merigieren

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36
    • 8.6.2019  17:51
    John Wick 3 (2019)

bezduchá mlátička, autoři znají přísloví: opakování matka moudrosti, ale v bojových scénách je to matka nudy. Trocha děje by tomu neuškodila. Je zvláštní, že s těmahle procentama sme byli v kině sami....

• 31.3.2019  16:06

občas vtipná a poutavá mlátička s hezkejma potvorama

• 30.3.2019  17:33

tak sem si uprostřed tipnul, že vrazi sou všichni a ona to byla pravda :-) no nenapadá mě kriminálka který bych 5* dal, tak to jednou bude poprvé...

• 30.3.2019  15:16
    Dementia 13 (2017)

pohodová vyvražďovačka

• 30.3.2019  15:07
    Cardinal (TV seriál) (2017)

stačila mi první serie a byla to docela hezká detektivka, u druhé sem skončil někde v půlce.

• 17.3.2019  11:27

občas i ucházející, ale výkony ve větru jsou divný

• 27.1.2019  12:32

vojáci co se chovají jako retardi a ufoni co na poušti asi baští písek aby vyrostli a občas zmasakrují pár lidí...

• 24.1.2019  08:11

s původní sérií to má společná jen jména a malá prsa, jinak je to americkej bouchající blábol.

• 15.12.2018  22:45

animace dokonalá, příběh ze začátku trochu kulhal, ale pak mě to chytlo

• 15.12.2018  13:22

nepochopil sem, ani přes vysvětlování na konci

• 18.11.2018  22:16

no roztomilý pro děti, ale to plivání na začátku bylo geniální :-)

• 10.11.2018  21:16
    Psí ostrov (2018)

připadlo mi to moc vážné bez vtipu, občas to i trochu nudilo

• 3.11.2018  23:42
    Ride (2018)

no bylo to docela napínavé s hezkou holkou, pro škarohlídy: jak by řídil nabouraný taxík, ten taxík nemá označení, mohl ukrást libovolné auto, otázkou je, jak by zamaskoval zkrvavený obličej, ale i tak by mu asi stačila jen poloha aby ji mohl unést, jen takové teorie po konci :-)

• 3.11.2018  12:48
    A.X.L. (2018)

bojovej robot, kterýho rozhodí sprcha z plamenometu? no jinak vzali kluka a holku, ty spojili s robotem, který se chová jako skutečný pes (logika bagr ale budiž), bratr holky je zloduch a pejsu zabije, no ale i psi mají podobný množství životů jako kočky, nakonec se z něho stane tamagoči :-), pak je tam ta linka s vědci a vládou. Je to děsná kravina.

• 20.10.2018  22:53
    Ochránci (2017)

začátek se hodně povedl, jak se stroje vybombardují základnu, ale pak to šlo do kytek, sehnání týmu a přiblblé dialogy

• 20.10.2018  12:04

seznam podivností bez vtipu

• 5.7.2018  09:03

ten svět nefunguje, podle jeho pravidel měli být všichni mrtví už při prvním problému s hračkou. Pak je to jen kumulování naprosto dementních scén, bud ho pistole zabije a má smysl ji použít hned nebo ne a nemá smysl s ní běhat. Hřebík uprostřed schodu se po 2 letech jen tak zjevil, po 2 letech bez mluvení nebudete mít normální hlas, kukuřici neseli lidi, a chtěl bych vidět sklízení :-) Navíc když už měli zvukotěsnou místnost, tak proč ji nepoužívali. Proč neměli kolem domu sirény na odlákání pozornosti, když měli moře elektřiny, kterou vyráběli asi ze zvukových vln. Nemluvě o tom jak by se ta potvora musela probořit v sýpce. Každá scéna je naprosto dementní a nelogická... tohle si dokáže užít jedině jedinec po lobotomii

