Daryl.Dixon

okres Praha-východ

4 body

1 3 5 6 7 8 následující >>
    • 5.10.2014  15:06

Celkem dobře odvedená práce s působivými efekty, kde "Šmoulinka" se šmoulou "Mrzoutem" mají poměrně dost prostoru, a Jennifer měla možnost si tu v upnutém "všezakrývajícím" neoprenu nacvičit pózy pro své veleúspěšné fotografie. Pozor spoiler! Co mě zklamalo, byl fakt, že tento film v podstatě smazal dějově všechny předchozí. Trochu mi to připomnělo seriál Dallas, kde se Bobby po stovce epizod jen tak probudí ze snu a čučí na živou Pamelu, jak jde ze sprchy. Ale i tak mohu doporučit...ty X - Meny, ne seriál Dallas.

• 4.8.2014  08:22

Willy už zase skáče přes kaluže a přibral i několik kámošů, ale ani to na dobrý film nestačí. První snímek byl něčím originální ale to nebyl důvod natáčet další díl. Jo a když už rodiče pouští Jesse na vodu za dravými divokými kosatkami, tak by ho mohli alespoň naučit plavat - ušetřilo by to pár dementních zápletek, a navíc by se o ně nemusela zajímat sociálka.

• 14.6.2014  11:23

Proč plný počet? Filmy z období prohibice mě nikdy moc nezajímali, ale tento mě prostě zaujal svou syrovostí, jak se tam nikdo s nikým nemazal bez ohledu na to, na jaké straně zákona stál. Rovněž mě bavila nezničitelnost Toma Hardyho, kterého jste mohli rozstřílet či podřezat, a on jako správný T - 1000 se zase ztekl dohromady a šel dál. Ale jako každý, i on měl jednu slabinu, a to rýmičku a kašlíček. Super film se skvělou atmosférou.

• 4.6.2014  18:05

V celku dobře zpracované téma o zombie s tím rozdílem, že tady zombáci, nebo alespoň jejich vůdce, mají nějaké pocity, cítí bolest, ať už fyzickou nebo psychickou, a používají nástroje včetně těch hudebních. Občas mě pobavilo, jak je jednoduché holýma rukama někomu utrhnout hlavu a vytáhnout jí z těla i s páteří, ale to asi k filmům tohoto typu patří. Ve filmu bylo vše, co k tomuto žánru patří, i něco navíc, takže tomu nemám moc co vytknout.

• 16.7.2014  11:06

Příjemně laděný příběh, až na tu Colinovu přehazovačku nebo co mu to spadlo na hlavu...možná mu tam jen chcípla nějaká vrána. Osobně bych prohodil role Russella a Willa Smitha, který až na scénu s vyceněnými zoubky nepůsobil nebezpečně ani tajemně. Jinak romantické filmy moc nevyhledávám, ale tady to nebylo ve smyslu slaďáku, tak to na mě působilo v celku dobrým dojmem.

• 27.5.2014  17:31

Pohodová komedie, kde asi nejlepší dva momenty jsou, když policista přijíždí k místu, kde Cameron "umývá" auta, a když jeden student blbne s podprsenkou své učitelky. Za pár let se na to možná kouknu znova.

• 4.1.2015  21:03
    Zmizelá (2014)

Vcelku dobře propracovaný film, který plynule ubíhá a postupně skládá dějovou mozaiku v jednotný celek. Navíc oběma hlavním postavám role sedla, takže po zhlédnutí mohu s klidem doporučit. Spoiler: Jedinou výtku v ději bych měl k telefonátu Amy z veřejného automatu, kde nahlašuje cizí osoby u boudy se schovanými věcmi - lokalizace automatu a rozbor hlasu by celý její scénář roztrhaly na kusy, a milá Amy by pak nosila do konce života už jen slušivý oranžový mundůr.

• 22.6.2014  18:03
    Zmrzlá zem (2013)

Nicolas Cage, herec dvou tváří a to strnulé jak po botoxu a štěňátka, které se právě počůralo, kde nemělo, tentokrát řeší kriminální zápletku, kdopak asi zabíjí prostitutky, když má na výběr jen z jednoho možného pachatele, kterým je slavný lovec Pampalini, jehož hraje John Cusack. Od začátku je tak nějak dané, jak to asi dopadne, ale i tak je to celkem napínavá a slušně zpracovaná kriminálka.

