Daryl.Dixon

Daryl.Dixon

okres Praha-východ

4 body

• 30.7.2014  18:55

Tom byl pěkně vystrašený, ale kdo by nebyl, kdyby na něj soustavně civěl nějaký Somálec s věčně vypoulenýma očima, jako by si právě nechtíc zarazil hluboko do rekta neopracovaný, špatně seříznutý kolík. Navíc tam pobíhali hned čtyři a nejeden tvůrce hororů by v tom mohl najít námět pro další svůj kousek, přičemž by bohatě stačilo, kdyby občas nechal některého z nich vykouknout ze tmy. Co mě zaujalo, bylo to, jak Hanks o vlastní život moc nebojoval, ale když mu chtěli vzít kus papíru, tak se byl jako lev. A teď přijde test, jestli jste lepší, než americké námořnictvo: Ve vodě jsou dva muži, jeden je bílý a druhý černý s vypoulenýma očima. A otázka zní, který z nich je Tom Hanks a který Somálec? Amíci rozdíl nepoznali.

• 27.7.2014  14:59

Pokud nechcete znát konec, tak dál nečtěte. Zajímalo by mě, jak mohli vidláci s kolty proklatě na hov.o, společně s nějakým inčučunou a jeho bandou "vlhkých kojotů", nebo jak si ti indiáni říkají, porazit vymakané emzáky s technologií převyšující chápání současného člověka, natož bandy nemytých venkovanů a spolku "Pokahontas", kteří zdrhají i před parní lokomotivou jako by to byl samotný úd vládce pekel. Kdyby se indiáni místo tomahavků vytasili s BGM-109 Tomahawk, tak bych to chápal, ale takhle působili stejně zoufale, jako Poláci, když se snažili odrazit vpád německých tanků na koních se šavlemi v rukách. Hrdinové ano, vítězové ne. Na druhou stranu je to sci-fi, tak proč by nemohli E. T. udolat klacky a bambitkami zvláště, když nestihl zavolat domů. JInak to ale šlo, jen je škoda, že když Olivia Wilde vystupovala nahá z ohně, tak to musel být zrovna tak vysoký fajrák.

• 27.7.2014  11:37

Dva amíci jedou do Ruska za holkami, aby tam sbalili dvě Američanky, jak zoufalé. Pak se z nebe ale snese něco jako lampičky, v nichž je napěchovaný matrixovský sentinel, který likviduje vše, co má mozek a na světě zůstane ten zbytek, aby jej zachránil. Amíci jdou svorně ruku v ruce s Rusáky a vzájemně si pomáhají, což vysvětluje, proč je to v kategorii sci-fi. Další sci-fi pro mě bylo, jak se Natálie dostala z řeky do autobusu kdesi ve vzdálené továrně, možná jí vcucnul nějaký kanál, nebo byla prostě blbá. Co se mi líbilo, byly efekty při likvidaci lidí, které byly působivé (pozn.: tím neschvaluji násilí proti skupinám obyvatel).

• 27.7.2014  11:04
    Bobule (2008)

Pohodová komedie, sice nic převratného, ale ani nic, co by nešlo zkouknout vícekrát, zvlášť když tam hraje Tereza Voříšková se svou charakteristickou barvou hlasu. Moc výrazných vtípků tam nebylo a většinou spíše urážely nějakou skupinu lidí - Pražáky, Moraváky, policajty, ale ejakulace burčáku v autě nepotřebovala komentář.

• 25.7.2014  22:02
    Stmívání (2008)

Inzerát: Jmenuji se Bella, jsem nudná nezajímavá kikinka co nemá žádný koníček, nic mě nezajímá a nejraději bych jen celý den seděla a zahleděně koukala ke dveřím, jestli náhodou nevejde ten pravý. Nejsi to právě ty? Odpověď: Ahoj Bello, jmenuji se Edward, jsem jiný než ostatní, trochu působím jako retard, ale to je jen zdání, protože jinak jsem nudný jak patizon, nemám žádné zájmy kromě líčení své vybledlé tváře a celé dny si jen tak chodím a koukám, tak si myslím, že se k sobě hodíme a budeme se vzájemně doplňovat. Budu se těšit na odpověď a doufat, že celý život budeme v objetí koukat do blba společně.

