Daryl.Dixon

Daryl.Dixon

okres Praha-východ

4 body

• 14.7.2014  15:45

Slabší průměr a s jedničkou se to nedá srovnávat, ale to tak nějak k pokračování úspěšných filmů patří. Z tohoto filmu jsem si ale odnesl jeden důležitý poznatek: "Skoro všichni zaměstnanci pošt jsou mimozemšťané", což vysvětluje, proč si při čekání ve frontě na poště připadám jako z jiné planety.

• 14.7.2014  15:10
    Cellular (2004)

Divím se, že ti profesionální únosci nenechali Kim na půdě kromě volného pohybu a telefonu ještě rotační kulomet aby to holka neměla tak složité. Také by mě zajímalo, co na škole učila, protože než přišla na to, že dveře a okna jsou zamčená, tak s nimi půl hodiny lomcovala, ale opravu telefonu měla spíchnutou ve vteřině. Jinak to mělo celkem tempo, jen kdyby Chris nechodil všude pozdě. Navíc film jsem viděl podruhé, což jsem zjistil až během sledování, takže průměr. Jo a nedá mi to a musím si ještě jednou rýpnout: Za to loupežné přepadení právníka, navíc se zbraní v ruce, nebo střelbu v plném obchodě by Chris od soudu jen s podmínkou asi neodešel.

• 10.7.2014  23:13

Superman by si s ním vytřel zadek, Iron Man by se s ním ani nezahazoval nebo mu ze soucitu zaplatil nějaký kurz herectví a Hulk by zezelenal, jak by se mu z něj udělalo šoufl poté, co by ho omylem rozšlápl. Tak nějak bych začal obsah k tomuto filmu já. Co to bylo? Celou dobu to na mě působilo jako nízkorozpočtový snímek, což by dalo odpověď kapitánovy řecké formace při tažení, kdy se ptal, proč dostal jen osmdesát mužů místo slíbených sto šedesáti - jednoduše proto, že na komparz víc dotací neměli. Rovněž na kečupu dost šetřili, kdy ani naskrz propíchnuté princezně Hébé nic neteče, ale to možná jen nechtěli "krví" zašpinit bílé šaty z půjčovny. Působilo to tak béčkově, že by to povznesla snad i rozjuchaná seriálová Xena. No ale abych to jen nehanil, tak dvakrát jsem se u tohoto kulturního zážitku pobavil a to když se tři Řekové snažili udělat římskou formaci zvanou želva, a pak při vyslovení děsivých jmen dvou hrůzu nahánějících bojovníků Půltváře a Humbáby - ale třeba to byl jen špatný překlad a původně to bylo něco jako Půlxichtík a Hulbába.

• 10.7.2014  17:13

Klasická pohádka o tom, jak zchudlý kupec cestou domů vleze do zámku svého souseda, vyjí mu celou ledničku, pak ukradne, na co přijde, a přestože jeho koník pod tíhou nákladu sotva leze, tak mu to nedá a začne devastovat jeho zahrádku, přičemž lohne ještě jednu růži, což naštve majitele, v tomto případě zviřátko s podobou lva nebo dlouho neholeného bezdomovce v drahých šatech. Pak se má jet rozloučit s rodinou, kdy se ale doma zmíní, že v zámku bydlí pěkný zvíře, což jeho nejmladší dcera asi pochopí ve smyslu pořádného hřebce (teď nemyslím koníka), nasedne na koně (teď myslím opravdu koníka) a rychle uhání na zámek, aby se zklamala a zjistila, že se jedná opravdu o zvíře, sice s dlouhým ocasem, protože je to lev, ale pořád jen zvíře. Kdybych to měl porovnat s naší Pannou a netvor, tak ta byla hororovější a tohle je více pohádkovější, ale také hezky zpracované.

• 10.7.2014  16:32

Akce skončila dřív, než začala a to hned několikrát. Zlobiví hoši se z předchozího případu viditelně nepoučili, tak skončili s dírou v hlavě nebo jiné části těla. Děj filmu na mě působil, jako když stojíte s autem na parkovišti, řešíte dilema, kam se vydáte, pak konečně nastartujete, ale jen proto, abyste jen přejeli na jiné parkovací místo. Časem asi budu marně vzpomínat, o čem to bylo, přestože vyloženou výtku nemám.

