Daryl.Dixon

okres Praha-východ

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 27.7.2014  22:43

Většina filmu byla pojatá celkem realisticky, kdy jednotlivé postavy se chovají lidsky a to i v negativním smyslu slova. Tím lidsky nemyslím z humánního hlediska, ale spíše podle toho, co je vlastní lidské povaze, tzn. raději se přidají a do člověka si "kopnou", než aby se ho zastali a riskovali vlastní zdraví nebo dokonce krk. "Kunta Kinte" není jiný, a i když se s ním zachází jak v bavlnce, tak by dal vše za to, aby se znova setkal se svou rodinou. Jediná věc, která mi tam neseděla, byla úcta ke svobodnému spoluobčanovi tmavé pleti v New Yorku v 19. století. Černoch sice mohl dostat v době otrokářství svobodu, ale dost pochybuji o tom, že by k němu někdo v té době choval úctu, zvláště když otroctví v celém pokryteckém USA bylo zrušeno až loni, a navíc svobodou nezískal žádná práva.

• 15.5.2014  17:43
    2 $ocky (TV seriál) (2011)

Celkem nenáročný vtipný sitcom, kde kromě přitažlivé Kat Dennings pobaví věčně nadržený Oleg nebo Jennifer Coolidge ve své typické roli. Osobně mě moc nebere styl ani postava Beth Behrs, ale to je věc názoru.

• 25.6.2014  13:42
    2 zbraně (2013)

Dvojice, která se má tak ráda, že se vzájemně střílí, vykrade banku a tím nase... naštve snad všechny od CIA, přes armádu až po mačo paka z mexického kartelu, kteří jsou tak nebezpeční, že způsobují infarkty slepicím, když se jim nedokážou trefit do hlav, vyčnívajících ze země. Do konce filmu se objevují stále nové zápletky a pořád se to tak nějak nese ve stylu nevěř nikomu.

• 21.6.2014  16:09

Ukázka toho, jak to dopadne, když se ekologičtí aktivisté, místo přenášení žabiček přes dálnici, snaží zachránit infikovanou opičku z laboratoře. Film působí značně úsporně a řada katastrofických scén by se dala natočit na vylidněném Václaváku ráno po Silvestru. Na komparzu rovněž ušetřili, protože na davy nakažených ve filmu moc nenarazíte. A co se vojáků týče, tak ty poznáte jen podle toho, že mají vojenskou uniformu, protože výcvik ani taktika tomu moc neodpovídá. Jinak ale celkem napínavá záležitost.

• 21.6.2014  18:07

Milé děti, jestlipak víte, co to je: Má to červená očička, slintá to a cení při tom na vás zoubky, a ulicemi bloumá hlavně v noci? Ne není to upírek, ale váš tatínek. A nevrací se z hospůdky, ale od vaší maminky, kterou samou láskou spapinkal. A vy od něj pohádku na dobrou noc rozhodně nečekejte a raději ho střelte do hlavy dřív, než začne zjišťovat, co máte na srdci...doslova. Film má příběh, akci i napětí, takže celkem spokojenost.

• 4.8.2014  09:04
    2Bobule (2009)

Zatímco Bobule byly něco jako Sauvignon, ročník 2010, tak 2Bobule byly spíše krabicák, ročník 2014, navíc ještě načatý nějakým bezdomovcem, který tam přidal pár ingrediencí. A ani Tereza na tom nemohla nic změnit, protože zápletka s Krampolem a Kornem byla jak z nějakého Kameňáku 4. Vyloženě mě to nepohoršilo, ani neodpudilo, proto nedávám odpad, ale je to spíše na jednu hvězdičku, kdy ta druhá patří Tereze.

• 12.6.2014  17:05

Způsob zpracování byl efektivní, i když od začátku předurčený k budoucímu parodovaní, kdy si polonazí chlapíci vymění meče za mokré ručníky. Spojení hudby, vizuálních efektů, zpomalených záběrů či kostýmů udělal z filmu jedinečnou podívanou, a pak už je celkem jedno, jestli se to tak opravdu stalo. Navíc Leonidase ztvárnil charismatický Gerard Butler, který se své role ujal na výbornou, takže celkově nemám filmu co vytknout.

• 17.6.2014  21:33

Kdyby to natočili před první třístovkou, tak by se o Bitvě u Thermopyl mluvilo jako o slabším odvaru. Myslím si, že to bylo na stejné úrovni, jen prostě jako druhé v řadě, pevninu vystřídalo moře a partu vysvalených bojovníků nahradila parta vysvalených sedláků. Kdybych věděl, že sedlačením získám takovou postavu, tak se vykašlu na fitko a raději jdu okopávat brambory. Byla tam řada skvělých bitev, podtržená strhující hudbou, ale jedna z nejlepších se odehrála v kajutě mezi Themistoklem a Artemisií, kteří se do sebe zaklesli a celou dobu to bylo nerozhodně - hotová jatka :oD.

