)

Jak reklama na Hornbach, se sloganem „Potřebujete postavit dům nebo zlikvidovat ruskou mafii, s naším nářadím zvládnete obojí. Zatímco na běžného feťáka postačí kamenické kladivo, s tuplovaným asociálním grázlem si hravě poradí pumpovací nastřelovač hřebíků. Objednejte nyní za zvýhodněnou cenu a jako bonus přidáme ostnatý drát na věšení nepohodlných kozáků a pytel hnojiva, se kterým rozhodně nic nepohnojíte“. Ale jo, docela jsem se bavil, a zároveň zděsil, kolik vražedného nářadí doma mám, včetně vývrtky na víno.

• 28.1.2015  17:22
    Doupě (2014)

Taková kombinace gumídků a desperáda, tedy spousta hopsání hlavních hrdinů, a zbraní v rukou černochů, kteří si při držení bouchaček div nevykroutí ruce. Neočekával jsem ale od toho intelektuální zážitek, takže na odreagování vcelku dobrý akčňák s řadou efektivních scén, a pro příznivce kalhotek odhalených při dívčích zápasech zajímavá podívaná.

• 28.1.2015  14:13
    Annabelle (2014)

No, jestli stačí na postrašení nějaké to vrznutí a panenka sedící na křesle, tak si příště vezmu na půdu kameru a třeba z toho bude také filmový trhák a slušných 52 %. Chucky v šatičkách mě ale moc nepřesvědčil, asi i proto, že jen dřepěl a čuměl jak péro z gauče - jednou z police, podruhé z křesla. Pořád jsem čekal nějaké to bubu nebo baf, ale tady byly strašidelné scény asi vystříženy, takže jako dokument o nákupu panenek docela dobré, ale jako horor mě to nepřesvědčilo.

• 4.1.2015  21:03
    Zmizelá (2014)

Vcelku dobře propracovaný film, který plynule ubíhá a postupně skládá dějovou mozaiku v jednotný celek. Navíc oběma hlavním postavám role sedla, takže po zhlédnutí mohu s klidem doporučit. Spoiler: Jedinou výtku v ději bych měl k telefonátu Amy z veřejného automatu, kde nahlašuje cizí osoby u boudy se schovanými věcmi - lokalizace automatu a rozbor hlasu by celý její scénář roztrhaly na kusy, a milá Amy by pak nosila do konce života už jen slušivý oranžový mundůr.

• 4.1.2015  20:28

Trochu mi to připomínalo Hladové hry, jen s tím rozdílem, že tady chybí holky a tak se musí chlapci honit sami po labyrintu a přitom za to ani nedostanou žádného bludišťáka. I když úplně sami tam nejsou, protože společnost jim dělá plechová Odula, kvůli které se z noční procházky bludištěm ještě nikdo nevrátil, a přitom by stačilo schovat se za břečťan, který je tam všude, a nešustit. Pro oživení pak ale chlapci přece jen dostanou do klubu jednu roštěnku, která se jim brání šutry-nehty do chvíle, než si uvědomí, že ti tupci bez příbalového letáku stejně netuší, jak se používá a co patří do které zástrčky, takže může třiceti klukům v klidu dělat ségru. Pak už jen čekáte dokonce filmu na vysvětlení, proč jsou zavření v bludišti, a když to konečně vysvětlí, tak se asi zeptáte "a proč je tam to bludiště?". Už se nemohu dočkat dvojky :oD.

• 4.1.2015  15:12

To byla ale zápletka. Tak vězně na útěku, kterého mají povoleno sejmout na potkání, se snaží zachránit jako sebevraha z římsy hotelu, aby nehapal a nezpůsobil si bebí. Navíc byl tak sympatický, že bych nejraději otevřel to okno, co měl za zády, a trochu mu pomohl klacíkem - jak se říká "chytrému napověz, hloupého postrč". Hned by se vše vyřešilo a mohlo by se jít na další film. Jo a pak ta nejčastěji používaná věta muklů "já jsem nevinný" by mě fakt přesvědčila o jeho nevinně.

• 4.1.2015  15:01

No nic jsem od toho nečekal a i tak to byla kravina, která mě nebavila od začátku do konce, přestože se blonďatý steroid snažil působit fakt drsně, zvláště když vždy na poslední chvíli uskočil nějaké té střele, aby pak zasáhla nevinného civilistu, tak to na mě působilo spíše směšným dojmem (ne legračně směšných). Jednu hvězdu to ode mě má za to, že jsem to ve zdraví přežil.

