Daryl.Dixon

Daryl.Dixon

okres Praha-východ

4 body

• 23.7.2014  11:28

Hlavní postavy, no to byla partička dementů, u níž ani nechápu, proč před zombíky, lačnícími po mozcích, utíkali, protože u nich by si neměli na čem pochutnat. Jinak výrazně slabší, než jednička. Moment, který mě pobavil, byl raut zombíků ve zverimexu, i když scéna spíše připomínala boj v hračkářství o plyšáky. Celkově ale tak 45%.

• 11.9.2014  11:44

Vražedná rajčata, až na jedno s růžovým drnem, se ve filmu objevovala asi tak často jako manželka inspektora Columba ve stejnojmenném seriálu. Sice tu bylo pár dobrých vtípků, jako když si padouch poslal pikolíka pro své popelářské vozidla a následná honička, ale jinak to byla jednou zhlédnutelná blbina. Rajčata jsou lepší v kečupu než ve filmu, ale s karotkou by to byl trhák.

• 23.7.2014  10:44

Zombie verze Romea a Julie, kde je Julie mrtvolka už od začátku, sice sexy mrtvolka, ale když papá mozky, tak je docela nechutná, protože u toho bryndá a ani lžíci si na to nevezme. Navíc jejich lásce nepřeje parta padesátníků, kteří volný čas tráví hraním stříleček na automatech pro teenagery. Vydrží mladým milencům ale láska až za hrob? Pokud je Curt nekrofil, tak jim v cestě nic nestojí.Když šel tenhle film do kin, tak jsem si sehnal velký plakát Julie, který mi dodnes visí v původně dětském pokojíčku, ale můj mravní vývoj to rozhodně nepoznamenalo :op. Julie je na něm sice trochu prošpikované vším možným, protože patří mezi příznivkyně piercingu, a navíc vrážení různých předmětů do těla jí viditelně vzrušuje, ale jinak pěkný plakát.

• 7.10.2014  16:45
    Ona (2013)

Ona...no klidně by se to mohlo jmenovat Onan, protože převážně je to o chlapovi, co si ho honí u compu s ženskou, kterou nemůže mít. Jaká nedaleká budoucnost, vždyť tam je jen její hlas, zatímco kdejaké současné porno by měl i s pohyblivými obrázky. Smůla je, že jsem to viděl dabované, takže v mnou viděném filmu Scarlett Johansson "nehrála". Jinak průměr a jedna hvězdička navíc je za scénu s mrtvou kočkou.

• 18.6.2014  08:45
    Očista (2013)

No neřekl bych, že takový nápad by snížil kriminalitu. Ta by naopak několikanásobně vzrostla, jen by se nezapočítala do statistických tabulek. Navíc slušní lidé by čichali ke kytkám jako první a grázlové by pak už neměli potřebu sledovat v kalendáři, co je zrovna za den. U Supermana se ale také nezabývám logičností a nedivím se, jak může chlápek ve slipech létat vzduchem, když nemá letadlo, tak ani tady nad tím nebudu moc uvažovat a přistoupím na daná pravidla námětu filmu. V tom případě šlo o "slušnou" a napínavou podívanou.

• 21.12.2014  12:48

Zase po roce je tu Očista, ale než očista duše, jak to propagační reklamy ve filmu prezentují, je to spíše očista od chudiny a "slušných" lidí. No ale co se týče hlavních "kladných" postav, tak chápu, proč je chtěl každý sejmout a po dvaceti minutách bych jim k tomu začal dodávat munici, protože mi někteří z nich neskutečně lezli na nervy, zvláště ta mladá, která byla protivná, jak svědivé cosi uprostřed zad, kam nedosáhnete a nemůžete se tak podrbat. Pozitivem filmu je skupina proti Očistě, ale té jsem si moc neužil. Oproti jedničce jsem ubral hvězdu, protože ta přišla s originálním nápadem, což je těžší, než jej rozvinout.

