Daryl.Dixon

okres Praha-východ

4 body

• 13.9.2014  15:54
    V bolestech (2013)

Pozor spoiler! Co je to? Běží to rychlostí 60 km/h a není to antilopa, skáče to z budovy na budovu a není Spiderman, demoluje to bezdůvodně kamenné kvádry a není to syn Béma, vysaje to svého nejlepšího kámoše a není to gay. Jedná se o hlavní postavu, která se mění na upíra, jenž zubní hygienu řeší brokovnicí. Nevěděl jsem, do čeho jdu, tak jsem nejdříve myslel, že z něj bude Superman, pak ještěrka, no a on to nakonec upír, jemuž se děla šoufl z krve. Až na tu "amatérskou" kameru, kterou osobně moc nemusím, to celkem šlo a trochu to i překvapilo.

• 11.9.2014  15:21
    The Walking Dead: Webisodes (TV seriál) (2011)

Takové minisérie, kde se dozvíme, kdo v nemocnici, v níž ležel Rick, napsal nápis na dveře "Neotevírat, uvnitř jsou mrtví", nebo něco o životě mrtvolky v parku, prostě samé důležité věci. Jinak ale celkem dobře zpracované, jen stopáž by mohla být delší.

• 11.9.2014  14:39

Spíše Elektronkova dobrodružství s ufňukaným Spidermanem ve vedlejší roli, kdy větší sympatie má u mě záporák, který vznikl kvůli americkým pokrytcům, kteří okamžitě odsoudí někoho jen proto, že je odlišný. Kdykoliv si to ti dva rozdávali, tak to bylo doslova plné energie a pěkně to mezi nimi jiskřilo jak ve zkrocené hoře. Překážkou ale byla klaďasova holka Gwen, která musí být všude a je tak strašně inteligentní, že jí přijali na prestižní univerzitu místo 14-ti letého génia, ale přitom ani nepozná rozdíl mezi stojícím a jedoucím autem. No problém se stíhačkou se ale také nakonec vyřešil. Co mě dostávalo, bylo to, jak se vždycky fandící davy imbecilů nahrnuly k připraveným zátarasům a pódiím, kdykoliv se někde střílelo nebo hrozilo jiné nebezpečí smrti, a pak křičeli "MOJE DÍTĚ, MOJE DÍTĚÉÉÉ!!!".

• 11.9.2014  11:44

Vražedná rajčata, až na jedno s růžovým drnem, se ve filmu objevovala asi tak často jako manželka inspektora Columba ve stejnojmenném seriálu. Sice tu bylo pár dobrých vtípků, jako když si padouch poslal pikolíka pro své popelářské vozidla a následná honička, ale jinak to byla jednou zhlédnutelná blbina. Rajčata jsou lepší v kečupu než ve filmu, ale s karotkou by to byl trhák.

• 11.9.2014  09:02

No to byla slátanina, nebo spíše salátina. Od dnešního dne nežeru šopák, protože by mohlo jít o život. Hlavně doufám, že nepřijde útok vraždících květáků nebo invaze kukuřičných klasů - to by byl teprve konec.

• 6.9.2014  11:27
    Vesnice roku (studentský film) (2011)

Po technické stránce dobře zpracované, ale film na mě působil spíše jako film o filmu, nebo dokument proložený několika vtipnými hláškami jako: "Nemluv o hovně, když jíš karbanátek".

• 24.8.2014  08:09

Chtěl jsem tomu dát šanci, ale fakt to nejde, protože tenhle film je za trest. Timková hraje nasra..u a protivnou, Schneiderová to samé a já bych se měl bavit? Navíc co se chování týče, tak děti si prohodily role s dospělými, viz Konvalinková, Štěpánová a duo Nekonečný - Vojtek. Jediná scéna, při níž jsem se pousmál, byl Náhlovský, když blbnul s traktorem. Jinak jsem většinu filmu přemýšlel, zda je to stupidní komedie, nebo nedotažené drama. Říká se "lepší než drátem do oka", ale v tomhle případě bych to zvažoval a z nudy si s bulvou asi trochu pohrál.