• 10.7.2014  10:55

Dal bych možná i pět hvězd, jenže u takového filmu nemohu přiznat, že se mi líbil hlavně pro to, co ztvárňoval - hnus. Jednotlivé postavy, v čele s Ellen Page, hráli výborně, jen nemohu uvěřit, že to došlo tak daleko, aniž by se o tom někdo dozvěděl, zvláště když to věděl kdekdo. To u nás to funguje jinak - dáte holce na procházce pusu a než se z ní vrátíte zpět do vesnice, tak si už všichni povídají o tom, jak jste si to spolu rozdali.

• 10.7.2014  10:24

Průměrný animák, kde zapomenutý člen rodiny Weasleyových chce místo hůlky mávat mečem. Je to spíše pro menší děti, které se budou u vzájemného bouchání postav do hlav asi bavit, ale pro mě tam bylo těch zábavných momentů poměrně málo, takže průměr.

• 8.7.2014  11:13
    Croodsovi (2013)

Holku potěšilo, že jí kluk řekl, že je těžká - tak tomu říkám sci-fi. Ale to nebyla jediná věc mimo realitu, která se ve filmu objevila. Ze zdejší fauny by byl Darwin v sedmém nebi, ale mně to tam z počátku trochu vadilo, než jsem si na ty potvory zvykl - pak už jsem se bavil až o konce. Také jsem rád, že dnešní fotografie tolik nebolí - u těch z filmu bych určitě mrknul pokaždé a úsměv na tváři by mi blížící se šutr asi také nevyvolal, navíc při slově "sýýýr" bych nejspíše přišel o všechny zuby. Jinak po delší době zase kvalitní animák.

• 7.7.2014  21:44
    Rivalové (2013)

Pro příznivce formulí to byl asi dobrý film, auta tam jezdily do kolečka za zvuků "hhhhnn...hhhhnn", diváci jásali pokaždé, když bylo "hhhhnn" blíž a pak někdo vyhrál. V podstatě to bylo stejné, jako sledovat Velkou cenu na nejmenované tv, jen bez těch hysterických komentářů moderátora. Hlavní postavy to odehrály obstojně a představitel Niki Laudy měl do poloviny filmu tvář jako hlodavec, zatímco po grilovačce vypadal spíš jako jeho zadek, takže změna k lepšímu.

• 7.7.2014  20:32
    Pot a krev (2013)

Parta vylízaných, steroidy vyhnaných svalovců připravuje "geniální" akci jak přijít k penězům. Počínají si při tom jako Pat a Mat, jen trochu nešikovněji a s grácií dementů, kdy mezi jejich metody, jak dosáhnout svého cíle, patří i mlácení oběti dildama - jejich vysvalené mozky nejspíše ani nepoznaly rozdíl od obušku. Jako komedie mě to pobavilo a pokud v reálu byli pachatelé "borci" z fitka, tak věřím i tomu, že je to podle skutečné události od začátku až do konce.

• 7.7.2014  13:56
    Spy Game (2001)

Dobře rozehraná partie na půdě CIA, která se snaží distancovat od svých agentů, když by to mohlo vyvolat mezinárodní incident. Na tento film musí mít divák čas a náladu, protože je plný různých intrik a flashbacků, a při žehlení prádla by vám mohla uniknout řada souvislostí. Jo a možná inspiroval ve využívání systému i některé naše politiky, když si chtěli vyjet někam na dovolenou na státní útraty.

• 7.7.2014  13:43

Chvílemi jsem nevěděl, kdo je v tomto filmu vlastně vrah a tento pocit zůstal i na konci. Operátorka poradí budoucí oběti, ať je potichu a hned na to vytočí její číslo pro případ, že by si jí vrahoun pod postelí nevšiml. V jiném případě zase řekne únosci a vrahovi, že ví kdo je a co udělal a ať nechá oběť jít - tím mu v podstatě řekla, že ho čeká křeslo a nemá tak už co ztratit. S takovouhle vyhlídkou bych o pomoc raději zavolal do mekáče než na linku 911. Jelikož se u tohohle filmu střídaly klady a zápory, tak zůstanu u 60%, kdy bodu k dobru dostal úplný závěr.

