kecal

kecal

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 19.9.2015  14:48

V klasické dvojce je většinou všeho víc, v téhle je víc akorát tak trapnosti. Bohužel to přineslo i solidní výdělek a tak se určitě v brzké době dočkáme trojky.

• 13.1.2016  20:08
    ATM (2012)

Je to kokotina. Druhou za Alice Eve. Díky ní se bylo aspoň na co dívat.

• 7.12.2015  00:44

Urputná nuda. Trapné x krát viděné gagy na úrovní první třídy. Jediné co bylo směšné byla snaha o spojení Pegga a Kate. Obliba tohoto herce sice roste, ale na něco jako objekt zájmu krásných žen se nehodí ani v komedii. Jediné pozitivum byla Kate, protože je to prostě kočička a jen díky ní sem to přežil až do konce. Scénárista by se měl hodně rychle začít věnovat něčemu jinému a tomu, že to má cokoli společného s Monty Python prostě nemůžu uvěřit.

• 29.6.2015  11:51
    Absolution (2015)

1000% B

• 30.12.2015  17:02

Na obranu tohoto zde poplivaného snímku musím říct, že je určen spíše pro američany. Já osobně jsem se ze začátku několikrát zasmál. Druhé dvě třetiny už my češi nemůžeme pochopit, ale za to nemůže film. Je to naprosto průměrná blbina.

• 3.2.2016  00:00
    Admirál (2015)

Nizozemský pokus o vzedmutí národní hrdosti a natočení velkofilmu. Musím uznat, že k tomu přistoupili zodpovědně a dokonce i na férovku a tak i když je vidět jistá nezkušenost, výsledek je rozhodně dobrý. Nezbývá než Holanďanům závidět, oni už mají své linčující davy dávno za sebou, kdežto nám tu teď jeden takový linčující dav zemanovců právě pobíhá. Uvidíme jak to dopadne, snad ne tak jak před 350 lety v Holandsku. Závidět jim můžeme i tento film, u nich se točí Michiel de Ruyter u nás Lída Barová. Tak snad brzo natočíme něco o Žiškovi. Uvidíme já bych to typoval spíš na dalšího Husa:(

• 15.12.2015  20:57

Popravdě mě nejvíc děsí to, že by mě ze všech možných upírek proměnila právě Lady Gaga a já bych pak musel tu obludku šukat !! Dost často se u toho nudím, ale pak je tam najednou z ničeho nic scéna z které padnu na prdel a čumím s otevřenou hubou.

• 27.11.2015  22:40
    Ant-Man (2015)

Je to veselé a hravé. Luxusní oddychovka pro příznivce všech možných superhrdinů. Douglas byl fajn a díky Lilly tam byla i sexy prdelka, i když jí nevím proč na hlavu nasadili tu děsnou paruku. Tedy doufám, že to byla paruka a že něco takového nemá normálně. Dokonce i Ruddy tu byl v pohodě a to je teda sakra něco. Od děje ovšem nic závratného neočekávejte. Pro mne jasný čtyři.

• 1.2.2016  00:08
    Ash vs Evil Dead (TV seriál) (2015)

Po třech dílech jsem to vzal pro příliš mnoho stupidity na jeden dobrej, i když libovej for. Po čase na to narazím na csfd a má to tu 86, tak mrknu na zavěrečnej díl a ten poměr je furt stejnej, tak nějak nevím teda :)

• 20.1.2016  10:58
    Ashby (2015)

Nesympatický Nat Wolff hraje 17 letého kokota, co se chová jak 5 lety děcko, který mě celý film sral, se přerodí z připosránýho panice na sebevědomého samce. Dopomůže mu k tomu Mickey Rourke, soused zabiják s nádorem v bedně, co mu zbývá pár týdnu života. Jak originální a uvěřitelné. Přežít tuto mírně podprůměrnou jednohubku mě pomohlo hlavně ženské osazenstvo a to hlavně mamča Sarah Silverman, která byla snad jediná uvěřitelná. Třetí hvězdu šupnu za Rourka, který i s xichtem totálně na sračky dokáže zahrát lepe než kdejaký současný herecký idol, což je dost smutné a potvrzuje to jen to proč má Stallone svou první sošku.

• 18.11.2015  17:40
    Autobazar Monte Karlo (TV seriál) (2015)

Hodili to do vůně a poslali do světa. Takže mě nepřekvapilo, že se to po pár dílech zadrhlo a rozpadlo.

• 31.12.2015  10:38
    Až tam nezbyl žádný (TV seriál) (2015)

Předloha je největší plus a zároveň mínus tohoto mini seriálu. Pro dnešního diváka jsou některé reakce a chování postav jistě nesmyslné, ale musíte si uvědomit , kdy předloho vznikla. Velice dobré herecké výkony, solidní atmosféra a dobrá hudba. Já osobně byl spokojen.

