Legenda o Tarzanovi (2016)

Na úspešný film nestačí len obsadiť skvelých hercov a dúfať že to utiahnu. A že sa teda snažili ťahať ale scenár im pravidelne podkopával nohy a v konečnom dôsledku to stráca výrazne na kvalite. Pre mňa je to celkom sklamanie, pretože tie traileri ma celkom upútali a začínal som sa pomaly na to tešiť. Druhý krát si to už určite nepozriem.

Warcraft: První střet (2016)

Pre mňa ako neznalca warcraftu to bolo príjemné prekvapenie v žánre fantasy.. Vydarený vizuál, veľké bitky a vydarený soundtrack tomu napomáha a presne to ja môžem. Čo sa týka hereckého obsadenia nemôžme čakať žiadne zázraky. Ako úvodný prvý diel to je však dobré. Stačí u toho len vypnúť, nepremýšľať a nechať sa viesť vizuálom. Určite by som zašiel aj na pokračovanie. "Za hordu život položím"

Hitman: Agent 47 (2015)

Oproti minulému dielu výrazne priblíženie k hernej sérií. Voči Rupertovi som bol skeptický trochu ale nakoniec to zvládol bez problémov. Viacej akcie (a však mohlo byť aj menej strihov bolo by to prehľadnejšie) viacej zabíjania, jednoducho Hitman ako si ho predstavujem. Nato že to je spracované podľa hernej adaptácie tomu nemám moc čo vytknúť. Pokiaľ sa vám však nepáči že to je moc verejné a nedáva ich dole po tichu tak nezabudnite že aj v hre si môžete vybrať ako chcete daný kontrakt splniť.

Cop Car (2015)

Neskutočne som si prial aby tie dve decká zomreli. Ale nie zastrelením ale neakou pomalou bolestivou smrťou čo by si pre nich pripravil šerif. Bohužial sa tak nestalo a sme svedkami toho ako sa im podarí ukradnúť policajné auto, zúčastniť sa prestrelky a nakoniec naháňačky s ktorej taktiež vyviaznu. Neni nad hodinu a pol čistej nudy v ktorej sa nič prevratného nestane.

Lucifer (2016) (seriál)

Tento seriál má určitý potenciál a Tom si hlavnú rolu Lucifera veľmi užíva. Zatiaľ nemám čo vytknúť dúfajme že to pôjde aj takto ďalej.....

Fantastická čtyřka (2015)

Som rád že som sa pre tento krát neriadil samými negatívnymi recenziami, kt. ma začala odrádzať od návštevy kina. Samozrejme nie je to niečo čo si budete chcieť púšťať ešte veľa krát po prvom zhliadnutí ale neni to ani niečo čo odsúdim k zániku. Bol by som rád keby sa dočkám toho pokračovania. Je tam veľa chýb ktoré treba do ďalšieho dielu určite zlepšíť ale ako rozbeh to nie je zlé. Po pre mňa slabších Avengeroch a prúsere zvaným Ant-Man je toto niečo medzi. Neočakával som veľa a možno preto som nebol ani sklamaný. Nechápem to nízke hodnotenie, oproti predchádzajúcim dvom dielom je toto klenot. Trochu tomu napomáha aj dĺžka filmu ktorá nerieši zbytočné veci ale dostávame podstatu ktorá nám stačí aby sme sa vo filme nestratili a aby nás ani nenudil.

Ant-Man (2015)

Pre mňa asi prvá marvelovka ktorá ma nezaujala už od oznámenia že sa na nej pracuje. Čakal som síce veľa vecí ale že to bude až také zlé to nie. Už od začiatku sa to vlečie, pri pohľade na hlavného predstaviteľa som to chcel rovno zabaliť a odísť z kina. S tými vtipmi to už začali preháňať. Viem že je marvel uvoľnenejší ale toto je vážne taká oddychová rodinná komédia ktorú si raz pustím s deťmi keď budem chcieť ísť spať. Až na SPOILER základňu avengerov a druhú potitulkovú scénu KONIEC SPOILERU to bola pre mňa hrôza. Taktiež je nám hneď všetkým jasné ako to dopadne a aj keď SPOILER pri konci vytiahli zbraň na Pyma (Douglasa) tak vám bolo hneď jasné že v žiadnej realite by ho nezabil kedže Marvel v živote nikoho nezabil. A keď hej tak ho neakým spôsobom priviedli späť napr. (Coulson) KONIEC SPOILERU. Myslel som si že prvého kapitána už nič neprekoná no stalo sa. 2/10

Méďa 2 (2015)

Veľmi podarené pokračovanie prvého dielu. Dovolím si povedať že to bolo aj o niečo lepšie než predchádzajúci diel. Amanda sa mi tam viacej pozdávala ako Mila Kunis. Duo Johnny a Ted klape ako má. Huliaci medveď má úpsech aj po druhý krát a stále to neomrzí sa nato pozerať.

Vincentův svět (2015)

Porovnávať zo seriálom to nemôžem, pretože som ho nevidel. Možno sa raz aj k tomu dostanem to ešte neviem. Film sám o sebe neni vôbec zlý. Podľa trailerov mal však našliapnuté na omnoho väčšiu pecku. Takto mi to prišlo iba ako priemerná komédia so skvelým Jeremym Pivenom ejkejej Ari Gold is back. 6,5/10

Kung Fury (2015)

Absolútny skvost pre oči filmového nadšenca. Návrat do 80-tych rokov bol úžasný. Sandberg odviedol skvelú prácu. Jedna s najlepších vecí ktoré som tento rok mohol vidieť a najlepší krátkometrážný movie čo som kedy videl....