DwayneJohnson

DwayneJohnson

USA
Pracující důchodce a seriálový maniak

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39
    • 17.10.2018  20:19

Ze začátku se to tváří skoro tuctově, ale na konci se z toho vyklube moc příjemná, letní, pohodová a hlavně těžce nostalgická komedie, která potěší a zahřeje na duši. Moc pěkná ukázka toho, že když je Vám kolem osmnácti let, tak máte na starost, nebo spíše v hlavě úplně jiné věci, než se učit na maturitu. Řeší se hlavně láska, nevěra, nečekané otcovství a pár jointů navíc, to vážně není nikdy na škodu. Super konec, scéna s klečením na náměstí a hlavně hudební složka a poslední song ve mně nechávají ještě malou naději, že nakonec půjdu do plných. Rozmyslím se pořádně a uvidím, zatím je to tak padesát na padesát.

• 13.10.2018  09:49
    Doktor Martin (TV seriál) (2004)

Moje ♥ záležitost. Komentář přidám, až se celý seriál přestane natáčet. Doufám jen, že to bude nejdřív tak za dvacet let.

• 10.10.2018  19:13

Už jsem vážně myslel, že mé romantické srdce odešlo do věčných lovišť, ale není tomu tak. Tenhle výtečný film s velmi dobrou Gagou a ještě lepším Cooperem mě přesvědčil o opaku. Je to uvěřitelné, natočené s lehkostí a bravurou a výborná hudba, ta už je jen taková malá bonusovka navíc.

• 9.10.2018  09:28

Pokud se Vám aspoň trošku líbil seriál, neváhejte ani vteřinu. Čeká Vás totiž neskutečná, skvělá a jedinečná jízda. Ještě teď mi duní v hlavě z té přehršle nápadů, mluveného slova a mimořádné hudby. A abych byl upřímný, vůbec nevím, jestli jsem někdy něco podobně originálního viděl, ale asi ne. Jinak jsem spokojen úplně na tu nejvyšší míru a za takových čtrnáct dnů si tuhle show dám určitě znova. Teď ji musím nechat jen maličko uležet.

• 8.10.2018  12:42
    Blue Ruin (2013)

Největším kladem tohoto filmu je jeho nepředvídatelnost. Vůbec jsem netušil o čem to celé je a skoro každých deset minut jsem byl příjemně překvapen nějakým dalším dějovým zvratem. Samotný film zas až tak příjemný není, ale jako malá sonda do života osamělého hrdiny, co vezme osud do svých rukou celkem fajn. Macon Blair "odtažitě" sympatický a Jeremy Saulnier opět dokázal, že jeho filmy mají svoje, mnohdy neodolatelně krvavé kouzlo. A na to já skoro vždycky rád slyším.

• 7.10.2018  09:15

Viděno podruhé. Mnohem lepší, akčnější a zábavnější, než jednička. Jednou za čas je potřeba takovýto film, u kterého nemusíte moc přemýšlet a užíváte si ho plnými doušky. A to je přesně ten případ. A za Michaela Peňu moc tvůrcům děkuju, už dlouho jsem se tak od srdce nezasmál. Lepší čtyři.

• 2.10.2018  21:18

Silně chlapská záležitost, která má s filmem Wind Rover společný jen ten sníh. Není to úplně bezchybné, možná jsem úplně všechno nepochytil, ale ten pocit, co po skončení filmu mám, ten je cajk. Od Saulniera první film, který se chystám co nejdřív okotit. Green Room už se mi válí na disku docela dost dlouho.

• 1.10.2018  12:29

Ve své podstatě mnohem lepší, než jsem čekal. Sice furt hrozný béčko, ale ta místy humorná stránka, to je přesně to, co Stathamovi sedí.

• 30.9.2018  08:01
    Bodyguard (TV seriál) (2018)

Podobně, jako seriálový Jack Ryan doplácí Bodyguard na příběh a zápletku, která je jen stěží uvěřitelná. Sice se na to hezky místy kouká, ale když si tohle celé aspoň trošku promítnete do reality, zjistíte, že je to taková celkem slušná, akční pohádka. Jediným plusem je snesitelný počet dílů a relativně snaživý Madden, jinak jsem do Britů čekal, vzhledem k jejich nezpochybnitelné, seriálové kvalitě mnohem víc.

