Ema57

okres Praha

3 body

• 25.4.2018  15:36
    Až na dno (2017)

Film má napětí i psychologický rozměr a chválím distributora za trefný název. Oba hrdinové se dostanou až na dno a je jim dána možnost se odrazit. Anebo ne?

• 19.4.2018  09:37
    Hastrman (2018)

Špičková sestava herců - démonický a vynikající Karel Dobrý a skvělá Simona Zmrzlá, jakož i úžasný pan Lábus, David Novotný a Jan Kolařík.

• 29.3.2018  10:06

Vtipně vykoumané zápletky a skvělý dabing LS Productions pod vedením Alice Hurychové. Sherlock(David Novotný), Dr. Watson( Bohuslav Kalva) a Moriarty – Matěj Hádek.

• 14.3.2018  15:51

Výborný Zdeněk Piškula v povedeném českém dabingu. Je to Espen jako vyšitý.

• 5.3.2018  10:45

Tátova volha je filmová dobrá volba. Dojímá i baví a kromě skvělých hereckých výkonů Balzerové a Wilhelmové, jsem byla nadšená i velmi uvěřitelným Bolkem Polívkou v menší roli zmateného a nemocného muže.

• 13.10.2017  10:55
    Sněhulák (2017)

Cl3ricK * - fakt vás to bolelo? Tak si dejte Ibalgin a bude to dobrý. Já jsem to ráda viděla. Kritizovat je sice co, ale hodně to srovná požitek z napětí, z charismatického Fassbendera a plus mají i neokoukané dámské obličeje a severská atmosféra. Dávám 5x*, aby se Nesbo nenaštval a psal dál.

• 15.6.2017  10:58

Pekáče pěkně promaštěných a dohněda vypečených buchet - nelze je nevidět a nelze nedat méně než 5 hvězd.

• 23.3.2017  10:26

Inspirativní film o obrovské vůli jít za svým snem a o síle přátelství. Skvělý Vojta Kotek, který namluvil Saliyu.

• 31.5.2016  11:36

Vtipná zápletka a nekonvenční návod, jak lze měnit vztahové strategie.