• 25.7.2014  13:40
    Prokletí Salemu (TV film) (1979)

Před třiceti lety možná utíkali lidé ze strachu z kina, a doma se pak před spaním podívali do skříně, jestli tam není schovaný bubák (pozn.: bubáci většinou číhají pod postelí a snaží se vás chytit za nohu, když se na postel snažíte vkročit, takže se na skříně vykašlete), ale v dnešní době už to moc nevyděsí, ani když je to doprovázené "děsivou" hudbou, spočívající v soustavném mlácení do jedné klávesy. Je to celé o upírech, kteří zaplavují město a nemají rádi klasické protiupírské vybavení, a když třeba přirazíte upírce na čelo kříž, tak ječí jak ženská, jejíž manžel omylem při praní strčí červenou ponožku mezi bílé halenky. Knižní předloha mě zaujala mnohem více hlavně svojí atmosférou, která oproti filmu byla mnohem děsivější.

• 25.7.2014  12:56

Čtveřice přátel přijede na chatu, aby zde společně trávili nějakou dobu a pokecali o starých dobrých časech, kdy jejich zpomalený kámoš byl nucen papkat psí hovínko. Idylku jim zkazí prdící chlapík, kterému nakonec ze zadku vyleze zubatý kakánek, před nímž z lesa utíkají všechna zvířátka včetně neohroženého medvídka Pú. A za kakánkem následuje hotový průjem podobných výkalů, které mají chuť se do něčeho zakousnout. Naštěstí je čtveřice obdařena zvláštními schopnostmi, které někteří ani nestihnou využít, ale ti zbývající začnou bojovat o vlastní život a přežití lidstva i za cenu toho, že do lezoucích ee šlapou botou.

• 24.7.2014  18:22

Tvůrci jako by se nemohli rozhodnout, zda to bude komedie nebo horor, kdy každé samo o sobě by bylo super, ale takhle to filmu ubírá na kvalitě. Navíc karate zombíci, kteří diskutují a řeší osobní problémy působí nevěrohodně, když to není čistě komediálně pojaté. Jo a až budete někdy házet granáty, tak to nedělejte jako ta culíkatá kikinka dva metry od sebe, protože pak by to vyšlo nastejno, místo zombíka by vás roztrhal ten granát. Také by mě zajímalo, kde pošahaný Charles alias Peter Coyote udělal chybu při sestrojování "nezničitelných" zombie vojáků, kteří nezvládli ani svou první misi proti culíkaté kiki. Ochranka budovy také za moc nestojí, když jejímu členovi není divné, kde se uprostřed střeženého objektu objeví instruktorka gymnastiky.

• 22.7.2014  16:43

Čím to, že se tam skoro všichni chovají jako blázni a jen pacienti jsou normální? Léčebna, plná psychopatických deviantů, je střežena jen čtyřmi neschopnými členy ostrahy, kteří sice svůj intelekt dokazují tím, že umí číst písmenka v knize, nebo jí alespoň dokáží držet správně a ne vzhůru nohama, ale jinak nezvládnou nic než mlít pantem. Vzhledem k prostředí se z toho dalo vytěžit mnohem víc, ale pak přišla jen řada nesmyslných scén a bláznivý konec, ale také co čekat od filmu ze cvokárny.

• 22.7.2014  11:52

Také vidíte mrtvé lidi a nevíte, co s tím? Tak přestaňte pracovat v márnici nebo pohřebním ústavu a uleví se vám. Ale teď k filmu. Je to podle skutečné události, tak si říkám, že ta rodina musela být pěkně zkouřená, a jestli v Georgii nesehnali nic lepšího, než lupeny z kukuřice, nebo bavlnu, tak se nedivím, že měli takovou schízu. Podle mě je to příběh nezodpovědných rodičů, kteří nedávají pozor na své dítě a pak se to snaží zakrýt smyšlenými historkami o bubácích, které ve filmu zastoupil komparz hekající a běhající po lese. Občas se objevilo nějaké to bubu nebo baf, či o level strašidelnější hůůů, ale na kvalitu jedničky to nedosáhlo.

• 20.7.2014  18:01

Asi se budu trochu rouhat, ale pokud Ďábel vypadá takhle, tak adios Bože, jdu raději do pekla. Také co v ráji, kde jsou samí pobožní. V pekle je teplo, mariáš, pořád plné kotle, nekončící pařby se zvrhlými holkami...No nechal jsem se trochu unést, ale teď abych se raději vrátil k filmu - po prvním přání jsou výsledky těch dalších už předvídatelné. Některé scény sice pobaví, ale jako celek je to pro mě průměr.