• 18.8.2014  09:39

Malá holčička na začátku je k sežrání, ale nic jí nesežere - naštěstí. Druhá, starší holčička, je také k sežrání, ale ani jí nic nesežere - bohužel. U těchto filmů prostě jako krmivo slouží záporáci, nebo nějaký bezejmenný muž třetí zleva, kterých je ve filmu dost na pořádný raut. Jednička mě zaujala o něco více, což může být i tím, že byla prostě první, ale jinak, až na pár nelogičností, to bylo napínavé a dobře zpracované, zvláště po dobu, co se děj odehrával na ostrově.

• 15.8.2014  09:26
    Jurský park (1993)

Záporáci sežráni, klaďasové přežili - tomu se v evoluci říká přirozený výběr, ve filmu klišé. Uječená děcka běhala jedním směrem, uječení velociraptoři druhým a i tak na sebe pořád naráželi. Jinak v celku dobrý film, ale Cesta do pravěku je jen jedna.

• 10.8.2014  13:58
    Donšajni (2013)

Nemůžu říct, že by se mi všechny scény ve filmu líbily, ale v souhrnu to byl celkem příjemně poeticky laděný snímek, který si určitě nezaslouží zařazení do odpadu. Navíc k natočení filmu, točícího se kolem opery, která je pro dnešní generaci stejně divná a neznámá jako dechovka, trabant, fronta na banány, remoska, nebo kubánské pomeranče, je potřeba notná dávka odvahy a jen těžko si dovedu představit, že by se toho někdo zhostil lépe - určitě ne nikdo z těch, co dali hodnocení odpad! Možná, že někteří z nich patří k těm, jichž se týkal trefný slogan: Kdo nic neumí, řídí ty, kteří něco umí. Takto hodnotím i přes to, že nejsem kdoví jaký milovník opery, a kdybych byl sousedem operního režiséra Vítka, který si zval domů sopranistky, tak by jí snad i nesnášel.

• 6.8.2014  15:11

Parta dementů neustále povykuje, ječí a zmateně pobíhá po psychiatrické léčebně a celkově působí, že měli všichni společné rodiče, kteří byli současně i sourozenci. No a tuhle partičku třicetiletých puberťáků se snaží zabít trojice psychopatických "bratrů" (pohlavím si nikdy nejsem jistý), která objevila nový kulinářský zážitek ve fondue. Z prostředí se dalo vytěžit více, ale to by tam už dvacet let nesměla každé úterý a čtvrtek docházet uklízečka. Jinak z filmu plyne i ponaučení, že zahýbat se nemá, opět blbě zahnuli a jak dopadli. Na druhou stranu jsem jim ani trochu nefandil a chystal jsem se dát jednu hvězdičku, ale naštěstí to trochu zachránil happy end, takže nakonec za tři, ale spíše 50 %. Ve snímku se v hlavních rolích představili: Kikina Vylízaná, Trapačka Ujetá, sourozenci Blbka a Blb Dementní, Trapka Střelená, Dementka Uječená, Lezba Votravná a zbytek byl komparz bez hereckého nadání, stejně jako hlavní postavy - a umírat umí kdejaká labuť na jezeře.

• 5.8.2014  23:14
    Pach krve 3 (2009)

Námět sliboval rozhodně něco lepšího, a čekal jsem, že když se banda vrahů dostane do křížku se skřetím papouškem z koncentráku, tak se z toho vytěží víc. Jenže co je to za vrahy, když z pěti metrů netrefí poskakujícího Jóžina a to opakovaně, kdy v podstatě polovina filmu je o tom, jak jsou leví a druhá o tom, co všechno může takový kašpárek vydržet, když už se zadaří - zásah sekerou, nožem, průstřel, kůl skrz na skrz hrudníkem...Většinou ve filmech nevyhledávám chyby, ale tady mě vyloženě mlátily přes oči, jak kdybych byl nějaký hlemýžď - autobus neustále projíždí tu samou zatáčku, je vytlačován autem, které v jednom záběru na silnici vůbec není, a to na svodidla, která se objevují a mizí jak se jim zlíbí. Být to londýnská linka do Příčné ulice, tak to chápu, ale to je jiný příběh. Jo a Janet musela pěkně smrdět, když jí ten čokl vystopoval až k chatě, přestože se celou cestu vezla autem. Jedním slovem zklamání.

