pida123

okres Mladá Boleslav

3 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 11.10.2020  13:32

Sice jsem ještě nedokoukala, ale zatím jsou moje pocity ohledně této série dost rozporuplné....Když jsem dokoukala Explore with the note, tak jsem čekala, že následující série tak nějak dokončí neuzavřený konec, ale buď jsem debil nebo fakt neschopná najít navazující sérii...tohle je prostě posunutý už moc dopředu a já vlastně vůbec nevím jak, proč, kdy, kde, co a doprčic jak se dostali z tý hrobky v horách, kde je to zavalilo????? No, třeba se to ještě dozvím... Ale abych se zas vrátila zpět...herci se mi nelíbí, nevím jestli mají blbě napsané postavy, nebo prostě neumí hrát...nevím. Jediný světlý bod je opět postava Zhang Qiling, tady ho ztvárnil myslím Huang Jun Jie - hezkej, občas se objeví do půl těla a to mi pak hned zvedne náladu...sakra vždyť ty hvězdy dávám vlastně jen kvůli němu.

• 11.10.2020  13:26
    The Lost Tomb (TV seriál) (2015)

Docela mě to chytlo, trochu tajemné, někdy až moc zamotané, ale jinak celkem dobré. Sice jsem občas byla lehce zmatená a vlastně vůbec tak nějak nevím jestli vůbec nějaký příběh (a že jich tam bylo schovaných hodně) dokončili...asi ne, protože tak nějak pořád tápu a vlastně vůbec nevím co, kde, kdy, jak, proč...Li Yifeng je borec, mám ho jako herce ráda a i jiných seriálech mu to prostě jde. Yang Yang jako Zhang Qiling se mi líbil...škoda že změnili obsazení u další série :(, i když Cheng Yi je taky fajn ;) Jo podle mě je to nadprůměr a zasmála jsem se taky, takže vlastně výhra :)

• 11.10.2020  13:04
    Jade Dynasty (2019)

Kdyby hlavní hrdina nebyl můj oblíbený herec, tak to nemá ani tu jednu hvězdu...seriál je lepší, jako o dost lepší...

• 11.10.2020  12:59
    Ming zhong zhu ding wo ai ni (TV seriál) (2008)

Vtipná oddychovka, sem tam můžete některé pasáže přeskočit, protože prostě nejsou důležité a tak nějak přebytečné a jejich přeskočením vlastně o nic zásadního nepřijdete. Na Ethana se kouká hezky...hlavně když je méně oblečený ;) Na tohle sem narazila tak nějak náhodou, zrovna když jsem čekala na jiný seriál (resp. až mi k němu dodají EN titulky) a jo, hezky mi to zaplnilo čas čekání. Nenáročný seriál, u kterého nemusíte moc přemýšlet. Jo a mě osobně se líbí i Baron Chen :)

• 11.10.2020  12:54
    The King of Blaze (TV seriál) (2018)

Aby nedošlo k nějaké mejlce - jsou dvě série, těch 5 hvězd patří ale jen té první. Druhá série stojí za prd :( Zatímco první série mě totálně dostala a byla jsem z ní nadšená, druhá mě totálně naštvala...škoda no.

• 11.10.2020  12:50
    Fighter of the Destiny (TV seriál) (2017)

Vadil mi představitel Chan Chenga (Han Lu). jako sorry, ale fakt vypadá jak ženská. v obličeji je prostě moc ženskej, kdybych neslyšela jeho hluboký hlas, tak bych ho opravdu považovala za ženskou. za celou dobu jsem si na něj nezvykla, tolerovala jsem ho, ale pokaždé když jsem ho viděl, měla jsem pocit, jako bych sežrala kyselej citron. Kdyby do jeho role dali chlapa, co vypadá jako chlap, tak bych dala vyšší hodnocení, takhle to je bohužel, jak to je :( Jinak na koho se dá opravdu hezky koukat (z mužského obsazení - ženský mě nějak neberou :) ): Zheng Shunxi jako Tang Tang, Johnny Zhang jako Qiushan Jun a Gao Hanyu jako Xuanyuan Po (dva z nich jsou tam párkrát do půl těla a je to velice příjemný pohled ;) )....no co, i ženská se ráda kouká na pěkný chlapy :)

