kecal

kecal

• 8.1.2016  14:06
    Vybíjená (2015)

Klasická česká tvorba, jen se tentokrát ke špatnému scénaři a režii přidali i herecké výkony. Zasmál sem se jednou někdy na začátku filmu a to bylo asi tak vše. Drama sem tam nikde nepostřehl. Viewegh sice není žádnej zázrak, ale tohle si nezasloužil. Děkuji za Simonu Krainovou a Lindu Bartošovou, protože se v té nudě bylo aspoň na co dívat.

• 7.1.2016  23:23
    Burácení (2015)

Téměř až do konce filmu jsem přemýšlel, jestli je Adolf Zika horší scénárista nebo režisér. Benzinka nakonec rozhodla o tom že scéárista. Když se k scénaristické genialitě a brilantní režii, přidal ještě dech beroucí herecký výkon Tomáše Hajíčka, bylo zcela jasně zaděláno na odpad ! Naštěstí pro diváka se pan Zika naučil aspoň základní pravidlo, je to průser, nacpi tam nějaký kočičky, ať je aspoň na co se dívat a tak díky kráse slovenských a českých žen je to za jedna.

• 7.1.2016  21:12

Za těch 200 mega mohl někdo jiný natočit dva brutální filmy. Tihle dva zvládli jednu přeplácanou show pro tranďáky. Andy Wachowski by měl Lanu Wachowski nakopat co nejdřív do kolulí, teda jestli nějaký ještě má a zase začít dělat pořádný filmy. Přehlídka bukvic a traďáku mě znechutila už seriál Sense 8 a tady to jen pokračovalo. Jako kuci a transky, nic proti vám, doma si dělejte co chcete, ale pohled na dva chlapy, nebo babochlapy při čemkoli ohledně sexu je prostě jemně řečeno neestetické. takže mě dost sere, když mě na to někdo nutí dívat ve filmu, který s tím nemá nic společného. Proti dvou slečnám samozřejmě nic nemám, to je naopak velice estetické :) Za to, že je to sci fi, za Milu Kunis tři hvězdy.

• 7.1.2016  13:12
    Letopisy rodu Shannara (TV seriál) (2016)

Josh Stoddard a April Blair to posílají nemilosrdně do kytek.

• 6.1.2016  15:21

Pomalu, ale jistě začínám souhlasit s tím hovádkem Verbalem. Zdejší komunita vypadá na bandu zamindrákovanejch pobeďarovanejch paniců. Každej nad 40 s aspoň nějakou zkušeností s něčím podobným si to prostě musel užít :) Nesmyslný kecy o hloubce a originalitě, nebo naopak malé otevřenosti, nebo snaze šokovat si strčte do těch vašich upjatejch prdelí. Tohle je komedie kreténi. Je to prostě ze života, tady nemá být nic hlubokýho, originálního, nebo šokujícího. Stejnak z většiny z vás mluví akorát závist. Já se bavil dobře a doufám, že ta moje si udrží postavu a kozy stejně dobře jako Viktorie Čermáková :)

• 4.1.2016  21:30

Robert Lowell by měl co nejrychleji přestat přemýšlet o dráze scénaristy. Nevím z čeho mě bylo víc šoufl, ze scénáře, kokota Michaela Pitta, nebo z toho nechutně opuchlýho a zmalovanýho xichtu Johna Travolty. On snad měl na té své vypatlané hlavě paruku. Asi to vyhrál Travolta, ale jen o fous před těma dvěma. Slaboučkej, mírně komediální thriller, pro opravdu nenáročné diváky.

• 4.1.2016  18:22
    Stážista (2015)

Dobře natočené, i zahrané. Dobrá hudba, parkrát sem se i zasmál a přesto jen za tři. Asi pro ten slabší scénář a to že mě Anne Hathaway moc nesedí. Přes velký očí, plné rty, fajn vlasy, štíhlou postavu a solidní kozy je pro mě prostě taková asexuální. Asi nejzajímavější byla Rene Russo. Stejně jako v Slídilovi, nebo jak se ta pičovina jmenovala byla proste nechutná kočička a to ji je proboha 60!!! Další zajímavost byla vidět De Nira v jiné roli něž obvykle. Nebylo to špatný, ale drsňáci mu jdou líp :)

• 4.1.2016  00:42
    Všiváci (2014)

Terezka Voříšková má sice krásnou prdelku, ale film stál za hovno. Nechápu, jak může veřejnoprávní televize financovat něco takového! Ten scénář vypadal jak prvotina, nějakého puboše ze základní školy. Chtěl sem tu ještě zvlášť pochválit práci režiséra, který s hromadou dobrých herců dokázal vytvořit pičovinu, ale on je to ten samý člověk. Naprosto nechápu neustálou snahu českých tvůrců o natáčení akčních scén, když je celosvětově známé, že sme v tom totální břídilové. Zase to působilo naprosto směšně. Prosím vás obloukem se vyhýbejte všemu co by se jen zdaleka přibližovalo něčemu akčnímu! A doufám že tenhle patlal už nikdy nedostane příležitost projebat další peníze daňových poplatníků!!!!

