Daryl.Dixon

4 body

1 3 5 6 7 8 následující >>
    • 24.5.2014  15:20
    Total Recall (2012)

Zářný příklad toho, jak to dopadne, když se někdo snaží dělat remake něčeho, co to absolutně nepotřebuje. A vizuálně "dokonalejší" efekty s dokonalejší technologií nejsou vše, protože ty původní měly prostě své kouzlo. Na původní Total Recall se vždy rád podívám znova, zatímco tohle mi stačilo jednou. Tím nechci říct, že film sám o sobě by byl špatný, ale prostě je jen druhý v pořadí a tam také zůstane.

• 22.5.2014  11:50

Podle mě úplně zbytečně natočený film, který kopíruje něco, co bylo natočeno nedávno. Kdyby to byl remake něčeho, co vzniklo před padesáti lety, tak bych to celkem bral, ale takhle je to jen slabší kopie filmu, který byl výrazně lepší.

• 20.5.2014  00:07
    Gravitace (2013)

Střepy ze sestřeleného satelitu zničí vše, co jim vstoupí do cesty, jen Sandře se vyhnou. Trochu mimo realitu a Sandra svými monology tomu taky moc nedala. Nějak pořád nechápu, proč je tak opěvovaná a považovaná za jednu z nejkrásnějších hereček Hollywoodu. Vizuálně možná dobře zpracované, ale to jsou dokumenty o Islandu také. Film s minimálním dějem, který by bohatě nahradily záběry pořízené při reálných misích.

• 19.5.2014  09:57
    Vrahouni (2010)

Někdy to bylo romantické, jindy akční, ale komediální žánr jsem v tom postrádal. Akční sekvence sice ušly, ale ve městě zjevně nefunguje nic jako policie, protože to by nejspíše někdo zareagoval na střelbu, výbuchy a honičky vozidel v zastavěné obydlené části města. Jinak film, který neurazí, ale ani příliš nenadchne.

• 27.4.2014  12:34

Nic pro náročného diváka. Převážnou část zábavy obstarává Kristen Schaal v roli Brendy, ať už při přednášce s holí o tom, co by neměli kolegové vyslovovat v přítomnosti žen, nebo její obrat o 180 stupňů ve chvíli, kdy si potřebuje odskočit. Jinak ale komedie na nedělní odpoledne, u níž si klidně dělejte domácí práce, aniž by jste se museli bát, že vám něco podstatného unikne.

• 13.4.2014  22:10
    Revoluce (TV seriál) (2012)

Na začátku byl možná dobrý námět, ale díl od dílu se z toho stal snadno předvídatelný, průměrný seriál, kde v jednotlivých epizodách stačí k dosažení nějakého požadavku chytit něčího blízkého příbuzného a držet ho jako rukojmí, a to ve světě, kde nejde elektřina, chybí veškerá komunikace a lidé jsou rozptýlení po celé Americe, aniž by se vzájemně znali nebo byli v kontaktu s blízkými. Řada nedomyšlených scén, herecké výkony některých herců a nesympatické postavy ubírají seriálu další body.

• 30.12.2017  21:01

Tenhle film mi udělal obrovskou radost tím, že jsem na něj nešel do kina, a nevyhodil za něj peníze, protože to byla jedna velká reklama na kýč. Hlavní hrdina (Samík) předvedl, že je nerozbitný, a celkem i naivní, když svůj život svěří do rukou 13-ti letého lovce Oskariho, který dál doskočí než dostřelí lukem. Jdu koukat do zdi, tam najdu lepší děj ;)

• 29.12.2017  20:15
    Tři bratři (2014)

Zpívané filmy moc nemusím, a tahle pohádka na tom nic nezměnila. "Zpíval" tam kdekdo, až jsem se začal obávat, kdy zapěje i ta kráva. Nelekejte se, nemám na mysli žádnou představitelku ženské role, ale toho ustájeného sudokopytníka. Tenhle počin Svěráků na mě celkově působil celkem rozpačitě, přestože jinak mám jejich věci celkem rád. Zvláště pak druhá z vložených pohádek s pedofilním nádechem. Karkulka byla mála proto, aby se lépe vlkovi žrala, a ne aby si na ní dělal někdo zálusk, jako na nevěstu se vším všudy. Pohádku doporučit nemohu, zvláště ne pak ve vánočním období lidem slabší povahy a se sklony k sebevraždě.

