kecal

kecal

• 21.12.2015  20:04
    Věc (1982)

Dal sem v poslední době asi tři rádoby horory rok 2014 a 2015, takže sem prostě musel dopsat komentář k téhle hororové lahůdce. U tohodle filmu sem se posranej strachy klepal pod peřinou a ještě týdny po zhlédnutí jsem měl při cestě na hajzlík rožnuto co se dalo a v třepotající se ruce svíral paličku na maso. Protože to mělo ATMOSFÉRU a to sakra pořádnou. né jak ty dnešní sračký co dokáží jen párkrát za film rychle zvýšit hlasitost a nebo na diváka vyklopit kýbl sraček a doufají, že mu to pohne s žaludkem. Tady prostě scénárista přemýšlel, režisér věděl co děla, herci hráli a podpořila to dobře použitá hudba. A to tenkrát kluci od triků dělali všechno hezky ručně. Dnes už může fanoušek hororů jen smutně vzpomínat :(

• 21.12.2015  19:34
    Temné lesy (2003)

Dostala se mě pod ruku dvojka a tak sem vlítnul na čsfd a zjistil že tu vychvalují jedničku. Takže nejdřív k jedničce. Slaboduchá pičovina, většina postav se chová jak mentálové. Je to špatně napsané, natočené a zahrané. Atmosféra temného lesa trestuhodně nevyužita. Nebál sem se, ani nejtrpnější hororové kokotiny jako jsou lekačky, nebo nejrůznější nechutnosti k zblití tu nejsou. Rejža ani nepoužil k odvedení pozornosti nějakou tu nahotu a to přitom obě slečny vypadali celkem solidně.Proste NIC. A to to od takového fajnšmekra jako je Verbal dostalo za 5. Asi měl zrovna přes hlavu přetaženou svou oblíbenou pemprsku.

• 21.12.2015  10:15
    The Expanse (TV seriál) (2015)

Bohužel klasické SYFY :( čumět se na to dá, ale

• 21.12.2015  00:44
    Smrtgasmus (2015)

Zlatá stará maskérská práce, kdyby to udělali úplně bez pc udělali by mnohem líp. Párkrát se jim to nepovedlo, ale oproti většině současných cgi hororu to byla parádička. Nejvíc to sráží slabší scénář, který zahrnuje i dost klišé, které přitom nebyly vůbec potřeba. Neubránili se ani občasnému trapnému humoru, ale jinak parádíčka. Hlavně obě slečny drsnačky, které rozhodně měly vetší koule, než okolní mužské osazenstvo.

• 20.12.2015  12:32
    Garm Wars (2014)

Nádherné animace a strašně slaboučký scénář. Je to celé dělané spíše jako anime a to tomuto filmu dost škodí.

• 20.12.2015  00:56

Posledních několik filmu které sem viděl napsali patlalové co se marně snaží přiblížit aspoň čtyřlístku, takže při sledování tohoto kousku jsem prožíval téměř orgazmus. Rejža tu režíruje, herci, hrají, hudba hraje, něco se tam děje a dokonce vás i zajímá co se tam děje. Benicio Del Toro by měl asi spíš zůstat u toho hraní a Taylor Sheridan doufám co nejdřív napíše něco dalšího. Možná by bylo zajímavější vynechat příběh toho naivního káčatka a udělat čistej akčnák plnej vlků a nebo měli na závěr udělat s kačátka pořádnýho vlka, ale i takhle to bylo dobrý. Normálně bych dal asi za 4, ale po té hromadě sraček prostě musím za 5.

• 19.12.2015  22:40

Hláška tatínek měl párty zachránila film aspoň jako komedii :) Fanoušci Rotha by se měli připravit na překvapení, teda jestli je ještě všechny nestačili pochytat a někam zavřít. První půlka byla dokonce i celkem fajn, i když Lorenza Izzo nebyla dobrá volba a značně pokulhávala za svou kolegyní a kazila mi tak estetický zážitek. Problém nastal při invazní části, tam začal scénárista kupit jednu zhovadilost za druhou a šlo to totálně do sraček. Zachraňoval to vlastně jen Keanu Reeves svou neskutečnou prkenností, díky které to celé působilo ještě víc komediálně. Jeden ze zdejších odborníků sem psal, že přehrával, což mě vzhledem k tomu že vůbec nehrál dost překvapilo, ale asi nejsem dostatečně erudovaný a rád se nechám poučit. Trochu sem musel ocenit konec, který by byl i zajímavý, kdyby ovšem navazoval na něco rozumného, takhle to jen dovršilo zhovadilost celého filmu.

• 19.12.2015  15:52
    Choose (2010)

Od první scény bylo jasné, jaká režijní zoufalost to bude, když se k tomu v následujících minutách přidala i zoufalost scénáristická, která tu režijní velice rychle a hravě překonala, bylo jasné, že půjde o průser a taky že šlo. Nezachránilo to ani předhození kočičky Katheryn Winnick. To by totiž její herectví nesmělo pokulhávat za její vizáží. Ono by vlastně nepomohlo ani to. Rád bych kvůli ní dal aspoň za 3, ale to si prostě ten scénář nezaslouží.