• 20.7.2014  17:37

Parta mladých lidí se vydá po stopě ztraceného filmu. Jeden je protivný, druhý hloupý a třetí je také americký teenager. Námět filmu je sice zajímavý, ale po slibném začátku se z toho stane jen další vyvražďovačka děcek, kde žádný z herců nijak výrazněji nevyniká. Jinak filmy s teenagery už začínají být ohrané, tak by mohli udělat volné pokračování, ale tentokrát z jiného prostředí. Mohlo by se to jmenovat "Spoďáry zalité močí" a odehrávalo by se to v důchoďáku. Jediné, a to velké plus ve filmu bych dal babyfacovi, kterého kdybych potkal v lese, tak si od něj půjčím krumpáč a strachy bych se s ním raději sám umlátil dřív, než mě dostane on. Mělo to velký potenciál, ale herci to tak nějak zabili.

• 20.7.2014  14:06

Příbalový leták: Klasická panenka Chucky je ideálním dárkem pro malé holčičky, které už k smrti nudí jejich rodina. Panenka je vybavena řadou funkcí, určených k destrukci lidí v okolí. Vybrat si můžete z několika druhů smrti jako ubodání, zabití elektrickým proudem či otrava jedem na krysy. Rovněž je vybavena hlasovým čipem s řadou roztomilých frází jako "teď chcípneš ku.vo", "drž hubu do prd..e" nebo "všichni umřete..bude z vás cákat krev jak z prasete". S panenkou si tak celá vaše rodina užije spoustu legrace, doslova se potrháte smíchy, a v případě, že bude hračka usilovat o život právě vám, chovejte se podle přibaleného instruktážního videa, nazvaného "Chuckyho kletba", tzn., nebraňte se, nechte se v klidu rozsekat jako ovce určené na porážku, přece nezkazíte zábavu. Upozornění: V žádném případě nekupujte napodobeniny těchto panenek na vietnamských tržnicích, protože by mohly obsahovat nebezpečné ftaláty a jiné látky, škodící vašemu organismu. V případě poruchy originální panenky po záruční době, což je vždycky, tuto nevyhazujte do směsného odpadu, protože by vás přišla sejmou, ale recyklujte.

• 19.7.2014  16:54
    Unesená (2012)

Cage nezklamal a opět nahodil několik výrazů jak z pořadu "Chcete mě?". Už slyším Srstku, jak by řekl "no podívejte se na ta jeho smutná očička a ten roztomilej čumáček". Hned bych si ho vzal domů, zatímco toho chudáka záporáka by utratila snad i Kubišová. A navíc je i zdatný, protože na začátku prohlásí, že jedna zlatá cihla váží 12.5 kg, a pak si do tašky naloží cca 40 cihel a dokonalou mimikou obličeje ukazuje, tak je to zavazadlo strááášně těžké, když ho nese v ruce. Prostě Pan herec, ale kdo by se na něj zlobil, když je tááák roztomilej. Nic převratného od filmu nečekejte, rozhodně vám to nevylomí čelist z pantů, ale jako oddychovka dobrý.

• 17.7.2014  16:49

To byl tak tajný agent, že ho vystopovala v Rusku i přítelkyně. Alespoň, že se tam při pohledu na Moskvu nemihly Hradčany nebo Pražský hrad, jak to vídám u jiných amerických snímků. Jako akční film to nebylo špatné, ale podruhé si to asi nepustím.

• 17.7.2014  14:22
    Crazy Joe (2013)

Filmy se Stathamem mám rád, ale tenhle ve stylu co se vleče, neuteče, se opravdu vlekl. Navíc se to místo Crazy Joe mohlo klidně jmenovat Bláznivá jeptiška, protože zatímco Statham měl jen občas halušky a choval se úměrně veteránovi z války, tak jeptiška si odškrtávala jednotlivé body v desateru, jakoby to byl seznam úkolů, které tento měsíc ještě nestihla, včetně nezabíjej nebo nesesmilníš. Mám pocit, že jen jméno boží nevzala nadarmo, ale třeba mi to někde uteklo. Kdyby byl film o něco svižnější, tak by mě to asi zaujalo víc, ale takhle je to pro mě jen průměr. Více drama než akční.

• 16.7.2014  20:25
    NON-STOP (2014)

Průměrný akčňák, kde Liam tak trochu popírá fyzické zákony. Já osobně mám někdy problém udržet se na nohou při jízdě v MHD, zatímco on si vesele pobíhá po letadle zmítaného turbulencemi, s dírou v boku po explozi, kudy lítá ven vše, kromě Liama, a při nárazu do země ještě jednou rukou zachytí holčičku. V mém případě jen tramvaj odbočila vpravo a málem jsem hodil držku. Jo a jedna dobrá rada pro vzdušné šerify a jiné členy amerických ozbrojených složek: Pokud nejdete podezřelý balíček s neznámou látkou, tak jí nikdy neolizujte - co kdyby to byl třeba kyanid nebo jiná ňamka, pak by to bylo vaše poslední líznutí.