• 8.2.2016  15:50
    Babi (2015)

Příjemný a zábavný film o to, že podívat se do zrcadla je sice bolestné, ale rozhodně prospěšné. To jak holčička vyjádřila svůj názor na věc bylo přímo boží :)

• 10.1.2016  21:31
    Babovřesky (2013)

Troška nám slíbil lidovou zábavu a tu 100% dostanete, tak nechápu výlevy zdejších odborníků. Je jasné, že to není žádná vrcholná filmařina, ale odpad to rozhodně není, což potvrzují i tržby. Já osobně se několikrát srdečně zasmál a jednou sem se odrovnal tak, že sem i slzel a to se mě už dlouho nestalo :) Jasně Slunce seno jahody to nejsou, ale je jiná doba a tu Babovřesky bohužel opět vystihují celkem přesně. Pro zdejší fajnšmekry sice moc prosté, ale tomu se může Troškova šrajtofle jen smát. Takže prostý občan dává za tři.

• 20.7.2015  10:24

Film sem přežil jen díky oboum kočičkám, hlavně Daddiro, která byla jako vždy k sežrání. Kéž by byla lepší herečka, aby jí člověk mohl vidět i v nějakém dobrém filmu :) Zbytek filmu byl k uzoufání slabý. Jak do komedie, tak do hororu to mělo sakra daleko. Další z plusu je těch 88 min, díky kterým to šlo dokoukat :)

• 5.11.2015  20:48

O co jednodušší animace o to lepší děj a světe div se je to mnohem lepší kombinace, než naopak. Tenhle film vlastně vykradli tvůrci Avatara a vyšla z toho právě ta horší kombinace.

• 26.10.2015  10:44

Je to naprostá průměrnost ve všem. Jediný co mě na tom zaujalo byl Depp. Většina lidí už bylo delší dobu na pochybách, jestli ještě vůbec umí svou práci a tady ukázal, že umí a tak tomu dám za čtyři, protože to je opravdu dobrá zpráva.

• 12.10.2015  17:32
    BloodRayne (2005)

Uwe určitě utratil 20 mega za koks a šlapky a film pak musel natočit za tech zbývajících 5. Všechno bylo úděsný a na tu jednu hvězdu to vytáhla jen úcta k některým zúčastněným a to že je Loken celkem koukatelná.

• 27.11.2015  17:09
    Bojovník (2015)

Raději se podívejte na Rockyho. Tam je vše o něco kvalitnější. Toto je ukázkové slepení všech klišé tohoto žánru, bez sebemenší špetky originality. O vymaštěným, sebestředním a agresivním sráči. Ke všemu ho hraje kožený Gillenhaal, kterého přehrála i Oona Laurence a tak i když mám rád Whitakera, víc jak tři dát víc nejde.

• 7.1.2016  23:23
    Burácení (2015)

Téměř až do konce filmu jsem přemýšlel, jestli je Adolf Zika horší scénárista nebo režisér. Benzinka nakonec rozhodla o tom že scéárista. Když se k scénaristické genialitě a brilantní režii, přidal ještě dech beroucí herecký výkon Tomáše Hajíčka, bylo zcela jasně zaděláno na odpad ! Naštěstí pro diváka se pan Zika naučil aspoň základní pravidlo, je to průser, nacpi tam nějaký kočičky, ať je aspoň na co se dívat a tak díky kráse slovenských a českých žen je to za jedna.

• 28.12.2015  14:34
    Carol (2015)

Řemeslně dobře zpracovaný film. To samé herecké výkony. Přivítal bych v ženské roli trochu jiné obsazení, zejména pro estetickou stránku. Cate Blanchett člověk sice nemůže upřít, že je dobrá herečka a že na to jak je škaredá umí být celkem smyslná, ale i když sem tu netrpěl jako u pána prstenů, kde ztvárňovala nejkrásnější ženu světa, bylo to pro mne spíš mínus. I tak za čtyři.

• 4.11.2015  21:10
    Cesta (2007)

Padesát celkem zajímavých minut čekání na totální sračku.