• 3.1.2016  20:52
    Fair Play (2014)

Na české poměry solidní práce. U nás máme velice šikovné lidi kolem filmu, problém vždy nastává u scénéře a režie. U tohoto filmu je to hlavně scénář a pak výběr hlavní herečky. Tahle slečna prostě nemůže hrát vrcholovou sportovkyni, ani kdyby byl celej film točenej potmě. Příjemně mě překvapila hudba.

• 3.1.2016  17:46
    Humr (2015)

Nejdivější kvalitní film minulého roku. Na první pohled jde v tomto filmu ledasco proti sobě a autor nám propracování se k druhému pohledu nijak neusnadňuje, což je zároveň s délkou jeho největší vada. Tedy né že by druhý pohled ospravedlnil zjevné nesmyslnosti, ale jen zjistíte, že o to tu nejde. Rozhodně je to dílko spíše pro hloubavějšího diváka, i když je vlastně i dost brutální. Rozhodně nečekejte thriller, nebo sci fi, spíš je tam více komedie, než prvků těchto dvou žánrů.

• 2.1.2016  23:59

Viděl jsem to už dvakrát a je to prostě dobrý. Ty tři hodiny to utáhlo naprosto v pohodě. Ano je to jiný než Gauneří, Pulp Fiction a další jeho ranější filmy, ale on je taky o dost starší a tak je tenhle kousek v některých směrech prostě vyzrálejší. Odšéfoval to mistrně, měl k ruce dobré herce, teda až na Tatuma a samozřejmě hudbu a toho dokonale využil. O Samuelovi tu ani nemá smysl psát, ale třeba Jennifer Jason Leigh jsem zobal z ruky a to na ní mohla mít klidně hovno. O hudbě Enniho se tu rozepisovat nebudu, kdo se snaží mít chytrácke řeči o tom, že to není úplně ono a podobně je samolibej kokot.

• 2.1.2016  16:34

Měl sem slíbeno "Film vypráví příběh gangsterů, dvojčat Reggieho a Rona Krayových, jedněch z nejznámějších neblaze proslulých zločinců v historii Velké Británie a jejich říše organizovaného zločinu, kterou v 60. letech dvacátého století vybudovali ve východní části Londýna" a dostal sem slátaninu o nějaké vypatlané kundě co se zabouchne do klasickýho libovího frajírka a když konečně zjistí to, co ji máma, zkušená to žena říká celou dobu, tak spáchá sebevraždu. Co to kurva bylo?! Scénárista byl chlap, tak proč proboha vyblil na světlo světa tuhle zhovadilot ? Nemluvě o té sračce, která měla zobrazovat organizovaný zločin. Takhle nějak si to může představovat snad jedině nějaká domácí puťka, co viděla pár argentýnských telenovel v kterých se vyskytoval nějaký údajný gagster. Pokud to opravdu napsal Brian Helgeland a ne nějaká jeho asistentka, která mu to podstrčila pod nos po opravdu bobrým a hlubokým orálu, tak je to neschopnej břídil, což jeho minulost kupodivu popírá. Každopádně, tohle se nepovedlo.

• 31.12.2015  11:00
    Childhood's End (TV seriál) (2015)

A.C. Clarke si prostě SYFY nezasloužil :( takovouhle předlohu snad naštěstí nemohou úplně zkurvit ani oni, tak uvidíme. Po pilotu něco mezi tři a čtyři.

• 31.12.2015  10:38
    Až tam nezbyl žádný (TV seriál) (2015)

Předloha je největší plus a zároveň mínus tohoto mini seriálu. Pro dnešního diváka jsou některé reakce a chování postav jistě nesmyslné, ale musíte si uvědomit , kdy předloho vznikla. Velice dobré herecké výkony, solidní atmosféra a dobrá hudba. Já osobně byl spokojen.

• 30.12.2015  19:25

Chtělo to zkušenějšího rejžoscénaristu, který by to vyladit o trochu lépe, ale i tak je to zajímavý film a stojí za to ho vidět, obzvlášť pokud vás něco z dotčených témat aspoň trochu zajímá.

