Pražák

Brooklyn/Letná

1 4 6 8 9 10 11 následující >>
    • 18.1.2008  10:48
    Pearl Harbor (2001)

Vemte si kapesníček a koukejte jak lítají letadýlka.

• 18.1.2008  10:43
    Armageddon (1998)

Arab, žid, severní i jižní korejec, slovák a maďar - všichni pak společně zaplesáme, uroníme slzu, vezmeme se kolem ramen a budeme oslavovat hrdiny USA! Tramtarará, americká vlajka, západ slunce, polibek milenců - nádhera.

• 22.12.2007  17:23
    Anděl Exit (2000)

X let po tom, co se filmaři vyspělých světových kinematografií vyrovnali s drogovou problematikou přichází český úder v podobě neskutečně hystericky blbýho film.

• 9.10.2009  21:53
    Česko - Slovenská SuperStar (TV pořad) (2009)

Za pomocí bulvárních novin, mediálních agentur, PR brainwashingu, vulgarit a tlačení emocí za každou cenu vzniknul čirý vykalkulovaný produkt, opravuji na odpad, s tou nejprimitivnější dramaturgií. Tenhle kanál zcela zapadá do laciné koncepce a psychologie tvorby TV nova.

• 2.12.2008  23:37
    Máj (2008)

"Byl pozdní večer – první máj – večerní máj – byl lásky čas. " POZOR SPOILERY :-) Indiánský náčelník Šilhavý Vilém se zamiluje do místní “dobrý-den-kozy-ven” kurvičky Jarmily. Té zrovna končí směna v místním lokálu a tak se sejdou na kopečku. Hned si to tam rozdají - snad se nenastydnou, pěkně to tam fouká. Následuje product placement na krajinu kolem Máchova jezera. Děj jde dál. Šilhavý Vilém přichytí Jarmilu při orálním sexu se svým otcem, psychicky to neunese a řeže otce do krku. To samozřejmě neštasně odnesou čerstvě vypraná prostěradla. Tato tomatová scéna odstartuje rytmický rockový song od Saportlezbienz a videoklipový trip na Matějskou pouť se spoustou bubáků, které jsme viděli už v Kytici. Následovně můžete vidět padající několikakilogramový meteorit, dále pak pískající mravence a v neposlední řadě samohybnou loďku. WTF?! Kýčař Brabec si dokonale zamasturboval za kamerou a může si podat ruku se svým slovenským kolegou Jakubiskem. Prosím, nekupujte nikdo už Brabcovi k Vánocům nějakou Máchovu či Erbenovu knihu. Díky.

• 17.11.2008  23:54
    Přísně tajné (TV pořad) (2008)

"Už nejsem dítě mejdanů, už nejsem módní hit, láká mě vůně príma dnů, a chci jen nonstop žít." Tento pořad je dokonalým důkazem morálního poklesu a úpadku bulvární společnosti, kde označení "celebrita" dostává zcela nový význam, který označuje nevkus a absenci skutečných hodnot.

• 17.11.2008  00:26
    Únik z Alcatrazu (2001)

"To bude největší objev v historii! Jurský park v současnosti! - Já Jurský park viděl, a nikdo tam nepřežil""

• 1.9.2008  17:37
    Mr. GS (TV pořad) (2008)

Ano, byla to jen otázka času, kdy se programový ředitel n@vy zamyslí a pokusí se vyšlehnout kopii "Uvolněte se, prosím" Jana Krause. No a ten Genzer&Suchánek s Tele Tele přece nemůžou být špatní. Jenže oni jsou, a ještě zoufalejší byl výběr hostů. Za všechny příklady jako vrchol demence rozhovor s bývalým členem bývalé kapely Lunetik...

• 30.8.2009  18:34
    Bruno (2009)

"Pufy Fátr? Rýs Vitršpryncln? Štývý Wundabár? Vilhelm Šmit? Bredhn Pytlr?"

• 3.12.2008  23:28

"Žádná emoce, stejně jako vlna, nezůstane dlouho ve stejné podobě. - Henry Ward Beecher"

1 4 6 8 9 10 11 následující >>