• 27.9.2018  14:22

Abych byl upřímný, vůbec nechápu ty odpadové komentáře. A vlastně ani ty pětkové, ale to je samozřejmě věc názoru. Po čem muži touží je veskrze průměrná komedie, která nenadchne a ani neurazí a kdyby mi bylo o patnáct, dvacet let míň a můj filmový vkus se teprve vyvíjel, dal bych možná víc. Máme ale rok 2018, je mi přesně, tolik, kolik mi zrovna je a jelikož se snažím hodnotit pokud možno co nejspravedlivěji, je ta moje dnešní dvojka nanejvýš spravedlivá. Kromě solidní a sympatické Anny Polívkové nabízí jen prachbídný scénář, pár úsměvných situací a po čem to muži vlastně touží, to se ve finále taky nedozvíme. Což je ve finále celkem škoda, protože soudě podle procent jsem čekal mnohem víc. A jediným důvodem, proč jsem vlastně do kina šel, byl fakt, že jsem se zase po hodně dlouhé době nechal přemluvit. Na druhou stranu, co bych pro klid v rodině jednou za rok neudělal...

• 24.9.2018  19:02
    Alfa (2018)

Určitě jeden z těch lepších filmů na tohle téma.A vlastně pořád ještě váhám, takže možná někdy do budoucna půjdu výš, ale to až budou film dávat v TV. Má to tempo a spád, pěkně se na to kouká, ale přece jen ten konec, ten se dal uhádnout už v půlce a maličko můj dojem zkazil. Takže nakonec tři a něco málo pod půl.

• 21.9.2018  14:08

Rozhodně, ne zcela dokonalý film, ale příběh je tolik silný, že to celé přebije. Takže ta čtvrtá hvězda je spíš jako vzpomínka na tu strašnou událost a nebo spíš memento. Doufám, že se už nic podobného, nejen v Evropě nebude opakovat....

• 19.9.2018  19:23

Kašlu na procenta a pár komentářů, moje spokojenost je skoro maximální. Dnes vyhrálo mé horší, primitivní druhé já, které má asi vůni čerstvé krve a touhu po odplatě hluboko zakódovanou v genech. A tenhle halucinogenní výplach s perfektním Nicolasem, (vážně to říkám?!) mi ji nabídl měrou vrchovatou. První hodinka lehká oťukávačka, zakončená menším taboráčkem a ta druhá už jen prachsprostá řezničina, která se nezastaví před ničím a vlastně vůbec před nikým. Povinná výbava kuš, vlastně ukutá sekyra, motorovka a pak už jen odhodlání a tah na bránu. Pokud budou mít dnes takovou fotbalisté Plzně v LM, musí dneska vyhrát aspoň o pět gólů. A nebo tak nějak. Já to po třetím kousku přestal počítat.

• 14.9.2018  14:49
    Tabula rasa (TV seriál) (2017)

Povedená záležitost, která se rozjede hlavně ve druhé polovině. Přiznám se, že jsem seriál nesledoval úplně na sto procent, ale asi od pátého dílu mě to fest chytlo a já dal vše na jeden zátah. Zcela nečekaně. Konec velmi překvapivý a mně osobně ani nijak nevadil a už vůbec jsem ho netipoval. I když ta osoba, co za to nakonec mohla, ta mně přišla divná už od začátku.

• 12.9.2018  20:54
    Tom Clancy's Jack Ryan (TV seriál) (2018)

Seriálový Jack Ryan doplácí hlavně nevyváženost některých dílů a pak hlavně na věrohodnost děje. Co naplat, že na Johna se pěkně kouká a pár epizod je vážně kvalitních. Pak přijde konec a když si to celé sesumírujete v hlavě, zjistíte, že je to příběhově hodně přiřazené za vlasy a z toho důvodu mi nezbývá nic jiného, než hodnotit zlatým středem. A pokud mám zase srovnávat, tak Looming Tower je mnohem lepší. I když je aspoň z části natočen podle skutečnosti.