• 11.10.2020  12:27
    Dance of the Phoenix (TV seriál) (2020)

Tenhle typ seriálů jsem si poslední dobou zamilovala. Včera jsem dokoukala poslední epizodu a...ufff....jestli nenatočí druhou sérii, tak umřu zvědavostí, jak to s nimi vlastně dopadne. Jo jasně, jakýsi konec to mělo, ale mě pořád připadlo, že je tak nějak otevřený. Každopádně příběh super, kostýmy taky, herci taky...teda mě se nejvíc líbil Wang Hao Xuan v roli Yu Ming Ye...ale tak já jsem na ty "záporáky" tak nějak ujetá, takže není čemu se divit. Jestli je tady někdo, kdo ujíždí na stejném typu seriálů, tak vřele doporučuju, já se od toho nemohla odtrhnout a věřte, že jsem čekala hodně dlouho, až to bude mít anglický titulky, abych tomu rozumněla. :)

• 4.1.2018  20:54

Nápad dobrej, efekty super, děj jakž takž ušel, konec naprosto předvídatelný, ale prosííííím proč zase celým filmem probíhá ženská na jehlách a to i těch největších sračkách a přitom úplně v pohodě stačí namakanýmu chlápkovi a to předtím tak maximálně běhala z porady na poradu a přírodu viděla tak maximálně letmo z rychlíku....to jako fakt nechápu.

• 4.1.2018  20:50
    Grimsby (2016)

Bože....větší kokotinu jsem snad neviděla. Hlavně si všichni narvěte do prdele rachejtli jako kráva a zachráníte svět...brácho, vysaj mi jed z koulí a podobný nechuťárny.....co to jako má bejt? To je jako propagace análního sexu, nebo co??? Jsem znechucená z toho, že jsem ztratila čas s takovou sračkou.

• 4.1.2018  20:47

Totálně ujetý a debilní - ale sakra, chlámala jsem se jako blázen :D Jestli to má děj? Nevím. Jestli herci umí hrát? Nevím. Jestli je v tom nějakej smysl? Do prdele nevím, ale prča to je velká. :D

• 4.1.2018  20:43

....jako transfůzák je dobrej :D ..... a Charlize? Jeď holka jeď!!! Seš dobrá.

• 4.1.2018  20:34

Charlize je podle mě dobrá herečka a řekla bych, že své role se zhostila se ctí. Abych řekla pravdu, tak je to snad první "hrdinka", co při svých mnohačetných a mnohdy hooodně ošklivých rvačkách utrží nějakou tu modřinu a to si mě jako fááákt dost získalo. Není jen super tajná agentka (několikanásobná), umí se rvát a taky krvácí a má modřinky a různé další bolístky - juchůůůů. Jo a taky je to sexy ženská.

• 4.1.2018  20:29
    Wonder Woman (2017)

O tom jak se blbá vesnická nána stala superhrdinkou....efekty fajn, Chris Pine je pěknej chlap a hezky se na něj čučelo, příběh...jooo ušel. Jako celkově nic moc, ale zasmála jsem se a to dost, takže do popisu žánru bych s klidem přidala "komedie", protože mě to hezky pobavilo :)

• 4.1.2018  20:20

Takový nenáročný filmík. Zvládla jsem si při něm uvařit a sníst večeři, nalakovat nehty a upravit obočí a přitom mi vůůůůbec nic neuteklo. Děj je dosti předvídavý a konec uhodnete cca po pěti minutách, komedii tenhle počin viděl zřejmě jen z rychlíku a o romanťárně se jaksi také mluvit nedá. Cožpak o to....pokusy tu byly, ale...jaksi na ně nikdo nedal důraz, nikdo je nedotáhl do konce a nechal je totálně vyšumět. Madam Hřebíčková má zřejmě jen dva (víc jsem jich opravdu nenapočítala) výrazy obličeje a můj oblíbený Vetchý to taky nezachránil. Tak nějak zase zahodili dobrý námět na film, totálně to odflákli a vzniklo z toho tohle - další ze série filmů, který si ženská může pustit k žehlení, nebo jiným činnostem a když náhodou od filmu odejde a vrátí se za dvacet minut, tak jí stejně nic neuteče. Jako hooooooooooooodně slabá trojka - a to jen kvůli Ondráškovi, jinak bych dala jen jednu hvězdu. Ach jo...a tak pěknej film to mohl být...no nic, tak budeme doufat, že snad přiště....