• 4.8.2014  23:24
    Pach krve (2003)

Jejich maminka a zároveň sestra jednoho dne požádala jejich tatínka a zároveň dědečka, aby svým ratolestem poradil, jak na holky. Bylo to toho dne, kdy měli synáčkové své první stání a maminka je přistihla při vzájemném leštění bambusu. Tatínek si tedy vzal kluky za trnkový keř a tam jim stylem vidláka, odkojeného jupíkem, povídá : "Až jednó potkate takovó roštěnku, že vám z ňo slyna potééče, tak nemóžete hr na ňu. Nejprve ju musáte nadbíhat, potém ju k sebe přitáhnut a potém, když je z vás povolná, přefiknót jí móžete" (tohle je jen přibližný překlad, v originále to byla doslova "Haga grrrr, ugabda dulu tulu hagr drteg fikfik šuk"). Jenže jejich geny z nich udělaly degeny a tak si tatínkovy rady vysvětlili po svém. Ženským nenadbíhali, ale po lese je naháněli, ostnatým drátem si je přitáhli a pak je přefikli...sekerou, což bylo jediné, co smočili. Z jedné roštěnky tak udělali několik roštěnek, trochu karbanátků, prsíčka na grilu s americkými žebírky na medu a i na silný vývar pár kostí zbylo. Takový to byli trumbelíkové a zvlášť u Emmanuelle Chriqui to byla škoda.

• 5.8.2014  10:40

Jak se mají v klidu množit a plodit mutantíky, když jim tam neustále zevlují protivní lidé z města. Oni při tom chtějí jen v klidu žít s přírodou, občas si uvařit nějaký dobrý žvanec jako Knedlo zelo Venco, Pepa se šesti, Tom na smetaně, či Lucy alá bažant. A co nesní, z toho udělají mňami hami marmeládu. Dokonce jako dobří hostitelé se chtějí s hosty podělit i o guláš z Lojzy, jenže Nina pro to nemá pochopení, také ještě aby žrala člověčinu, když je veganka, že. Navíc přibylo i trochu erotiky v podání jednoho skřeta, co zdrhl z filmu Pán prstenů, a co si venčí lachtana při sledování spoře oděné dívky na pláži, která vypadá o něco lépe, než jeho stará, protože je vyšší postavy a tak. No žárlivá scéna stojí za to, ale smiřování je k zblití, tak dobrou chuť, pokud právě obědváte. Parta nesympatických děcek tedy dostává na frak, ale naštěstí je tu sebevražedné komando, zastoupené drsným mariňákem, co si v rámci maskování napatlá na xicht medvědí lejno a jde do akce.

• 5.8.2014  23:14
    Pach krve 3 (2009)

Námět sliboval rozhodně něco lepšího, a čekal jsem, že když se banda vrahů dostane do křížku se skřetím papouškem z koncentráku, tak se z toho vytěží víc. Jenže co je to za vrahy, když z pěti metrů netrefí poskakujícího Jóžina a to opakovaně, kdy v podstatě polovina filmu je o tom, jak jsou leví a druhá o tom, co všechno může takový kašpárek vydržet, když už se zadaří - zásah sekerou, nožem, průstřel, kůl skrz na skrz hrudníkem...Většinou ve filmech nevyhledávám chyby, ale tady mě vyloženě mlátily přes oči, jak kdybych byl nějaký hlemýžď - autobus neustále projíždí tu samou zatáčku, je vytlačován autem, které v jednom záběru na silnici vůbec není, a to na svodidla, která se objevují a mizí jak se jim zlíbí. Být to londýnská linka do Příčné ulice, tak to chápu, ale to je jiný příběh. Jo a Janet musela pěkně smrdět, když jí ten čokl vystopoval až k chatě, přestože se celou cestu vezla autem. Jedním slovem zklamání.

• 6.8.2014  15:11

Parta dementů neustále povykuje, ječí a zmateně pobíhá po psychiatrické léčebně a celkově působí, že měli všichni společné rodiče, kteří byli současně i sourozenci. No a tuhle partičku třicetiletých puberťáků se snaží zabít trojice psychopatických "bratrů" (pohlavím si nikdy nejsem jistý), která objevila nový kulinářský zážitek ve fondue. Z prostředí se dalo vytěžit více, ale to by tam už dvacet let nesměla každé úterý a čtvrtek docházet uklízečka. Jinak z filmu plyne i ponaučení, že zahýbat se nemá, opět blbě zahnuli a jak dopadli. Na druhou stranu jsem jim ani trochu nefandil a chystal jsem se dát jednu hvězdičku, ale naštěstí to trochu zachránil happy end, takže nakonec za tři, ale spíše 50 %. Ve snímku se v hlavních rolích představili: Kikina Vylízaná, Trapačka Ujetá, sourozenci Blbka a Blb Dementní, Trapka Střelená, Dementka Uječená, Lezba Votravná a zbytek byl komparz bez hereckého nadání, stejně jako hlavní postavy - a umírat umí kdejaká labuť na jezeře.

