DwayneJohnson

USA

LinkedIn: Dwaynejohnson

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39
    • 9.12.2018  12:34

Hodně příjemné překvapení s výbornou Claire Foy v hlavní roli. Pokud se mi snad s ní někdy nedej bože stalo, že mi do role neseděla, tak tohle není rozhodně ten případ. A Soderbergh opět ukázal, že je to režisér s velmi širokým záběrem. Jeho filmy možná nemusí sedět úplně každému, ale rozhodně jsou originální a velmi osobité. Tenhle řadím k jeho skoro nejlepším a musím říct, že mě z něho ještě teď trošku hučí hlavě. Maximální hodnocení zatím odkládám na neurčito a k psychiatrovi se po zhlédnutí tohoto filmu taky nechystám. Ani náhodou!

• 6.12.2018  12:51

Celkem fajnová, povídková věc. Některé jsou lepší, některé krapet horší, ale to ve finále na ty čtyři hvězdy bohatě stačí. A také za Toma Waitse, nejen, že je výtečný zpěvák, ale pokud už jednou za čas kývne na nějaký film, většinou to stojí za to.

• 3.12.2018  13:12
    Rédl (TV seriál) (2018)

Oceňuji hlavně snahu natočit něco, těsně po revoluci a ukázat, že se toho bohužel za těch 25 let až tak moc nezměnilo. Jen dneska máme počítače, internet což tehdy zdaleka nebylo. Jinak se povedlo přesně navodit tu temnou, šedou atmosféru, intriky, hru na vlastním písečku, ale taky odhodlání, které ke konci, (za který tleskám) přechází v beznaděj a naprostou odevzdanost. A když tak tady pod sebou čtu některé komentáře a příspěvky, nedá mi to, abych nepochválil herecký výkon Ondřeje „Rédla“ Sokola, jehož gesta, výrazy a na konci úplně odevzdanou tvář si budu ještě dlouho pamatovat. Z jeho strany výborná práce, kterou mi fakt, že hraje v různých reklamách, či uvádí další, pochybné pořady vůbec nemůže zkazit. Tady, si troufnu tvrdit, že se herecky znovuzrodil, což by se dalo říct i případu režiséra, pana Hřebejka. Už bylo chlapci vážně na čase.

• 2.12.2018  13:43
    Hackerville (TV seriál) (2018)

Naprosto průměrný a také neškodný seriál. Pokud nechcete nějak moc extra rozebírat scénář, který hlavně ve druhé půli klopýtá jak stoletá stařena, dá se těch šest dílů celkem v pohodě přežít. Hlavním plusem je, německo-rumunské vyšetřující duo, kde dominuje Andi Vasluianu, který už byl k zapamatování v rumunské verzi seriálu Až po uši, kde hrál, pokud se nemýlím nepolepšitelného proutníka a také první, zhruba dva díly. Pak už to jde sice z kopce dolů, včetně toporného konce, ale aspoň za tu snahu natočit něco po Půlnočním slunci trošku v internacionální režii hodnotím nakonec hodně ušmudlanými, třemi hvězdami.

• 29.11.2018  13:28

Moc se mi to líbilo. Jak tématem, zpracováním, herci, koncem, vlastně skoro vším. Alkohol je metla lidstva a pokud po zhlédnutí tohoto filmu přestane s chlastem třeba jen pár lidí, bude to jen a jen dobře.

• 28.11.2018  09:17

All you need is love.

• 27.11.2018  11:57
    Waterboys (2016)

Jsem moc rád, že jsem tenhle snímek zvedl aspoň na těch 55 procent, protože si zaslouží rozhodně červená čísla. Na první pohled trošku nenápadná věc, který začíná pozvolna, aby v druhé polovině nabrala dech a skvělá ukázka z koncertu na konci, pro mě do téhle chvíle naprosto neznámé skupiny (nápověda název je i název filmu), ta nakonec rozhodla, že dnes pálím za čtyři. Příjemný, vážně moc příjemný film a teď si jdu pustit na YouTube nějakou, další, hudební ukázku. Místa mám na svém iPhonu ještě víc, než dost.

• 22.11.2018  20:10
    M (2017)

Pokud se dívám na nějaké vztahové drama, je tím hlavním faktorem pro mé hodnocení většinou fakt, jestli to té hlavní dvojce aspoň trošku věřím, což se mi v tomhle filmu dostalo měrou vrchovatou. Dokázal jsem se chvílemi odtrhnout od sledování a úplně si představoval ten jejich nelehký osud a boj za svoje místo na slunci. A to je pro mě asi největší plus, který podtrhuje ještě fakt, že si to Sára zkusila i za režisérským křeslem.

