Joker (2019)

Vidím asi takto: Tento film nie je ničím iným len vykrádačkou Scorseseho fantastických filmov. Keby sa to nevolalo Joker tak by potom neštekol ani pes (napr. Phoenixov You Were Never Really Here). Najhlbšou myšlienkou filmu je, že Todd Phillips a Scott Silver videli Taxikára a Kráľa komédie a následne zistili, že vo svete sa ešte stále dejú nespravodlivé veci (a následne glorifikovali incelov).

Živí mrtví (2010) (seriál)

Bez Darabontovej účasti išla kvalita do...... Tie 4 hviezdičky sú len za prvú sezónu.

Zámek hrůzy (1999)

Guilty pleasure a hlavne Jerry Goldsmith

Zelené barety (1968)

V tomto prípade sú až 2 hviezdičky za hudbu.

Mimoni (2015)

Infantilné.

Americký zabiják (2017)

S Flynnovou predlohou to ma spoločné len 2 scény: Rappov príchod na farmu a Hurleyho výsluch. Nič iné!!! Zbytok je len absolútna rutina, na ktorej je zaujímavá len Keatonova a Suchetova účasť.

Psycho (1998) odpad!

Prečo ???

Noční hra (2018)

Nevtipné, hlúpe, priehľadné, nudné. V kine nás bolo asi 30 a NIKTO SA ANI RAZ NEZASMIAL. A Martinezova hudba znie ako z počítačovej hry z 80-tych rokov. Jedna hviezda za kontinuálny záber hádzania vajcom.

Útěk do ráje (1994)

Dana Delany hore bez. To je jediný dôvod prečo si pozrieť tento film. A možno hudba Patricka Doylea

Zaříkávač koní (1998)

Stále si ale myslím, že s hudbou Johna Barryho by to bolo lepšie. Newmanova hudba je však dobrá.