• 5.8.2014  16:39

Zajímavě pojatý sitcom. To byla elita armády nebo jelita z ústavu, který by se do konce filmu klidně zvládli odrovnat sami i bez těch záporáků. Myslel jsem, že zbraně dětem do ruky nepatří. Teď už chápu, že ve Vietnamu dopadli, jak dopadli. Tak to dopadne vždy, když amíci nepoužijí kobercové nálety a podobné vyhlazovací taktiky předtím, než pošlou na věc pěchotu. Navíc tihle byli zoufalí: "Musíme zůstat pohromadě"..."Hm, tak se mějte, já jdu sám"..."Když budeme držet pohromadě, tak přežijeme"..."Já jdu sama čůrat až na druhou stranu skály, aby jste mě neslyšeli, až budu crkat a hlavně pak volat o pomoc"..."Nelezte do tunelů, umřete"..."Jé tunel, jdeme tam a budeme volat haló, aby o nás každý věděl"..."Hlavně potichu"..."Jejky jejky bojim bojim...PAVOUK!!!". No a pár vět těsně před smrtí: "Co je to tam za zvuk, jdu se podívat", "Nikdy mě nedostanete", "Je to v pohodě, nic tam není"...Jo a Daniella Alonso si z tohohle filmu odskočila na natáčení filmu Pach krve 2 a ani se nemusela převlékat.

• 5.8.2014  13:27

No kdyby hned na začátku některý z těch Sauronových skřetů zabil a pak sežral (nebo klidně i obráceně) toho nesympatického Bobbyho, hned bych tomu dal plné hodnocení, ale takhle. Budiž jim omluvou, že to byl nechutný, protivný spratek, který by jim nejspíš dlouho ležel v žaludku tak, jako mně, a možná by jim přivodil i dávivý reflex. Taky mě točí do vrtule nelogičnosti, jako když přehlédnu, že mi hned vedle hlavy v karavanu, dvoumetrový chlap, znásilňuje dceru a já společně s dalšími ignoranti vyběhnu ven a ještě prohodím něco jako pohlídej malou. Do noci se pak rozléhá z karavanu ječení ženských a nemusím být Einstein, abych pochopil, že se tam něco děje, ale ne, já poběžím dál do tmy jak nějaký lumík a budu křičet "kde jste!!!". Zásadním nedostatkem filmu jsou pro mě postavy, kdy asi nejsympatičtější mi byly červená karkoolka, hafan Netvor a koukatelná Brenda. Co jsem nečekal, že se na konci objeví v závěsu za skřety ještě Gandalf Šedý, který ale neví, že si nemá hrát se zápalkami. Jinak kladem filmu je atmosféra umělých vesniček pro jaderné pokusy.

• 5.8.2014  10:40

Jak se mají v klidu množit a plodit mutantíky, když jim tam neustále zevlují protivní lidé z města. Oni při tom chtějí jen v klidu žít s přírodou, občas si uvařit nějaký dobrý žvanec jako Knedlo zelo Venco, Pepa se šesti, Tom na smetaně, či Lucy alá bažant. A co nesní, z toho udělají mňami hami marmeládu. Dokonce jako dobří hostitelé se chtějí s hosty podělit i o guláš z Lojzy, jenže Nina pro to nemá pochopení, také ještě aby žrala člověčinu, když je veganka, že. Navíc přibylo i trochu erotiky v podání jednoho skřeta, co zdrhl z filmu Pán prstenů, a co si venčí lachtana při sledování spoře oděné dívky na pláži, která vypadá o něco lépe, než jeho stará, protože je vyšší postavy a tak. No žárlivá scéna stojí za to, ale smiřování je k zblití, tak dobrou chuť, pokud právě obědváte. Parta nesympatických děcek tedy dostává na frak, ale naštěstí je tu sebevražedné komando, zastoupené drsným mariňákem, co si v rámci maskování napatlá na xicht medvědí lejno a jde do akce.

• 4.8.2014  23:24
    Pach krve (2003)

