kecal

kecal

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 9.2.2016  23:20

Prostě milý a celkem zábavný film, který je v podstatě o ničem.

• 8.2.2016  15:50
    Babi (2015)

Příjemný a zábavný film o to, že podívat se do zrcadla je sice bolestné, ale rozhodně prospěšné. To jak holčička vyjádřila svůj názor na věc bylo přímo boží :)

• 8.2.2016  09:58

Proste to jen vypráví o úplně normálním běžném nezajímavém životě. Nedá vám to absolutně nic. Nechápu proč tohle někdo natočil, i když to natočil celkem dobře.

• 7.2.2016  16:29
    Moonwalkers (2015)

První půlhodina je přímo vražedně nudná, pak se to ovšem rozjede a dočkáte se opravdu geniálních kousků. Pro úspěch filmu to chtělo jednoznačně víc LSD pro štáb.

• 6.2.2016  19:32
    Love (2015)

Dal bych i dvě, ale za to že mě Gaspar Noé donutil dívat se na tu hnusnou transku, tak nasrat!

• 4.2.2016  00:25
    V zajetí kouzel (TV seriál) (2015)

Totálně zamindrákovanej ubožák s xichtem Jasona Ralpha nás má nalákat na sledování seriálu o druholigových Bradavicích pro středoškoláky. Kterej kokot tohle vymyslel ? Jasně je to syfy, takže se žádné veledílo nedá čekat, ale proč si to takhle komplikujou to nechápu. Další průměrná syfy sračka a tentokrát ještě s blbě napsanýma a obsazenýma postavama.

• 3.2.2016  20:03
    Hyde Park Civilizace (TV pořad) (2012)

Daniela Stacha je jediný dobrý moderátor na ČT24 a tento, již tak zajímavý pořad, vyzdvihuje do nebes. Všichni ostatní by se od něj měli učit, určitě by to pozvedlo i jejich pořady, protože zatím většina ostatních pořadů vypadá, jak nějaká bulvární show z tv kanálu Blesku. Ten astronomický rozdíl mezi nim a ostatními byl vidět již v klasickém Hyde Parku.

• 3.2.2016  00:00
    Admirál (2015)

Nizozemský pokus o vzedmutí národní hrdosti a natočení velkofilmu. Musím uznat, že k tomu přistoupili zodpovědně a dokonce i na férovku a tak i když je vidět jistá nezkušenost, výsledek je rozhodně dobrý. Nezbývá než Holanďanům závidět, oni už mají své linčující davy dávno za sebou, kdežto nám tu teď jeden takový linčující dav zemanovců právě pobíhá. Uvidíme jak to dopadne, snad ne tak jak před 350 lety v Holandsku. Závidět jim můžeme i tento film, u nich se točí Michiel de Ruyter u nás Lída Barová. Tak snad brzo natočíme něco o Žiškovi. Uvidíme já bych to typoval spíš na dalšího Husa:(

• 1.2.2016  20:18
    Vražda - Série 3 (série) (2012)

Stupidita policie a hlavně samotné policistky je v teto sérii už přímo nesnesitelná a tak sem to při scéně v nemocniční prádelně na začátku 4 dílu vypnul.

• 1.2.2016  13:38
    Ve stínu (2012)

Pozdě, ale přece. Tak tohle bylo SAKRA velký zjevení v jinak skomírající české filmografii plné různých nedomrdků. Sem tam, trochu prkenné dialogy, ale jinak, na česko prakticky dokonalý scénář. Dobrá režie a snad až na nevýrazného Jiřího Štěpničky dobré herecké výkony. Je smutné, že i dnes se tu najdou mladí komunisté, kteří když už nemůžou pohanit zjevnou kvalitu filmu, tak se snaží aspoň přijít s pohádkou o tom že je to nesrozumitelné a po detektivní stránce mizerné. V tomto směru se dá filmu vytknout pouze to, že je vše zřejmé možná až příliš brzo a divák už jen čeká, kdo že je to ten muž, co to celé provedl.