• 22.5.2014  16:12

Pohádka s hororovou atmosférou, nebo horor s pohádkovým námětem. V každém případě se jedná o jedinečným způsobem zpracovaný film, který vtáhne diváka do děje, a to i díky někdy až naturalisticky výjevům a Harapesově masce, kterou by hravě strčil do kapsy Jasonovu škrabošku a vylekal i ostříleného Freddyho Kruegera.

• 25.7.2014  12:56

Čtveřice přátel přijede na chatu, aby zde společně trávili nějakou dobu a pokecali o starých dobrých časech, kdy jejich zpomalený kámoš byl nucen papkat psí hovínko. Idylku jim zkazí prdící chlapík, kterému nakonec ze zadku vyleze zubatý kakánek, před nímž z lesa utíkají všechna zvířátka včetně neohroženého medvídka Pú. A za kakánkem následuje hotový průjem podobných výkalů, které mají chuť se do něčeho zakousnout. Naštěstí je čtveřice obdařena zvláštními schopnostmi, které někteří ani nestihnou využít, ale ti zbývající začnou bojovat o vlastní život a přežití lidstva i za cenu toho, že do lezoucích ee šlapou botou.

• 13.4.2014  22:13

Po zhlédnutí parodie Starving Games jsem se chtěl hned podívat na další na stejné téma, tentokrát s názvem The Hungover Games. Bohužel dobrý pocit z té první vystřídalo hluboké zklamání a chybělo málo, abych film nevypnul v polovině. Skoro jsem měl dojem, že režisér nebo scénárista si léčí nějaký komplex ze svého sexuálního života, kdy erotické pomůcky doprovázeli film na každém kroku a řada narážek byla za hranicí vkusu a někdy i na hranici zákona. Jestli přemýšlíte nad tím, že si tento film pustíte, tak jděte raději na procházku, bude to hodnotnějším způsobem strávený čas.

• 30.6.2014  21:06

Celý film páchají trestnou činnost, aby pak mohli ukázat své morální zásady, jak pokrytecké. Navíc prezentovat totálního vyhulence s IQ matriošky jako matematického génia je také mimo mísu. Znám spoustu vyhulenců, ale ani jeden z nich si nedokáže spočítat všechny prsty u nohou, protože nepřijdou na to, že je třeba si předtím sundat ponožky. Nebýt tam Scarlett, tak by to byla naprostá ztráta času.

• 30.6.2014  21:21
    Perverzáci (2011)

První příběh je o tom, že někteří lidé jsou úplně k sežrání. Druhý příběh je z prostředí jakéhosi kravína, jen místo kravičky je tu pán s dlouhým bimbasem, a i když probíhá dojení, mlíčko to tak úplně není - docela nechutné. Poslední příběh je pro milovníky psů, a hlavní představitel nejen že si na ně hraje, ale má i pár skutečných, které krmí, venčí a nechá jim na hraní i svou přítelkyni...

• 30.6.2014  20:42

První útěk byl důmyslný, zatímco poslední taková hurá akce, v níž si Arnie připomněl svou roli v Komandu. Dva skoro sedmdesátníci se rozhodnou k útěku, kdy k tomu potřebují splašit pár věcí, které nakonec stejně nebudou ani moc potřebovat. A jak na to? Chcete na samotku, někoho zbijte, chcete kousek kovu, někoho zbijte, chcete brýle, někoho zbijte, chcete utéct, zapomeňte na poslední tři věci a někoho zbijte. Ale jo, šlo to a ti dva se vzájemně ani moc nepomlátili.

• 26.6.2014  18:25
    Pláž (2000)

Občas se nedivím, že si někdo raději film někde stáhne, než aby šel do kina a vyhodil za to peníze. Já je vyhodil a těžce litoval, protože při sledování tohoto filmu jsem měl pocit, že jsem zhulenej nějakým halucinogenem a nestačil se divit, na co koukám. Pak když přišla scéna DiCapria, při níž běhá po džungli jak počítačem upravený maňásek s rukou zaraženou do zadku tak hluboko, že jeho vodič může hýbat i ručičkama, tak jsem nevěděl, zda se smát pobavením nebo zoufalstvím. Tenhle film by asi člověk neměl sledovat střízlivý.

