gu-staff

okres Kladno

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 17.5.2018  19:39

No, asi bych to nepřirovnával k Interšteláru a podobnejm bijákum, jak tady dělá nějakej šmudla dole, nicméně odtrhnout se od toho nemůžete. Chtít se mi chcát, klidně se radši pochčiju, než abych o něco přišel. Takhle má asi vypadat dokonalá komixofka. Nevysypat si hned na začátku chilli voříšky po půlce sálu, takže jsem je pak hrnul 2 minuty rukama zpátky do kelímku a následně chroupal tu kus bláta, tu ztvrdlou žvejkačku, tu kamínek, tu vobroučku vod šprcky, tu dřívko od cucunakládě, tu vypadlou plombu...ale to jsem odbočil. I přes ty voříšky je to na plnou palbu. Jen mi občas bylo divný, že i když nás v sále bylo asi vosum, smál jsem se těm frkum jenom já s Chaloupkem. Voni to jako neměly bejt frky? Nebo jsme byli málo intelektuální? Jo a jsem moc rád, že s náma nebyla v kině ta vožralá štětka ve výslužbě, co celou cestu v autobuse slibovala svýmu starýmu, že včr vopraudu pdou d tocho khina, aue suibuje, jen co snědi plivku....ale to byla vodbočka číslo 2. Končim přepínám. Už aby byl druhej díl. Jsem moc zvědavej, jak vzkřísej tu více než půlku všech superhrdinů, kteří na konci umřou. Groota, Sprdimana, Černýho Gazelu atd...ale to je spojler, že jo? Dobře vám tak nemáte ty moje sračky číst!

• 26.4.2018  21:22
    Inspektor Max (TV seriál) (2018)

Boha to je hrůza. Brouka evidentně nechali žít moc dlouho. Chodí voblečenej jak podle Livie Klausový, když tenkrát vyšňořila toho svýho Jájínka na nějakou tu párty, nebo kam. Hlášky jsou tak cool, že jsem z toho chytal jinovatku na brabečka. A Tereza Brodská vypadá čim dál hůř. Celej její brácha, kterej se tu vobčas zapotácí Žižkovem ve stavu, ve kterym by mně šoupali rovnou do penálu, a kterej na svoje charisma z Křečka v noční košili vzpomíná tak maximálně v nonstopu u beden, když mu nejdou tlačítka, a von by se chtěl zmenšit, vlézt dovnitř a přeštelovat ten cajk, aby mu vyklopil bank. No ale zase jsem kupodivu odbočil. Je to tak slovenský, až je to špatný.

• 26.4.2018  21:15
    Zde Harold (2014)

Jakej nábytek - takovej film.

• 26.4.2018  21:13
    Trestanec (2017)

Slušná basovka. Taková videohra, kde místo levelů postupujete hierarchií gangu, a místo jablek sbíráte vraždy. Ale bylo to takový nějaký...pravdivý (mi přišlo). Skládal jsem u toho Lego Friends, a místama jsem zapomínal na kostičky. A to je u mně úspěch. Ke konci jsem dokonce ztratil vlasy od Stephanie, a dlouze jsem je hledal. Pak jsem zjistil, že jsem je v nějakou vypjatou chvíli stisknul půlkama, a měl je celou dobu vražený ve žlábku v teplákách. Takový zajímavý dopoledne to bylo. A sežral jsem u toho dvě mrkve a vypil litr kefíru s rozmixovanejma jahodama. Dokážete si představit, jak to večer skončilo. Padla na to celá role a čtyry mokrý ubrousky. Hrozně mně pálí komínek teďka. Jelikož nemám žádnou mastičku, asi to namažu paštikou. Ještěže nemáme pudla. Ale to jsem trošku odbočil. Bylo do dobrý.