• 1.2.2016  00:08
    Ash vs Evil Dead (TV seriál) (2015)

Po třech dílech jsem to vzal pro příliš mnoho stupidity na jeden dobrej, i když libovej for. Po čase na to narazím na csfd a má to tu 86, tak mrknu na zavěrečnej díl a ten poměr je furt stejnej, tak nějak nevím teda :)

• 30.1.2016  20:05
    Macbeth (2015)

Takto pojata adaptace zda se být poněkud nudná. Dobrá kamera, atmosféra a Marion Cotillard.

• 30.1.2016  19:14
    Jordskott (TV seriál) (2015)

Díl od dílu lepší. Na další se vyloženě těším. zatím 4.

• 29.1.2016  15:37
    Vražda (TV seriál) (2007)

Scénarista se pokoušel případ pěkně zamotat a při tom se do toho zamotal sám. Vypadá to, že tento seriál využil k vyřízení si účtů s Dánskou policií, protože jinak si jim podanou neschopnost a stupiditu Dánské policie nedokážu vysvětlit. Dorazila to pak vyloženě nesympatická ústřední dvojice detektivů. Splašená, tupá, ale za to vytrvalá detektivka a její kolega mladý stejně tupý frajírek. Naštěstí je to prostě takové severské a tak se to přežít dá, ale Americká verze je jednoznačně lepší.

• 28.1.2016  19:55
    Vojna a mír (TV seriál) (2016)

Já idiot sem se díky argumentům zdejších odborníku, rozhodl podívat na první část ruského podání vojny a mír. Musím vás poslat do prdele a proklínám vám za ztracenou hodinu svého života. Ano, ta sračka má samozřejmě víc jak 60 min, ale do konce sem rozhodně nevydržel. Okamžitě musím zvednout hodnocení tohoto seriálu na 5, protože to tu sračku překonává ve všem, tedy samozřejmě kromě počtu komparzistů, v tom tu hovadinu asi nikdy nic nepřekoná. Tomu to seriálu musím poděkovat za to, že se konečně dozvím o čem zhruba je to ruské veledílo, protože tu sáhodlouhou knížku bych nikdy nepřečetl. Musím mu poděkovat za dokonalou režii a úžasnou kameru, za dobré herecké výkony a za to, že to celé ve mě vzbuzuje emoce. Postavy mě zajímají a při sledování čtvrtého dílu jsem se dokonce přistihl, že některým postavám vyloženě fandím a spílám Lvovi, co že ji to té chudince chce udělat.

• 28.1.2016  19:42

Pokusil jsem se to zhlédnout, jen proto, že právě sleduji seriálovou vojnu a mír a tamější kritici, tento seriál hanící, dávali za příklad dokonalost tohoto údajného veledíla. Řekněme si to upřímně je to velesračka. Problémy reálného ruska předvedeny prostřednictvím pokusu o natočení velkofilmu. Trestuhodné plýtvání veškerými zdroji a to hlavně lidskými s přímo zoufalým výsledkem. Herecké výkony jsou povětšinou spíše komické, megalomanské bojové scény, jsou nesmyslné a režisér z nich nedokáže vytěžit zhola nic. Jediné čím se může film pochlubit je číslo naverbovaných účastníků, což je pro soudruhy jako vždy asi to nejdůležitější, to je to, díky čemu můžou mít plnou hubu velkohubých keců. S přihlédnutím na dobu vzniku dám tři.

• 26.1.2016  23:16

Jeho naprostá klasika a zase tu je Emma Stone, což není žádná výhra, takže za tři.

• 25.1.2016  21:41
    Wallander (TV seriál) (2008)

Hlavní postava detektiva je ufňukaný, sebe lítostivý děcko. Kameraman je hračička co furt něco zkouší a jeho napolo rozmazané záběry mě za pár minut lezly na nervy. Střihač má 100% nějakej tik, scénarista není žádnej génius a tak jediné co mě ohromilo byla příroda.

• 24.1.2016  15:27

O nad hodnocení asijských filmu na csfd kolují po světě legendy. A jak je vidno, jsou pravdivé.

• 24.1.2016  15:01
    L.A. Slasher (2015)

Mischa Barton si asi na začátku kariéry nepomyslela, že většinu své herecké dráhy bude točit béčkovej brak, ale hold se nějak živit musí. Kdyby ty druhořadý šlápoty aspoň před kamerou běhaly polonahý, tak by se třeba bylo na co dívat a člověk by nevnímal tu totální zoufalost okolo. Takhle to byl opravdu děsivý.