• 30.12.2015  17:02

Na obranu tohoto zde poplivaného snímku musím říct, že je určen spíše pro američany. Já osobně jsem se ze začátku několikrát zasmál. Druhé dvě třetiny už my češi nemůžeme pochopit, ale za to nemůže film. Je to naprosto průměrná blbina.

• 29.12.2015  23:27
    Hyena (2014)

Anglický policejní gentleman s plným nosem koksu, snažící se domestikovat tlupu afgánských hovad. Nečekaně se to zvrtne, ale my se nedozvíme jak to celé dopadlo. Ono se tam vlastně ve výsledku nedotáhne nic nikam a my si jen můžeme položit otázku, proč se to celé natočilo. Na anglány dost drsné, ale to je trend poslední doby a už to asi nikoho neohromuje. Má to dost dobrou atmosféru a to hlavně díky hudbě.

• 28.12.2015  23:27

Je to nechutně dlouhé ártové sci fi/fantasy. Fantasy: V hlavní roli předek Wolverina, který je vhozen do výru událostí které by pro normálního člověka znamenaly mnohonásobnou smrt, ale díky své posílené regeneraci překonává podchlazení, ztrátu krve, zlomeniny, omrzliny, sněť, gangrény, trombózy a dlouhou řadu dalších nepříjemností, které kazí procházku kdejakému zálesákovy roztrhanému medvědem. Díky tomu je nám dopřáno prožít s hlavním hrdinou spoustu roztodivné zábavy, jako jsou třeba solidní řeznická operace, skok ze skály, nebo splavovaní divoké řeky zabalený v medvědí kožešině okořeněné romantickými, až ártovými záběry krajiny a blouzněním o nesmrtelnosti chrousta, pro fajnšmekry je tu pak přespání ve vyvrhnuté břišní dutině koně, samozřejmě na naháče. Že jde o neustále popírání jakékoli logiky nevadí, hlavně že nám kameraman dopřeje dlouhý záběr na krajinu pro artové, umělecky laděné nadšence a občasná krvavá řež pro příznivce drsné akce. Sci-fi: zdejších 88%.

• 28.12.2015  16:59
    Durak (2014)

Dokument o tom jak to ještě stále v současném SSSR funguje a fungovat bude, škoda jen že byl závěr filmově upraven, drasticky to celému dílu uškodilo. Ještě 30 minut před koncem sem to viděl na jasných pět. Takhle se musím přemlouvat na čtyři. Škoda. ale i tak 100% doporučuji. Hlavně ruským vlezprdelkům.

• 28.12.2015  14:34
    Carol (2015)

Řemeslně dobře zpracovaný film. To samé herecké výkony. Přivítal bych v ženské roli trochu jiné obsazení, zejména pro estetickou stránku. Cate Blanchett člověk sice nemůže upřít, že je dobrá herečka a že na to jak je škaredá umí být celkem smyslná, ale i když sem tu netrpěl jako u pána prstenů, kde ztvárňovala nejkrásnější ženu světa, bylo to pro mne spíš mínus. I tak za čtyři.

• 27.12.2015  17:59
    The Visit (2015)

Zabít brutálním způsobem a zahrabat někam hluboko pod zem, toho co na svět přivedl FF. Už s tím jděte do prdele!! A přitom to je dobrej film. Škoda.

• 27.12.2015  13:23
    Creed (2015)

Toto je pouze pro normálního fandy filmové řady Rocky. Pokud jste fanatický fanoušek urazí vás to, pokud nejste fanoušek bude to pro vás průměrná kravina. Scénář je slaboučký, plný klišé a režie to taky nijak nevylepšuje. Ale já si tento film užil, Herecký výkon Stalloneho, překonává většinu novodobých kožených herců co mají jen hezký xicht. Je tu humor, který k Rockymu patří a i když by jinde vyzněl trapně, tak tady je prostě milý. Za mě čtyři.