• 16.11.2017  15:59
    Chatrč (2017)

Nějak jsem si pořádně nepřečetl, o čem to má být, takže jsem si to pustil ve chvíli, kdy jsem dostal chuť na nějakou detektivku. No, nebyla to detektivka, ale spíše náborová kampaň od Jehovistů, kde se laně prochází ve vaší blízkosti a ptáčci vám cvrlikají nad hlavou u rozkvetlé louky zalité sluncem, a kde lidi vidíte zhulenýma očima Boha jako různobarevná světélka. Ke mě jednou přišla laň také docela blízko, ale buď měla vzteklinu, nebo sežrala půlku pole s řepkou. Do toho ještě ta Nejsvětější Trojice, která byla jako reklama na sluníčkáře. No, a proč tedy jedna hvězda a ne odpad? Protože v tom hráli herce a ne cvičené opice.

• 4.1.2015  15:01

No nic jsem od toho nečekal a i tak to byla kravina, která mě nebavila od začátku do konce, přestože se blonďatý steroid snažil působit fakt drsně, zvláště když vždy na poslední chvíli uskočil nějaké té střele, aby pak zasáhla nevinného civilistu, tak to na mě působilo spíše směšným dojmem (ne legračně směšných). Jednu hvězdu to ode mě má za to, že jsem to ve zdraví přežil.

• 19.10.2014  13:50
    Megakrajta versus Gatoroid (TV film) (2011)

Megakravina versus Hemeroid, no to byl zase jednou film. Hlavně se mi líbilo, jak se vždycky krokodýl, velký jak barák, nepozorovaně připlížil ke své nic netušící oběti, nebo když se dvě ženský praly, jak nevnímaly okolní střelbu, jak v bitvě u Verdunu. I jako komedie mi to přišlo slabé, tak dám jen jednu hvězdičku, a to jen tak, abych se nepřidal k většině, co dává odpad.

• 24.8.2014  08:09

Chtěl jsem tomu dát šanci, ale fakt to nejde, protože tenhle film je za trest. Timková hraje nasra..u a protivnou, Schneiderová to samé a já bych se měl bavit? Navíc co se chování týče, tak děti si prohodily role s dospělými, viz Konvalinková, Štěpánová a duo Nekonečný - Vojtek. Jediná scéna, při níž jsem se pousmál, byl Náhlovský, když blbnul s traktorem. Jinak jsem většinu filmu přemýšlel, zda je to stupidní komedie, nebo nedotažené drama. Říká se "lepší než drátem do oka", ale v tomhle případě bych to zvažoval a z nudy si s bulvou asi trochu pohrál.

• 27.7.2014  22:11

Tak flink Carsen jde zase zachránit svět, už asi po sté, ale kdoví, on sám už to ani nepočítá. Já už ani nepočítám, kolikrát jsem tento film s ním rozkoukal a nakonec znechuceně vypnul. Ať je to myšleno jako parodie nebo ne, mě už unavuje hodinu a půl poslouchat, jak je ten dementně působící hrdina nejlepší, nejchytřejší a nevím co ještě, jak se chvástá, že má 24 vysokoškolských titulů a podobně. Když na něj tak koukám, tak je nejspíše získal v Plzni, kde se dali svého času pořídit za tři týdny. No nic, jdu si pustit něco lepšího - horkou vodu do vany.

• 10.7.2014  23:13

Superman by si s ním vytřel zadek, Iron Man by se s ním ani nezahazoval nebo mu ze soucitu zaplatil nějaký kurz herectví a Hulk by zezelenal, jak by se mu z něj udělalo šoufl poté, co by ho omylem rozšlápl. Tak nějak bych začal obsah k tomuto filmu já. Co to bylo? Celou dobu to na mě působilo jako nízkorozpočtový snímek, což by dalo odpověď kapitánovy řecké formace při tažení, kdy se ptal, proč dostal jen osmdesát mužů místo slíbených sto šedesáti - jednoduše proto, že na komparz víc dotací neměli. Rovněž na kečupu dost šetřili, kdy ani naskrz propíchnuté princezně Hébé nic neteče, ale to možná jen nechtěli "krví" zašpinit bílé šaty z půjčovny. Působilo to tak béčkově, že by to povznesla snad i rozjuchaná seriálová Xena. No ale abych to jen nehanil, tak dvakrát jsem se u tohoto kulturního zážitku pobavil a to když se tři Řekové snažili udělat římskou formaci zvanou želva, a pak při vyslovení děsivých jmen dvou hrůzu nahánějících bojovníků Půltváře a Humbáby - ale třeba to byl jen špatný překlad a původně to bylo něco jako Půlxichtík a Hulbába.