• 16.6.2014  09:33
    Zombieland (2009)

Ne každý film, v němž jsou zombie, je nutné označovat za horor. Tady jsou spíše jako druhotný produkt. Hlavním cílem každé postavy je něco jiného, někdo hledá lásku, jiný chce do zábavného parku a drsňák Woody Harrelson, který brečí u Titaniku, se snaží sehnat konkrétní čokoládovou tyčinku, a zombie při tom likviduje, jako by mu jí chtěli sežrat. Prostě samé důležité věci se zombie apokalypsou v pozadí. Jesse má seznam pravidel, které ho udrží na živu, jako třeba nenechat se sežrat zombíkem na záchodě, protože by to bylo trapné, zvláště když se nestihnete ani utřít, natož si natáhnout kalhoty. Ještě bych přidal jiné pravidlo pro přežití, například nedělat vtipy, v nichž se vydáváte za zombie ve světě, kde se zombie střílí do hlavy - to víte, smíchy se u toho nepotrháte, ale spíše olovem.

• 5.6.2014  17:10
    Zombies (2006)

Něco ve stylu kukuřičných dětí, jen tady pobíhají zombáčata s krumpáčema. Za celou dobu se neobjevilo nic neočekávaného. Když někdo utíkal, tak zakopl, když bylo potřeba odjet autem, tak zapadlo v blátě, nebo nešlo nastartovat, a pokud někdo potřeboval rychle něco odemknout, tak mu zákonitě upadly klíče - prostě klasika. Dopředu je také jasné, z koho zombíci udělají karbanátky - stačí být bezejmenná, nudná nebo protivná postava a jste na řešeto. Jinak to bylo ale koukatelné a dal bych tomu tak 50%.

• 6.6.2014  11:44

Pryč jsou ty časy, kdy se za vámi zombíci táhly líně jak našlápnutá žvýkačky za podrážkou, a vy jste si říkali, jak je možné, že vůbec někoho dohoní a sežerou. Tady je tempo zombíků a rovněž celého filmu poněkud svižnější, mrtvoly tu lítají rychlostí sjetého feťáka na perníku, a než si stihnete někoho oblíbit, už je z něj jen trupík, jehož končetiny lítají vzduchem. Co mě dostalo asi nejvíc, tak to je zombík, který se tohoto degustačního menu neúčastní, protože je vegetarián. Na video film dobré, rozhodně mě to nezklamalo.

• 25.6.2014  09:02

Nejdříve si domů místo morčátka pořídíte opičku (myšleno lidoop), kterou přebalujete, staráte se o ní, kojíte jí a pak jí dáte do útulku jen proto, že mlátí sousedy. No a co čert nechce, v útulku pracuje zlý Draco Malfoy, který jí dělá naschvály, ale jak praví české přísloví, tak dlouho se chodí s klackem na opičku, až se opička z řetězu utrhne. Pak už stačí, aby opička osvobodila pár příbuzných a z laboratoří několik inteligencí zfetovaných kámošů a neštěstí je na světě - v supermarketech neseženete banány. Napínavá záležitost ve svižném tempu.

• 18.8.2014  09:39

Malá holčička na začátku je k sežrání, ale nic jí nesežere - naštěstí. Druhá, starší holčička, je také k sežrání, ale ani jí nic nesežere - bohužel. U těchto filmů prostě jako krmivo slouží záporáci, nebo nějaký bezejmenný muž třetí zleva, kterých je ve filmu dost na pořádný raut. Jednička mě zaujala o něco více, což může být i tím, že byla prostě první, ale jinak, až na pár nelogičností, to bylo napínavé a dobře zpracované, zvláště po dobu, co se děj odehrával na ostrově.

