omri

omri

David Omrai

okres Sokolov
Jsem David, prostě David

homepage
Twitter: DaveOmri

1 bod

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
  • 5.10.2019  23:36
  Joker (2019)
  *****

  Nemám slov

  • 13.10.2017  22:08
  Chatrč (2017)
  ***

  Několik lidí tento film odsoudí dříve, nežli se na něj podívají. Sám bych byl stejný. Řekl bych si, že jde o další výplod křesťanských myšlenek. I když mi nezměnil náhled na svět, tak to nebylo takové utrpení jej dokoukat. Zpracování a zmíněné myšlenky si vysloužily tři hvězdy.

  • 10.6.2017  10:23
  Cesta (2009)
  *****

  Cesta. Na tento film jsem se koukl, neboť jsem fanda Vigga Mortensena a i přes jeho deprimující příběh mne neodradil od dokoukání. Poukazuje jak bezbranný a křehký život je v případě nějaké katastrofy. Jak se poslední jedinci snaží o přežití. Sílu rodiny a postupné zničení psychiky jedince. Počítaní se smrtí a radování se z maličkostí. Velice jsem si tento film díky všem těmto věcem užil a proto nemohu hodnotit jinak než plným počtem hvězdiček.

  • 10.6.2017  10:22

  Jurský svět. Tak na toto znovu navázání na starý Jurský park jsem se docela těšil. A překvapivě nezklamalo. Můžete se těšit na nabitou akci a skvělé herecké výkony obohaceny o poslouchatelnou hudbu od Giacchina. Doporučuji zhlédnout. Hodnocení čtyři hvězdy.

  • 10.6.2017  10:21

  Jen měním svou minulou recenzi, která byla dost hloupá. Film byl fajn, postavu Captain America nemám moc rád, tak se to zobrazuje i v mém hodnocení. Tři hvězdy.

  • 10.6.2017  10:18

  Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň. Každý z nás má svojí první knížku, kterou nenuceně dočetl až do konce. V mém případě to byl právě tento díl Narnie. Proto asi pochopíte, že jeho filmovou adaptaci nemohu ohodnotit plným počtem hvězdiček. Nestěžuji si na herecké výkony neboť nebyly špatné, pouze zde chybí nějaké ty upřesňující záběry. Pro nezkušené diváky může tento díl působit trochu zmateně, neboť přesné vysvětlení vztahů a historie postav jsou popsána v knize Čarodějův učeň. Když zahodím tedy mé subjektivní hodnocení, tak filmová adaptace se velice zdařila.

  • 10.6.2017  10:16
  Živí mrtví - Série 6 (série) (2015)
  ****

  Šestá série The Walking Dead. I když díly této série působí zprvu nikterak nezáživně, tak poukazují a připravují diváka na vcelku nečekaný konec. Ti jež nedočkáním četli komiksovou verzi, tak mohou hodnotit a vyzdvihovat, co kam nedali a co jak nevysvětlili. Jelikož já také patřím mezi tyto jedince, tak mohu pouze vytknout nepřesně vysvětlené a zachycené poslední díly, ale kdo čeká že seriálová verze bude totožná s komiksovou. Celkově hodnotím tuto sérii čtyřmi hvězdičky.