Rimina

Rimina

Romana Veselá

okres Děčín

• 4.6.2018  14:48
    Dukla 61 (TV film) (2018)

Emotivní,dramatické,vypiplané do detailu.Strhující výkon Marthy Issové.Ještě dlouho mi to bude ležet v hlavě.Velmi silný příběh,kdy realita všedního dne a celá katastrofa,byla ještě mnoho násobně děsivější.

• 2.1.2018  00:02
    Marie Terezie (TV film) (2017)

Přistupovala jsem k tomu s malým očekáváním,takže mě to vlastně ani nezklamalo. Použití moderní mluvy- děs. Vojta Kotek byl v tomhle ohledu úplný přešlap.Uvěřitelnost děje tak ztrácela postupně na hodnotě. Zítra druhý díl,...no...,dám tomu ještě šanci. Dnes po druhém dílu to shrnu.Křečovitý,kýčovitý polotovar na pomezí trapna a ještě většího trapna,spoléhajíc na krásnou výpravu.Ano,ta jediná byla v skutku nádherná.Bohužel hlavní představitelka měla víceméně stále jeden výraz,nebo dělala zvláštní ksichty.Scéna kdy řve jak protržená k deseti vojákům v řadě,aby je povzbudila,byla taky dost úsměvná.Pochopim kdyby tam bylo velké vojsko.Pak tam jakási postava řekne: "jo". :-D Chybělo už říct jen "ty voe", nebo "OMG". Dabing Kohoutové mě iritoval a to jí mám jinak ráda.Celkově mi to přijde jako promarněná příležitost na jinak skvělý film.

• 20.9.2017  15:39

Ani jsem to kvůli kravskému chování hlavní postavy nedokoukala do poloviny. Vážně se odmítám koukat na Ejminu, jak si vytírá pipku na hajzlíku se slovy, že jinak jí smrdí jak polívka.Chápu, že někomu tenhle styl nevadí,ale jsou mnohem lepší komedie. Mám hrozně ráda Goldie Hawn a jednu hvězdu dávám jen za to, že po patnácti letech zase v něčem hraje.Doufám, že bude hrát dál.Ale už ne v něčem takovým.

• 30.7.2017  02:42
    Uteč (2017)

Ze začátku to vypadalo i docela slibně, ale pak se z toho stala děsná kravina. Vlastně jsem se ale celkově dobře bavila. Prosmála jsem se totiž takřka celým filmem. Opravdu neskutečná slátanina. Takový film snad ani radši nepouštět do světa mezi lidi. U takových "úžasných" filmů v kině, může dojít lehce k maléru - buď usnu a obsypu popcornem sebe a stejné chudáky přísedící, nebo mi kukuřice smíchem odskáče do koláčovky a já poslední co ve svém životě uvidím, bude tahle hypnotická trapárna. Aspoň, že jsem to viděla jen v telce. Zase jeden z filmů, kdy mi bylo trapně za herce.

• 7.6.2017  14:37

Film inspirovaný skutečným lovcem duchů Harrym Pricem, mi úžasně sedl. Bála jsem se u něj víc než u kdejakého leckdy trapného amerického hororu. Hledala jsem na netu informace o Pricovi a skutečné Sarah Grey, která je ve filmu služebnou manželů. Její osud je pozoruhodný. Spojila ho totiž s Pricem. Žila jen s matkou, nikdy se nevdala,neměla děti, ale za to měla život plný tajemna, dobrodružství a cestování po boku H. Price. Jako nejznámější je jejich případ ve faře v Borley, který kdysi sledovala široká veřejnost.

• 24.5.2017  14:48

Děkuju takovým filmům za to, že mě vždy ještě víc utvrdí v tom jak jsem šťastná, že nejsem taková blbá slepice jako hlavní hrdinky.

• 25.4.2017  14:09

Neskutečně rozvleklý film. Trailer vypadá jak to bude svižný ,akční, vtipný, ...... ale teda pěkný prdlajz...... Celou dobu mně to štvalo.

• 27.3.2017  14:47
    Spravedlnost (TV seriál) (2017)

Celkem se mi seriál líbil. Ovšem ten nic neříkající konec mně pěkně nasral. A do budoucna k takovým seriálům titulky, protože naši herci už asi neumějí otevírat hubu.

