Lenina71196

okres Děčín

homepage

<< předchozí 1 2
    • 6.6.2016  01:03

Vtipný začátek s nesmrtelným vepříkem a na závěr došlo i k menšímu porcování. Hudba celkem ušla. Už vím, jak se uklidnit :D .. "Sometimes, as a mantra to calm myself during moments of stress or anxiety, I find it soothing to repeat all the different words I know for cocaine.. gak, chang, nose-up, bag, beak, Charlie, krell, powder, chisel, bump, posh, bugle, sniff, skiwear..."

• 2.6.2016  03:53
    Street Kings (2008)

Scénář, režie, kamera, výborní herci, akce, trocha humoru.. prostě bomba. :DD // "Konnichiwa je japonsky, to Korejce uráží. .. A jak mám poznat, kdo jste? .. Co tím myslíš, bílku? .. Máte oči jako apostrofy, oblíkáte se jako bílí, mluvíte jak černí a jezdíte jak Židi. Kdo má tušit, co jste za žlutý požírače psů?" // "Ať byli ti lidé zlí, jak chtěli, měli právo na soud. Můžeme očekávat nějakou odplatu od korejské komunity. .. Teď, když jsi pacifista, proč to neřekneš na rovinu? Myslíš si, že jsem rasista. .. Máš pro to snad jiné vysvětlení? .. Ne nemám, protože když zjistím, že jsou podezřelí černí, žlutí, nebo hnědí rozstřílím je na cucky. Když jsou ale bílí, svezu je domů. Víš proč? Protože jsem rasista." //

• 16.5.2016  23:48

Psychologický nářez! Tak promyšlený, skvěle zahraný, nechyběla ani tíživá atmosféra, doprovázející po celý film. Nejvíce mě zaujal tento dialog: "Proč jste se rozhodl mít praxi ve Státech? No, v Británii, když chodí někdo k psychiatrovi nebo bere léky, předpokládá se, že je nemocný. Tady se předpokládá, že mu bude jen líp."

• 16.5.2016  03:24
    Deus Irae (2010)

Vymítání tím, že posedlé osobě rozdrtí ksicht, aha. :D

• 16.5.2016  03:15
    Pandemie (2016)

Zajímavý snímek tohoto roku, i přes triviální dějovou zápletku mě film bavil. Natočen je ve stylu Hardcore Henry, tedy z pozice hlavní postavy, takže je tu celkem dost krvavé akce, napětí, sem tam i lekačka. Konečně nějaká novinka, na kterou se dalo dívat a nemusela jsem nic přetáčet.

• 29.12.2015  22:43
    Zákon gangu (TV seriál) (2008)

Skvělý seriál s nejdojemnějším koncem..

• 22.12.2015  19:47
    Plastická chirurgie s. r. o. (TV seriál) (2003)

Nejlepší seriál z lékařského chirurgického prostředí. V Nip/Tuck najdete snad vše na co si vzpomenete, kdo viděl ví :D samozřejmě seriál není pro všechny.... je trochu zvrácený, ale super!

• 22.12.2015  19:36

Originální seriál, líbí se mi, že každá série je o něčem jiném. Nejlepší herečka v AHS - Jessica Lange - hlavně při závěrečných epizodách, kdy působila opravdu depresivně..maskéři si dali záležet. Pro mě nejlepší série - Asylum...

• 22.12.2015  19:15
    Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

Dokud tam hrál Robert Sheehan, byl to skvělý seriál, plný vtipů... Pak začaly odcházet hlavní postavy a přišly nový zjevy a seriál ztratil vtip a celkově kvalitu.

• 12.12.2015  09:30

Výborně zpracovaný film na knižní předlohu...jen mi tam chyběl ten mluvící králík :)

• 5.12.2015  23:20
    Syn zmaru (2014)

Od začátku do konce prostě bomba. Dlouho jsem neviděla, tak dobrý film, který nenudí, je napínaví až do úplného závěru, se sympatickými postavami a dobrého soundracku. :-)

• 18.11.2015  18:35

Nemám ráda amaterský sračky, film jsem přetáčela asi tak jako poslední Lidskou stonožku. Námět není zas tak špatný, ale to zpracování stojí za ****. No 2** za hl krve. :-D

• 10.11.2015  18:05
    Tore tančí (2013)

Už jsem viděla hodně filmů, ve kterých je trýzněna/šikanována/zotročena postava. Toto drama je taky dost působivý. Hned jak Benn řekl, mám pro tebe práci, jsem věděla, že ho veze do teploušskýho bordelu. Opravdu byl ten fanatickej Árijec tak hloupej? No, jeho chování bylo o nervy...

