Sexy_Beast

Marek Fabo

okres Trenčín

4 body

• 23.10.2017  07:28

Koncom druhej série som uvažoval nad tým, že s FTWD skončím. Som však rád, že som neskončil, 3. séria prekonala moje očakávania, momentálne ma baví viac ako klasické TWD. Dúfam, že 4. séria pôjde v rovnakých šlapajách ako tretia.

• 2.10.2017  05:50

3. séria sa doteraz uberá skvelým smerom. Zatiaľ rozhodne lepšie než 7. séria The Walking Dead. Zatiaľ čo TWD ide kvalitou dole vodou, FTWD stúpa hore.

• 25.9.2017  21:58

Zatiaľ najlepšia epizóda série. 10/10

• 28.8.2017  06:26

Winter has come. Neviem prísť na lepšie slovo ako neskutočne úžasná epizóda. Síce pomalší začiatok, ale bol PLNE vynahradený Baelishom, pádom Steny, odhalením, že Jon neni Jon ale Aegon. Bravó! Najlepšia epizóda vôbec! Prajem si, nech zvyšných 6 epizód poslednej série je zvládnutých takto!

• 18.8.2017  12:04

Nemám slov...

• 15.8.2017  21:31

Annabelle 2: The Creation rozhodne nie je perfektný horor, ale rovnako ani zlý horor, ako napríklad Bye Bye Man. Prvá polovica je úžasná, až do chvíle kým démon neovládne Janice, potom film podľa mňa poľaví a je tam obrovské klišé, že jeden posadnutý sa snaží všetkých vyzabíjať. Film ma držal v napätí už od začiatku až do konca. Krásne je tam vidieť aj easter egg na budúcoročnú The Nun. Koniec sa parádne spojil s prvou Annabelle, ktorá ma až tak neoslovila. Ako príbeh nadviazal na prvú Annabelle, bolo to neobyčajné, nie ako iné filmy, kde priamo vidíte začiatok predchádzajúceho filmu. Annabelle rozhodne teda hodnotím veľmi pozitívne, som nadšený, že tento rok nás stretol aspoň jeden horor, na ktorý určite stojí za to ísť do kina! 80%

• 15.8.2017  14:19

Pôvodne sa mi Alien: Covenant vôbec nepáčil. Postupom času a po tom ako som si ho pozrel viackrát, sa mi zapáčil. Myslím, že dostal záporné hodnotenia hlavne kvôli tomu, že sa to vôbec nepodobalo na originálne 2 diely Alien a Aliens. Nikomu brať názor však nejdem, prvé diel bol podľa mňa fenomenálny, druhý bol skvelý. Myslím, že sa treba však od týchto filmov odtrhnúť a sledovať Alien: Covenant ako ľahký reboot série. Netreba ho porovnávať so starými dielmi. Teraz však k samotnému filmu. Prvé, za čo patrí veľké plus je soundtrack, ktorý je neskutočný! Hlavne track "Chestburster". Špička tvorby Jeda Kurzela! Príbeh sa mi síce páčil ale postavy boli neskutočne tupé, ich rozhodnutia boli tupé, ich uvažovanie bolo tupé. Najviac ma však iritovala postava Davida. Myslím, že tomu by bolo fajn dať zbohom. Čo sa týka samotného Fassbendera, sám neviem či ho neznášam ako herca alebo ho mám fakt rád a zaslúžil by si za tento výkon miesto v rebríčku. Každopádne Alien: Covenant hodnotím pozitívne až na pár vecí, osobne by sa mi páčil viac hororový nádych než akčný, viac záberov na Xenomorpha. 4*

• 14.8.2017  05:37

Oproti minulému dielu rozhodne slabšie, ale je to skvelý build-up na posledné 2 epizódy, ktoré nás čakajú. Rozhodne už nemôžme očakávať túto sériu žiadnu väčšiu bitku, ale je jasné, že Jonova výprava nám bitku nahradí a je jasné, že sa všetci z nej nevrátia.

• 13.8.2017  20:13
    Čára (2017)

Takmer každý slovenský film ma pre mňa istý feeling, ktorý robí naše filmy výnimočnými. Čiare toto chýba. Hudba je skvelá, práca s kamerou u nás asi najlepšia tento rok, herecké výkony skvelé ale tam to asi končí. Niektoré scény mi prišli, akoby vo filme boli nasilu. Slabý záporák a to ako skončil mi neprišlo dostatočne uspokojujúce, pretože nepozorný divák si ani nevšimne ako skončil. Od polovice filmu mi prišiel zvyšok úplne odfláknutý, minutáž zbytočne natiahnutá na 2 hodiny.