• 7.7.2014  13:32
    Veterán (2012)

Danny Trejo, coby důchodce, přijde o kámoše a jelikož je policie zaneprázdněná pitím kafe a házením pidimíčků do pidikoše na nástěnce, tak se rozhodne věc řešit po svém. Oblékne si drsňácké modré triko s nápisem "I´m a Motherfucker", šortky si navleče proklatě vysoko a aby mu nepadaly, tak je stáhne stylovou ledvinkou. Vyzbrojen průkazkou MHD ještě před odchodem zkontroluje svou inkontinenční vložku a může vyrazit do města mlátit lidi. Ale nenechte se mýlit předchozím popisem, protože tento důchodce není jen velký drsňák, z něhož jde strach, zvláště z té jeho ledvinky, on je totiž i velký romantik, který stihne svým šarmem a hezkou tváří svést i něčí vnučku a dokonce s přesností chirurga zachránit zraněné dívce život, když jí přiloží studený obklad na bebí na bradě. No prostě ztělesněný sen každé ženy...

• 5.7.2014  10:29

Klasický scénář ve stylu "někoho mi zabili, tak já teď zabiji je", kde se charismatický Colin s nikým moc nepáře a z jedné ze svých obětí si dokonce udělá skluzavku a houpačku v jednom. Souběžně s tím jde druhý romantický příběh filmu, kdy se nesmělému Colinovi líbí dívka po autonehodě, které vizáž ještě upravuje skupinka fakanů, která se jí trefuje do hlavy šutry. Na pasáž "fakani mi trefili holku šutrem, tak je zmasakruju" jsem ale čekal marně. I tak mě ale film zaujal, protože má více linií a zápletek.

• 5.7.2014  09:18

Ben Affleck si to vyloženě užíval, vydělával prachy na závislácích, posílal "kámoše", aby dostal přes hubu místo něj, občas nakrmil nějaké zvířátko jiným zvířátkem, a když došly kuřata, tak tam hodil toho, kdo se mu znelíbil. Celé se to odehrávalo v pokerovém prostředí, což mě moc nebralo, protože pokeru rozumím asi tak jako tele Daltonovu zákonu parciálních tlaků, ale jinak jsem se u toho nenudil.

• 4.7.2014  22:51
    Mutant 2 (1998)

Pro mě to byl takový průměr, který nenadchne, ale ani nezklame, protože tolik očekávání jsem do toho stejně nedával. Navíc je tam jedna záhada: Kam se poděly kalhotky Natashy poté, co utekla z výzkumného zařízení, kde je ještě měla, za svým ufounským protějškem, kam dojela bez nich? Možná to časem vyřeší Mulder se Scullyovou, ale do té doby mi to nedá spát.

• 4.7.2014  22:39
    Maniak (2012)

Frodo vyhulil asi nějaký špatný matroš z dýmky Gandalfa, díky kterému si plete dívky se skřety a na potkání je propichuje svým Žihadlem. Navíc dříve měl problém unést jeden prsten a nyní bez problémů přemůže kde koho, takže buď posiloval, nebo mu s tím pomohl ten kameraman, co za něj beztak odvedl ve filmu většinu práce, jen asi s rozdílem ve výši honoráře. Atmosféra filmu se mi ale líbila, takže slušných 70%.

• 4.7.2014  11:30

Dialogy byly trochu toporné a občas mi přišly jak z nějaké telenovely. Zombie komparz čekal, až se shlukne celé stádo a pak vyběhl jak na povel. Jo béčkovost v tom byla cítit, ale roboti, kteří byli citlivější než Lundgren, oživili další z řady filmů o zombie.