• 15.5.2014  17:58
    47 róninů (2013)

Film měl tak nějak vše, co od filmu očekávám a i přesto jsem ho pouze odkoukal. Jednotlivé scény byly dobře zpracované, ale jako celek mi tam pořád něco nesedělo. Byla tam řada sekvencí, které skončily jinak, než je zvykem, ale ani tak mě to nepřekvapilo nebo dokonce odzbrojilo. Dávám 4 hvězdy, protože je to možná mnou a ne filmem, který bych nerad poškodil, protože jak jsem napsal na začátku, měl tak nějak vše...

• 18.5.2014  18:42

Nespočítám, kolikrát jsem tuto komedii viděl, ale její název by to celkem vystihoval. Drew byla ve své roli milá a například její rozčarování z vývoje filmu Šestý smysl bylo velice přesvědčivé, přestože to viděla "poprvé" na rozdíl od otce a bráchy. Příjemnou atmosféru filmu dotvářel Adam Sandler s lehčím a Rod Schneider s drsnějším a úchylnějším humorem, který se ale nedostal za hranici vkusu.

• 30.6.2014  22:06

Skoro jsem se na to nemohl ani koukat, jak tam ti brutální pánové od policie mlátili ty hodné, pokojné demonstranty, co jim třeba jen chtěli dát kytičku nebo se zeptat na cestu do vzdělávacího institutu, nebo rozbíjeli hlavy těm chudákům, co si nesli baseballové pálky na nedělní přátelské sportovní utkání s jejich mírumilovnými sousedy, nebo útočili na rumunské, cikánské či jiné menšiny, které držely v ruce různé násady a jiné pomůcky, protože zrovna šly radostně do svého zamětnání, aby svou pílí a pracovitostí vydělali nějaké peníze pro své rodiny.

• 22.5.2014  11:50

Podle mě úplně zbytečně natočený film, který kopíruje něco, co bylo natočeno nedávno. Kdyby to byl remake něčeho, co vzniklo před padesáti lety, tak bych to celkem bral, ale takhle je to jen slabší kopie filmu, který byl výrazně lepší.

• 11.9.2014  14:39

Spíše Elektronkova dobrodružství s ufňukaným Spidermanem ve vedlejší roli, kdy větší sympatie má u mě záporák, který vznikl kvůli americkým pokrytcům, kteří okamžitě odsoudí někoho jen proto, že je odlišný. Kdykoliv si to ti dva rozdávali, tak to bylo doslova plné energie a pěkně to mezi nimi jiskřilo jak ve zkrocené hoře. Překážkou ale byla klaďasova holka Gwen, která musí být všude a je tak strašně inteligentní, že jí přijali na prestižní univerzitu místo 14-ti letého génia, ale přitom ani nepozná rozdíl mezi stojícím a jedoucím autem. No problém se stíhačkou se ale také nakonec vyřešil. Co mě dostávalo, bylo to, jak se vždycky fandící davy imbecilů nahrnuly k připraveným zátarasům a pódiím, kdykoliv se někde střílelo nebo hrozilo jiné nebezpečí smrti, a pak křičeli "MOJE DÍTĚ, MOJE DÍTĚÉÉÉ!!!".

• 10.7.2014  10:55

Dal bych možná i pět hvězd, jenže u takového filmu nemohu přiznat, že se mi líbil hlavně pro to, co ztvárňoval - hnus. Jednotlivé postavy, v čele s Ellen Page, hráli výborně, jen nemohu uvěřit, že to došlo tak daleko, aniž by se o tom někdo dozvěděl, zvláště když to věděl kdekdo. To u nás to funguje jinak - dáte holce na procházce pusu a než se z ní vrátíte zpět do vesnice, tak si už všichni povídají o tom, jak jste si to spolu rozdali.

• 28.6.2014  07:06
    Amerika (1994)

Tento film je důvod, proč jsem přestal chodit do kina na české filmy. Co se hereckých výkonů týče, tak asi super, zvláště ty nekonečné pohledy z očí do očí, ale příběh jako takový by se vešel do kratší stopáže, asi tak desetiminutové.

• 28.1.2015  14:13
    Annabelle (2014)

No, jestli stačí na postrašení nějaké to vrznutí a panenka sedící na křesle, tak si příště vezmu na půdu kameru a třeba z toho bude také filmový trhák a slušných 52 %. Chucky v šatičkách mě ale moc nepřesvědčil, asi i proto, že jen dřepěl a čuměl jak péro z gauče - jednou z police, podruhé z křesla. Pořád jsem čekal nějaké to bubu nebo baf, ale tady byly strašidelné scény asi vystříženy, takže jako dokument o nákupu panenek docela dobré, ale jako horor mě to nepřesvědčilo.