• 13.6.2014  09:48

Rodinná komedie, která je více zaměřená na dětského diváka, pro něhož to bude super zážitek. Jinak nebýt morčete Bulvy, které díky vypouleným očím neustále vypadalo, jak když mu vlétla vosa do rekta, tak bych se držel tří hvězdiček. Ty vytřeštěné oči možná budou následek jeho stravování, protože když do býložravce nacpete hamburger a marshmalow, tak mu to musí dělat tlak na mozek.

• 2.8.2014  21:00

Před lety jsem tento film považoval za blbej a dnes jsem došel k názoru, že s odstupem času už lepší nebude. Navíc ta baba, co působila jako Jessica Fletcherová, tak to byla pěkná vražda...napsala. Dobrá komedie se nedá stavět na vykradení starých vtípků z předchozích dílů, a demenci většiny postav.

• 27.9.2014  17:48
    Pompeje (2014)

Proč jsem měl jen pocit, že jsem to už někde viděl? Nejspíš proto, že některé scény, včetně hlášek, byly vykradeny z Gladiátora, snad i včetně melodií. Na těchto filmech mě vždycky baví to, jak všichni v panice utíkají a stejně umírají, zatímco hlavní postavy mají dost prostoru na rozmáchlá a dojemná gesta a čas se kolem nich zastaví. Celkově to pro mě byl průměr, ale jednu hvězdičku navíc přece jen dám za ten konec, protože jak se říká, konec dobrý, všechno dobrý, jen Cassia u toho nemá roztažené...ruce na přídi zámořské lodi.

• 5.7.2014  10:29

Klasický scénář ve stylu "někoho mi zabili, tak já teď zabiji je", kde se charismatický Colin s nikým moc nepáře a z jedné ze svých obětí si dokonce udělá skluzavku a houpačku v jednom. Souběžně s tím jde druhý romantický příběh filmu, kdy se nesmělému Colinovi líbí dívka po autonehodě, které vizáž ještě upravuje skupinka fakanů, která se jí trefuje do hlavy šutry. Na pasáž "fakani mi trefili holku šutrem, tak je zmasakruju" jsem ale čekal marně. I tak mě ale film zaujal, protože má více linií a zápletek.

• 7.7.2014  20:32
    Pot a krev (2013)

Parta vylízaných, steroidy vyhnaných svalovců připravuje "geniální" akci jak přijít k penězům. Počínají si při tom jako Pat a Mat, jen trochu nešikovněji a s grácií dementů, kdy mezi jejich metody, jak dosáhnout svého cíle, patří i mlácení oběti dildama - jejich vysvalené mozky nejspíše ani nepoznaly rozdíl od obušku. Jako komedie mě to pobavilo a pokud v reálu byli pachatelé "borci" z fitka, tak věřím i tomu, že je to podle skutečné události od začátku až do konce.

• 19.7.2014  19:18

Komentáře píši až po zhlédnutí filmu, ale tady klidně udělám výjimku, protože se už asi nic překvapivého nestane, maximálně se Reese už po miliónté někam přestěhuje. Jo, byla by to super komedie, kdyby se změnil scénář, režisér, zápletka, přidaly se komediální prvky a pár dalších věcí. Takhle to byla fakt nuda, a jediné, co mě tam trochu bavilo, byl vrátný. Ten mohl klidně dostat více prostoru...asi tak 110 minut a zbytek by zabraly titulky.

• 7.6.2014  09:25
    Predátor (1987)

Filmová klasika, která ani po tolika letech neztratila nic ze svého napětí. Samotná džungle dodává skvělou atmosféru neznáma, kdy se nepřítel z vesmíru může skrývat za kdejakou kapradinou, a na rozdíl od E.T. mimozemšťana se tenhle nesnaží s prstem nataženým k nebi a milým úsměvem dostat domů. Alespoň ne do doby, než získá na svou zeď několik trofejí z amerických vojáků.

• 24.6.2014  14:43
    Predátoři (2010)

No ten rock ´n´ roll na začátku závěrečných titulků mi tam nesedl, ale jinak obstojný film, který sice v dost věcech kopíroval Predátora s Arniem, ale měl tam i pár inovací, takže celkem spokojenost. Navíc když tam hraje někdo, kdo se jmenuje Mahershalalhashbaz, tak to nemůže být propadák :oD. Škoda jen, že fešák Trejo nedostal více prostoru, ale možná se ho Predátoři báli a utíkali režisérovi z klece, tak ho raději vyškrtli hned na začátku. Jinak to byl úspěšný hon, ale to se dalo čekat, když je rejža nimrod.

