jlevcik

jlevcik

Jan Levčík

okres Pardubice

homepage

Facebook: levcikjan
Instagram: levcikjan
LinkedIn: janlevcik

0 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Hra o trůny (TV seriál) (2011)

  Seriál si mně získal od prvního dílu první série. Miluji nepředvídatelnost děje, který nám autor servíruje. V GoT nenajdete vyloženě kladné ani záporné postavy a musíte si zkrátka vybrat, komu věnujete svou náklonnost než zemře přirozenou smrtí. Tím se pomalu dostávám k účelu seriálu. S koncem každého dílu jsem buď nadšený, nebo naštvaný a za to tě G. R. R. Martine všichni milujeme.

 • poster

  Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

  Přehodnocuji hodnocení. Seriál absolutně změnil téma a směr.

 • poster

  Simpsonovi (TV seriál) (1989)

 • poster

  Perníkový táta (TV seriál) (2008)

  Dlouho jsem přemýšlel, jak Breaking bad vystihnout, takže jen stručně. Jedná se o bezkonkurenčně nejlepší seriál, co jsem kdy viděl.

 • poster

  Volejte Saulovi (TV seriál) (2015)

  Kdysi jsem tu napsal, že Breaking bad je nejlepší seriál, co jsem kdy viděl. Better call Saul od něj není kvalitativně daleko a místy mám pocit, že je stejně dobrý. Rukopis Vince Gilligana ne nezapře. Těším se na další série a doufám, že Netflix bude myslet i na nás česky mluvící. P.S.: Je-li Breaking bad etalonem a v měřítku dokonalosti by měl 100%, Better call Saul je dle mého skromného názoru s přehledem na pětadevadesátiprocentní podívaná.

 • poster

  Stranger Things (TV seriál) (2016)

 • poster

  Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

 • poster

  Rick a Morty (TV seriál) (2013)

 • poster

  Zaklínač (TV seriál) (2019)

  Pro mě jako fanouška knižní předlohy to je splněný sen. Děj až na drobnosti koresponduje s knihou, výběr herců pro hlavní postavy výborný. Kvalita jednotlivých epizod je celkem vyvážená a to je jedině dobře. Mírně musím zkritizovat přílišnou snahu být rasově vyvážený za každou cenu. Na druhou stranu v dnešní době zfilmovat Zaklínače úplně věrně nelze tak, aby se to líbilo i obecenstvu v USA. /95%/ Začínám mít obavy o duševní zdraví zdejší elity. Pro snahu zviditelnit se shodit výborný seriál, kterým Zaklínač bezesporu je podlost a ryzí neprofesionalita. "Serialy fakt nie su pre mna." Tak proč to hodnotíš ty omyle? "Předem upozorňuju, že ačkoliv mi to rozesralo náladu už v prvních deseti vteřinách, já poctivě dokoukal celý dva díly." Na základě dvou dílů ohodnotit seriál? OK