• 14.7.2014  15:45

Slabší průměr a s jedničkou se to nedá srovnávat, ale to tak nějak k pokračování úspěšných filmů patří. Z tohoto filmu jsem si ale odnesl jeden důležitý poznatek: "Skoro všichni zaměstnanci pošt jsou mimozemšťané", což vysvětluje, proč si při čekání ve frontě na poště připadám jako z jiné planety.

• 14.7.2014  15:10
    Cellular (2004)

Divím se, že ti profesionální únosci nenechali Kim na půdě kromě volného pohybu a telefonu ještě rotační kulomet aby to holka neměla tak složité. Také by mě zajímalo, co na škole učila, protože než přišla na to, že dveře a okna jsou zamčená, tak s nimi půl hodiny lomcovala, ale opravu telefonu měla spíchnutou ve vteřině. Jinak to mělo celkem tempo, jen kdyby Chris nechodil všude pozdě. Navíc film jsem viděl podruhé, což jsem zjistil až během sledování, takže průměr. Jo a nedá mi to a musím si ještě jednou rýpnout: Za to loupežné přepadení právníka, navíc se zbraní v ruce, nebo střelbu v plném obchodě by Chris od soudu jen s podmínkou asi neodešel.

• 10.7.2014  16:32

Akce skončila dřív, než začala a to hned několikrát. Zlobiví hoši se z předchozího případu viditelně nepoučili, tak skončili s dírou v hlavě nebo jiné části těla. Děj filmu na mě působil, jako když stojíte s autem na parkovišti, řešíte dilema, kam se vydáte, pak konečně nastartujete, ale jen proto, abyste jen přejeli na jiné parkovací místo. Časem asi budu marně vzpomínat, o čem to bylo, přestože vyloženou výtku nemám.

• 10.7.2014  10:24

Průměrný animák, kde zapomenutý člen rodiny Weasleyových chce místo hůlky mávat mečem. Je to spíše pro menší děti, které se budou u vzájemného bouchání postav do hlav asi bavit, ale pro mě tam bylo těch zábavných momentů poměrně málo, takže průměr.

• 7.7.2014  13:43

Chvílemi jsem nevěděl, kdo je v tomto filmu vlastně vrah a tento pocit zůstal i na konci. Operátorka poradí budoucí oběti, ať je potichu a hned na to vytočí její číslo pro případ, že by si jí vrahoun pod postelí nevšiml. V jiném případě zase řekne únosci a vrahovi, že ví kdo je a co udělal a ať nechá oběť jít - tím mu v podstatě řekla, že ho čeká křeslo a nemá tak už co ztratit. S takovouhle vyhlídkou bych o pomoc raději zavolal do mekáče než na linku 911. Jelikož se u tohohle filmu střídaly klady a zápory, tak zůstanu u 60%, kdy bodu k dobru dostal úplný závěr.

• 7.7.2014  13:32
    Veterán (2012)

Danny Trejo, coby důchodce, přijde o kámoše a jelikož je policie zaneprázdněná pitím kafe a házením pidimíčků do pidikoše na nástěnce, tak se rozhodne věc řešit po svém. Oblékne si drsňácké modré triko s nápisem "I´m a Motherfucker", šortky si navleče proklatě vysoko a aby mu nepadaly, tak je stáhne stylovou ledvinkou. Vyzbrojen průkazkou MHD ještě před odchodem zkontroluje svou inkontinenční vložku a může vyrazit do města mlátit lidi. Ale nenechte se mýlit předchozím popisem, protože tento důchodce není jen velký drsňák, z něhož jde strach, zvláště z té jeho ledvinky, on je totiž i velký romantik, který stihne svým šarmem a hezkou tváří svést i něčí vnučku a dokonce s přesností chirurga zachránit zraněné dívce život, když jí přiloží studený obklad na bebí na bradě. No prostě ztělesněný sen každé ženy...

• 4.7.2014  22:51
    Mutant 2 (1998)

Pro mě to byl takový průměr, který nenadchne, ale ani nezklame, protože tolik očekávání jsem do toho stejně nedával. Navíc je tam jedna záhada: Kam se poděly kalhotky Natashy poté, co utekla z výzkumného zařízení, kde je ještě měla, za svým ufounským protějškem, kam dojela bez nich? Možná to časem vyřeší Mulder se Scullyovou, ale do té doby mi to nedá spát.