• 27.4.2014  12:15

Vcelku stravitelná odlehčená komedie, u níž se budete bavit, pokud zrovna nejste zapšklý děda s puritánskými sklony. Partička herců, hrajících sebe sama, má ve filmu řadu vtipných scén a momentů, které nenáročného diváka nezklamou, a hlášky s narážkou na filmy, v nichž se herci objevili, jako například v případě Emmy "okradla nás Hermiona", také pobaví.

• 8.6.2014  15:07

Asi do třetiny filmu jsem si říkal, že mi to něco připomíná, a pak mi došlo, že jsem ho už jednou viděl a nebylo to ani tak dlouho, což o něčem vypovídá. Dá se na to koukat, ale není tam nic, co by mě strhlo nebo výrazněji upoutalo mojí pozornost. Jít na to do kina, tak by mi zajímavější a se záhadnější zápletkou přišel kyblík s popcornem. Ale abych to jen nehanil, tak sukýnky studentek byly fajn, to víte, zajímavý střih a vzorek..:o). A Bruce Willis, coby ředitel školy, byl příjemným zpestřením filmu a viditelně se do role vžil.

• 21.5.2014  20:25

Dal bych dvě hvězdičky, protože žádný převratný film to nebyl, ale dětem se to bude líbit. Třetí je za Terezu Voříškovou, ikdyž mi někde uniklo, jakou roli ve filmu má, protože jsem si myslel, že patří do sourozenecké skupiny, ale vzhledem k postupné náklonosti Petra se asi nebude jednat o sourozeneckou lásku, alespoň doufám...

• 27.7.2014  11:04
    Bobule (2008)

Pohodová komedie, sice nic převratného, ale ani nic, co by nešlo zkouknout vícekrát, zvlášť když tam hraje Tereza Voříšková se svou charakteristickou barvou hlasu. Moc výrazných vtípků tam nebylo a většinou spíše urážely nějakou skupinu lidí - Pražáky, Moraváky, policajty, ale ejakulace burčáku v autě nepotřebovala komentář.

• 27.6.2014  21:14

Pořádně ujetý film, v němž jsem se buď chlámal, nebo nechápavě zíral, jestli to je ještě legální. Někdy to bylo i dojemné, jak Borat cestoval za svou velkou láskou Pamelou, která je stále ještě zaručeně panna a nic nenapovídá tomu, že by to mohlo být jinak, že. Co oceňuji, je herecké sebezapření, protože já bych například na sehrání nahé bitkařské scénky v hotelu neměl žaludek - pohled do takové velké, chlupaté pr..le by vypálil sítnici i slepci.

• 23.4.2014  20:46
    Box (2009)

Film, u něhož se mi potvrdilo, že přílišné očekávání působí zklamání. Námět mě zaujal, ale v průběhu sledování filmu mě přepadalo nutkání film vypnout. Na můj vkus braly hlavní postavy krabici s tlačítkem až moc vážně - já bych do čudlíku mlátil dřív, než by Frank Langella stačil dokončit větu...;o)

• 10.6.2014  16:51
    Bulšit (2001)

Sodomie, fekálie, incest - to vše ve filmu najdete, takže vřele doporučuji všem puritánům s nízkým tlakem. Jestli jim ho nezvedne tento film, tak pak už nevím. Já se u toho celkem bavil, ale i když jsem docela zvyklý na cokoliv, byly scény, které mi dráždili dávidla. Paradoxně to nebyla scéna s propadlým stropem a spoustou fekálií, u níž mě pobavila strohá omluva té dívky na konci, ale byla to líbačka reportérky, vydávající se za studentku, s Miou Kirshner. V souhrnu to ale šlo. Přestože některé pasáže byly slabší, jako celek to byla dobrá parodie. Přišlo mi vtipné, když Chyler Leigh malovala své obrazy hodné Louveru, nebo to, jak Mia udělala z "ošklivky" krásku. A přitom to maskérům dalo tóóólik práce.

• 14.7.2014  15:10
    Cellular (2004)

Divím se, že ti profesionální únosci nenechali Kim na půdě kromě volného pohybu a telefonu ještě rotační kulomet aby to holka neměla tak složité. Také by mě zajímalo, co na škole učila, protože než přišla na to, že dveře a okna jsou zamčená, tak s nimi půl hodiny lomcovala, ale opravu telefonu měla spíchnutou ve vteřině. Jinak to mělo celkem tempo, jen kdyby Chris nechodil všude pozdě. Navíc film jsem viděl podruhé, což jsem zjistil až během sledování, takže průměr. Jo a nedá mi to a musím si ještě jednou rýpnout: Za to loupežné přepadení právníka, navíc se zbraní v ruce, nebo střelbu v plném obchodě by Chris od soudu jen s podmínkou asi neodešel.