• 9.10.2015  19:09
    Zánik (2015)

Kde v zasněžené krajině sehnat květiny pro maminku? Prostě splaším umělé a neřeším to jako traumatizovaná Maruška, která jde žebrat k 12-ti měsíčkům, místo aby je koupila v Kauflandu z dovozu ze Španělska. Svět ovládnou zombie, kteří se kousáním množí rychleji, než negativní myšlenky na migranty, aby vzápětí zmizeli neznámo kam, a dali tak prostor dramatu tří postav - nesympatického chlápka s dítětem a jejich souseda, kterého i po vysvětlení nepochopitelně k smrti nenávidí. Pech je, že jiného souseda ve městě a možná i na zeměkouli nemá, navíc je tak úzkostlivý, že z domu ven na procházky moc nechodí, zatímco jeho soused 9 let schraňuje vše, co kde najde, takže když se pak vynoří stádo mutantů, tak má hromadu zbraní na to, aby je zlikvidoval. Ups!!! Možná kromě zbraní měl schraňovat i nějakou tu munici, přece jen balíček patron a 20 diabolek je trochu málo. No co, ale koukat se na to dalo. Spojení dramatu a hororu mělo také něco do sebe, takže těch 60% si to zaslouží, ale 61% už by bylo moc.

• 9.6.2014  22:28

Další z řady kvalitně zpracovaných hororů na téma kousajících mrtvolek, kde jste vtaženi do děje hned od začátku roztomilou holčičkou. Pak už to běží ve svižném tempu, přestože se většina děje odehrává v obchoďáku, kde si nedobrovolně uvězněná partička krátí dlouhé chvíle sportovními aktivitami, jako je jízda na kole, střelba na pohyblivý cíl, nebo golf bez jamek. Zombíci se pohybují pěkně rychle, zvláště když jde o kus žvance, tak je na co koukat.

• 11.9.2014  09:02

No to byla slátanina, nebo spíše salátina. Od dnešního dne nežeru šopák, protože by mohlo jít o život. Hlavně doufám, že nepřijde útok vraždících květáků nebo invaze kukuřičných klasů - to by byl teprve konec.

• 22.6.2014  19:48

Několik zásad pro přežití v lese, když vás pronásleduje nějaký lump: Tak za prvé, pokud utíkáte, tak neustále něco křičte na celé kolo, je pravděpodobné, že vás pak nenajde. Za druhé, když utíkáte, snažte se neustále o něco zakopávat, někam padat, nebo šlapat do pastí na medvědy, což ho určitě zmate a možná si řekne, co bych je honil, když si takto ubližují sami. Za třetí, když je někdo na vaší straně, tak se ho zbavte, nebo mu něco udělejte, protože jinak hrozí, že ho zastřelí odstřelovačkou ten lump, který sice celou dobu má stejně přesnou trefu, jako ožrala po 16-ti pivech při čůrání do pisoáru, ale tentokrát zaručeně nemine. Za čtvrté, pokud se dostanete k nějaké střelné zbrani, tak jí hned zahoďte a vezměte si raději účinnější zbraň, jako třeba kamen nebo klacek. A pátá a nejdůležitější zásada: pokud se vám podaří nějakým způsobem zneškodnit lumpa, třeba ho omráčit nebo bodnout, tak ho v žádném případě nedorážejte, ale raději utíkejte, aby vás mohl po tom, co se probere, zase pronásledovat. A když mu tam přitom ještě necháte svou zbraň, tak je to úplně nejlepší, protože při útěku by to byla pro vás hrozná zátěž. Tak doufám, že vám moje rady pomohou k přežití, ale jestli o nich bezdůvodně pochybujete, tak se podívejte na tento film a dáte mi za pravdu.

• 11.6.2014  13:17

Když jsem byl prcek, tak jsme si s kámošem hráli na husity a podomácku vyrobenými řemdihy jsme mlátili jak hovada do sena, jako že odtud vylézá nepřítel, který byl samozřejmě jen fiktivní. Kdyby to tenkrát někdo natočil na kameru, tak z toho mohl být podobný film jako tento, jen na jiné téma, finančně by vyšel stejně a maskéři by neměli na chleba. Nemohu upřít, že po celou dobu je tam určité napětí, sem tam nějaké bubu nebo baf, ale to by v hororu asi být mělo. Kdybych měl z celého filmu vyzdvihnout jednu scénu, tak by to byla ta s běžícím medvědem, protože toho jsem, na rozdíl od mutantů, alespoň viděl. Až budu chtít příště zažít zase nějaké napětí, tak raději strčím olíznuté prsty do zásuvky.