• 25.4.2018  11:53

No - nebudu si kvůli tomu holit chlupy do tvaru Zemanovy busty, protože první více než půlka byla fakt nudná. Koukal jsem z okna, okousal si kůžičky na všech nehtech na ruce, a třech nehtech na nohách, hrál jsem si trochu s nastavenim telefonu, a párkrát vykoukl z vokna, co je to na ulici za bordel (místní vargoši se hádali o dávce, nebo co...). Taky jsem si stihl rozmixovat kefír s banánem (kefír byl asi prošlej, páč jsem se posral až mezi lopatky). Nicméně poslední třetina byla poměrně fešná. Takhle měly vypadat ty Power Rangers. Epická bitka jégrovek s ultramegakajdžar. A je pravda, že bez nějakýho toho vysvětlováníčka z těch prvních dvou třetin bychom asi nepochopili ty jemný detaily, který ale podle mně zase tak důležitý nebyly. Nicméně co jsem já a co je můj názor, že? Jen takové bzučení mouchy u vašich uší....

• 19.4.2018  11:39

Tendle film s největší pravděpodobností chtěj vidět jenom lidi, který viděli původní seriál, kterej se u nás vysílal kdovíkdy. Já jsem jeden z těch pamětníků, takže jsem si říkal, proč se na to nemrknout. Ale ejhle. Celý to je normální kundovina. Čekáte celou (!!!) hodinu a půl na první morfování, Megazord utvořej asi 2 minuty před koncem, a jinak sledujete klasický americký teenage kretény, který se 90 minut snažej přijít na to, proč nemohou morfovat. Snaha o nějaký vysvětlování jak a proč vznikli Power Rangers je podle mně zcela zbytečná, nikoho to kurva nezajímá. Měli najít šutry, začít morfovat a pak to dvě hodiny kosit. Todle je xblití. Ve finále to má míň diváků, než kolik to koprodukovalo zemí. Napsat o tom, že to je víc než příjemná teen blbina, jak píše nějakej kokot tady, to ho lituju. Musí mít velmi smutnej život ve společnosti jednookýho kocoura, svý pravačky a matky, která chce, aby jí večer vykoupal....

• 18.4.2018  21:13
    Monstrum (2008)

Bejt epileptik, svíjím se tu v křeči, mlátíc hlavou o roh stolu, nohy v gordickym uzlu a vyplivuju rozkousanej jazyk po kouskách. Prej "Obří chobotnice ničí Tokio". Viděl jsem asi deset minut (proto hvězdyprázdný koment), nicméně film, točenej na kameru, kterou přejel náklaďák a má ji v ruce Muhammad Ali poté, co dostal direct od Parkinsona, to vás prostě donutí vyblejt i zmrzlinu s Nutellou, kteroužto bych bránil zuby nehty.

• 14.4.2018  21:32
    O chytrém Honzovi (TV film) (1985)

Tahle pohádka je pro zhulence jak dělaná. Mít v sobě pořádnej matroš, byl by to pro mně v podstatě Matrix jak vyšitej. Scénárista měl asi vycházky z uzavřenýho oddělení, je dobře, že je využil k práci. Bohužel zhruba ve třetině se na scéně objeví Dáda Patrasojc v ultratěsným oranžovým trikotu, pod který si zapomněla vzít práskačku. A tím pádem zbytek pohádky ukradla pro sebe. Teda pro svoje vemínka, který se od Vrchního prchniho vůbec nezměnily, gravitace nefunguje, a v některých scénách je jí očividně zima. Takže vůbec nevím, jak to dopadlo (vemínka), o čem to bylo (vemínka), ani kdo s kym a proč (vemínka). Jsem rád, že ten trikot nedali Jiřině Bohdalový, nebo Ivaně Andrlový, protože v prvnim případě je jasný, že by to měl Zeman na ploše v kompu, v tom druhym případě by to byl trikot na žehlicím prkně. Každopádně pro vemínkáře doporučuju. I když vono je to vlastně pro děti. Je mi úplně jasný, že když ji ten Felix Slováčků uviděl, ztuhnul mu kládynet a musel jí nabídnout místo ve svym sextetu. Jen nevim na co ji uhnal, protože byl vodjakživa hnusnej skřet. Zřejmě na knížky (vkladní). https://www.youtube.com/watch?v=0omhtZCXZIY - vemínka začínají zhruba v čase 26:53 a 42 seKund.