• 26.6.2014  18:25
    Pláž (2000)

Občas se nedivím, že si někdo raději film někde stáhne, než aby šel do kina a vyhodil za to peníze. Já je vyhodil a těžce litoval, protože při sledování tohoto filmu jsem měl pocit, že jsem zhulenej nějakým halucinogenem a nestačil se divit, na co koukám. Pak když přišla scéna DiCapria, při níž běhá po džungli jak počítačem upravený maňásek s rukou zaraženou do zadku tak hluboko, že jeho vodič může hýbat i ručičkama, tak jsem nevěděl, zda se smát pobavením nebo zoufalstvím. Tenhle film by asi člověk neměl sledovat střízlivý.

• 13.6.2014  21:49

Smutné je, že nejvtipnější částí byl pohřeb křečka Rockyho. Jinak na tomto filmu, který bych neoznačil za komedii, byly nejlepší brambůrky, které jsem k tomu chroupal. Tak nějak jsem pořád doufal, že třeba přijde nějaký zvrat, nebo se něco stane, ale to bych se dříve dočkal stařecké demence. Pro mě to byla taková nuda, že jsem rád, že si nekoušu nehty, protože to bych si je nejspíše ohlodal až k zápěstí.

• 3.6.2014  20:16

Dva puberťáci, kterým táhne tak na čtyřicet, svým zjevem zesměšňující dauny, si chtějí poprvé vrznout, tak odjedou na Ibizu, aby tam potkali někoho stejně postiženého, protože nikdo s IQ vyšším, jak 60, by jim nedal. Film nabízí spoustu demence, oplzlostí, nevkusu až hnusu, kdy jedna scéna funguje spolehlivě jako prst do krku. Ale vzhledem k tomu, že jsem se u sledování tohoto filmu asi dvakrát pousmál, tak úplný odpad tomu nedám.

• 27.5.2014  17:54
    Drsňačky (2013)

Tak tuhle "komedii" jsem doslova přetrpěl. Nejspíš jsem masochista, protože jsem to dokoukal až do konce a asi doufal, že to nebude tak zlé. Její tvůrci se nejspíše milně domnívají, že vtipné znamená to samé co trapné. Navíc jsem si před shlédnutím snímku nezjistil, kdo v něm hraje, a kdybych věděl, že dali dohromady jako duo Sandru Bullock s Melissou McCarthy, tak bych se na to možná ani nekoukal a ušetřil si tak pár let života. Během dvouhodinové stopáže mě pobavily jen scény, když ty dvě vyslýchaly dealera, visícího hlavou dolů z požárního schodiště, a podříznutí zákazníka ze strany Sandry, když ho chtěla zachránit před udušením palačinkou. Jinak jsem v celém snímku marně hledal normální postavu, která by se nechovala nesmyslně. A jedna věc na závěr - dělat z Melissy, i vzhledem k jejímu vystupování ve filmu, atraktivní ženskou mi přišlo poměrně perverzní i na komedii, kterou bych než "Drsňačky" nazval spíše "Trapňačky"..

• 18.5.2014  10:32

Jediné dobré vtípky byly vyjmuty z prvního filmu o Sněženkách, jinak celkem nudná komedie bez humoru.

• 18.5.2014  10:09

Představte si, že vám někdo sevře hlavu do železné masky a zavře vás do temné, zatuchlé, vlhké kobky, kde budete kdovíjak dlouho, podle Voltaira až 40 let. Osobně bych si myslel, že po sejmutí masky budete bez vlasů a obličej budete mít samou deformaci, vřed, rozpadající se kůži se spoustou skvrn a nezhojených ran, díky kterým vás nikdo nepozná a zůstanete tak navždy neznámým vězněm, ale místo toho se z masky vyloupne DiCaprio s pletí jak dětská prdelka - tomu říkám slušná omlazovací kúra.