• 8.3.2017  01:44
    Čas dluhů (1998)

To mělo být co? Parodie na výborný Čas sluhů? To se Pavlásková snad zhulila.Čas sluhů zbožňuju, ale tohle je teda trapárna největší. Jak do takový sračky mohla vlézt stejná skvadra herců,to je nad mé chápání.Tak skvělí herci.. Maj tohle zapotřebí?

• 17.1.2017  02:53

Pro mně nechutný film. Normálně se mi při pár scénách dělalo blbě :-D

• 17.1.2017  02:40

No prostě NÁDHERA. To se nedá jinak popsat. Úžasní herci (naprosto všichni), kouzelná atmosféra, krásný,nápaditý děj. Navíc jako v prvním díle opět spoustu srandy, ale i dojemných chvil. Poprvé v životě jsem zažila, že diváci po skončení nějakého filmu tleskali. Luxusní film.Tleskám Vám, pane Strachu.Jste Mistr.

• 17.1.2017  02:07
    Trpaslík (TV seriál) (2017)

Na začátku po prvním díle jsem byla naprosto nadšená. Královsky jsem se bavila. Po druhém díle jsem už byla spíš znechucená slovním průjmem herců, který se česká televize nerozpakuje odvysílat. Abych poslouchala v českém seriálu slova jako píčovina, čůráci, mrdá mi v hlavě apod... tak to teda fakt ne. Nejsem žádná zapřísáhlá slušňačka, když se naštvu jsem taky sprostá, ale odmítám se na tohle dívat v televizi. Tohle už je i pro mně za hranicí. Například když v nějakém filmu ženské vykoukne půl prsa,už je to pomalu s hvězdičkou a takovýhle hnůj dává čt1 od devíti večer ? Po dnešním třetím díle jsem nad Trpaslíkem zlomila hůl. A je mi vážně líto, že i pan herec Abrhám, se propůjčil k takovéhle ubohosti.

• 16.8.2016  02:01

Jen jedna věc mně nudí ještě o maloučko víc než tohle a to je přímý přenos z posranecký sněhovny.Ve filmu,u těch předlouhých,všeříkajících pohledů a dialogů na úrovni pátý třídy jsem si skoro vypěstovala syndrom neklidných nohou. Ale herci museli mít radost,nemuseli se učit moc textu.Nuda,absolutní nuda.

• 6.7.2016  00:03

Nebylo to úplně špatný.Bylo to dostačující.Čekala jsem kdy Simona Stašová vykřikne: "Goebbelsi,ty mi šoustáš dceru ! ".... Pokračování komedie Román pro ženy,nebo co? Chudák paní Stašová mě rozesmívá i když nechce.Ale tu scénu kdy jí vyslýchají tak ,až zemře,zahrála skvěle,s velkou přesvědčivostí. Předabování německých herců taktéž k popukání.Úplně nejhůř hodnotím scénu spalující touhy dvou milenců ,kdy se dvě zkroucený kušny svíjejí v ohni pekelným..Bylo mi za Renče tak trapně,že jsem chtěla zalézt pod sedačku.Hudba celý tý srandě dala ještě víc parodický nádech. Necelý dvě hvězdy.

• 13.3.2016  18:48

Pokud máte rádi starý,ponurý domy a k tomu dost podivný osůbky,seriál doporučuju.Je tam hodně bodanců do zad,natrhlých držek,zadnic a gumových prclíků.Jedí se tam mozky a dětem se přidělávají divný věci k tělu.Prostě je to pěkně praštěný,ale je to zase něco jinýho než stokrát omletý "bububu, ty novej majiteli domu " . Seriálů a hlavně filmů kde se rodina nastěhuje do podezřele levnýho domu a začnou jim démoni vyskakovat ze skříní, je už dost.Tohle je jiný.Má to punc pošuctví,ale je to v allrightu. Seriál miluju.

• 10.4.2015  00:20

Jestli má někdo velký strach z Alzheimerovy nemoci,ať se na film spíš nedívá.Vlastně já z ní strach neměla,ale teď už mám.Pro mně velmi náročná podívaná.Julianne Moore tu byla tak moc uvěřitelná,že mě při vzpomínce na film ještě doteď mrazí.Film mě hodně zasáhl.A upřímně i tak šokoval,že jsem strávila zbytek dne s mírně pocuchanými nervy.Zatím jen pár filmů v životě na mě mělo takový vliv.