• 13.4.2018  19:22

Slibuju, že nepoužiju ani jednou slova easter egg, odkaz, popkultura a všechna tahle zkurvyslova, kterejma se to jen hemží v komentářích filmovejch honibrků a Mirkyprdelolízačů. Knížku jsem četl, a musel jsem si každejch deset stránek utírat šnuptychlem kapičku na žaludu. Takže jsem šel natěšenej. Starej ýtý to pojal hodně volně, nicméně je vidět, že si Cline pohlídal, aby z toho nevznikl Nexus 2. V podstatě se to předlohy drží tak volně, že jsem se bál kejchnout, aby se to neutrhlo. Ale i tak to byla orgasmická záplava věcí, který jsem slíbil, že nenapíšu. Jediný, co mně trochu sralo byl hlavní hrdina, kterej měl bejt vyzáblej poďobanej nerd, a ve filmu to byl ateltickej chlapák, kterýmu se pod tríglem rýsovaly kozy, jak Arniemu na učňáku. Dobrý je, že knížku číst nemusíte, blbý je, že o hodně věcí přijdete. Ale i tak to byl výstřik až ke splachovadlu. Dokonce to Chaloupka málem stálo močák a tvář, protože se mu chtělo chcát od úvodních titulků, ale hrdinně si to mnul dlaní celý dvě hodiny. Pak ovšem Boltil na hajzl rychlostí Zemana, kterej zjistil, že maj větve v podhradním marketu slevu na Bechera.

• 6.4.2018  22:09
    Tvář vody (2017)

Shlídnul jsem už porno, kde rajda píchala s leččim. Koněm, psem, chlapem, co vypadá jako Zeman, nicméně s rybou jsem ještě neviděl nic. Takže z tohodle pohledu to přínos byl. Ale jinak...co vám mám povidat...Reálně vošklivá, němá uklízečka se zabouchne do rybohřebce, kerýho našli kdesi v Amazonskejch pralesech (tam už toho našli, to je úplná Bonanza). S pomocí kolegyně v oboru kosmetiček podlahových krytin a jednoho ruskýho špijóna rybohřebce ukradnou, a pak mu udělá akvárko doma ve vaně. Poučí ho o anatomii povadlý postarší ženský, a pak si to s nim vesele rozdává. Akorát klacek nebyl vidět. Buď ho měl zasunutej někde pod šupinama, nebo jí jenom lízal pekáč (i když jazyk jsme taky neviděli). Eventuelně ji ještě mohl vyploutvit. Mezitim se ukáže, že čeho se rybák dotkne, to jenom kvete, roste, prodlužuje se a uzdravuje. Od půlky filmu jsem se modlil, aby už bylo desátýho. Holt tlustej brejloun už má to nejlepší za sebou, a teď už míří přímou cestou do prdele. Každopádně MUST SEE pro akvaristy. Úplně je vidim, jak sypou do vany nitěnky a Tetra Min.

• 6.4.2018  22:01
    The Titan (2018)

Tak určitě bych si neutrh koule, kdyby na mně nevyšel lístek do kina, nicméně taková sračka, jakou tady prezentujou šprti z prvních lavic na fakultě filmový teorie, to zase nejni. Asi by bylo lepší, kdyby v půlce filmu Sam Hodnotový skočil do moře, a pak jenom kroužil kolem pobřeží a trhal lidem ruce a hlavy, nicméně o se nestalo, a tak to skončilo dle očekávání.

