Prekarkar

Fotografující filmový fanda

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 13.6.2019  10:03
    Sněží! (2019)

Když jsem s kamarádkou seděl sám v kině a film šel jenom pro nás, tak jsem zjistil, že to asi nebude žádnej střední proud. Asi šlo o to dát si lahvinku vína a pak bych snad dal o bod víc.

• 28.9.2017  09:51

Ano, Skvělá kamera, krásné záběry, o hudbě ani nemluvě, herci a herecké výkony excelentní. Není co dodat.

• 8.9.2017  14:18

Film je pro mě lehce čitelným. A poťouchlé kochání se zvráceností mě baví.

• 20.8.2017  15:05

Tak toto dílo je z mého hlediska supr! Od technického zpracování, po krátké výjevy, které padesátník umí pochopit... Prostě trefa do černého!

• 11.6.2017  22:51
    Rána z milosti (TV film) (2005)

Námět supr, obsazení a herecké výkony supr, zvuk supr a kamera supr. Realita porevolučních dnů... Milan Kňažko... prostě - ANO. A Příběh kmotra je v tomto žánru čajíček.

• 28.5.2017  19:29
    Mužné hry (1988)

Dvaadvacet bezduchých mordů za 14 minut? Úplně by stačilo vytvořit snímek z prostředí futsalu. Ještě lépe nohejbalu dvojic.

• 18.5.2017  21:07

Z půlky nostalgie, z půlky umělecká hodnota! Zasloužené ****

• 8.5.2017  01:36

Zajímavý snímek. Ale asi nedosahuje ani tří hvězd!

• 13.4.2017  23:02
    Teorie tygra (2016)

A koment? Tak jestli bude někdo chtít, tak jenom soukromě :-)

• 3.4.2017  22:21
    Chaplin (1992)

Tady musím přidat plný počet. Všechno, ale opravdu všechno, je nad průměrem. A kdo to nevidí, není filmový fanoušek :-)

• 23.3.2017  23:05
    Kráva (1992)

Kamera, hudba, herci a jejich výkony dávají dohromady maximum!

• 23.3.2017  23:02
    Osmy (TV film) (2014)

Nejlepší na tom filmu je, že to není komedie!

• 8.3.2017  22:35

Technicky se dílo moc nepovedlo, ale scénář, i když byl čitelný, se naopak povedl. Čtvrtá hvězda za obsazení!

• 1.2.2017  19:40

Vzhledem k tomu, že jsem pár dní před tímto filmem odkoukal snímek Skautův průvodce zombie apokalypsou, musím konstatovat, že oba filmy mi přišly hodně podobné. Zatímco Skautův průvodce je film o zombie světě, toto dílo je o poznání reálnější. Ale hlavně, když víte do čeho jdete, tak se neskutečně bavíte od začátku až do konce. Jinak zvuk a hudba a kamera - nadstandard.

• 5.1.2017  22:35

A krásně všechno zapadlo do scénáře. Prostě pekelně příjemná podívaná! Propaguji ;-)

• 5.1.2017  22:27
    Ranhojič (2013)

Velmi zajímavý snímek. Technicky a po stránce "štěstí" na produkci a "té party okolo", hodnotím toto dílo jako velmi nadprůměrné a zdařilé. Pro mě, psychologické drama s řadou šťastných náhod :-) snad to ovlivní co nejvíc lidí!

• 10.12.2016  10:43
    Propast (TV film) (1983)

Dovedl bych si představit dnešní zpracování a byl by to trhák. Ale Film je natočen tehdejší technikou s dobovými zvyklostmi, navíc je škoda nešťastné kamery. Přesto dávám lepší tři. P.S. Bratři Svobodové mají hudbu v krvi.

• 18.10.2016  00:36

Tak jsem se do syta zasmál :-) Spousta komických situací a kamera, zvuk a kompozice v záběrech nadstandardní!