• 18.12.2015  23:09
    Mrtvý bod (TV seriál) (2015)

Jaimie Alexander je sice hezká, ale to je asi tak jediná pozitivní věc tohoto seriálu, jinak je to čistej průměr.

• 18.12.2015  20:52

Tenhle projekt je nesmysl ! Nacpat takový prachy do vizualizace, když mám k dispozici tak neskutečně stupidní scénář může jen totální kokot. Scénáristi to snad psali pro lidi z 18 století nebo co, ale teď se píše rok 2015 a pro dnešního diváka to bylo vyložené utrpení. Barák, šaty a vlastně vše okolo určitě stálo spousty snahy, ale bylo to zmařeno totální přeplácaností a přebarvičkováním. Do toho sem se musel celej film dívat na tu hnusnou Wasikowskou !! Doprdele a přitom sou polky fakt hezky ženský, nevím kdo vyhrabal zrovna tohle pometlo. Chápal bych to kdyby byla nějaká dech beroucí herečka, ale ani to není. Jessica Chastain tomu taky moc nepomohla, prostě děs. Lituji všech řemeslníků a lidí od pc ( teda až na ty duchy, to byl dost přešlap) co na tomhle filmu dělali. Jen pro ně dám jednu hvězdu na víc.

• 17.12.2015  20:19
    Sinister 2 (2015)

Tak tohle byl totální průser. Scénáristi a režisér doufám už žádnou další práci neseženou a ten kokot co má na svědomí podobu toho strašného starodávného démon by měl okamžitě přestat čichat toluen. Nepostřehl sem jedinou sekundu filmu, která by připomínala žánr hororu. Film zachraňuje jen mamča Shannyn Sossamon, díky které je aspoň na co koukat a to že je řemeslně celkem dobře zmáknutej. Hororu, který není založený jen na lekačkách, nebo cisterně krve už se asi nedočkám. Hold vytvořit atmosféru není žádná prdel.

• 17.12.2015  17:01
    Pan (2015)

Moc se to nepovedlo jak scénáristům ,tak rejžovi, dokonce i kluci od počítačů se dost flákali a tak ani investovaných 150 nepomohlo. Nebudu tvrdit, že je to hrůza k nepřežití, to zase ne, takovej průměrnej rodinej kousek na nějaký víkendoví dopoledne.

• 17.12.2015  12:56
    Ren a Stimpy (TV seriál) (1991)

Tohle se nedá popsat na to se prostě musíte podívat :D

• 17.12.2015  11:06
    Fargo (TV seriál) (2014)

Nebudu tu nic okecávat, prostě se na to podívejte stojí to za to. Má to svou nezaměnitelnou atmosféru, je to až seversky drsné a přitom zábavné. První série jasných 5 druhá série, taky za 5, ale už jen s odřenýma ušima.

• 16.12.2015  19:08
    The Last Kingdom (TV seriál) (2015)

Možná se tento seriál více drží dějin, ale prakticky ve všem ostatním ho Vikings válcuje. Vikingové nabídli pohled na barbary, zabíjení, chlastaní, žraní a šukání v podaní nechutné prdelky Katheryn Winnick, nebo Alyssa Sutherland. Prostě pořádnou živočišnost. Tu sledujeme nudné, neustále se modlící anglány a Emily Cox. Scénáristi obou seriálu by si mohli vzájemně nafackovat za ty mrdky co plodí, i když každý trochu jinak. O soubojích nemluvě, to je to stejné v bledě modrém. A pro mne totálně znechucující věc je to pojebaný křesťanský blábolení, i když tady dávají církvi celkem na prdel, za což je bůh chval, ale i tak to člověk musí poslouchat!!:( Po 8 dílu se musím omluvit scénáristovi od vikingu, oproti Butchardovi je to bůh !! Tohle šlo do totálních sraček. Tu třetí hvězdu tam nechám jen za postavu Leofrica.

• 15.12.2015  20:57

Popravdě mě nejvíc děsí to, že by mě ze všech možných upírek proměnila právě Lady Gaga a já bych pak musel tu obludku šukat !! Dost často se u toho nudím, ale pak je tam najednou z ničeho nic scéna z které padnu na prdel a čumím s otevřenou hubou.

• 15.12.2015  17:59

Nápad zajíavej, ale byla to nechutná nuda a strašně tam scházela hudba.

• 15.12.2015  14:32

Toho sebe středního a sebe lítostivýho kreténa sem vyloženě nesnášel. Ale všichni okolo něj byli prostě úžasní a já jim přímo žral z ruky. Perfektně napsané, dobře vybraní herci a celé to je podtržené úžasnou hudbou. Takže i když mě film kazila hlavní postava a tím pádem by mě měla vadit i většina filmu, tak musím dat za čtyři. Možná kdybych pochopil, proč mu všichni ti fajn lidé neustále pomáhali a starali se, tak bych tomu vysolil za pět.