• 29.3.2018  11:18
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Nikdy nepochopim, jak lidi můžou koukat na tyhle pořady pravidelně a dobrovolně. Všechny ty Výměny manželek, a Pošty pro tebe a všechny spektákly založený na tom, že televize najde lidi, který si určitě nebudou rozumět, vesměs jsou idioti, a trpěj nějakou vlastností, která bude ostatním - jim podobným - troglodytům připadat legrační. Takže vidítě nějakýho zoufalce, jak špinavejma pačmákama hněte na upatlanym stole nějaký těsto z kdovíčeho v naprosto dezolátní kuchyni ve vybydlenym bytě, všechno se pálí, rozvařuje, abyste v dalším díle viděli nějakou zelenou vdovu, která tráví čas nákupama hadrů, honěnim frndy a telefonovánim s podobně přiblblejma krávama, jak ve svý kuchyni za 300 hadrů drtí krevety, lanýžové čatní, a podává to s vínem Châteauneuf du Pape ročník 1985. Takže jí nechutnalo jeho čevabčičí z výrobku z mletého masa z místního Albertu, a on se bude šklebit nad těma mořskejma sračkama a kyselym vínem. To celý umocňuje Vydra s Bouškovou. Když pak čtu, kolik na to kouká lidí, vůbec se nedivim výsledkům voleb. My prostě JSME národ utopenců a piva u fotbalu a ruky drbající se přes trencle v rozkroku.

• 29.3.2018  11:08

Když někde použijete hlášku z tohodle filmu, v 90% se stane, že váš kamarád pokračuje další replikou. A pokud ne, tak je nejspíš němý, má plnou hubu Big Kahuna burgeru, je hluchý, nebo je to prostě jenom debil. Málokterý film zná tolik lidí skoro nazpaměť. Je to něco jako Na samotě u lesa, Vesničko má středisková, jenom celosvětově. A můžete na to koukat kdykoli a kdekoli, v čekárně, na hajzlu, při píchání, u jídla, pod lavicí, ve sněmovně, na pedikúře....

• 28.3.2018  11:53
    Polda (TV seriál) (2016)

Mám takovej pocit někde hluboko uvnitř, že bych se za to měl stydět, ale mně se to docela líbilo. Prostě jste večer doma, a nic nedávaj, tak se mrknete na další díl, co dávali o víkendu, když jste někde kalili, a nemáte problém to dokoukat. Dokonce i Kendy tady je docela v klidu. Žádný hajlování, ani koukáni se skrz obdélníček, tvořený jeho palci a ukazováčky. Epický byl ten díl, kde konečně ojel tu psycholožku. Protože ji chtěl ojet od začátku, a ona furt dělala vofrky, jako kdyby ji měla zašitou. Takže jsem zažil naprostý zadostiučinění, že ji ho tam konečně frknul.

• 28.3.2018  11:47
    Temná věž (2017)

Zapomněl jsem o čem to bylo. A to jsem to viděl asi před měsícem, byl jsem střízlivej, vyspalej a nehrál jsem u toho Mashinky. To není dobrá vizitka.

• 28.3.2018  11:44
    Dabing Street (TV seriál) (2018)

Uvědomil jsem si, že všechny scény, u kterejch jsem se nasmál, byly založený na sprostej slovech. A to já kurva jako slušnej člověk nemám zapotřebí, poslouchat tyhle hovna ve veřejnoprávní televizi, placený z mejch peněz dopiče. Ale zase třeba Melíšková tady měla hrát krávu blbou k posrání, a to se jí povedlo dokonale. A Čermák s Neužilem taky mrdali docela slušný vály. Ale kdyby na dvojce dávali třeba Barbara Conana, nebo Trávníkáře, asi bych přepnul.

• 28.3.2018  11:41
    Vzteklina (TV seriál) (2018)

Dokoukat se to dalo. Ale že bych u toho zapomněl na pytlik brambůrků vedle sebe na gauči, nebo u toho nemohl odehrát misi ve Starcraftu, to zase ne. Tenhle LIttleSnake mně baví mnohem míň, než jeho brotha. V podstatě vás napne první díl, a pak se snaží vás napínat tim samym dalších 5 dílů, až nakonec zjistíte, že celý to je kvůli (budu hodnej)....Radši bych, kdyby se ten vzteklej medvěd nasral a rdousil v dalších dílech celou vesnici a nakonec by rozšlápl Hádkovy brejle a ukousl mu hlavu. Dobjej Leoš Noha jako vždycky. Kde se objeví, má roli jak noha. A vytěží ji na maximum.