Jejich maminka a zároveň sestra jednoho dne požádala jejich tatínka a zároveň dědečka, aby svým ratolestem poradil, jak na holky. Bylo to toho dne, kdy měli synáčkové své první stání a maminka je přistihla při vzájemném leštění bambusu. Tatínek si tedy vzal kluky za trnkový keř a tam jim stylem vidláka, odkojeného jupíkem, povídá : "Až jednó potkate takovó roštěnku, že vám z ňo slyna potééče, tak nemóžete hr na ňu. Nejprve ju musáte nadbíhat, potém ju k sebe přitáhnut a potém, když je z vás povolná, přefiknót jí móžete" (tohle je jen přibližný překlad, v originále to byla doslova "Haga grrrr, ugabda dulu tulu hagr drteg fikfik šuk"). Jenže jejich geny z nich udělaly degeny a tak si tatínkovy rady vysvětlili po svém. Ženským nenadbíhali, ale po lese je naháněli, ostnatým drátem si je přitáhli a pak je přefikli...sekerou, což bylo jediné, co smočili. Z jedné roštěnky tak udělali několik roštěnek, trochu karbanátků, prsíčka na grilu s americkými žebírky na medu a i na silný vývar pár kostí zbylo. Takový to byli trumbelíkové a zvlášť u Emmanuelle Chriqui to byla škoda.

• 4.8.2014  16:21
    Den mrtvých (1985)

Vědátor se snaží naučit zombíka sociálnímu chování a zaznamenává pokroky - po roce se naučil na povel šťourat v zadku a za další půlrok úspěšně vydloubne prvního holuba z nosu, ale i tak je lepší střelec než ti šmudlové ve vojenských mundůrech, co tvrdí, že jsou vojáci a přitom si nejsou schopni ani nabít zbraň. Neustále si stěžují na nedostatek munice, ale klidně střílí v dávkách a úplně mimo. Bub by je mohl učit, jak se má chovat správný voják, a co na tom, že je to zombík, když je tak slušně vychovaný, když ani svého vědce nesežere a ještě pro něj roní slzy. Jinak si umím představit jednu ženskou, jak by v bunkru plnila úlohu vědkyně, když je sama mezi deseti chlapama, z nichž více jak polovina je tak primitivní, že si při čůrání plete podlahu s mísou.

• 4.8.2014  14:35
    Collateral (2004)

Pokud chcete sbalit sexy holku, tak jí dejte pohlednici romantického ostrova, kam se nikdy nepodíváte, a hned vám dá na oplátku svoje číslo. No, a když před ní pak rozstřílíte nějakého člověka, tak se jí už zaručeně nezbavíte. Jinak dobrý thriller jen kdyby nebylo těch klišé, jako že v nejméně vhodnou dobu nemáte v mobilu signál, nebo došla baterie.

• 4.8.2014  09:04
    2Bobule (2009)

Zatímco Bobule byly něco jako Sauvignon, ročník 2010, tak 2Bobule byly spíše krabicák, ročník 2014, navíc ještě načatý nějakým bezdomovcem, který tam přidal pár ingrediencí. A ani Tereza na tom nemohla nic změnit, protože zápletka s Krampolem a Kornem byla jak z nějakého Kameňáku 4. Vyloženě mě to nepohoršilo, ani neodpudilo, proto nedávám odpad, ale je to spíše na jednu hvězdičku, kdy ta druhá patří Tereze.

• 4.8.2014  08:22

Willy už zase skáče přes kaluže a přibral i několik kámošů, ale ani to na dobrý film nestačí. První snímek byl něčím originální ale to nebyl důvod natáčet další díl. Jo a když už rodiče pouští Jesse na vodu za dravými divokými kosatkami, tak by ho mohli alespoň naučit plavat - ušetřilo by to pár dementních zápletek, a navíc by se o ně nemusela zajímat sociálka.

• 2.8.2014  21:00

Před lety jsem tento film považoval za blbej a dnes jsem došel k názoru, že s odstupem času už lepší nebude. Navíc ta baba, co působila jako Jessica Fletcherová, tak to byla pěkná vražda...napsala. Dobrá komedie se nedá stavět na vykradení starých vtípků z předchozích dílů, a demenci většiny postav.

• 2.8.2014  20:51
    Jumanji (1995)

Je to celkem milá komedie a i po tolika letech má své kouzlo a originalitu. Občas si říkám, že je škoda, že pravidlo ohledně podvádění ve hře neplatí i u jiných her - to by můj brácha už lítal někde v korunách stromů s banánem v tlamě a rozhazoval kolem sebe kakánky.