• 17.6.2018  11:02

vězení budoucnosti ve tmě, kde není poznat obličej, a s mořem barevných světýlek a nějakých pulzů, s odkazy na první díle a o proti němu je to nezáživná ptákovina

• 17.6.2018  10:59

hezká napínavá mlátička s celkem logickými postupy k útěku

• 2.6.2018  21:45

děsná nuda a trapárna

• 26.5.2018  22:39
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

co dodat k filmu, kde se hlavní hrdinka podřezává vertikálně, nejspíš proto musela zkusit obě ruce :-) První 3 díly mě celkem nadchly, pak to, ale začne být takový monotónní, hezká holka, který každý ubližuje, nesmělý kluk, co se s ní občas střetává. Vykreslení různých postav a jejich těžkého života. Poslední díly mě už nebavily vůbec, jen hrnuli další a další blbiny a znásilňování. Myslím že tu sebevraždu nedokázali racionálně zdůvodnit. Čekal sem, že vyskočí živá ze skříně, ale ne, oni to mysleli vážně :-)

• 18.3.2018  13:27
    Lásky čas (2013)

začátek úžasná rodinka s malým tajemstvím, pak hledání lásky, zkoušení možností cestování časem pro její získání, časem to zvážní a snaží se zachránit svou hezkou sestru, jenže se to trochu zadrhává s pohlavím jeho dítěte, a končí to smrtí.

• 18.3.2018  13:22

ind který si hraje v hotelu a je skoro slepý tím vznikají zvláštní situace, najde si holku, ta tyk netuší že nevidí, pak se to provalí když ztratí dítě, končí to jako vždy happy endem a byli slepí až do smrti :-) koukatelný ničím úžasný

• 18.3.2018  13:17

další vyvražďovačka, naštvou číňana, zabitím dcery, on si je pomalu dohledává, oni se ho chtějí zbavit, ale vždycky je přepere až do závěrečné bitky.

• 18.3.2018  12:20

chlápkovi zabijou arabáši snoubenku, on se nakrkne, naučí se arabsky a zkusí je pozabíjet, odchytí ho tajní, daj mu výcvik a pošlou na misi s cílem zabránit odpálení atomovky na US námořnictvo. Je to lineární honička s pár nápady na zabíjení.

• 18.3.2018  12:08

zombíci a krev hodně trapný, ale průpovídky, kterých je tam 3/4 filmu jsou hodně vtipný :-) a taky je zajímavý, že na klíčích v kuchyni je klíček na zamykání PC.

• 18.3.2018  10:15
    28 tisíc (2012)

hezká holka běhá od jednoho padoucha ke druhýmu aby zjistila, kdo zabil práskače za kterého zatkli jejího bratra. Přitom má vraha pořád na očích.

• 16.7.2017  13:03

hezký pozlátko ukrývající sterilní příběh a průměrnou akci.

• 15.7.2017  17:15

co říct o filmu kde si musí říkat o otevření dveří, dnešní obchoďáky to mají bez říkání :-) pak taky to nesmyslný kontrolování posádky člověkem, dorazilo to nabíjení baterek, sem si říkal že je to dost nebezpečný a že jim to něci poškokdí a v další minutě jim to něco spálilo. No pak už sem nesledoval kraviny a nechal se unášet chozením na porážku jak ovce, pokaždé s jinou potvorou a jiným způsobem nákazy. Nápadité ale nelogické :-) i tak mě to docela nudilo a myslím že závěr by byl překvapivý jen pokud by se jim poprvé v historii ty potvory povedlo zničit, jinak zase nuda...

• 11.7.2017  00:37

je to protipól amíků, ale hezkej. Místo nablýskaných mrakodrapů padají obytné paneláky, nic moc neexploduje, Loď je vymazlená. Džíp něco vydrží :-) Hlavní záporák překvapí, nemusí to být hned super zloun, stačí blbeček co strhne masy. A v tom všem se do sebe dva zamilují.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36