• 9.1.2016  10:26
    Cesta ven (2014)

Než se mě někdo pokusí obvinit z rasizmu a podobných sraček uvedu, že jich několik zaměstnávám. 80% cigošů jsou vychcaný, ale hloupí flákači a je to jen a jen jejich přístupem k životu. Na druhou stranu náš nejlepší zaměstnanec je taky cikán a můžu s jistotou říct, že většího dříče nikdo nikdy neviděl. Bál sem se, že to bude další scestná ukázka toho, jak jim chudákům černejm všichni ubližují. Nebyla. Film ukázal téměř 100% v čem je problém. Dost z nich přijde do první třídy a neumí pořádně česky, což se mnozí nenaučí za celý život. To k jejich snaze o integraci. Jejich školní docházka je prachmizerná. Tím pádem končí povětšina z nich se základkou. Některé cigošky ani základku nedochodí, protože mají v 8 třídě první dítě. To vše nám tento film ukazuje. Tři potraty hlavní hrdinky do jejich 19 let a to ji tu ukazují jako tu normálnější mluví za vše. Klasická cigoška má v té době dvě děcka. Jakákoli zodpovědnost je jim cizí, z čehož plynou jejich další potíže, ve filmu to krasně ukazují například neschopnosti se dostavit v čas na sjednanou schůzku. Pracovní morálku mají stejnou jak školní docházku. Když je zaměstnáte, tak si můžete být jistí, že vám dost často přijdou pozdě, nebo vůbec a to mluvím o menšině, která má aspoň snahu pracovat. O tom, že utrácí peníze za chlast, cigára a drogy i když nemají na zaplacení plynu, elektřiny, nebo dokonce najmu, nemusím ani psát, to všechno nám film ukazuje. Hygienické návyky a podobné věci, bude lepší vynechám. Jejich uřvanost a agresivita to samé. Stejně jak ve filmu, tak i v reále, nenajdete jedinou věc za kterou si nemůžou sami. Horší to má těch 20% co se snaží, třeba jako naše hlavní hrdinka, ale za to můžou vděčit ostatním romákům, což nám film taky několikrát hezky ukázal. Ano je to vůči nim nespravedlivé a takovým by se mělo nadržovat, ale jen takovým, ostatním rozhodně NE. na závěr musím přiznat, že mě film tím jak otevřeně vše toto ukazoval překvapil a překvapilo mě, že do toho ti romáci šli. Za to ty čtyři hvězdy.

• 31.12.2015  11:00
    Childhood's End (TV seriál) (2015)

A.C. Clarke si prostě SYFY nezasloužil :( takovouhle předlohu snad naštěstí nemohou úplně zkurvit ani oni, tak uvidíme. Po pilotu něco mezi tři a čtyři.

• 19.12.2015  15:52
    Choose (2010)

Od první scény bylo jasné, jaká režijní zoufalost to bude, když se k tomu v následujících minutách přidala i zoufalost scénáristická, která tu režijní velice rychle a hravě překonala, bylo jasné, že půjde o průser a taky že šlo. Nezachránilo to ani předhození kočičky Katheryn Winnick. To by totiž její herectví nesmělo pokulhávat za její vizáží. Ono by vlastně nepomohlo ani to. Rád bych kvůli ní dal aspoň za 3, ale to si prostě ten scénář nezaslouží.

• 27.12.2015  13:23
    Creed (2015)

Toto je pouze pro normálního fandy filmové řady Rocky. Pokud jste fanatický fanoušek urazí vás to, pokud nejste fanoušek bude to pro vás průměrná kravina. Scénář je slaboučký, plný klišé a režie to taky nijak nevylepšuje. Ale já si tento film užil, Herecký výkon Stalloneho, překonává většinu novodobých kožených herců co mají jen hezký xicht. Je tu humor, který k Rockymu patří a i když by jinde vyzněl trapně, tak tady je prostě milý. Za mě čtyři.

• 23.7.2015  20:03

Spíš romantika, než drama, ale rozhodně povedená. Je vidět, že to napsal chlap a taky kdy to napsal. Dobře natočené s dobrou hudbou a herci. Z dnešního pohledu se může zdát divné, proč by o takovouhle krávu měli ti dva pánové takový zájem, ale v té době se to asi vážně mohlo stát. Škoda jen, že to s obouma dopadlo tak špatně, ale tehdy to asi autor viděl jako dobrý konec. Dnes by asi bylo Oaklimu dopřáno odcestovat do Ameriky.

• 1.7.2015  15:39
    Dark Matter (TV seriál) (2015)

Sem fanda scifi a tak je jedna hvězda jen a pouze za žánr. Je to bez myšlenky a za pár korun. Jenže takovýchto seriálu je prostě málo a tak člověk musí být vděčný i za toto :(

• 15.9.2015  19:29
    Definice lásky (TV film) (2012)

Scénář je zabiják českého filmu. Dvě hvězdy za spadlýho čokla :)

• 30.12.2015  19:25

Chtělo to zkušenějšího rejžoscénaristu, který by to vyladit o trochu lépe, ale i tak je to zajímavý film a stojí za to ho vidět, obzvlášť pokud vás něco z dotčených témat aspoň trochu zajímá.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8