• 2.8.2014  11:29

Animák o krávách a býcích, takže tak trochu kravina. Býci budou asi transky, protože mají vemena a můžete je tak asi i podojit, což bych u českých býků raději nezkoušel. Ale když můžou mít v Rakousku fialovou krávu Milku, tak proč by v Německu nebo USA nemohli mít býka s vemenem. Spíše bych to ale tipoval na amíky, protože ti musí mít vždy něco navíc před zbytkem světa. Tak hodně štěstí při dojení cowboyové, ať nesáhnete vedle. Je ale také možné, že měli tvůrci v dětství jen vadné zvukové obrázkové leporelo se zvířátky, made in vietnamská tržnice, u něhož kravička dělala ÍÁ, kočička dělal ÍÁ, pejsek dělal ÍÁ a jen oslík dělal PÍP...

• 30.7.2014  18:55

Tom byl pěkně vystrašený, ale kdo by nebyl, kdyby na něj soustavně civěl nějaký Somálec s věčně vypoulenýma očima, jako by si právě nechtíc zarazil hluboko do rekta neopracovaný, špatně seříznutý kolík. Navíc tam pobíhali hned čtyři a nejeden tvůrce hororů by v tom mohl najít námět pro další svůj kousek, přičemž by bohatě stačilo, kdyby občas nechal některého z nich vykouknout ze tmy. Co mě zaujalo, bylo to, jak Hanks o vlastní život moc nebojoval, ale když mu chtěli vzít kus papíru, tak se byl jako lev. A teď přijde test, jestli jste lepší, než americké námořnictvo: Ve vodě jsou dva muži, jeden je bílý a druhý černý s vypoulenýma očima. A otázka zní, který z nich je Tom Hanks a který Somálec? Amíci rozdíl nepoznali.

• 30.7.2014  18:02

Z pohledu klaďasů: "Proti mě stojí banda po zuby ozbrojených grázlů, tak si vezmu svojí kudličku a hurá na ně. Jo super, bylo jich celkem asi osm, z nichž jsem sejmul tři, takže jich zbývá už jen dvacet. Teď když tu přede mnou leží několik jejich mrtvol, tak si můžu vzít jejich samopaly, ale na co, když mám pořád svou kudličku a holé ruce. Aj aj, někdo jde, tak se schovám za tu bedýnku a počkám, až projdou okolo mě a pak je překvapím. Jen doufám, že když mám dva metry, plešatá hlava mi hází odlesky do všech stran a přes svaly mám problém projít futra, tak si mě nikdo z nich za tou bedýnkou nevšimne. Super, vyšlo to, všichni koukali na opačnou stranu, a když ti tři prošli, tak můžu v klidu všech pět zabít. Hotovo, sejmul jsem všechny grázly a teď je okradu o 200 milionů dolarů, protože jako mrtvoly už je nepotřebují a já jsem přece klaďas, takže se napůl rozdělím s kámošem, co mi pomohl sejmout alespoň dvacet z těch osmi hajzlíků. Svůj podíl rozdělím na půl a za polovinu koupím sirotčinec a za druhou polovinu uspořádám mejdan". Z pohledu záporáků: "Tak mám na akci osm lidí, tak to rozdělím na tři týmy po pěti a zbylých dvacet lidí zůstane v záloze. Co je to za hluk? Hej ty s tou snajperkou to jdi okouknout za tu bednu, zpoza které čouhají ty namakané bicáky, jestli se tam náhodou neschovává nějaký člen speciální jednotky s kudličkou. Ejhle, byl tam a sejmul mi několik mužů. Za ním, vystřílejte všechny náboje do trubek, futer a dveří, aby jste pak mohli jít na férovku muž proti muži. Jupí, mám rukojmí, které má v těle implantát s kódem k účtům s 200 miliony dolarů, tak ho posadím k tomu polenu a budu doufat, že když se k němu otočím zády, že mě s ním nevezme po hlavě. Jauvajs, vzalo a budu mít pěknou bouli. Navíc mi ještě zdrhlo. Tak ho jdeme hledat a pokud za nějakou bednou bude házet prasátka pleška nějakého svalovce, tak se budeme dívat na druhou stranu, aby nás to neoslňovalo. Všichni tak nějak umřeli a já jsem sám a jdu na férovku do boje se Stevenem S egálem. Sice jsem ze CIA a mám výcvik speciálních jednotek, ale peru se jak malá holka. Hlavně aby se mi nezlomil nehet. Au au, umírám, protože mě roztrhalo na kusy několik min, které ale nepoškodily nic jiného, padlo všech mých třicet mužů, rukojmí nemám a navíc mě klaďas obral o prachy, přestože jsem se s ním chtěl poctivě rozdělit napůl. Kde jsem jen udělal chybu..:o(...". Z pohledu Segala: "Jsem trochu při těle, je mi šedesát, ale když si dám kšilt dozadu, tak vypadám na šestnáct. Jsem prostě cool a nejlepší, jako ve všech filmech, v nich machruju...".