• 21.12.2014  18:29
    Khumba (2013)

Otázka rasismu a diskriminace se přenesla i do pohádky, kde se malému zebrákovi (ne žebrákovi) všichni posmívají, protože je bílý, tedy napůl, prostě má málo pruhů, něco jako bota adidas z vietnamské tržnice. Tak se s tím rozhodne něco udělat a zdrhne z domova, kdy mu jde v patách zlá ošklivá barevná čičinka, kterou v dětství přehlíželi, protože byla mrzáček na oko. No a tenhle mrzák se snaží dostat toho bílého zebráka, který cestou potká spoustu zviřátek a mezi nimi i osamělého orla, který žije v ústraní, páč byl středem posměchu, protože je, světe div se, také bílý, i když si říká černý orel (to mi připomíná jednu nebo dvě zpěvačky). Celý příběh je tedy o tom, že někdo někam jde za poznáním a je při tom obklopen předsudky kvůli své barvě. Od animáku bych ale čekal něco jiného, například zábavu, které zde bylo málo a byla tak trochu povědomá z jiných snímků.

• 21.12.2014  12:48

Zase po roce je tu Očista, ale než očista duše, jak to propagační reklamy ve filmu prezentují, je to spíše očista od chudiny a "slušných" lidí. No ale co se týče hlavních "kladných" postav, tak chápu, proč je chtěl každý sejmout a po dvaceti minutách bych jim k tomu začal dodávat munici, protože mi někteří z nich neskutečně lezli na nervy, zvláště ta mladá, která byla protivná, jak svědivé cosi uprostřed zad, kam nedosáhnete a nemůžete se tak podrbat. Pozitivem filmu je skupina proti Očistě, ale té jsem si moc neužil. Oproti jedničce jsem ubral hvězdu, protože ta přišla s originálním nápadem, což je těžší, než jej rozvinout.

• 16.12.2014  15:39

Všeobecně mě sci-fi moc nebere, ale tohle mě především díky svým hláškám typu "Řekl, že je sráč, ale že není stoprocentní pičus." "A vy mu věříte?" "No, já věřím, že nikdo není stoprocentní pičus.", celkem pobavilo. Mimo to zde předvedl Peter Quill vtipný způsob, jak někomu ukázat fuckovák a zároveň se od toho distancovat :o)). Takže spokojenost a rozhodně nelituji času, věnovanému tomuto filmu. Jo a přítomnost Michaela Rookera (Merle z Walking Dead) jsou body navíc.

• 15.12.2014  10:07
    Hercules (2014)

Oproti předchozímu Herkulovi z letošního roku to byl výrazný posun, i když ruku na srdce, to by byl asi každý film, a Dwayn, coby hlavní hrdina, který je tak trochu mišuge, se zhostil své role celkem přesvědčivě. Rovněž partička kolem něj mě celkem bavila, zvláště Tydeus (Aksel Hennie), který měl nějaké nevyřčené trauma z dětství, když jako jediný přežil vyplenění vesnice - no z výrazu tváře bych tipoval, že ho zprznila celá nepřátelská armáda, nebo mu někdo ukradl plyšáka. Každopádně je to film, který mohu fandům tohoto žánru doporučit.

• 7.12.2014  12:23
    Sharknado 2 (TV film) (2014)

Fin bojuje za práva obyvatel New Yorku odpálit si ve vzduchu svého žraloka, zatímco jeho milá si na čerstvě uhlodaný pahýl ruky přidělá kotoučovou pilu a s úsměvem jde do boje. Nízký rozpočet je tu vidět na každém kroku, zvláště když se tu některé scény odehrávají v té samé lokaci, jako když hlava sochy svobody pronásleduje běžící ženský ulicí až na konec, kde nasednou do auta a ujíždějí před ní tím samým místem, kudy předtím běžely. Pořád nechápu, proč je to stále prezentováno jako horor, když jediná děsuplná věc je zde herecký projev Ian Zieringa. Blíže to má už i k romantickému filmu - no holky řekněte, která z vás by nevyměkla u takové žádosti o ruku s rukou v ruce jako v podání Fina na vrcholu Empire State Building :oD. Už jsem zvědavý, s čím přijde Sharkonado 3 - možná více žraloků, tornád, a k Finovi by se mohl přidat Brandon Walsh nebo jiný kámoš z Beverly Hills.

• 6.12.2014  23:26
    Lucy (2014)

Už žádné vtipy na téma hloupé blondýnky. Scarlett v roli Lucy nastiňuje, jak by to vypadalo, kdyby lidský mozek jel na 100%, i když pochybuji, že by z toho vznikl flashdick. Jinak Lucy, která v letadlech trpí lupénkou, hýbe předměty, poslouchá cizí telefonáty a dělá spoustu dalších vylomenin na rozdíl od delfína, který jede jen na 20%, a tak se zmůže jen na trapný sonar, který je pořád ještě cool v porovnání se schopnostmi běžného člověka, který trapčí s 10-ti % a hraje si na pána tvorstva (při kontaktu s některými jedinci pochybuji, že se dostali nad 5 %). Jako filmu tomu nemám ale co vytknout, děj je strhující, vizuálně zajímavý, s vynikajícím hudebním doprovodem, takže mohu jen doporučit.