• 28.3.2018  11:32
    Taboo (TV seriál) (2017)

Hardy. Mně to stačilo.

• 28.3.2018  11:29

Vždycky mně svrběj ruce, když hrajou naší kucí ten balet s honbou za gumovym vdolkem, a každej vosranec si navlíkne na zrcátka u svý Octy 1.9 TDI návleky s vlajkou, jezdí jak kokot po Horních Počáplech (a podobnejch místech), troubí na celý kolo, a má pocit, že to on dal rozhodující gól finálovýho zápasu. Držej se za ruce u stolu v knajpě u zvětralýho gambáče a raděj. Když to našim nejde, tak je hrbolatej led, šišatej puk, moc teplo v hale, moc zima v hale, chybí štěstíčko, maj průjem ze žrádla v hotelu, kouč je debil, Jágr si v noci nepohonil atd...když to nejde soupeři, tak naši hrajou excelentně, česká chytrost vítězí nad fyzickou převahou Kanady, tým je semknutý, perfektní práce kouče, výborný Jágr atd...Kolem a kolem je ale nutno říct, že teď jsem si teprve dokonale užil celou atmosféru turnaje století. tenkrát mi bylo osmnáct a myslel jsem spíš na to, vypít víc piv, vykouřit víc bylin, a víckrát opíchat svou holku. V tomhle dokumentu bylo všechno podaný přehledně, nestranně a dokázalo to znovu navodit atmosféru, která tenkrát zcela určitě vládla u obrazovek. Jen si nemyslím, že jsme byli až zase takovým překvapením. Přece jen šlo o tým, který od té doby nenašel nástupce. Patera, Procházka, Šlégr, Reichel, Růžička, Hašek, Jágr, Ručinský, Straka, do prdele, když se kouknete na soupisku, tak je to jméno vedle jména individualita, která dokáže hrát týmově. Ne jako ty dnešní šamponi, který si v šatně honěj pinďoury, kdo má lepší smlouvu, rychlejší Veyron, nebo modelku s užší pindou. Troufám si tvrdit, že takový mužstvo jen tak mít nebudem. A ano - na konci jsem brečel stejně jako mnozí z vás. Protože pro český hokej to byla opravdu ikonická chvíle. Od tý doby jsou moje návleky na zrcátka v šuplíku a nemám důvod je vytáhnout, protože většinou hrajem tašku, a dobrý výsledky na Francií, Kazachstánem, nebo Slovenskem moji národní hrdost moc nepolechtaj. Byl jsem překvapenej, jak nás hodnotili hvězdy protivníků a jak moc byla tenkrát vnímaná hvězda Haškova. Protože já ho mám poslední dobou spojenýho jen s nějakejma debilníma reklamama na energy drink, co nikdo nepije a s hadrama, který nikdo nekupoval. A stále čekám na jeho asi tak dvacátý comeback...myslím, že jestli tohle uvidí, možná vopráší betony a uáže Francouzovi, že jsou střely, který se prostě nepouštěj nikdy. A pak ty, který se pouštěj vždycky, pokud zrovna nestojí v brance von. MYslim, že musel v Naganu srát všechny ostatní týmy přímo nebetyčně. Protože bez něj bychom nebyli možná ani ve čtvrtfinále. Protože on odvedl více jak 50% práce na výsledku, zatímco ostatních 20 hráčů ten zbytek. A to je fakt, jako že prd hoří!