• 9.6.2014  11:41

Tento film předběhl svou dobu a triky v něm jsou inspirací i pro dnešní tvůrce, včetně těch hollywoodských, kteří by bez počítačové animace a digitálních efektů nenatočili ani cestu na záchod. Některé scény s odstupem času mohou vyvolat úsměv, ale při pomyšlení na to, že je filmu už skoro 60 let, tak to ve mě vyvolává hluboký respekt a obdiv. Je úžasné, co se dá natočit s několika figurkami, papírovými kulisami či vhodně umístěnou kamerou.

• 16.11.2017  15:59
    Chatrč (2017)

Nějak jsem si pořádně nepřečetl, o čem to má být, takže jsem si to pustil ve chvíli, kdy jsem dostal chuť na nějakou detektivku. No, nebyla to detektivka, ale spíše náborová kampaň od Jehovistů, kde se laně prochází ve vaší blízkosti a ptáčci vám cvrlikají nad hlavou u rozkvetlé louky zalité sluncem, a kde lidi vidíte zhulenýma očima Boha jako různobarevná světélka. Ke mě jednou přišla laň také docela blízko, ale buď měla vzteklinu, nebo sežrala půlku pole s řepkou. Do toho ještě ta Nejsvětější Trojice, která byla jako reklama na sluníčkáře. No, a proč tedy jedna hvězda a ne odpad? Protože v tom hráli herce a ne cvičené opice.

• 17.7.2014  12:38

Sourozenci, jejichž otec byl grázl, utíkají s lupem z kasína, kdy na cestě Addison sejmě otčíma jedné rodiny, protože je to grázl, kdy v patách mu jde dcera šerifa, která si nerozumí se svým otcem, protože je to blb. Celé se to ještě zkomplikuje, když se jim do cesty připlete bývalý vězeň, který má problémy se svým otcem, s ním si nerozumí. Vcelku dobrý film, jen nevím proč, ale mám takový pocit, že někdo z tvůrců možná měl nebo má problém se svým otcem.

• 20.7.2014  14:06

Příbalový leták: Klasická panenka Chucky je ideálním dárkem pro malé holčičky, které už k smrti nudí jejich rodina. Panenka je vybavena řadou funkcí, určených k destrukci lidí v okolí. Vybrat si můžete z několika druhů smrti jako ubodání, zabití elektrickým proudem či otrava jedem na krysy. Rovněž je vybavena hlasovým čipem s řadou roztomilých frází jako "teď chcípneš ku.vo", "drž hubu do prd..e" nebo "všichni umřete..bude z vás cákat krev jak z prasete". S panenkou si tak celá vaše rodina užije spoustu legrace, doslova se potrháte smíchy, a v případě, že bude hračka usilovat o život právě vám, chovejte se podle přibaleného instruktážního videa, nazvaného "Chuckyho kletba", tzn., nebraňte se, nechte se v klidu rozsekat jako ovce určené na porážku, přece nezkazíte zábavu. Upozornění: V žádném případě nekupujte napodobeniny těchto panenek na vietnamských tržnicích, protože by mohly obsahovat nebezpečné ftaláty a jiné látky, škodící vašemu organismu. V případě poruchy originální panenky po záruční době, což je vždycky, tuto nevyhazujte do směsného odpadu, protože by vás přišla sejmou, ale recyklujte.

• 4.8.2014  14:35
    Collateral (2004)

Pokud chcete sbalit sexy holku, tak jí dejte pohlednici romantického ostrova, kam se nikdy nepodíváte, a hned vám dá na oplátku svoje číslo. No, a když před ní pak rozstřílíte nějakého člověka, tak se jí už zaručeně nezbavíte. Jinak dobrý thriller jen kdyby nebylo těch klišé, jako že v nejméně vhodnou dobu nemáte v mobilu signál, nebo došla baterie.

• 17.7.2014  14:22
    Crazy Joe (2013)

Filmy se Stathamem mám rád, ale tenhle ve stylu co se vleče, neuteče, se opravdu vlekl. Navíc se to místo Crazy Joe mohlo klidně jmenovat Bláznivá jeptiška, protože zatímco Statham měl jen občas halušky a choval se úměrně veteránovi z války, tak jeptiška si odškrtávala jednotlivé body v desateru, jakoby to byl seznam úkolů, které tento měsíc ještě nestihla, včetně nezabíjej nebo nesesmilníš. Mám pocit, že jen jméno boží nevzala nadarmo, ale třeba mi to někde uteklo. Kdyby byl film o něco svižnější, tak by mě to asi zaujalo víc, ale takhle je to pro mě jen průměr. Více drama než akční.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8