• 10.4.2015  00:12

Moc laskavý film.Pohlazení po duši.Jsem milovnice Prasátka a té jeho roztomiloučké povahy.Při dívání na filmy s ním,mám vždy chuť si pro něj do televize hrábnout a mít ho jako kamaráda na život a na smrt.Mám Tě ráda Prasátko!Ještěže tě vlastním aspoň v plyšové podobě.

• 9.4.2015  23:42
    A co Bob? (1991)

Moje nejoblíbenější komedie vůbec.Murray je tu tak bezvadný! Hraje to skvěle.Nejsympatičtější blázen co znám.Film znám nazpaměť a přesto se pokaždý hodně moc nasměju.Dreyfuss jako psychiatr co se zblázní je taky boží a jeho rodinka je taková jakou by si člověk přál mít,když "má nerva".Ke které se nastěhuje,když se zblázní a potřebuje dovolenou od problémů.Komedie co vždycky rozesměje a potěší .Plných pět hvězd.

• 9.4.2015  23:29

Na film jsem šla s malým očekáváním a odcházela jsem z něj s celkem velkým nadšením.Pro mně film vyvážený,vzbuzující velkou škálu emocí a se sympatickou dvojicí.Velmi se těším na pokračování.Pokud bude.

• 9.4.2015  23:18

"...Jsem zapřísáhlý ateista.Až se bojím,že mě Pán Bůh potrestá"....říká se v jedné hře od Cimrmana a takhle nějak,bych popsala celý film. Začátek filmu mě dobře naladil,vypadalo to celkem slibně.Když ovšem začali lidi padat jak přezrálý švestky s divnýma šťopkama ( v tomhle případě věřící s prapodivnýma očima),už mi to přišlo divný ,přitažený za vlasy a pro mně humorný.Nejdřív to vypadalo,že jim jenom hodně nesedl dort,ale pak se ukázalo,že šli za lepším tam někam nahóru .Od půlky filmu jsem se už jenom smála a při větě "Musíme se rozhodnout",jsem propukala v nezvladatelný smích.Tenhle film je nábor do církve. Pro mně ztráta času .Jedna hvězda-půlená, kdyby to šlo.

• 24.11.2014  00:24
    Tammy (2014)

Smála jsem se od začátku do konce tak,že mě bolely žebra.McCarthy a Sarandon jsou tady fakt skvělé a to,že jsem si říkala,že Sarandon by nehrála v žádné vulgární blbosti se potvrdilo.Hodně mi to stylem připomínalo Drsňačky.Skvělá komedie.Prostě S K V Ě L Á.Za mě plných pět,protože z toho filmu mám super náladu a zbožňuju Mellisu McCarthy.

• 17.10.2014  18:14

Nuda nuda,šeď šeď,říkala jsem si,když jsem koukala na Kidman, při jejím úporném pachtění po srdcervoucím výkonu. Výkony herců mě velmi zklamaly.Někdy je tohle zákon velikášských filmů. Ohromit krásnou podívanou.Podívanou na hezké předměty,nebo nevim na co. To je také to jediné co tenhle film nabízí.Jinak břitké dialogy,děj o ničem,kdy mě to tak nudilo, že se mi chtělo z fleku usnout.Téma "Grace Kelly" by si jistě zasloužilo mnohem hlubší sondu.

• 17.10.2014  18:09

Bylo nebylo,byla jednou jedna dívka a ta měla ráda sex.Ale vážně hodně. Pánevní a hýžďové svaly procvičovala vážně svědomitě,přesto to nestačilo a musela se vydat do světa hledat štěstí i v jiných hodnotách. Jenže příroda byla mocnější.A tak se děvenka odevzdala neúměrnému chtíči a dělala to,co jí přišlo správné. Doporučení: Na tenhle film se vážně nedívejte s nikým z rodiny,pokud to není váš partner.Budete se totiž červenat jak ta prdel po výprasku.Věřte mi. Hlavní aktéři se prostě kočkují jak Blažena s Vencou, akorát tady jde víc do ztuhlého .