• 27.7.2014  22:43

Většina filmu byla pojatá celkem realisticky, kdy jednotlivé postavy se chovají lidsky a to i v negativním smyslu slova. Tím lidsky nemyslím z humánního hlediska, ale spíše podle toho, co je vlastní lidské povaze, tzn. raději se přidají a do člověka si "kopnou", než aby se ho zastali a riskovali vlastní zdraví nebo dokonce krk. "Kunta Kinte" není jiný, a i když se s ním zachází jak v bavlnce, tak by dal vše za to, aby se znova setkal se svou rodinou. Jediná věc, která mi tam neseděla, byla úcta ke svobodnému spoluobčanovi tmavé pleti v New Yorku v 19. století. Černoch sice mohl dostat v době otrokářství svobodu, ale dost pochybuji o tom, že by k němu někdo v té době choval úctu, zvláště když otroctví v celém pokryteckém USA bylo zrušeno až loni, a navíc svobodou nezískal žádná práva.

• 27.7.2014  22:11

Tak flink Carsen jde zase zachránit svět, už asi po sté, ale kdoví, on sám už to ani nepočítá. Já už ani nepočítám, kolikrát jsem tento film s ním rozkoukal a nakonec znechuceně vypnul. Ať je to myšleno jako parodie nebo ne, mě už unavuje hodinu a půl poslouchat, jak je ten dementně působící hrdina nejlepší, nejchytřejší a nevím co ještě, jak se chvástá, že má 24 vysokoškolských titulů a podobně. Když na něj tak koukám, tak je nejspíše získal v Plzni, kde se dali svého času pořídit za tři týdny. No nic, jdu si pustit něco lepšího - horkou vodu do vany.

• 27.7.2014  14:59

Pokud nechcete znát konec, tak dál nečtěte. Zajímalo by mě, jak mohli vidláci s kolty proklatě na hov.o, společně s nějakým inčučunou a jeho bandou "vlhkých kojotů", nebo jak si ti indiáni říkají, porazit vymakané emzáky s technologií převyšující chápání současného člověka, natož bandy nemytých venkovanů a spolku "Pokahontas", kteří zdrhají i před parní lokomotivou jako by to byl samotný úd vládce pekel. Kdyby se indiáni místo tomahavků vytasili s BGM-109 Tomahawk, tak bych to chápal, ale takhle působili stejně zoufale, jako Poláci, když se snažili odrazit vpád německých tanků na koních se šavlemi v rukách. Hrdinové ano, vítězové ne. Na druhou stranu je to sci-fi, tak proč by nemohli E. T. udolat klacky a bambitkami zvláště, když nestihl zavolat domů. JInak to ale šlo, jen je škoda, že když Olivia Wilde vystupovala nahá z ohně, tak to musel být zrovna tak vysoký fajrák.

• 27.7.2014  11:37

Dva amíci jedou do Ruska za holkami, aby tam sbalili dvě Američanky, jak zoufalé. Pak se z nebe ale snese něco jako lampičky, v nichž je napěchovaný matrixovský sentinel, který likviduje vše, co má mozek a na světě zůstane ten zbytek, aby jej zachránil. Amíci jdou svorně ruku v ruce s Rusáky a vzájemně si pomáhají, což vysvětluje, proč je to v kategorii sci-fi. Další sci-fi pro mě bylo, jak se Natálie dostala z řeky do autobusu kdesi ve vzdálené továrně, možná jí vcucnul nějaký kanál, nebo byla prostě blbá. Co se mi líbilo, byly efekty při likvidaci lidí, které byly působivé (pozn.: tím neschvaluji násilí proti skupinám obyvatel).

• 27.7.2014  11:04
    Bobule (2008)

Pohodová komedie, sice nic převratného, ale ani nic, co by nešlo zkouknout vícekrát, zvlášť když tam hraje Tereza Voříšková se svou charakteristickou barvou hlasu. Moc výrazných vtípků tam nebylo a většinou spíše urážely nějakou skupinu lidí - Pražáky, Moraváky, policajty, ale ejakulace burčáku v autě nepotřebovala komentář.