• 4.7.2014  09:08
    Wolf Creek (2005)

"Nějakej úchyla mě unesl a mučil mou kamarádku, kterou jsem sice zachránila, ale teď mám pět minut na to, abych se vrátila do doupěte toho úchyla a vzala si nové auto, protože to původní jsem shodila ze srázu. Jé, ten úchyla tu má místnost plnou zbraní, je tu kuše, brokovnice, nože a další zbytečnosti, ale já nemám ráda zbraně, tak si nic z toho nevezmu a raději si v klidu začnu prohlížet fotečky jeho předchozích obětí, abych se trochu rozptýlila. No už jsem si je prohlížela dost dlouho na to, aby se ten úchyla stihl vrátit od rokle, kam jsem shodila to auto, tak jdu do jeho garáže, kde má dalších dvacet vozů a nějaké si náhodně vyberu. Ejhle a zrovna se mi zalíbil model se schovaným úchylou na zadním sedadle, jaká to náhoda. No kámoško, už na mě nečekej a jdi si najít svůj vlastní způsob smrti". Co to mělo být? Proč tvůrci vždycky dělají z obětí a hlavně ženských takové blbky? Příběh by nebyl špatný, a je mi jasné, že ve stresu se člověk chová trochu jinak, ale občas bych ocenil i nějaký pud sebezáchovy bez ohledu na to, jak to nakonec pro oběť dopadne. Také by mě zajímalo, která část byla podle skutečné události, když je nikdy nenašli. Třeba jen zabloudili v Australské buši a sežral je hladový klokan nebo uškrtil rozčilený medvídek koala, protože mu vyhulili jeho oblíbené eukalyptové listí...

• 4.7.2014  08:43

Kapitán Kirk jede lapit lumpa s kámošem, co mi ušima připomíná elfa, kterého doma stříhá maminka podle kastrolu. Jinak záporák by klidně mohl být hlavním hrdinou, protože u mě vzbudil víc sympatií než celá Kirkova posádka ve žlutých, modrých a červených svetrech dohromady. Teď doufám, že mi nějaký Vulkánec, nebo jiný nadšený fanoušek Star Treku nepřijde rozbít papulu.

• 3.7.2014  09:39
    Volný pád (1993)

Tenhle film mám hodně rád, protože ukazuje realitu života takovou, jaká je, a i když Michael Douglas představuje spíše zápornou postavu, tak jeho chování je celkem pochopitelné a v některých věcech s ním člověk i sympatizuje. Kdo se například nesetkal s tím, že po objednání dostal jinak vypadající jídlo, než jaké inzeruje poutač, nebo nemusel absolvovat řadu objížděk, protože se opravuje silnice, která byla den předtím průjezdná, zatímco cesty alá tankodrom zůstanou bez povšimnutí. To se pak nedivím, že popadne první bazuku, na kterou narazí a jde pomoct s opravami. Rovněž darovaným kufříkem bezdomáče také nepotěšil, což mi připomíná, že jsem jednou naivně dal bagetu bezdomáči, co chtěl drobné na jídlo, kdy mě poslal do pr...e, že chtěl drobné a ne bagetu. Tehdy jsem ještě nevěděl, že jídlo znamená krabicák.

• 2.7.2014  13:46

Vypadly vám pojistky a vy potřebujete na něco posvítit? Tak vytočte na telefonu číslo 4. Přijde maník, co má místo rukou baterky, a když to zjistí, tak začne zběsile běhat po lese a skákat z místa na místo. Nebyl to špatný film, zvláště scény s Teresou Palmer, která by zasloužila ve filmu více prostoru než jen dva krátké prostřihy a závěrečnou scénu, kterou film gradoval. Pokračování by se pak mohlo jmenovat "Jsem číslo šest".

• 2.7.2014  13:36
    Experiment (2005)

Ponaučení z filmu - nestrkejte ruce kravám do tlamy, zadku, ani do jiného otvoru, protože vás zaručeně něco kousne. V tomto případě mutant, co vypadá jak stažené zvíře obrácené naruby a pohybující se jak hadr na podlahu. Další ponaučení je, že nemáte chodit do mělkých ani hlubších vod, či močůvek, protože vás tam něco kousne. A třetí ponaučení - nenechte se ničím kousnout, ať už to vyleze odkudkoliv. Potenciál i atmosféru to mělo dobrý, ale ten mutant mi to tam nějak kazil.

