Policejní akademie (1984)

Výborná komedie z 80 let, pobaví i když ji shlédnete více než 10x. Steve Guttenberg alias Carey Mahoney, vystihl přesně roli problematického floutka kterého napraví ženská. Veškeré postavy jsou velmi vtipné ať se již jedná o tichou Hooksovou, Drsňáka Hightowera, nebo šíleného Tackleberryho. Každá postava je jedinečná pro svůj charakter. Děkuji režiséru že vytvořil tento úžasný komediální film, který pobaví jistě mnoho dalších lidí.

Dr. House (2004) (seriál)

Už při pilotním dílu Dr. House jsem si tento seriál velmi rychle oblíbil. Co se mi obzvlášt líbí je styl praktikování medicíny Gregoryho House, který si k pacientům dovolí vše a nedělá si z toho hlavu. Tento seriál je výjmečný také podáním černého humoru, a občasných rasistických narážek. Dále je velmi fascinující návaznost některých dílů na sebe a příběhy jednotlivých postav, a ukázání jejich důležitosti pro Dr. House. Hugh Laurie je fantastický herec s úžasným charisma, které projevuje tak jak divák očekává. Tomuto seriálu nechybí nic na co by si mohl divák stěžovat.