• 4.7.2014  11:30

Dialogy byly trochu toporné a občas mi přišly jak z nějaké telenovely. Zombie komparz čekal, až se shlukne celé stádo a pak vyběhl jak na povel. Jo béčkovost v tom byla cítit, ale roboti, kteří byli citlivější než Lundgren, oživili další z řady filmů o zombie.

• 4.7.2014  09:08
    Wolf Creek (2005)

"Nějakej úchyla mě unesl a mučil mou kamarádku, kterou jsem sice zachránila, ale teď mám pět minut na to, abych se vrátila do doupěte toho úchyla a vzala si nové auto, protože to původní jsem shodila ze srázu. Jé, ten úchyla tu má místnost plnou zbraní, je tu kuše, brokovnice, nože a další zbytečnosti, ale já nemám ráda zbraně, tak si nic z toho nevezmu a raději si v klidu začnu prohlížet fotečky jeho předchozích obětí, abych se trochu rozptýlila. No už jsem si je prohlížela dost dlouho na to, aby se ten úchyla stihl vrátit od rokle, kam jsem shodila to auto, tak jdu do jeho garáže, kde má dalších dvacet vozů a nějaké si náhodně vyberu. Ejhle a zrovna se mi zalíbil model se schovaným úchylou na zadním sedadle, jaká to náhoda. No kámoško, už na mě nečekej a jdi si najít svůj vlastní způsob smrti". Co to mělo být? Proč tvůrci vždycky dělají z obětí a hlavně ženských takové blbky? Příběh by nebyl špatný, a je mi jasné, že ve stresu se člověk chová trochu jinak, ale občas bych ocenil i nějaký pud sebezáchovy bez ohledu na to, jak to nakonec pro oběť dopadne. Také by mě zajímalo, která část byla podle skutečné události, když je nikdy nenašli. Třeba jen zabloudili v Australské buši a sežral je hladový klokan nebo uškrtil rozčilený medvídek koala, protože mu vyhulili jeho oblíbené eukalyptové listí...

• 4.7.2014  08:43

Kapitán Kirk jede lapit lumpa s kámošem, co mi ušima připomíná elfa, kterého doma stříhá maminka podle kastrolu. Jinak záporák by klidně mohl být hlavním hrdinou, protože u mě vzbudil víc sympatií než celá Kirkova posádka ve žlutých, modrých a červených svetrech dohromady. Teď doufám, že mi nějaký Vulkánec, nebo jiný nadšený fanoušek Star Treku nepřijde rozbít papulu.

• 2.7.2014  13:46

Vypadly vám pojistky a vy potřebujete na něco posvítit? Tak vytočte na telefonu číslo 4. Přijde maník, co má místo rukou baterky, a když to zjistí, tak začne zběsile běhat po lese a skákat z místa na místo. Nebyl to špatný film, zvláště scény s Teresou Palmer, která by zasloužila ve filmu více prostoru než jen dva krátké prostřihy a závěrečnou scénu, kterou film gradoval. Pokračování by se pak mohlo jmenovat "Jsem číslo šest".

• 2.7.2014  13:36
    Experiment (2005)

Ponaučení z filmu - nestrkejte ruce kravám do tlamy, zadku, ani do jiného otvoru, protože vás zaručeně něco kousne. V tomto případě mutant, co vypadá jak stažené zvíře obrácené naruby a pohybující se jak hadr na podlahu. Další ponaučení je, že nemáte chodit do mělkých ani hlubších vod, či močůvek, protože vás tam něco kousne. A třetí ponaučení - nenechte se ničím kousnout, ať už to vyleze odkudkoliv. Potenciál i atmosféru to mělo dobrý, ale ten mutant mi to tam nějak kazil.

• 1.7.2014  13:39

Karkulka se víc zajímá o to, komu dá svůj věneček, než o to, co zabalit babičce do košíčku. Děj je posunut trochu jinam než klasická pohádka, ale na škodu to nebylo. Zlý vlkodlak zardousí dívku a rozlícený dav jde, a zabije vlka. Pak se rozjede velkolepá pařba ve stylu disko, no hotová horečka sobotní noci, kde vyjde najevo, že vlkodlak ještě neřekl své poslední haf. Nechci prozrazovat konec, ale v podstatě to končí tam, kde začíná Twilight, jen bez těch upírků.