• 2.7.2014  00:14

Tak nevím, zda to bylo vůbec pro děti, protože to celé na mě působilo jak nějaký propagační film pro ekologické aktivisty, nebo upozornění strany zelených na globální oteplování a další problémy světa: lední medvěd sleduje tání ledovců, želvy vyžene ztroskotání ropného tankeru u Galapág, Afriku postihlo sucho vinnou člověka a Francouz si chce upéct kohouta na víně. No dobře, to poslední asi není tak úplně problém světových rozměrů, ale ty další věci ano, ale to určitě nevyřeší malé děti, které spíše budou řešit to, jak dopadnou dvě želvy, nebo budete muset zabrousit do slovníku, abyste jim dokázali vysvětlit, co je to například orákulum. Jinak hrozba člověkem je tu zastoupena i v lovci, který je tak nezničitelný, že i terminátor by se studem raději nechal recyklovat na plechovky pro sardinky. Jediné, co se mi celkem líbilo, byla animace, ale to je trochu málo na lepší hodnocení.

• 1.7.2014  23:51
    Gladiátoři (2012)

Když přehlédnu to, že gladiátoři byli otroci a ne “počestní“ občané z římského obyvatelstva, nebo fakt že u rodinné komedie pro děti by neměla umírat maminka takovým způsobem, tak by se dalo mluvit o zábavném animáči, jenže on až tak zábavný nebyl. Navíc v průběhu filmu mě tam začal prudit všudypřítomný gang škaredých mimin, která nebyla ani trochu roztomilá. Sice věřím, že zrovna to Vaše miminko je to nejkrásnější na světě, ale v tomhle filmu byly jen obludky, které určitě nikomu nepatřily, tak to neberte osobně.

• 1.7.2014  13:39

Karkulka se víc zajímá o to, komu dá svůj věneček, než o to, co zabalit babičce do košíčku. Děj je posunut trochu jinam než klasická pohádka, ale na škodu to nebylo. Zlý vlkodlak zardousí dívku a rozlícený dav jde, a zabije vlka. Pak se rozjede velkolepá pařba ve stylu disko, no hotová horečka sobotní noci, kde vyjde najevo, že vlkodlak ještě neřekl své poslední haf. Nechci prozrazovat konec, ale v podstatě to končí tam, kde začíná Twilight, jen bez těch upírků.

• 30.6.2014  22:06

Skoro jsem se na to nemohl ani koukat, jak tam ti brutální pánové od policie mlátili ty hodné, pokojné demonstranty, co jim třeba jen chtěli dát kytičku nebo se zeptat na cestu do vzdělávacího institutu, nebo rozbíjeli hlavy těm chudákům, co si nesli baseballové pálky na nedělní přátelské sportovní utkání s jejich mírumilovnými sousedy, nebo útočili na rumunské, cikánské či jiné menšiny, které držely v ruce různé násady a jiné pomůcky, protože zrovna šly radostně do svého zamětnání, aby svou pílí a pracovitostí vydělali nějaké peníze pro své rodiny.

• 30.6.2014  21:54

Brittany v tomto filmu předvedla skvělý výkon a je jen škoda, že v nových filmech jí už neuvidíme. Jinak to byla celkem slušná kriminálka s dobrým obsazením, a i drsňáci vypadali fakt drsně..., když tedy zrovna potetovaný gauner nemazal marmeládku na toustík pro hladovou holčičku.

• 30.6.2014  21:33
    Sekretářka (2002)

Sado maso romantika? Nečekal bych, že to jde dohromady, ale ono to nějak fungovalo a Maggie byla ve své roli kouzelná, i když sufražetky by z toho asi neměly moc velkou radost a feministky by hned po zhlédnutí nejspíše vykastrovaly Jamese Spadera, kterého by pak za zbytek mužství pověsily do průvanu hned vedle režiséra.

• 30.6.2014  21:21
    Perverzáci (2011)

První příběh je o tom, že někteří lidé jsou úplně k sežrání. Druhý příběh je z prostředí jakéhosi kravína, jen místo kravičky je tu pán s dlouhým bimbasem, a i když probíhá dojení, mlíčko to tak úplně není - docela nechutné. Poslední příběh je pro milovníky psů, a hlavní představitel nejen že si na ně hraje, ale má i pár skutečných, které krmí, venčí a nechá jim na hraní i svou přítelkyni...