• 17.11.2018  20:15

Láska mezi regály je milý, nenápadný film. O lásce, o přátelství. O tom, že není jednoduché být s někým a ještě těžší je být sám. Každý nemá štěstí na vztah ani na práci a proto tahle vkusně natočená ukázka o lidech, kteří žijí tak trošku v ústraní jednou za čas rozhodně neuškodí.

• 14.11.2018  15:53
    Daredevil - Série 3 (série) (2018)

Asi nejlepší, ze všech tří sérií. I když jsem vlastně všechny hodnotil stejně, tuhle řadím určitě nejvýš. Pozvolnější rozjezd, pár nových postav, výborné souboje a pak už jen stará, známá dvojka Murdock a Fisk, která si stále dokáže udržet divákovu pozornost i v tomhle dalším pokračování. Prostě komiksový seriál té skoro největší kvality, který ubral maličko akce a víc vykreslil charaktery jednotlivých postav. Pro mě jen a jen dobře.

• 13.11.2018  13:50
    K smíchu (TV seriál) (2018)

Velice vtipný a hlavně inteligentní seriál s výborným Jimem v hlavní roli. Takový malý, nenápadný pohlazení na duši. Měli by jsme se dívat, poslouchat a taky naslouchat, někdy je to vážně moc a moc potřeba, protože někdy stačí málo a pak už je pozdě. Za mě fakt všema deseti a jinak platí, co jsem napsal v předposledním komentu, možná mi něco uniká, ale vážně nechápu, proč nejde u některých seriálů komentovat a hodnotit celou sérii, když už jsou všechny díly na světě. Budu se na to asi muset zeptat otce zakladatele- napraveno 13.11.

• 11.11.2018  10:03
    Outlaw King (2018)

Pokud chcete nějaké opravdu dobré, historické drama je Outlaw King přesně pro Vás. Nevím a ani se mi nechce hledat, jak je to historicky věrné, či přesné, ale po filmařské stránce skoro nemám, co bych vytkl. Výprava je výborná, bitvy a souboje taktéž a Chrise Pine v tomhle filmu opět dokázal, že bych s ním kromě mnoha bitev(Star treků a přepadávání pošt), šel snad i do pekla. Pokud bych byl Skot, tak hodně jsem mu v téhle roli věřil. No a postava Douglase, to by bylo možná na samostatnou recenzi, nebo spíše psychologickou studii a na to fakt dneska nemám čas a ani náladu.

• 8.11.2018  08:48

Viděno všech osm dílů. Poctivá porce polského, kriminálního seriálu, který dává nahlédnout většinou na tu druhou stranu. Stranu zločinu, drog, vydírání, vražd. I když se tu a tam mihne nějaký policajt, je většinou tak zkorumpovaný, že si ji skoro spletete se zločincem. Největší dojem na mě udělala ta temná atmosféra, výborný dabing a pak hlavně postava Kuby v podání stylizovaného Kamila Nozynského, kterému jsem ten jeho klid a rozvahu a to hlavně ze začátku těžce záviděl. Na konci je to už boj kdo z koho, ake to už nakonec můžete vidět sami. Stojí to za to a fakt, že nejde ještě hodnotit, nebo komentovat celá série, ten mě nechává ledově klidným. Tlačítko Ctrl+C to jistí.

• 5.11.2018  16:12
    Čas čarodějnic (TV seriál) (2018)

Pěkně udělaná, temná pohádka. O čarodějnicích, upírech a démonech. O hledání knihy života, i touze po moci, která je v některých lidech zakódována po staletích stejně. Perfektní chemie mezi hlavním duem, solidní výprava a triky, rozhodně ne nějak vyložená ztráta mého drahocenného času. Jen mě maličko nasrali s tím koncem, ale to se nedá nic dělat. Zrovna když jsem se do seriálu pořádně vnořil a zvažoval i čtyři hvězdy, tak šmik a game is over! Ne úplně, jak jsem dnes dočetl, chystají se rovnou dvě pokračování, což mi mou mrzutou náladu trošku spravilo a pokud mi to můj nabitý, natáčecí diář dovolí, dám si klidně další pokračování. Terese Palmer to totiž neskonale sekne a už jen kvůli ní do toho rozhodně půjdu zase.