• 27.12.2015  01:12

Je to scénáristická fušeřina. Rejža je totální poleno a kameraman předtím natočil nanejvíš pár pohřbů, ale jako celek je to celkem pohodová oddechovka :)

• 26.12.2015  18:27
    Spectre (2015)

Už ve chvíli, kdy do úvodních, na Bonda dost průměrných titulků začal kvílet nějakej přiškrcenej vykleštěnec jsem si měl uvědomit že tu je něco špatně. Jenže bylo slíbeno vyvrcholení několika posledních filmu a jako třešnička na dortu Monica Bellucci ! takže nebyl důvod se netěšit na další skvělou akční jízdu obohacenou klasickým Bondovským humorem a solidníma prdelkama. Začalo to fajnovou akcičkou v Mexiku, za kterou následovala slibovaná Monica a vše nasvědčovalo tomu, že to bude jako vždy paráda. JENŽE!! pak to začalo jít celé do totální prdele. Monicu vystřídala jakási tuctová blocka s nulovou hodnotou sexepílu a akční scény začali byt čím dál tím víc impotentní. Nemělo to žádnou atmosféru, hudba mě několikrát vůbec neseděla, no prostě všechno špatně. Nemůžu uvěřit že stejní lidé dělali i Skyfall. Jeden z nejhorších Bondu za celou dobu. Tři hvězdy si to asi nezaslouží, protože je to stále nadprůměrný akční kousel, ale tohle je SAKRA Bond !!

• 26.12.2015  15:24

Nenáročnost zdejších hororových fandu je přímo děsivá. Tohle byla čirá zoufalost. Pokud vůbec přežijete smrtelně nudných úvodních 45 minut, dočkáte se totální sračky, která muže fungovat jedině jako hodně špatná komedie. Za tu nehoráznou drzost, že si vůbec dovolili naznačit možnost dalšího pokračování jednu hvězdu dolů. U tohoto druhu hororu vám má být z nechutností co se tam dějí, tak špatně, že se pozvracíte, tady je na zvracení snad jen Eli Roth, který i to absolutní minimum co připomínalo horor odrovnal nesmyslnou snahou o trapný humor.

• 26.12.2015  13:40
    Suburra (2015)

Rozhodně obře udělaný film. Bohužel na 1000x omleté téma a zůstane jen na povrchu. Závěr, hlavně cigánské linie byl dost nesmyslný, zničeho nic tam chyběli všechny gorily. Ke všemu tomu je film nesmyslně dlouhý. Nebýt toho, tak je to na krásných čtyři, ale fakt sem se místy nudil.

• 23.12.2015  22:10
    Marťan (2015)

Ty dvě a čtvrt hodinky sem zhltnul jak nic. Ridley tu opět valí, všechno šlape jak hodinky a já po většinu filmu jen zíral s otevřenou hubou a ani sem necek. Smekám i před Drew Goddardem, protože dobrých scénářů vzniká opravdu poskrovnu. Genialitu mistra podtrhuje i to, že to celé zvládl i když byl do hlavní role obsazen Matt Damon, u kterého se mu podařilo, aby vyloudil několik rozdílných grimas a tak to dokonce vypadalo, že snad i hraje. a neměl k dispozici žádnou sexy prdelku na rozptýlení pozornosti, což je samozřejmě škoda, ale ona proste nebyla třeba. Rozhodně SCI fi roku. Solidních pět a už se těším na další kousek :)

• 23.12.2015  12:08

Tak tento film může objektivně ohodnotit asi jen málo zdejších přispěvatelů. Cílová skupina asi stěží přispívá na čsfd. Jasně že je ti 1000x omletý příběh a bla bla bla, ale ta neskutečná animace je prostě brutus. Jen pro to se na to vyplatí podívat i dospělejším diváku.

• 22.12.2015  12:23
    Husí kůže (2015)

Nevtipná komedie se slaboučkým scénářem a né moc povedeným obsazením. Ten klučík co měl zastat úlohu směšného kamaráda mě vyloženě sral. Nicméně v celém filmu nebylo nic zast tak strašného, že by mě to vyloženě znechutilo. Odey Rush je roztomilá a Halston Sage sexy kočička, takže po téhle stránce fajn a tak proč nedat 3. Rodinná zábava na nedělní dopoledne.

• 21.12.2015  22:03
    Villmark 2 (2015)

Scénarista musí byt 100% odchovanec nějakého podobného zařízení. Aha on je to zároveň i režisér, tak to vysvětluje hned jednu věc, která mě nebyla jasná a to, kde by se našel normální člověk, který by to zrežíroval. Ale i tak nechápu účast ostatních lidí, vždyť tento film dělá z Norů totální dementy. Jako jednička, kterou sem si já blb pustil před touhle hrůzou, protože sem se nechal strhnout zdejším solidním hodnocením sice stála za hovno, ale tohle to je prostě nepřekonatelná pičovina! Vědět to, tak si nepouštím ani jedno a ušetřím spoustu času a nervů. 100% odpad. jednu hvězdu za tu krasnou prdelku. Zdejší fanoušci hororu sou spíš polykači hoven, jinak si nedokážu vysvětlit co všechno jsou někteří schopni pozřít a ještě si chrochtat.