• 31.10.2014  14:05

Než se stačil Van Helsing rozhoukat, tak upíří vtrhli do Bradavic, kde se vzájemně začali vysávat s kouzelnickými učni. Drákula to završil ojetím Hermiony, zatímco Patizon se postaral o Lenku Láskorádovou a vzniklo z toho tohle - parta holek, která neví, co olizovat dřív, jestli přiteplené spolužáky, spolužačky nebo krvavé zdi. Jinak průměrný film, kde během natáčení nebylo ublíženo žádným plyšákům, protože ti byli nahrazeni živými tvory, takže to schytala jen liška, čičinka a dva hafíci. Za havrana zaskočil kaskadér, který se později objevil i ve filmu Zloba - královna černé magie, takže ten přečkal náraz do betonu téměř bez újmy, což se v dalším zmíněném snímku projevilo jen ztrátou identity, kdy nevěděl, zda je člověk, drak nebo pes (vlk).

• 19.10.2014  14:15

Na začátku hlavní hrdina umře. Nebojte, není to spoiler, koukněte a uvidíte sami. Něco jako Na Hromnice o den více, jen místo sviště Phila je tu svišť Cruise a nedohlédne až do jara, ale jen do druhého dne, respektive do už načatého dne. No a jako správný optimista vidí jen smrt. Efekty a tempo dobré, emzáci také ujdou, jen trochu připomínají sentinely z Matrixu, ale proč stále vymýšlet něco nového.

• 19.10.2014  13:50
    Megakrajta versus Gatoroid (TV film) (2011)

Megakravina versus Hemeroid, no to byl zase jednou film. Hlavně se mi líbilo, jak se vždycky krokodýl, velký jak barák, nepozorovaně připlížil ke své nic netušící oběti, nebo když se dvě ženský praly, jak nevnímaly okolní střelbu, jak v bitvě u Verdunu. I jako komedie mi to přišlo slabé, tak dám jen jednu hvězdičku, a to jen tak, abych se nepřidal k většině, co dává odpad.

• 7.10.2014  16:45
    Ona (2013)

Ona...no klidně by se to mohlo jmenovat Onan, protože převážně je to o chlapovi, co si ho honí u compu s ženskou, kterou nemůže mít. Jaká nedaleká budoucnost, vždyť tam je jen její hlas, zatímco kdejaké současné porno by měl i s pohyblivými obrázky. Smůla je, že jsem to viděl dabované, takže v mnou viděném filmu Scarlett Johansson "nehrála". Jinak průměr a jedna hvězdička navíc je za scénu s mrtvou kočkou.

• 5.10.2014  15:06

Celkem dobře odvedená práce s působivými efekty, kde "Šmoulinka" se šmoulou "Mrzoutem" mají poměrně dost prostoru, a Jennifer měla možnost si tu v upnutém "všezakrývajícím" neoprenu nacvičit pózy pro své veleúspěšné fotografie. Pozor spoiler! Co mě zklamalo, byl fakt, že tento film v podstatě smazal dějově všechny předchozí. Trochu mi to připomnělo seriál Dallas, kde se Bobby po stovce epizod jen tak probudí ze snu a čučí na živou Pamelu, jak jde ze sprchy. Ale i tak mohu doporučit...ty X - Meny, ne seriál Dallas.

• 1.10.2014  18:42
    Noe (2014)

Noe nejí zvířátka, ale asi jen hlínu, protože žije v pustině, kde nic není, a když si konečně může dát steak z pesopásovce, tak to truhlík schválně připálí. Jinak si sem tam zobne nějaké kytičky, ale podle vizí, které má, jí spíše vyhulí a pak dostává nápady, jako postavit loď tam, kde není voda ani stromy. Ale on zasadí semínko v domnění, že je to durman, mařena nebo něco jiného na pobavení a místo toho vyrostou stromy, takže jeden problém je vyřešen. Se stavbou archy mu pak pomohou transformers a ruku k dílu přidá i Hermiona, a zvířátka v párech, aby mohla v budoucnu lépe degenerovat, mohou za chvíli vesele nastupovat, jen je Noe musí trochu zhulit, aby se nepapala navzájem. Pak ale jeho syn Chám upozorní otce, že on píchá mámu, a brácha zase Hermionu, zatímco on si nemá s kým vrznout, takže zase problém. Ale není nic, co by nevyřešil krabicák, že Noe.

• 27.9.2014  17:48
    Pompeje (2014)

Proč jsem měl jen pocit, že jsem to už někde viděl? Nejspíš proto, že některé scény, včetně hlášek, byly vykradeny z Gladiátora, snad i včetně melodií. Na těchto filmech mě vždycky baví to, jak všichni v panice utíkají a stejně umírají, zatímco hlavní postavy mají dost prostoru na rozmáchlá a dojemná gesta a čas se kolem nich zastaví. Celkově to pro mě byl průměr, ale jednu hvězdičku navíc přece jen dám za ten konec, protože jak se říká, konec dobrý, všechno dobrý, jen Cassia u toho nemá roztažené...ruce na přídi zámořské lodi.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8