• Krátkometrážní

FC Nefta (2018)

Z nominovaných na Oscara 2020 pro mne vítěz.

Případ mrtvého nebožtíka (2020)

Pokud se chcete pobavit u české parodie, toto je po dlouhé době velká příležitost! Děj správně absurdní, narážky na různé detektivky (včetně hudby) skvělé a výkony herců vynikající! To se musí vidět! Já si to dám určitě minimálně ještě jednou!

Kominského metoda (2018) (seriál)

Nemám slov ! Tak úžasně civilní herectví, jednoduše uvěřitelné situace a skvěle vypointované vtípky !!! Moje velké nadšení pro tento seriál je možná omluvitelné mým věkem, který se blíží hlavním postavám - naštěstí ne věku herců, kteří jsou ve svých rolích perfektní !

Na palubu! (2020)

Podle mne až příliš pohodové. Spíše než "komedie" by k popisu seděla "romantika". Ale špatné to určitě není!

Rubber (2010)

Ano, je to úlet! Ale geniální! Díky i za takové nápady! NO REASON (?)

Jsme jedné krve (2020)

Ta rodina je šílená, ta láska je úchylná! Pevně věřím, že do takové rodiny by ve skutečnosti nikdo osiřelé dítě nesvěřil. Ale když se tam už narodí? To mi přišlo jako hlavní moto filmu - když hrdinka (asi přesně necituju) říká : Nejhorší není to, že se někdy nedá najít ten okamžik, kdy se to zkazilo. Nejhorší je, že se to může zkazit ještě dřív, než to začne...

Párty Hárd (2019)

Původně jsem to hodnotil jako odpad - nejen námět, příběh, ale i zpracování - výkony herců, kamera atd. Po shlédnutí filmu "Ženy v běhu" jsem pochopil, že někoho musí napadnout natočit podobnou sr***u z trošku jiného úhlu - prostě film jako Párty Hárd. Takže dávám jednu hvězdu za odvahu.

Ženy v běhu (2019)

Podíval jsem se film, který byl tak úspěšný v kinech... Jen kvůli Jenovéfě Bokové. A vlastně jen kvůli ní si ode mne vysloužil jednu hvězdičku.