• 22.3.2018  23:13
    Bright (2017)

Krásně sem si u toho vodpočinul. Zrovna jsem dočetl Relikvii a Drakea/Dominiona, takže mi to káplo pěkně do notičky.A to, že se některym rejpalum tady níže něco nezdálo, je mi dokonale u prdele. Přímo učebnicově u prdele. Přesně jak u nás na Žižkově. Orkové=vargoši, Elfové=rusáci, a pak jsme tu my - vobyčejný negři. Škoda, že nerozvinuly děj i pro ostatní rasy, na začátku byl vidět solidní Kentaur, Vílu jen tak plácli koštětem...Dokážu si představit další díl. Ale místo toho se asi natočí další píčovina s robo-autama, nebo nějaká lyrická trilógie pro náctiletý. Pro mně stejný překvapení jako District 9. Možná tomu Willíkovi dám ještě šanci. Ale pořád ještě razim názor, že Fresh Prince dosud v žádný roli (kromě Štěstí na dosah) nepřekonal.

• 22.3.2018  19:24

Někdo si na Seznamu nad timhle honil brko tak intenzivně, až jsem neodolal a sosnul to z éteru. A popravdě bych tomu honimírovi nejrači nasypal drcenou papričku Dragon Breath na uzdičku. Klišoidní scénář, kde místo Piškutoly s pinDykem a tim třetim dickem lítaj po Roverkách nějakej Oje Bålstrøm, Umå Stilse a Pøs Rålnøhu. Jeden je blbější než druhej, nakonec ten třetí nejblbější zabije trolla zrcátkem a žije s princeznou až do smrti. K tomu místo Nábojedoluku a Tohovodmilíře hrajou nějaký severský odrhovačky. Takže nuda gzblití. Troll vypadá cirka asi jako obyvatel pražského šervůdu, když vyleze ráno s prázdnou krabicí a plnym měchýřem z křoví u výdechu z metra. Ale abych to jenom nehaněl, ta scéna, kde je asi 5 minut záběr na nahatou princeznu, jak si lechtá kocoura a vemínka, to byla bomba. (bohužel si dělám prdel). Ale možná muj negativismus vyplývá z toho, že jsem to - debil - stáhnul v ruštině, kterýžto zlojazyk mi způsobuje bolení hlavy, noční běsy a torzi varlat.

• 20.3.2018  08:59
    Dunkerk (2017)

No všichni se z toho posírali do vejšky, ale já na ně koukám trochu zezdola. Je to sympaticky krátký, ale to by asi neměl bejt muj hlavní dojem z novýho Nolana. Oskar za střih je v tomhle případě oprávněnej, protože nůžky byly evidentně rozžhavený jak Prasel Novotný nad fotkama Blikance s tou, jak se vlasně jmenuje....jak vyhrála ty nejkrásnější nohy někde na Miss, nebo kde. No...jak se fotí málem i s rohlikem, co koupila ráno k snídani....no to je jedno. Trochu jsem se bál opakování Počátku, u kterýho jsem prostě usnul, a pak jsem se omylem zeptal ženy, o čem to bylo. Jen taktak jsem unikl smrti. Tady se to naštěstí všechno pěkně dovysvětlí, málem i s tištěným manuálem a obrázkama pro extratrotly. Ale v podstatě mi to nepřineslo o moc hlubší zážitek, než všichni ti Rajenové, Červený linky a podobně emočně vypjatý příhody. Ale může (a asi i je) to být tím, že nemám moc rád filmy z války. Tak proč na to koukám, že jo? Jsem holt debil...

• 20.3.2018  08:50

Hele, hodnotit to nebudu, protože nejsem cílová skupina. To znamená, že nejsem fousatá chropyně v květovaný zástěře, která na todle kouká vod plotny, kde vaří starýmu buřtguláš, až se vrátí z Továrny na Absonudno. Koukat se na to nedá, ale byl jsem donucen na to pomrkávat od hraní Starcraftu, protože to se jen tak nevidí. A hlavně neslyší, protože soundtrack evidentně vznikl v generátoru náhodnejch sraček. Tenkrát jsem rozečetl první díl knížky (protože prostě přečtu všechno - teda skoro všechno), a když jsem už asi podesáté četl během první půlky knihy, že někdo někomu stahuje džíny i s boxerkami, úplně mě u toho pálily kolena, protože když vám je furt někdo takle rajbluje shrnutejma pantalónama s nahrnutejma trenclema, máte jabka rudý jak Babiš průkazku. Vono stačí se podívat na fotky autorky předlohy, a máte jasno. Nebo si přečíst pár rozhovorů s ní. A úplně ji vidíte, jak míchá ten buřtguláš....