• 23.1.2016  16:19
    The Veil (2016)

Robert Ben Garant si nějak nevšiml, že to co naškrábal nedává ve výsledku smysl, ale vzhledem k tomu, že to producentům nevadilo, tak to není zas až tak jeho starost. Natočený je to celkem obstojně, herci celkem hrají, jen Thomas Jane jim to trochu kazí a svým výkonem přispívá k tomu, že se spíš smějete, než bojíte. Škoda je, že kočička jako Jessica Alba hraje neustále v takovýchto sračkách. Zas tak špatná herečka to není.

• 23.1.2016  11:45
    Legends of Tomorrow (TV seriál) (2016)

Neoriginální, okopírovaní, hrdinové, utopení v scénáristickém průjmu.

• 23.1.2016  00:29

Tohle je nechutné kopaní do mrtvoly, která zraje už od třetí řady seriálu :(

• 23.1.2016  00:09
    The 100 (TV seriál) (2014)

S počátku spíš průměrné, ale postupem času se to celkem rozjede. Žádná pecka to není, ale když v tomto žánru je těch aspoň snesitelných kousků tak málo :( Takže hurá na třetí řadu :)

• 23.1.2016  00:00
    The Divide (2011)

Tvůrci nám naprosto bez servítek ukáží, jak by dopadl Stanfordský experiment dotažený až do hořkého konce. Hned po tom co se skupinka lidí ocitne zavřená v podomácku udělaném atomovém krytu se rozjede hra v které se lidé postupně stávají tím čim doopravdy jsou a to zvířata. Jde jen o žrádlo a mrd a tomu se podřídí všechno. Ztvárnění této proměny se autorům a hercům povedla opravdu parádně a za to bych dal pět. Bohužel se ale scénarista neubránil přešlapům a tak je mnoho věcí nedotažených, nelogických a přehnaných a to mě osobně zážitek z filmu dost kazilo. Škoda. I tak rozhodně doporučuji.

• 22.1.2016  16:07

Člověk, který tento film zařadil do škatulek drama/sci fi/thriller mě solidně nasral, protože jen díky němu sem si to pustil a zjistil, že mě totálně ojebal ! Ono je to ve skutečnosti absolutně neoriginální, nudný a špatně napsaný romantický/lyrický film o klasickém průseru, dva chlapi, jedna ženská, kterou ke všemu tomu hraje neskutečná samice Margot Robbie. Obsadit tuhle dráždivou kočičku do filmu, kde to celou dobu vypadá na pořádnou trojku a ve výsledku se nestane lautr nic je prostě neomluvitelné! Cítil sem se přesně tak, jak to tu popsalo to hovádko Verbal, byl sem totálně nedohoněnej, akorát mě celou dobu místo hnusné uklizečky honila Margot Robbie a za to je ta hvězda na víc :)

• 22.1.2016  01:38

Prostě se jen díváte na něco co jste už několikrát viděli, jen je to trochu jinak natočené. Natočené sice dobře, ale to je tak asi všechno. Nestrhne vás děj, herci, animace ani hudba. Jednoznačně nejlepší herecky výkon podala velryba. Koho napadlo obsadit do hlavni role tohle kladivo prostě nechápu.

• 20.1.2016  21:43

Tak takhle zasviněnej scénaristickejma zvratkama sem už dlouho nebyl ! Druhou hvězdu dávám za to že je to fantasy, i když oni tomu žánru spíš ubližují.

• 20.1.2016  21:35

Nejlíp natočený nic jaký sem kdy viděl. Moc sem nepochopil proč se to vlastně natočilo a proč to mělo dvě hodiny. Chápu, že pro amiky mají dvojčata jiný význam než třeba pro mě, ale i tak. Robert Zemeckis je PAN režisér a jedině jeho precizní režie mě u toho udržela až do konce.

• 20.1.2016  16:47
    Zyma v ogni (2015)

Takovýchto kousků by se mělo natočit mnohem víc a šlo by to prakticky v každé zemi, která měla tu smůlu a byla ovládnuta komunisty. I u nás ty mrdky za tech 40 let zabily stovky, možná i tisíce lidí. Těch 10% našeho národa co je volí by si tyhle věci měli pouštět místo večerníčku.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8