• 17.5.2014  09:20
    Kurýr 3 (2008)

Série Kurýra patřila k mým oblíbeným až do zhlédnutí třetího pokračování. Jason Statham rozhodně opět nezklamal, ale filmový zážitek mi kazila postava Valentiny, která byla tak protivná, že jsem měl občas chuť prohodit cihlu obrazovkou. Na místě kurýra bych jí po pěti minutách zakopal někde u cesty bez ohledu na následky. Její vystupování navíc sráželo její přitažlivost k nule. Nevěřil bych, že jedna postava dokáže pokazit dojem z celého filmu, ale stalo se.

• 23.4.2014  20:46
    Box (2009)

Film, u něhož se mi potvrdilo, že přílišné očekávání působí zklamání. Námět mě zaujal, ale v průběhu sledování filmu mě přepadalo nutkání film vypnout. Na můj vkus braly hlavní postavy krabici s tlačítkem až moc vážně - já bych do čudlíku mlátil dřív, než by Frank Langella stačil dokončit větu...;o)

• 4.6.2014  21:52

Sledování tohoto hororu byl fakt horor. Úplně mě jímá hrůza, že bych tento snímek viděl ještě jednou. To bych si raději cihlou vymlátil rozkrok, nebo vypnul televizi. No spíše to druhé, to víte, kde bych sháněl cihlu. Jestli mě to mělo vyděsit, tak to se tvůrcům povedlo, ale asi trochu jinak, než zamýšleli. Kdysi nám vyhořela televize, tak jsme jí vykuchali, vytloukli obrazovku, nakreslili jsme si zvířátka a postavičky, která jsme pak vystřihli a nalepili na špejle, a s nimi jsme v útrobách televize hráli divadlo (poznámka pro mladší generace: s LCD televizorem toto nezkoušejte, tehdy byly televize trochu širší). A proč jsem mluvil o vykuchané televizi? Protože tento film na mě působil stejným dojmem, jako naše špejlové divadlo v TV, jen v horším provedení. Ještě jedna poznámka nakonec: U obsahu k filmu se píše, že nikdo neví, co původně neškodné ptáky vyburcovalo k útoku. Mě by spíše zajímalo, co vyburcovalo tvůrce k natočení druhého dílu...

• 21.5.2014  20:39

Za Nekonečný příběh 1 bych dal ruku do ohně, za Nekonečný příběh 3 bych tam hodil režiséra a ještě přilil benzín. Trapné kostýmy v nichž viditelně byli navlečeni lidé, včetně kostýmu Falca. Jednička byla skvělá a s vývojem techniky by měla být trojka na vrcholové úrovni, ale tvůrci se zřejmě spíše snažili dosáhnout vrcholu trapnosti. Velké zklamání.

• 18.5.2014  10:44
    Pánská jízda (2004)

Absolutně bez humoru, kdy ani feministky by nezašly takhle daleko ve snaze udělat z chlapů debily. Co mě mrzí nejvíc, že se do tohoto filmu propůjčily takové osobnosti jako Ondřej Vetchý nebo Josef Abrhám.

• 15.5.2014  18:56
    To je vražda, napsala (TV seriál) (1984)

Pokud sedíte doma, a je jedno, zda ve velkoměstě nebo v malé vesnici či na samotě, a přijede na návštěvu Jessica, tak okamžitě balte kufry, nebo se na ně raději vykašlete a utíkejte co nejdál, protože dojde k vraždě. Otázkou je, zda to opravdu spáchali lidé, které na konci Jessica tak důmyslně odhalí, nebo ve své dokonalosti zašla tak daleko, že oběti zavraždila sama a pak to navlékla na nějakého chudáka. Hlavní "hrdinka" je navíc tak protivná, že silně pochybuji, že by byla tak oblíbená. Co už nechápu vůbec, proč by jí nechali vyšetřovatelé neustále strkat nos do vyšetřování a navíc jí seznamovali s důkazy, zvláště když je to spisovatelka.

• 13.4.2014  22:13

Po zhlédnutí parodie Starving Games jsem se chtěl hned podívat na další na stejné téma, tentokrát s názvem The Hungover Games. Bohužel dobrý pocit z té první vystřídalo hluboké zklamání a chybělo málo, abych film nevypnul v polovině. Skoro jsem měl dojem, že režisér nebo scénárista si léčí nějaký komplex ze svého sexuálního života, kdy erotické pomůcky doprovázeli film na každém kroku a řada narážek byla za hranicí vkusu a někdy i na hranici zákona. Jestli přemýšlíte nad tím, že si tento film pustíte, tak jděte raději na procházku, bude to hodnotnějším způsobem strávený čas.

1 3 5 6 7 8 následující >>