lekr

lekr

Martin Kostelník

okres Kutná Hora
fanda Arnolda Schwarzeneggera


27 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

  Naprosto dokonalé!! Arnold v nejlepší formě a ve svém nejlepším filmu v největší roli svého života. Příběh je skvělý a udržel mě celých 152 minut bez dechu!! Naprosto skvělé efekty a výborné obsazení. Opravdu nejlepší akční film všech dob!!!

 • poster

  Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

  Nemůžu si pomoct ale tohle je jeden z nejlepších filmů na světě!! Geniální komedie se skvělou porcí akce a okouzlujícími efekty. Arnold opět exceluje ve své životní roli a vypuští jednu hlášku za druhou. Mostow natočil skvělou akční sci-fi a tak trochu i road movie se skvělým obsazením a naprosto geniálním příběhem protože boj Arnolda a ženského sexy zabijáka o životy Connora a Brewsterové pár hodin před Soudným dnem a v tak různorodých exteriérech je něco úžasného!!! Miluju tenhle film!!

 • poster

  Predátor (1987)

  Další z mých srdcovek a nej filmů. Geniální sci-fi utopie, která atmosférou a bohatými exteriéry džungle totálně převyšuje Vetřelce. Arnold podává svůj další životní výkon v roli zprvu vystrašeného válečníka který se musí postavit nepředstavitelnému nepříteli a nakonec dá predátorovi v absolutně úžasné závěrečné bitce totálně přes držku. A v případě Arnolda Schwarzeneggera co si víc přát....

 • poster

  Total Recall (1990)

  Výborná Verhoevenova sci-fi, výborná povídka a výborný Schwarzenegger. Přelomový film s úžasnými triky a monumetnálním příběhem. Celý film mě úplně pohltil a já seděl jak přikovaný a sledoval tento úžasný sci-fi epos. Pokud je nějaký film skutečně dokonalý a Schwarzenegger v něm i skutečně hraje pak je to rozhodně Total Recal!!!

 • poster

  Likvidátor (1996)

  Klasiký Schwarzeneggerovka které nechybělo po této stránce vůbec nic..jako skalní fanoušek Arnolda sem byl tímto filmem nadšen!!

 • poster

  Komando (1985)

  Klasická akční béčko z omsdesátých let, které je plné skvělé akce, nezapomenutelných hlášek a výborného Arnolda!! Jeden ze základních pilířů akčního filmu!!

 • poster

  Smrtonosná past (1988)

  Geniální film!! Bezpochyby jeden z nejlepších akčních filmů všech dob!! Smrtonosná past nepostrádá vůbec, ale vůbec nic z toho, co má správný akční film obsahovat!! Geniální hlášky, kupa skvělě promakané a dechberoucí akce a nezbytný černý humor. Dvouhodinová smršť, která mě nedovolila ani na minutu vydechnout a držela mě přibitého v křesle až do poslední minuty. Bruce Willis je zkrátka borec a John McTiernan skvělý režisér!! Jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl!!

 • poster

  Rocky (1976)

  Výborný a bezpochyby nejlepší Stallonův film, kterým si Sly opravdu zajistil společně s Rambem nesmrtelnost. Absolutně úžasný příběh, dobrá akce, trocha nezbytné romantiky a nezapomenutelný song "Eye of the tiger"! To jsou věci které dělají tento film opravdu výborným, nezapomenutelným a kultovním!!

 • poster

  Zelená míle (1999)

  Tenhle film mě opravdu velice příjemně překvapil. Čekal sem kriminální drama ve stylu Dvou mužů ve městě a to ještě pořádně brutální protože to napsal Stephen King, ale bylo to strhující!! Moc dojemný film o přítelství, nenávisti, zlobě a zázracích, odehrávající se na jednom z nejhorších míst na světě, se skvělým hereckým obsazením a famozní režií!! Asi nejdojemější film, jaký jsem kdy viděl!!

 • poster

  Sin City - město hříchu (2005)

  Absolutně nejlepší komiksový film jaký kdy vznikl!! Skvělá noirová stylizace, do detailu propracovaný scénář a vynikající herecké výkony, kterým jednozačně vévodí Bruce Willis a Clive Owen!! Není co dodat!! Rodriguez je zkrátka bůh!!