• 27.7.2014  11:37

Dva amíci jedou do Ruska za holkami, aby tam sbalili dvě Američanky, jak zoufalé. Pak se z nebe ale snese něco jako lampičky, v nichž je napěchovaný matrixovský sentinel, který likviduje vše, co má mozek a na světě zůstane ten zbytek, aby jej zachránil. Amíci jdou svorně ruku v ruce s Rusáky a vzájemně si pomáhají, což vysvětluje, proč je to v kategorii sci-fi. Další sci-fi pro mě bylo, jak se Natálie dostala z řeky do autobusu kdesi ve vzdálené továrně, možná jí vcucnul nějaký kanál, nebo byla prostě blbá. Co se mi líbilo, byly efekty při likvidaci lidí, které byly působivé (pozn.: tím neschvaluji násilí proti skupinám obyvatel).

• 19.6.2014  17:25
    Černé ovce (2006)

Ovečka Shaun většinou s ostatními ovcemi pořádá velkolepou pařbu ve stodole. Tentokrát ale vezme partu kámošek a vydá se na pastvu do širokého okolí, kde se ale nesjíždějí na trávě, ale na šťavnatých roštěnkách a dalších lidech. V celku to byl originální a vtipný nápad, jen čekám, co se pustí do lidí příště - ještě by mohla přijít invaze proradných džungaráků nebo zběsilá koťátka.

• 26.7.2014  11:53

"Velebnosti jdu blejt". No vykradlo to, co se dalo, ale ani tak to nemělo úroveň. Létající auto - Harry Potter, smrt otce - Spiderman, technologie - Iron Man...Proč raději netočí filmy odpovídající jejich kultuře a napodobují amíky. Pak z toho vznikne našlapaná Volha, která si to i po několika zásazích raketami vesele brouká po obloze a konkurovat jí může jen nezničitelný Iphone. Hlavní hrdina si usmyslel, že Nastěnku chce za ženu, jenže Nasťa není jako z Mrazíka, tak dá přednost klukovi s Mercedesem. Pak se ale ukáže, že je lacinější než vypadá, tak jí klaďas přetáhne na nový Iphone, jenže to by nebyla ona, kdyby se na něj zase nevykašlala, protože si myslí, že jeho kámoš je tajemný hrdina, slavnější něž všeuměl Putin, tak za ním hned běží, aby si posléze uvědomila, že nechce bohatství ani slávu, ale k životu jí stačí jen láska, takže zase otočí. Ta holka asi neví co chce - s ní bych tedy chtěl jít do obchoďáku na nákup. Jinak klaďas je normální kluk, ale když přijde na věc, tak je schopný nastoupit do auta padajícího z výškové budovy takovým způsobem, že i James Bond by si při tom crnknul do trenek. Shrnutí: Dávicí reflex dostal zabrat.

• 1.7.2014  13:39

Karkulka se víc zajímá o to, komu dá svůj věneček, než o to, co zabalit babičce do košíčku. Děj je posunut trochu jinam než klasická pohádka, ale na škodu to nebylo. Zlý vlkodlak zardousí dívku a rozlícený dav jde, a zabije vlka. Pak se rozjede velkolepá pařba ve stylu disko, no hotová horečka sobotní noci, kde vyjde najevo, že vlkodlak ještě neřekl své poslední haf. Nechci prozrazovat konec, ale v podstatě to končí tam, kde začíná Twilight, jen bez těch upírků.

• 22.5.2014  15:16
    Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

Kultovní seriál se specifickým humorem, který nemusí napoprvé oslovit každého. Když jsem viděl svůj první díl tohoto seriálu, tak jsem si říkal co to má být, směšné postavy s divným chováním, koho to může bavit. Naštěstí jsem mu dal šanci, a zatímco u dalšího dílu už mi to tak trapné nepřišlo, následný mě už plně oslovil a pobavil od začátku až do konce, takže jsem se stal fanouškem tohoto seriálu. Jedna rada do života, nedejte n první dojem, mohli by jste o hodně přijít.

• 22.6.2014  22:19

Podle názvu jsem čekal větší řežbu a potoky krve, když v tom hraje Trejo. Ale nějak se to táhlo i přes to, že na splnění úkolu měl hlavní "hrdina" jen den, za nějž měl jak správný cukrář naplnit několik rakviček. Chvílemi mi přišlo, že se tvůrci snažili přidat do filmu i nějaký umělecký dojem zpomalenými záběry a podobně, ale ten se tam hodil asi tak, jako cibule do pudinku. Pro mě to byl takový průměr.

