Temné síly (2018)

ten film popírá pravidla který si sám definoval v každý scéně. Děcka co 6 let čistí boty, který tam asi vozí z celých USA, doktorka, která vozí děcko na předním sedadle i když je to nebezpečný, opuštění benzínka s nekazícím se jídlem, děcka co tam roky jezdí a ted je napadne že pojedou do nějakýho kempu o kterým ví všichni krom US army?, kluk co umí hýbat věcmi ale místo auta odhazuje stromy a ničí asfalt? Poslední kapkou bylo obětování doktora kontrolora nějakýmu monstru který mělo být už z definice zlikvidovaný u vstupní kontroly a oni si ho tam vydržují jako tygra v kleci? aby mu mohli házet oběti

Repo: Genetická opera! (2008)

naprosto doknalej svět s jednoduchým příběhem, který s postupně rozplétá v hezkých písničkách.

Enderova hra (2013)

no geniální malej kluk a těžkej boj o to stát se vůdcem. Já nevím mě to prostě nesedlo, asi je to tím, že ve hrách nerad nechávám umírat svoje vojáky a tady je to jen o strategii obětování. Výsledkem je Pyrrhovo vítězství a lítost nad mrtvolami.

Willyho kouzelný svět (2021)

průměrná mlátička s plyšákama, ale písničky byly celkem chytlavý, 6kuřat v laině za sebou

Rytíři spravedlnosti (2020)

hodně hodně zvláštní film, občas vtipnej, občas smutnej, občas vážnej a párkrát i chladnokrevná střílečka.

Tenet (2020) odpad!

vytvoří to svět, který by nefungoval pokud by měly postavy vlastní vůli a když ji nemají tak zase nemá smysl na to koukat protože víte jak to dopadne. A ty boje jsou totální kravina, stačilo by 30s počkat a byla by to procházka nedotčenou krajinou :-)

Temný případ (2014) (seriál)

první serie ok, další sem nedokoukal

Černobyl (2019) (seriál)

některý nechutný části zbytečně rozvleklý

Lepší než my (2018) (seriál)

nejlepší způsob jak si zamilovat vraždící robotku :-)