• 20.3.2018  08:44
    Annihilation (2018)

Dobrý. Fakt dobrý. Přirovnání ke Stalkerovi sedí, jenom je to hezčí pro oko. Škoda, že jsem to nemohl vidět na velkým plátně, protože i na telce to byla vizuální orgie. To je ta daň z Neflixu. Natálka nám to tady survajvuje až do konce, i když...(ale ne, to by bylo přítlačný křídlo). Jen jsem byl rád, že nikdo na konci dlouze nevysvětloval, jak to vlastně bylo, což je dneska zvykem u všech spektáklů. Protože asi existuje předpoklad, že na ně chodej jenom samý polovopice s intelektem To Mi Ho Vokamůry. Na druhou stranu, když tak člověk kouká na některý hodnocení (třebas rovnou u tohodle filmu), bude to asi částečně prauda praudoucí kulervoucí.

• 7.3.2018  22:39

Hele, todle bylo...jak to napsat....koncert. Pro McDormand a Rockwella. Bylo to jak sledovat Prosta se Sennou, když se neustále předháněli a střídali ve vedení. Scénář je fakt šlupka, a zahraný jak z partesu. Vrcholem jsou asi dopisy vod Wůdyho. Jeden z filmů, co musíte vidět. I kdybyste byli hocijací intelektobuzeranti z katedry filmový terorie, který si leštěj rosničky jen u filmů ze zemí čtvrtýho světa.

• 7.3.2018  13:45

Je to furt stejně slabý (viz koment k prvnímu dílu). Šárlot vypráví, Štelán poslouchá, sem tam kunda, občas kozy, někdy péro. Takovýdleho umění je fakt plnej PornHub. Ale u něj se na rozdíl od tohodle dá leštit fangle. Todle je jenom únavný. A blbý. Tenhle frajer už dobrý filmy vystřílel. Bohužel. Fakt jsem na to koukal 4 hodiny? To sem piča teda...Edit. Ale je pravda, že ta vsuvka, kde chodila k frajerovi, kterej jí rozsekal prdel na hovna, a ona mu ještě děkovala, to bylo fajn. Tak dám 3 no....

• 28.2.2018  20:33

Plavky vykrojený tak, že by se daly vytáhnout za uši, zaříznutý tak, že jsem se chvílema bál, že dojde k průřezu trupu od frndy ke krku, chlapy maj svaly jak Jirka Krampol, když ještě boxoval za Uhelný sklady. A celýmu tomu šéfuje Skála, kterej vyskočí nejvejš, doběhne nejdál, zvedne nejvíc a na jeho péro čekaj buchty frontu, začínající v Makotřasech u Prahy. Kdekoli tahle hrouda hraje, mám pocit, že nekoukám na film, ale na teleshopping s nabídkou Total Gymu. I ty kozy, prdele a kejmltouy se po půl hodině omrzej a pak zbyde jen nuda a prázdno. Zlatej Hajzlhoff, ten byl aspoň chlupatej.

• 28.2.2018  09:48
    Inspektor Max - Hračka (E01) (epizoda) (2018)