• 28.10.2015  19:04

Tak tohle se opravdu moc nepovedlo. Pokus o parodii na Jasona? Bylo to spíše trapný než vtipný.

• 27.10.2015  23:57

Celkem zklamání, čekala jsem, že to teda bude mnohem lepší. Nikde žádný drogy, jen samí tlachání. Ale konečně Depp hrál vážnou roli, už by mohl opustit ty fantasmagorie.

• 27.10.2015  23:51
    PSY - Gangnam Style (hudební videoklip) (2012)

PSY je ten nejslizčejší vietnamec, kterého jsem viděla, no a ty jeho klipy jsou k zblití.

• 27.10.2015  23:47
    Prokletí (2005)

Třetí nejlepší ztvárnění vlkodlaka (1. Temný úplněk-1996, 2 .Psí vojáci). Je to fajn hororová komedie.

• 27.10.2015  23:40
    Třída - Život poté (TV seriál) (2010)

Tak asi nejlepší dily s Kerli, Thoomasem, Theyou a nakonec díl s Kasparem. Ostatní epizody mi přišly zbytečný a nudný.

• 27.10.2015  23:34
    Stejná srdce (TV film) (2014)

Jako režíroval to dobrý režísér, který má výborný seriály a hrají tu i někteří dobří herci, ale opravdu nehodlám koukat na dvě hodiny teploušskýho porna.

• 26.10.2015  19:50

Já jsem se teda žádných 40min nenudila, nějaký uvod tam snad musí být. Ve filmu je pekná krajina, rozporcovaný těla, hodnej chlapeček, zhulený kanibalové a krásnej jaguár.. :-D Zatím to vidím na nejbrutálnější horor roku.

• 26.10.2015  19:26

V kině ve 3D je to opravdu pecka. Nejlepší díl PA, mělo to super efekty. Na to, že moc nemusim FF filmy, tak tohle se fakt povedlo. Lekačky na každym rohu. :-D

• 10.10.2015  23:23
    Hidden (2015)

"Opravdu miluji filmy natočené ve tmě" ...45min se tam skoro nic neděje, prostě nuda. Viděla jsem o 100% lepší postapo filmy, než je tento. ** za Alexandera a Zoe

• 10.10.2015  18:55
    Found (2012)

Viděla jsem to tak na průměr, ale ten konec mě opravdu dostal. Chudák kluk, nejspíš z něho vyroste novej Dexter. :D

• 28.9.2015  16:29
    Scream Queens (TV seriál) (2015)

Seriály od Ryana Murphyho jsou úžasný (Nip/Tuck, American horror story), ale toto je taková trapná hovadina...no comment.

• 26.9.2015  09:13
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Když už všichni srovnávaj ten konec s Dextrem, tak oba si zasloužili to, co je na konec potkalo. Ale stejně se mi víc líbil závěr Dextra, určitě byl více emocionálnější. Prostě jsem D více fandila, než starýmu páprdovi. Jinak seriál je to taky výborný. Aaron Paul mi ve filmu Need for speed moc neseděl, ale tady jsem si ho oblíbila. Oblíbené postavy ze seriálu: Jesse a Mike

• 26.9.2015  08:52
    Dexter (TV seriál) (2006)

Nejlepší seriál! Není co dodat.

• 31.7.2015  17:59

Vynikající film a herecké obsazení, proto si to zaslouží 卐 卐 卐 卐 卐 hvězdiček :-D

• 30.7.2015  19:27
    Poslední loď (TV seriál) (2014)

Tak 1.serie byla slabší, ale ta 2.serie je opravdu lepší, akčnější, konečně se tam něco děje.

• 27.7.2015  17:57

Celkem nudný film, čekala jsem jestli se tam něco stane...hm...až v poslední minutě filmu, kdy konečně došlo na toho šmejda.

• 25.7.2015  17:23
    Victim (2010)

Nepřirovnávala bych tento film s Lidskou stonožkou, jak jsem se tu od mnoha lidí dočetla. Možná mají oba filmy společného bláznivého chirurga,ale to je z mého pohledu vše. Moc kvalitně natočené to není, ale obsah filmu se mi velmi líbil...příběh je dost zvrácený.

<< předchozí 1 2