• 6.9.2018  12:30
    Yellowstone (TV seriál) (2018)

Pár dílů jsem si zvykal, pár pár dnů odkládal komentář, ale jinak za mě převážně pozitiva. Yellowstone je přesně ten typ (skoro) chlapského seriálu, který jednou za čas potřebuje každý z nás. A utvrdil mě ve třech věcech. Taylor Sheridan je kvalitní tvůrce, Kevin Costner výborný herec, (pokud dostane pořádnou roli) a přihlášku do první řady jsem na příští sérii poslal s předstihem už dnes. Co když bude příští rok narváno.

• 2.9.2018  08:22
    Condor (TV seriál) (2018)

Začátek seriálu velmi dobrý, konec totálně zpackaný a skoro k smíchu. Naprosto nelogický děj, chování hlavních postav a světě div se, otevřený konec, dělají z téhle, ze začátku nadějné věci, na konci (pod) průměrnou taškařici, kterou zabije hlavně poslední díl a rozuzlení, které mi přišlo jako hodně nepovedený žert.

• 29.8.2018  09:44
    Preacher - Série 3 (série) (2018)

Už jsem na Preacherem pomalu lámal hůl, ale konec mě utvrdil v dojmu, jaký jsem měl u obou předchozích sérií. Hrozná haluz, kterou jsem si bezmezně zamiloval a když pominu hloupou dějovou linku s Cassidym, tak je to víc, než bych po prvních třech, čtyřech dílech čekal. Už teď slintám na další řadu, která bude snad co nejdřív. Jessie and Tulip, forever!

• 25.8.2018  07:30

Ponuré, bezútěšné a silně depresivní. Film, kde se moc nemluví a není to vůbec na škodu. Film o touze o vůli i naději. Jeden z těch (nej)lepších na vděčné,vězeňské téma. Žádná selanka, ale spíš boj o holý život. Poslední scéna s hlavním hrdinou úplně dokonalá, celkově hodně poctivá čtyřka.

• 24.8.2018  13:03

Objektivně někde přesně na pomezí tří až čtyř hvězd, ale to mentorování Sama Neilla až úplně na konci, mi sebralo trochu kuráže, takže dnes zůstáváme na třech. Nadprůměrný film, pro mě s očekávaným koncem, který určitě je k zapamatování i zamyšlení zároveň. I když trošku podobný Proposition, ten zůstal pro mě osobně zdaleka nepřekonán.

• 23.8.2018  09:16
    The Escape Artist (TV seriál) (2013)

Fakt, že David Tennant asi nikdy nebude hercem mého srdce určitě nebyl tím hlavním faktorem mého hodnocení. Tím je hlavně druhá polovina, respektive poslední díl. Zatímco začátek a vlastně vše, co se týká vyšetřování a obhajování působí velmi solidně, tak závěrečná část, kterou bych klidně nazval sám proti všem, tam mi přišla jak z nějaké pohádky a nebo nějakého krimi seriálu TV Nova, kde se na nějakou logiku a uvěřitelnost hledí jen pramálo. Zajímavý pokus s obrácenými rolemi, který bohužel pro mě zůstal stát někde v půli cesty.

• 19.8.2018  19:55
    Upgrade (2018)

Je vážně moc fajn vidět jednou za čas takovýto film. Nestál nějak extra balík, herci nejsou rozhodně na zlatou sošku, podobných příběhů už jsem taky viděl a přes tohle všechno, má něco, co ostatní zdaleka ne. Jednoduchou myšlenku, sympatického hlavního hrdinu a hlavně konec, který slouží dnes (zatím) jako varování. Jakkoliv je skvělý a bezchybný, tak pevně doufám, že se do takové situace nikdy nedostanu. I když mi ta malá plechová potvora byla místy sympatická, tak to memento na konci bylo víc, než výmluvné.

• 18.8.2018  16:02
    Vzmuž se (2015)

Viděno podruhé. Mám rád Simona Pegga, britské komedie, celkem povedené a vtipné dialogy a hlavně když mezi těmi dvěma něco je. Nebo aspoň něco, čemu mužů věřit a toho jsem se tady dočkal. A navíc Lakem Bell k tomu všemu přidala ten svůj úsměv, kterým mě totálně dostala. Takže za čtyři. A vůbec nechápu, proč jsem dal minule míň. Asi jsem měl blbou náladu a nebo moc tvrdě trénoval, kdo ví. Potřetí se už dívat nebudu, slibuju, vůbec nevím, co bych napsal potom...