Bohužel u názvu první epizody došlo k tragické záměně písmene, které zmátlo lidi tím, že zakrylo to, čím tento seriál nejspíš je. Sračka. První díl by měl lidi navnadit, aby sledovali další epizody, no mně navnadil k tomu, abych rozsekal bednu na třísky, hystericky řval a styděl se do hlouby duše za toho Brouka, co ho nechali žít, ale už by ho neměli nechat hrát. Bohužel Kukura je tu nebetyčně trapnej. Starej kokot, kterej se probudí v posteli se dvěma dvacetiletejma pornokurvama, který (nacpanej viagrou) píchal celou noc, oblíkne si hadry, který by nenašla ve skříni pro svýho Vašika ani Lívije Klausová a pak nasedne do sporťáku a odfrčí vyšetřovat. Měli pánu Kukurovi připlati, aby si s sebou na plac bral i charisma, protože bez toho je jenom směšná figurka, za kterou je vám většinu prvního dílu trapně. A na další se prostě už nepodíváte. Jak říká plukovník Kurtz: "Horror...horror has a face...." V podstatě by to zachránilo jen to, kdyby v dalším díle Kukuru zastřelili, a na scěnu by přišel ten opravdový Inspektor Max, za kterýho se jen vydával. Hrát by ho mohl třeba Vítezslav Jandák.

• 28.2.2018  09:38
    Učitelka (2016)

Nemyslel jsem si, že Bejkovi dám ještě někdy 4* po těch mrdkách typu Zakázané uvolnění, Svatá čtveřice a podobných taškařicích. Ale tenhle film jsem viděl ve správný čas - tj po volbách, kdy premierem se stal ulhanej, sebestřednej, vychcanej zloděj ze Slovenska a prezidentem chlastem, mocí a ruskem opilej arogantní zmrd (jiný slovo jsme fakt nenašel), který táhnou káru jménem Česká republika opět směrem do dob, o kterých vypovídá tenhle film. Je to přesne o tom, že češi budou raději držet hubu a krok, hlavně když z toho něco vytřískaj pro sebe, a každej, kdo nechce ohýbat hřbet a žít svůj život podle mustru, kterej jim někdo nadiktuje, je pro ně podvratnej živel a zaslouží šibenici. Kultura Michala Davida, Prostřena, Ulice, Blesku, buřtguláše a špaget s eidamem je prostě nadále určující pro masy u nás. Ale to jsem trošičku odbočil. Ten film je dobrej.

• 28.2.2018  09:25

Velký zklamání. První, co mně zarazilo, byla ta příšerná afro-angličtina. Doufám, že českej dabing budou dělat ostravaci, nebo alespoň brňáci, bo to se nedalo poslouchat. Film se určitě líbil všem, co kritizovali Kingdom Come za nedostatek postav černé pleti, bo tady se to jima jenom hemží, a bělocha abys pohledal. Postavy jsou nesympatický, v podstatě jedinej, kterej něco hraje je Glum, kterej to ale zabalí poměrně záhy a opět následuje nuda. Na hodinky jsem koukal už po půl hodině, a to jsme nebyli ani ve čtvrtině filmu. Celý je to nablejskaný, vypulírovaný a zaleštěný jak hovno Donalda Trampa, ale čék vidí, že pod tim obalem je jenom kupa bublinkový folie, polystyrenovejch kuliček a úplně dole je nějakej příběh. CGI už dosáhlo svého vrcholu před lety, a teď už je to na úkor koukatelnosti. Spousta lidí chválilo soundtrack, ale nepamatuju si z něj vůbec nic kromě toho, že je to vykradenej Peter Gabriel a Graceland Paula Simona. Rád bych napsal něco pozitivního, ale když odcházíte z kina s pocitem, že jste ztratil dvě hodiny života, kdy jste mohl sedět v hospodě, spát, nebo leštit si fangli, hledá se to velmi obtížně. Dialogy zdlouhavý, souboje zdlouhavý, všechno trvá jak obhajoba Davida Ratha, přičemž to není nic, bez čeho by se film neobešel. Zlatý devadesátky a stopáž pod 90 minut. Tohle je úmorný. Jo a záporák (kterym překvapivě nebyl Serkis) vypadá jako Vanilla Ice, úplně jsem čekal, kdy začne chodit jako krab do strany a k tomu bude máchat prackama a ozve se "Ice, ice, baby...". Možná by to totiž hodilo hvězdu navíc. Ale nedal to. Škoda.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17