• 14.12.2015  23:45

Matroš co měl autor při psaní tohodle bych chtěl. Je to totálně o ničem, je to strašně dlouhý a stupidní. Přesto všechno sem se u toho dobře bavil. Některé scény a dialogy jsou prostě boží. Má to atmosféru a je to prostě svoje. Kurt byl skvělej a Lili Simmons je fakt prdelka jak kráva. Škoda, že trochu nezkrátili tu prostřední část, dvakrát sem se tam začal dost nudit. A k hororu a westernu, bych připsal i komedii, protože některé hlášky jsou k posraní :)

• 14.12.2015  12:31
    Sousedi (2014)

Seth Roger je zárukou trapného humoru a ani zde nezklamal. Doufal jsem, že když do toho šla Rose Byren, že půjde o dospělejší humor, ale bohužel ne. Trapností a fekálního humoru tu sice bylo o něco méně jak obvykle, ale i tak toho bylo dost. Pro mne tohle prostě není, ale podle tržeb sem v jasné menšině :)

• 14.12.2015  12:11

Nějak sem sice nezaznamenal ani drama ani mysteriózno, ale romatica to byla dobrá. Bylo tam i trochu humoru a já se příjemně bavil. Dojem mě kazili jen špatné herecké výkony obou hlavních hrdinu, hlavně ta slečna by se měla věnovat něčemu jinému. Je to celkem zajímavá prdelka a s tím jak je vychrtlá by mohla rači fotit, nebo dělat modelku.

• 14.12.2015  09:34

Další kousek se zombíkama. Při hororech, které to myslí vážně jsou tyto potvůrky směšné a nutí autory do nesmyslných scén, z kterých vyloženě teču, ale do komediálně laděných kousku se hodí dokonale ! Tento se ještě k tomu celkem povedl. Několikrát jsem se s chutí zasmál, omrknul nějaký ty kozičky a prdelky a snad ani jednou mě nic neznechutilo, tak ani vlastně nevím proč sem dal jen tři.

• 10.12.2015  20:56
    Okupace (TV seriál) (2015)

Téma kterému se tento seriál věnuje a hlavně, jak otevřeně a realisticky ho podává chce odvahu a tu teda autoři mají! Autoři tuto velice komplikovanou a bohužel celkem reálnou situaci promysleli a propracovali až překvapivě dobře. Spousta těchto věcí se přitom už v různých částech Evropy děje a tak by shlédnutí tohoto seriálu měla být prakticky povinnost a to hlavně pro nás Čechy, keří za sebou už stejnou zkušenost mají.

• 10.12.2015  19:14
    Hráč (TV seriál) (2015)

Totální průměr ve všech směrech.

• 10.12.2015  18:07

Předem přiznávám, že jsem poslední třetinu spíše proklikal a tak vlastně ani nevím o co tam šlo. Jediné co sem viděl byly pobíhající studentky ve školních uniformách, které jsou v japonku opravdu sexy a ty cosi řezalo na půl, nebo jinak brutálně zabíjelo. Jediná změna byla v tom, že sem tam byly ve spodním prádle. Vydržel sem to hodinu a pak už to prostě nešlo. V závěru to mělo nějaké vysvětlení, které jsem si ovšem nechal utéct. 70% co tu u tohoto snímku vidím je určitě nějaká chyba a nebo je zdejší komunita určitým způsoben narušená :)

• 10.12.2015  13:18
    Poslední chlap na Zemi (TV seriál) (2015)

Už od druhého dílu to jde do totálních sraček.

• 10.12.2015  12:57
    Mládí (2015)

Příjemný, pomalí a příliš dlouhý film. Dobré herecké výkony, nádherná alpská krajina a dokonce ani nahá Madalina nedokázali zamaskovat to, že autor toho neměl moc co říct. I když jsou ty věci dobře podány a vy se několikrát pousmějete, či zamyslíte, jsou to většinou jen x krát omleté rádoby životní moudra a postřehy. Na to aby Sorrentíno mohl diváka v tomto směru ohromit něčím opravdu svým, je podle mne příliš mladý.

• 8.12.2015  16:01

80 minut totální filmařské beznaděje, která nemá žádný děj ani smysl. Vidíte jen hromadu luxusních auťáků, baráků a sexy kočiček a pak najednou zlom a je z toho solidní 20 minutová komedie. Za to že sem se třikrát solidně zasmál a viděl pár luxusních prdelek a koziček tomu musím dát aspoň za tři :) Ale je to děsná kravina.

• 8.12.2015  13:02
    Všemocný (TV seriál) (2015)

Tu experimentální drogu si měl hlavně vzít scénárista ! To co tvoří pomocí svému normálnímu intelektu je na úrovni mírně retardovaného puberťáka. Nevšim sem si dramatu, thrilleru, ani sci fi, jedině snad hodně špatné komedie.

• 8.12.2015  10:41

Jednohubka na hranici béčka s áčkovím hereckým obsazením. Ten scénář byl opravdu slaboučkej.