• 17.8.2018  09:52
    The Good Doctor (TV seriál) (2017)

Rozporuplnější seriál jsem už hodně dlouho nezažil. Na jedné straně spousta klišé, někdy až hloupé scény a hloupější dialogy a přes tohle vše jsem všechny díly v pohodě dokoukal a dokonce se mé lepší já v hloubi duše těší na další, možné pokračování. Proč? Protože mi postava Shauna Murphyho, přes všechny tyhle výtky nějak přirostla k srdci. Jeho hlas, gesta, mimika i neustále máchání rukou kolem sebe, tohle vše mi chybí už teď, zhruba deset minut po dokoukání posledního dílu. Takže je vysoce pravděpodobné, že i přes můj nabitý, nejen seriálový kalendář si na tohoto zvláštního kluka někdy do budoucna čas určitě udělám.

• 12.8.2018  21:54
    Cardinal (TV seriál) (2017)

Lehce nadprůměrný seriál, jehož největším kladem je bezesporu hlavní, herecké duo. Jak Billy Cambell, tak především, velmi přirozeně hrající Karine Vanasse jsou tím hlavním faktorem, kvůli kterým nakonec zvedám na čtyři. Nějaký propracovanější komentář napíšu (snad) až dokoukám druhou řadu. A IceQueen moc díky za tip.

• 9.8.2018  17:40
    Calibre (2018)

Solidní věc, kterou kazí poněkud nepovedený konec. Jinak se jedná vcelku o vydařený, filmový počin, kde se potvrdí staré přísloví, že každá akce vyvolává reakci. Když je akce zpackaná, tak na sebe drsná a zničující reakce nenechá dlouho čekat. Na závěr poučení pro všechny. Když střílíte na srnce, dávejte si sakra pozor, ať se dobře trefíte, jinak přijdete o něj a (možná) i to co nejcennější, co máte.

• 1.8.2018  20:17

Naprosto důstojné zakončení celé trilogie. I přes objektivně poslední, nejslabší díl, patří Dreileben k tomu nejzajímavějšímu filmovému počinu, co jsem za poslední zhruba rok z Německa viděl. Podpořeno zajímavým scénářem, ještě lepším koncem a také výborným, hereckým výkonem Stefana "Molesche" Kurta.

• 28.7.2018  09:19

Opravdu skvělé, opravdu bezchybné. Tohle šesté pokračování funguje snad úplně nejlíp ze všech. Kdo by to byl býval řekl, ale je to tak. Akce, dialogy, souboje, všechno je vybroušené do nejmenšího detailu, což musím náležitě bodově ocenit. Nejvíc v rozpacích jsem byl ale z toho, že jsem začal obdivovat Toma Cruise, což je věc, které bych se ještě před takovými desíti léty hlasitě vysmál. Ale doba se mění a já s ní, nedá se nic dělat, beru to, jak to je. A vy neváhejte a pokud možno běžte do kina, protože tahle (zatím) poslední mise je opravdu dokonalá, což mně i přes výše zmíněný fakt, týkající se mé možné změny sexulání orientace, vůbec nedokáže rozházet.

• 25.7.2018  09:59
    Gauguin (2017)

Maximální spokojenost, podpořená tradičně výtečným Vincentem, který tomuhle problematickému géniovi vtiskl vše, co se vtisknout dalo. Vnitřní nejistotu, ale i touhu a odhodlání, dokázat něco, čemu v té době věřil snad jen on sám.

• 24.7.2018  12:49

Marná snaha, tenhle seriál mi k srdci nepřirostl a to jsem se vážně snažil Dal jsem mu třikrát šanci a stále nic. A to se mi stává málokdy, většinou to hned zabalím, ale tady jsem vydržel až do konce třetí série, která byla asi definitivně poslední. Ale to jsem po prvních dvou říkal taky a zase jsem se mým druhým já nechal ukecat. Nevím, co by se muselo stát, abych pokračoval. Předelat scénář a výpravu a hlavně místo Murphyho dosadit do hlavní role Hardyho, kvůli jehož vedlejší roličce jsem večer uvažoval i trojce. Za prvé to v případě Tomova vyřízení asi nehrozí a za druhé mě to smělé hodnocení ráno zase hned přešlo.

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39