• 25.6.2014  18:15

Z moudrého čaroděje se vyklube spíše pedofilní homosexuální úchyla, co hulí trávu, zatímco zlý čaroděj Leezar se sjíždí zlatou lajnou z rozdrcené víly. Z rádce se stane bezptákoidní krysa, sluha se nechá hoblovat minotaurem a Marcecek, tak to je hotový prototyp devianta. V podstatě to vypadá, že postava, která není úchylná, tak hraje v jiném filmu. A pokud jste nimrodi, tak na zeď byste si asi pověsili jinou trofej ze skoleného minotaura než princ Thadeous na krk. Romantika je tu przněna na všechny způsoby, jeden vulgarismus přebíjí jiný a intelektuální zábava to také není, ale pokud nejste pokrytečtí puritáni, tak se u toho budete bavit.

• 25.7.2014  21:27
    Prokletí Salemu (TV film) (2004)

Zaujalo mě to více než zpracování z roku 1979, kde mi chyběla ponuřejší atmosféra. Na tv film dobře zpracované, jen upíři na ulicích vypadali spíše jako zombíci a jejich rychlostí se také pohybovali, až na toho kulhajícího kluka ze skládky, kterému by ani superman nestačil. Efektivní byla scéna s upířími dětičkami, lezoucíma po stropě autobusu - jeden z důvodů, proč se nestát autobusákem a vozit nevděčné haranty. Jinak zdařilá adaptace románu Stephena Kinga, který bývá pro filmaře výzvou.

• 25.7.2014  13:40
    Prokletí Salemu (TV film) (1979)

Před třiceti lety možná utíkali lidé ze strachu z kina, a doma se pak před spaním podívali do skříně, jestli tam není schovaný bubák (pozn.: bubáci většinou číhají pod postelí a snaží se vás chytit za nohu, když se na postel snažíte vkročit, takže se na skříně vykašlete), ale v dnešní době už to moc nevyděsí, ani když je to doprovázené "děsivou" hudbou, spočívající v soustavném mlácení do jedné klávesy. Je to celé o upírech, kteří zaplavují město a nemají rádi klasické protiupírské vybavení, a když třeba přirazíte upírce na čelo kříž, tak ječí jak ženská, jejíž manžel omylem při praní strčí červenou ponožku mezi bílé halenky. Knižní předloha mě zaujala mnohem více hlavně svojí atmosférou, která oproti filmu byla mnohem děsivější.

• 4.6.2014  21:52

Sledování tohoto hororu byl fakt horor. Úplně mě jímá hrůza, že bych tento snímek viděl ještě jednou. To bych si raději cihlou vymlátil rozkrok, nebo vypnul televizi. No spíše to druhé, to víte, kde bych sháněl cihlu. Jestli mě to mělo vyděsit, tak to se tvůrcům povedlo, ale asi trochu jinak, než zamýšleli. Kdysi nám vyhořela televize, tak jsme jí vykuchali, vytloukli obrazovku, nakreslili jsme si zvířátka a postavičky, která jsme pak vystřihli a nalepili na špejle, a s nimi jsme v útrobách televize hráli divadlo (poznámka pro mladší generace: s LCD televizorem toto nezkoušejte, tehdy byly televize trochu širší). A proč jsem mluvil o vykuchané televizi? Protože tento film na mě působil stejným dojmem, jako naše špejlové divadlo v TV, jen v horším provedení. Ještě jedna poznámka nakonec: U obsahu k filmu se píše, že nikdo neví, co původně neškodné ptáky vyburcovalo k útoku. Mě by spíše zajímalo, co vyburcovalo tvůrce k natočení druhého dílu...

• 24.6.2014  14:58
    Push (2009)

Na pět hvězdiček to asi není, ale chtěl jsem tomu trochu zvednout procenta a navíc v tom hraje Dakota, tak proč ne. Na začátku filmů se říká, že okolo nás chodí lidé s jinými schopnostmi, o nichž ani nevíme, jako třeba viděči, čichači nebo krváci. No o čichačích jsem už v našem světě slyšel, jen jedněm říkáme feťáci a druhým fetišisté, což jsou úchylové, co si potrpí například na dámské kalhotky. Jinak krváci jsou tak trochu hysterky v mužském provedení, protože ve filmu jen neustále ječí a to tak dlouho, dokud v akvárku nepukne ryba. Samotný film je celkem v tempu a až do konce čekáte na rozuzlení, takže jsem se nenudil.