Pátrání po Sugar Manovi (2012)

Tohle si pamatuji moc dobře, asi v Aeru nebo kde to bylo, prostě týpek, co se v jedné zemi stal Goťákem Kájou, a nikdo o tom tam odkud pocházel nevěděl... jako podruhý si to nedám, ale jako dokument v kině to šlo a odsejpalo fajnově! [70%; někdy 2015 Kino Aero tušim]

Jan Žižka (2022)

Pěkný krásný povedený barevně vycizelovaný americko-nastylovaný béčko české provenience! Roden, Vetchý, Ben Foster s okem i pak bez, unylá princezna, co neviděla Markétu Lazarovou, zašmodrchaný příběh i pro lokála, co o Janovi, Zikmundovi a Jindřichovi něco četl (ale už dávno). No helemese, člověk musí smeknout, tady odsaď tohlecto udělat, všechna čest! Pár prostřihů na tu naši krásnou zem luhů a hájů, máme se tu hezky, né že né! [60%; 2023-01-08 Home sweet home]

Terapie láskou (2012)

Se mi to líbilo tenkrát asi dost s A., byl tam humr 🦞, byla tam láska ne-asi 💕 a vůbec to bylo celé takové milé a v(z)tahující. A Bradley i Jennifer mlaďoučtí jak labuťátka na rybníčku ve Stromajdě. No nekupte to! [70%; asi 2015 Home sweet home]

Batman (2022)

Netopejrek další generace, kdo se v tom má kuwa orientovat. No hlavní tejk-a-wej je, že jsem starej. Už mi to nebere. Patizónův kukuč a patka tomu nepřidává – škoda hára. Je to rozvleklý, stokrát viděný, catwůmn nebo kdo to je, jakože 2x nesmělé vyjazyčení and that’s it? Jsem si říkal, jestli na cvokaře je zralej víc netopejrák nebo hádankář… no asi voba nerozdílně, dokud je smrt nerozdělí. Hele nevim. Profi udělaný, jasně, ale už nejsem cílovka. Takovej civilní unavenej Batman… zůstanu u Nolana, tam jsem to žral, tam to bylo dobrý. Kuwaaaa… [60%; 2022-10-22 Home sweet home]

Repríza (2006)

Vztahovka ze Dnů severu v Evaldu, dal bych někdy znovu... [70%; asi 2015 Evald]

Starej chlap (2022) (seriál)

Sosl jsem to kvůli rozhovoru s Jeffem v Reflexu, měl jsem chuť střelit nějaký ten seriál na pár volných večerů a tohle vypadalo po všech stránkách zajímavě. První díly mi seděly nejvíc, pak se z toho stal takový kotlíkový eintopf a nakonec špiónovka trochu ala Tinker Tailor Soldier Spy. Takže nevím. Další série? Asi nebudu mít chuť… [60%; 2022-10-16 Home sweet home]

Bod zlomu (1991)

Old-skůl legenda s tanečníkem Patrickem a mladym Keanu Reevesem, v níž jeden víc fandí rebelovi bez příčiny a už méně správňákovi s příčinou. Tak pojďme ještě jednou, naposledy, na prkně do těch největších vln... Fajn odpočinková věc z počátku devadesátek, čtyřicátník vlhne a ostatní se soucitně usmějí muhehhh [60%; někdy 2015 Home sweet home]

Top Gun: Maverick (2022)

Hele tady je potřeba říct to na plno a jasně: jakože profi výkon největší všech zúčastněných, old-skůl biják na velký plátno, nostalgie z jedničky, je to prostě dobře udělaný po všech stránkách, odsejpá to, takže jediný, co chybí, je nějaká granny scéna s Kelly McGillis, za tohle jedno prcentíčko dolů ne-asi! Ne vážně, užil jsem si to moc, jednou za rok do kina, takže jsem rád, že jsme dali zrovna tohle. Slzy byly! [99%; 2022-07 CinemaCity Slovanský dům]

Seveřan (2022)

Zdráhám se to otříhvězdit, twl artistní vybíjená co není vybíjená, ale nějaké sebezpičující sebezpytující podobenství o tom, že nic není jak se zdá, Valhalla čeká, na severu je zima a rodinná pouta skýtají pasti horší, než dvacet let v Tak jde čas... nevyužitej potenciál jakože jednoznačně, takovej budget, dámy a pánové, nechci se vás dotknout, kdo z vás to má a tohle nakonec z toho?!? [50%; 2022-09-19 Home sweet home]

Dokonalý smysl (2011)

Tohle bylo krásný, smutný, vtahující, docela jsem koukal, jak moc povedenej krasosmutnej biják to je. Dal bych ještě jednou. Lajk! [někdy 2015; Home sweet home]

Ovládací panel
2 body