• 4.9.2016  01:18

Tak to je teda "píčovina". Ano, tak se v tom snímku mnohokrát mluví. Dvě hvězdy dávám jenom za to, že to bylo na můj vkus velmi dobře počítačem zpracováno. A zase... kdo neumí anglicky... při čtení titulků uniká mimika "postav" a děj všeobecně.

• 29.4.2016  19:13
    Lindsey Stirling: Shadows (hudební videoklip) (2012)

Skvělé, magické, elektrizující, nápadité! Určitě stojí za to, se na to podívat pánové ;-)

• 29.4.2016  19:09

Silný příběh, byl zde obrovský potenciál, leč nepodařilo se mou osobu dostat do stavu, ve kterém bych rozdával pět hvězd. Myslím, že trojka je z mé strany maximum!

• 29.4.2016  18:09
    Rivalové (2013)

Ano, pět hvězd film si ode mě zaslouží! Sport miluju a tady je přesně popsáno rivalství mezi cílevědomým dříčem a bohémem obdařeným od přírody. Aspoň tak na mě film zapůsobil. Nevím do jaké míry je film autentický, ale panu Howardovi se podařilo vyzdvihnout to, jak u některých lidí příroda funguje. Film je výtečně zpracován a podtrhnu i zpracování technické a kameru Pro mě zvuk trochu zaostával, ale můžu doporučit. A sám sobě se divím, že jsem se k filmu dostal až tak pozdě.

• 3.4.2016  22:36
    Concerto Grosso (divadelní záznam) (1983)

Tak to byl opravdový koncert Borise Hybnera. Ten člověk měl neuvěřitelné nadání, byl to opravdu Mistr svého oboru. A v tomto díle to dokázal snad na víc, než sto procent! Tady na kvalitu nehledím. Naopak, snad to můžu vyzdvihnout jako výrazový prostředek :-) A režie přidala další stupeň!

• 7.3.2016  00:15
    Maratónec (1976)

Tady se William Goldman nechal unést. Připadlo mi to nakonec jako v klasické pohádce, ve které hamižný zloduch skočí za "svým" bohatstvím třeba i z útesu. No, v každém případě herecké výkony "celebrit" hodnotím kladně, kameru velmi dobře a zvuk a hudbu akceptuji. Pro mě slušných 55%

• 13.2.2016  23:46
    Gympl (2007)

Takové to o životě... No... kameru chválím, zvuk/hudba?!?!... koresponduje s dějem, myslím, že si spousta lidí vůbec neuvědomila, jak to ladí. A děj? To si asi každej musí "ospravedlnit" sám. Jo, určitě stojí za to!

• 12.2.2016  20:24

A mně to přišlo vtipné. Kamera výborná, zvuk dobrý. V ději možná nějaká nesrovnalost, ale to se dá tvůrcům odpustit. Vynikající komedie, dobrá oddechovka. Doporučuji.

• 3.2.2016  21:16

Tonino Delli Colli za pět hvězd. Scény uměle prodlužované hůř překousnu. Hudba a zvuk z mého hlediska nepodpořily kameru a děj. I když Ennio umí, v tomto snímku ještě ukázala nezkušenost třicátníka. Snad mi nepřísluší hodnotit mistra, je to líbivý, rytmický, durový král :-)

• 3.2.2016  20:08

Kamera, zvuk a všechno technické okolo má plus. Ti co dávají odpad nepochopili. Možná to ani neumí. Kam příroda nedá, tak nic... Já hodnotím "dobře".

• 31.1.2016  21:11

Tak jsem si to odkoukal znovu a musím napsat, že ta čtyřhvězdička je nadhodnocená. No, třeba až to uvidím ještě jednou, tak snížím o hvězdu hodnocení.

• 23.12.2015  21:16

Italská riviéra, Portofino, romantické prostředí, začátek teplého letního večera, posluchači sedící u stolků s vynikajícím italským vínem a nejznámější romantické melodie. Ano, emotivní večer Andrea Bocelliho s orchestrem a se svými hosty. Naživo to musel být zážitek na celý život!

<< předchozí 1 2 3 4 5