• 1.11.2018  20:09
    The Haunting of Hill House (TV seriál) (2018)

Na poli hororových seriálů jsem byl řekl bych skoro nováček a nevím to určitě, ale tohle je možná vůbec úplně první. Přes trošku horší první díl jsem ale dál tomuhle strašidelnému domu šanci a na konci nevím, co bych vychválil víc. Jestli scénář, herce, zpracování, protože tohle vše tvoří naprosto deset sourodých dílů, které jsou vyprávěny velmi originálním způsobem, který nenudí, je hodně napínavý a hlavně, když skončí jeden díl, máte co největší chuť si pustit další. Prostě těžce návyková věc, na kterou se podobně, jako v Silent Hillu přes den celkem pěkně kouká a po setmění nahání husí kůži. Jedno z nejpříjemnějších překvapení za tenhle rok. A navíc od režiséra, od kterého bych to teda vůbec nečekal. Klobouk dolů.

• 29.10.2018  12:36

Tak starý a při tom tak nádherný. Plný známých melodií, které samozřejmě znám, ale až ode dneška vím. Doteď jsem jen tušil, z čeho asi jsou a vlastně jsem jen hádal. Těch 152 minut uteklo jak voda a jak muzikály nějak extra nemusím, tak tenhle je, byl a bude naprosto geniální.

• 25.10.2018  17:28
    Searching (2018)

Takový, malý, nenápadný, netradičně natočený překvápko. Pátrá se hlavně na internetu, což je asi spolu s pro mě překvapivým koncem největší plus. Sice na Vás každou chviku houkne Facebook, Instagram a bůh ví, co ještě, ale tohle vše zdařile podtrhuje způsob, jakým byl tenhle film natočen. Jedno zdánlivě banální zmizení rozjede kolotoč, který udrží napětí a diváckou pozornost až do úplného závěru. Kdo čeká klasický, nudný film bude určitě zklamán, což v mém případě nehrozí ani náhodou. Já si to užil skoro maximálně a kdyby nebylo nesympatického, hlavního hrdiny, šel bych možná do plňáska. Takhle ho odkládám zatím na neurčito.

• 24.10.2018  16:32

Celkem zklamání. A to jsem Amy ve Vykolejené hltal, jak vychlazenou dvanáctku. Tady mi přišlo, že až moc tlačí na pilu a nebo se mi už prostě a jednoduše herecky okoukala. Párkrát jsem se zasmál, párkrát ocenil fakt, že ukáže svoje vnady, které jí povyrostly až moc, což taky každá ženská nedokáže a jinak si odnáším pocit jen dost průměrné komedie, kterou tu a tam vyšperkovala Michelle Williams s tím otravným, pisklavým hlasem. U ní proti Venomovi, kde byla totálně prkenná velmi vítaná změna.

• 20.10.2018  21:37
    Atypical - Série 1 (série) (2017)

Moc mile a vkusně natočená ukázka toho, že i o autismu se dá natočit poměrně kvalitní věc. Moje počáteční nedůvěra, vzhledem k zvolenému tématu mě rázem přešla a já už si užíval ty nesmělé a mnohdy úsměvné počiny našeho hlavního hrdiny k možnosti navázání kontaktu s tím opačným pohlavím. Vůbec mně nevadila trocha typicky amerického klišé, ani fakt, že si tenhle seriál Jenifer tak trochu sobecky a hlavně herecky ukradla sama pro sebe. Už se moc těším na druhou sezónu.

• 17.10.2018  20:19

Ze začátku se to tváří skoro tuctově, ale na konci se z toho vyklube moc příjemná, letní, pohodová a hlavně těžce nostalgická komedie, která potěší a zahřeje na duši. Moc pěkná ukázka toho, že když je Vám kolem osmnácti let, tak máte na starost, nebo spíše v hlavě úplně jiné věci, než se učit na maturitu. Řeší se hlavně láska, nevěra, nečekané otcovství a pár jointů navíc, to vážně není nikdy na škodu. Super konec, scéna s klečením na náměstí a hlavně hudební složka a poslední song ve mně nechávají ještě malou naději, že nakonec půjdu do plných. Rozmyslím se pořádně a uvidím, zatím je to tak padesát na padesát.

• 13.10.2018  09:49
    Doktor Martin (TV seriál) (2004)

Moje ♥ záležitost. Komentář přidám, až se celý seriál přestane natáčet. Doufám jen, že to bude nejdřív tak za dvacet let.

• 10.10.2018  19:13

Už jsem vážně myslel, že mé romantické srdce odešlo do věčných lovišť, ale není tomu tak. Tenhle výtečný film s velmi dobrou Gagou a ještě lepším Cooperem mě přesvědčil o opaku. Je to uvěřitelné, natočené s lehkostí a bravurou a výborná hudba, ta už je jen taková malá bonusovka navíc.