• 17.10.2014  18:03

Pokud si tenhle film pustíte,riskujete,že už nikdy nikam nepojedete v noci. Ani do Hypermarketu pro něco fakt důležitého.Je to vážně těžké v tom lese, o Štědrém večeru.Čekáte to nejlepší...poklidnou jízdu zasněženou krajinou, za rodinného zpěvu koled a příjezd k milované tetičce,která vás zahrne teplem domova,cukrovím a kakaem.Kdo by čekal,že místo toho,dostanete sice nášup, ale toho,co se vám odvíjí v mysli při těch nejděsivějších představách. Smrt chodí v bílém je vážně lahůdka pro ty, kdo mají rádi čirý strach,vyražený dech a náběh na infarkt.Horůrek je to báječný,zvlášť proto,že vychází z toho co jsme všichni nejednou zažili-jízdu v noci.Strach,byl pro mě umocněný tím, že ve filmu hráli celkem neznámí herci a tak se pro mě celý děj hodně zreálnil. Atmosféra pěkně zralá k nakrájení.

• 17.10.2014  18:02

Jako divák milující filmy o andělích,jsem nesměla propásnout film od Alice Nellis, kterou ovšem dál považuju za průměrně kvalitní režisérku v našem malém českém rybníčku. Film vnímám jako celkem vyvážený.První dvě třetiny mohly být o hodně akčnější a snesly by mnohem více humoru. Věty typu "...ona mu prostě musí říct,že ho miluje..." bych si dokázala odepřít. U Vojty Dyka musím poznamenat,že ten kluk je prostě komediant každým coulem a scéna kdy se zjeví utrápené ženě,je pro mě nejvtipnější z celého filmu... což je vážně zoufale málo. Věci mezi nebem a zemí možná jsou,možná ne a ano,takový film jako tenhle ,vás pohladí po duši,ovšem žádný velký zážitek nečekejte. Sečteno podtrženo-filmu chyběl náboj a jeho značná část mě prostě nebavila.Poslední půl hodina vážně povedená,ale celkový dojem při odchodu z kina nebyl valný a film byl tak pro mě celkem zklamáním.

• 17.10.2014  18:00

Na tenhle film jsem se vážně těšila.Červíček pochybnosti mi říkal,že dvojka nikdy není už tak dobrá, jako jednička.Ale jednička, je v tomto případě moje srdcová záležitost,takže jsem tomu prostě musela dát šanci. Co mě dost naštvalo,byl neskonale zbrklý začátek,takové odnikud nikam ,co jsem už dlouho neviděla. Vážně zoufalstí.Připitomělý výkon Prachaře,doplněný jeho ještě blbějším výrazem,mě dokonale namíchnul a utvrdil v jeho chabém hereckém nadání. Celé natáčení musela být vážně děsná psina,protože to vypadalo jako by měl pořádnou chuť se od plic zasmát.Parodie na jedničku,říkala jsem si.Prachař to prostě prznil kudy chodil. A tak hlavně díky němu,mi celý film vážně lezl krkem. Jediné co kladně hodnotím,je stejná skvadra herců,takže jsem viděla, kdo zešedivěl,ztloustnul,zvrásčel. Jinak je to ovšem absolutní lobotomie diváka a vážně se asi budu modlit,abych se nemusela za dalších 25 let dívat na Bony a klid 3.

• 16.10.2014  21:50
    Prokletí ostrova Oak (TV pořad) (2014)

Tenhle dokument právě sleduju na kanále History.Je to napínavé,vzrušující a tajemné.Sledovat partu lidí, co jsou tak zapálení pro to, přijít stále více nevysvětlitelným věcem na kloub, mi přišpendlila oči k obrazovce.U konce každého dílu,jsem natěšená na další.Takových dokumentů je málo a Prokletí ostrova Oak, určitě stojí za schlédnutí.

• 14.10.2014  00:16

"...Fáá,fáá,fáááá..."Tahle správná dvojka mi zmasírovala bránici tak jako už žádná komedie dlouho ne.Lemmon a Matthau jsou (byli), pro mě vždy zárukou skvělé zábavy.Tomuhle totiž říkám inteligentní humor,protože některé dnešní komedie kdy musíte mít vedle křesla blinkací pytlíky, vážně nemusím.Ale zpátky k filmu.Pro mě to bylo 97 minut záchvatovitého smíchu,kdy jsem se v křeči třikrát sesunula k zemi.