• 14.4.2014  10:31
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Objektivně zhodnotit tento seriál není pro mě jednoduché, protože jednoduše ujíždím na filmech a seriálech o zombie, a seriál The Walking Dead i tak předčil mé očekávání. Problém většiny seriálů bývá v tom, že první řada nadchne, což způsobí nekontrolovatelné natáčení dalších sérií, které ztrácí nápad a jen kopírují již natočené. U Walking Dead jsem dokoukal čtvrtou řadu a nemohu se dočkat páté, protože se tento seríál stále vyvíjí, jednotlivé postavy mají své specifické charakterové vlastnosti, které jim přidávají na oblíbenosti, nebo je divák nesnáší - ať se přihlásí ten, kdo má rád Carla Grimese. Rovněž se v seriálu objevuje řada neočekávaných zvratů, a vy najednou koukáte, jak se z někoho, komu fandíte, stane jen další chodec. Lidem s romantickou duší bych seriál určitě nedoporučil, protože ve světě, kde se skoro nikdo nemyje, čistí si zuby stéblem a do oken mu neustále kouká banda rozkládajících se mrtvol toužících spíše po jeho mase než po pohlazení, není na romantické scény moc času ani prostoru. Všem ostatním ale vřele doporučuji.

• 12.12.2016  22:35
    Živí mrtví: Počátek konce (TV seriál) (2015)

Další mexická telenovela s Esmeraldou v hlavní roli, v podání Cliffa Curtise, který až do 15-tého dílu druhé série někde ztratil mužství. Doufám, že po jeho nalezení jej ve třetí sérii opět někde nezapomene. Nebo ho snad ani neztratil, jako mu spíše testosteron v pilulkách sezobala jeho družka Clark, která má větší kou..le, než kdejaký vánoční stromeček. Když vidím pohnuté osudy dalších "hrdinů", tak občas fandím zombíkům v jejich snaze všechny sežrat, zvláště pak, když jsou tak šikovní v maskování, kdy jedete uprostřed pustiny, kde není ani živáčka (rozuměj mrtváčka), náhle musíte zastavit a zkontrolovat motor, a oni se znenadání na vás sesypou ze všech stran. Nakonec vám nezbude, než držet palce feťákovi, což vypovídá a kvalitě ostatních postav. Jestli ty série mají zaplňovat mezidobí, mezi sériemi klasických walkinů, tak to funguje spíše jako reklama ve filmu, kdy si můžete v klidu odskočit, nebo jít něco zakousnout, než začne zase hlavní program.

• 11.6.2014  10:51
    Žralokonádo (TV film) (2013)

Asi bude pršet, žraloci létají podezřele nízko. Dobrá komedie s řadou napínavých scén, jako ta, když žralok šplhá po laně, za což by si v tělocviku určitě zasloužil jedničku. Kolem 55 minutě je tam i strhující honička s policií, při které hlavní hrdinové jedou tak rychle, že během jedné minuty minou stejné místo pětkrát a Fin to dorazí otázkou, zda už ujeli dostatečné daleko. Rovněž není nouze o chytré nápady jako: "Naházíme z vrtulníku zapálené propanbutanové bomby do tornáda a to žraloky zabije", no nebudu dopředu prozrazovat, jak to dopadlo, protože bych tím zklamal řadu skeptiků. Oou, teď koukám, že to měl být horor. Tak to potom nechápu, proč jsem se při sledování tak chlámal? Jako hororu bych tomu dal odpad, ale jako komedii to mohu doporučit :oD. A jedna kontrolní otázka na konec: Co se stane, když proti vám vzduchem letí tunový žralok rychlostí 100 km/h a vy máte holé ruce? Za a) Porazí vás na zem a vy při troše štěstí skončíte s četnými zlomeninami v nemocnici, nebo za b) Bleskurychle popadnete a nastartujete motorovou pilu ležící opodál, kterou následně nastavíte do cesty letícímu žralokovi tak šikovně, že ho podélně rozpůlíte na dva úhledné filety, za něž by se nemusel stydět ani japonský šéfkuchař. Odpověď najdete ve filmu. Jo a ještě jedno upozornění než úplně skončím: Střílet pistolí z půlmetrové vzdálenosti do plynové bomby, kterou svírá žralok v tlamě, to mohou dělat jen zkušení žralokobijci - vy to doma rozhodně nezkoušejte!

1 3 5 6 7 8 následující >>