• 9.10.2018  09:28

Pokud se Vám aspoň trošku líbil seriál, neváhejte ani vteřinu. Čeká Vás totiž neskutečná, skvělá a jedinečná jízda. Ještě teď mi duní v hlavě z té přehršle nápadů, mluveného slova a mimořádné hudby. A abych byl upřímný, vůbec nevím, jestli jsem někdy něco podobně originálního viděl, ale asi ne. Jinak jsem spokojen úplně na tu nejvyšší míru a za takových čtrnáct dnů si tuhle show dám určitě znova. Teď ji musím nechat jen maličko uležet.

• 8.10.2018  12:42
    Blue Ruin (2013)

Největším kladem tohoto filmu je jeho nepředvídatelnost. Vůbec jsem netušil o čem to celé je a skoro každých deset minut jsem byl příjemně překvapen nějakým dalším dějovým zvratem. Samotný film zas až tak příjemný není, ale jako malá sonda do života osamělého hrdiny, co vezme osud do svých rukou celkem fajn. Macon Blair "odtažitě" sympatický a Jeremy Saulnier opět dokázal, že jeho filmy mají svoje, mnohdy neodolatelně krvavé kouzlo. A na to já skoro vždycky rád slyším.

• 7.10.2018  09:15

Viděno podruhé. Mnohem lepší, akčnější a zábavnější, než jednička. Jednou za čas je potřeba takovýto film, u kterého nemusíte moc přemýšlet a užíváte si ho plnými doušky. A to je přesně ten případ. A za Michaela Peňu moc tvůrcům děkuju, už dlouho jsem se tak od srdce nezasmál. Lepší čtyři.

• 2.10.2018  21:18

Silně chlapská záležitost, která má s filmem Wind Rover společný jen ten sníh. Není to úplně bezchybné, možná jsem úplně všechno nepochytil, ale ten pocit, co po skončení filmu mám, ten je cajk. Od Saulniera první film, který se chystám co nejdřív okotit. Green Room už se mi válí na disku docela dost dlouho.

• 1.10.2018  12:29

Ve své podstatě mnohem lepší, než jsem čekal. Sice furt hrozný béčko, ale ta místy humorná stránka, to je přesně to, co Stathamovi sedí.

• 30.9.2018  08:01
    Bodyguard (TV seriál) (2018)

Podobně, jako seriálový Jack Ryan doplácí Bodyguard na příběh a zápletku, která je jen stěží uvěřitelná. Sice se na to hezky místy kouká, ale když si tohle celé aspoň trošku promítnete do reality, zjistíte, že je to taková celkem slušná, akční pohádka. Jediným plusem je snesitelný počet dílů a relativně snaživý Madden, jinak jsem do Britů čekal, vzhledem k jejich nezpochybnitelné, seriálové kvalitě mnohem víc.

• 27.9.2018  14:22

Abych byl upřímný, vůbec nechápu ty odpadové komentáře. A vlastně ani ty pětkové, ale to je samozřejmě věc názoru. Po čem muži touží je veskrze průměrná komedie, která nenadchne a ani neurazí a kdyby mi bylo o patnáct, dvacet let míň a můj filmový vkus se teprve vyvíjel, dal bych možná víc. Máme ale rok 2018, je mi přesně, tolik, kolik mi zrovna je a jelikož se snažím hodnotit pokud možno co nejspravedlivěji, je ta moje dnešní dvojka nanejvýš spravedlivá. Kromě solidní a sympatické Anny Polívkové nabízí jen prachbídný scénář, pár úsměvných situací a po čem to muži vlastně touží, to se ve finále taky nedozvíme. Což je ve finále celkem škoda, protože soudě podle procent jsem čekal mnohem víc. A jediným důvodem, proč jsem vlastně do kina šel, byl fakt, že jsem se zase po hodně dlouhé době nechal přemluvit. Na druhou stranu, co bych pro klid v rodině jednou za rok neudělal...

• 24.9.2018  19:02
    Alfa (2018)

Určitě jeden z těch lepších filmů na tohle téma. A vlastně pořád ještě váhám, takže možná někdy do budoucna půjdu výš, ale to až budou film dávat někdy později. Má to tempo a spád, pěkně se na to kouká, ale přece jen ten konec, ten se dal uhádnout už v půlce a maličko můj dojem zkazil. Takže nakonec tři a něco málo pod půl.

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39