• 11.2.2017  11:45

Tak nějak nevím, co k tomu mám napsat....na jednu stranu musím uznat snahu vytvořit něco jiného...na stranu druhou....mno...čekala jsem víc. Zajímavě to vystihl flanker.27, ale podle mě si tohle dílko nezaslouží tak vysoké hodnocení. Ano - mohlo tam být víc toho a toho, ale nebylo to tam. Takže mi přijde nesmyslné dávat dobré hodnocení za něco, co tam nebylo, proto moje hodnocení je nízké. Jsem zklamaná a dávám 20%.

• 11.2.2017  11:35

uhmmm....to mělo být jako co??? Přirovnala bych to k těm filmům, které se dají sledovat jedině u žehlení - nic se tam neděje, nic se nedozvím, příběh možná nějaký smysl má, ale rozhodně se neukáže v ději (pokud to vůbec aspoň nějaký náznak děje má), ale obrázky se mění, hraje k tomu nějaká hudba v pozadí, občas tam někdo něco i řekne a po skončení vlastně ani vůbec nevadí, že jsme ten film spíš nesledovali a běžel jen jako kulisa. Protože upřímně - kdybych se tomu snažila věnovat pozornost, tak bych brzo usnula - až tak moc nudný to bylo. Naprosto zbytečné scény, tam kde se mohlo začít něco dít, jsou nevysvětlitelně idiotsky šoupnutý dlooooouhý nesmyslný "vzpomínky" nebo zbytečně zdlouhavé záběry na krajinu, lidi, na to jak někdo někam běží a jenom běží a jinak nic apod. Zklamání je značné, protože nebyl využit ani malilinkatý kousíček potenciálu, který to mělo, nebo aspoň mohlo mít (to nemluvím o efektech, ale čistě o příběhu). Takže hodnocení? Nula, nula nic. :(

• 18.12.2016  00:11

Zajímavý kousek. Ještě si to musím nechat projít hlavou a asi se na to podívat znovu, ale už jen to, že mi tenhle filmík sále vrtá v hlavě a musím se na něj opět podívat je dobrá zpráva, protože to se mi stává jen u filmů, které mě zaujmou a líbí se mi. Zatím průměr, ale nevylučuji, že hodnocení zvednu....vlastně je to velmi pravděpodobné :)

• 18.12.2016  00:06

Meryl je prostě úžasná, Hugh si zkusil něco jiného a vystrčil růžky ze škatulky, do které se tak nějak během let dostal a Simon mne mile překvapil a jeho role mu sedla jako ušitá. Toliko k hereckým výkonům. Co se týče filmu......dlouho mi trvalo, než jsem pochopila o co tzv. "go". Kdyby zařadili i něco z Florencina mládí a trošku víc vysvětlili, co jí v životě potkalo, pak by to přidalo dramatické stránce filmu. Ano, přiznám se, že na konci filmu jsem plakala, protože mi došlo, co všechno Florence potkalo...lásku k hudbě měla a sama, ač si to přála z celého srdce, neuměla zpívat, lásku milovaného muže měla, ale nikdy s ním jako žena nemohla být....a stále byla plná elánu a optimismu a chuti do života a to vyžaduje notnou dávku odvahy. Škoda, že se na tohle nezaměřili víc, pak by možná měl film větší úspěšnost, protože by pak každý pochopil o čem opravdu je. Takhle hlavní myšlenku a smysl tohoto příběhu museli horko těžko dohánět úžasní herci. Jsem dost citlivý člověk a podle vlastních zkušeností vím, že život není vůbec lehký a tak děkuji za tento krásný film, který připomíná, že naděje, láska, podpora, odhodlání a odvaha je to nejdůležitější na čem záleží. Jen je mi opravdu líto, že tomuto příběhu nevěnovali tolik, kolik by si zasloužil. 8/10

• 6.12.2016  22:40
    Avengers Grimm (2015)

No ty kráááááso :D :D :D Tak tohle je teda totální úlet, větší chujovinu jsem neviděla :D :D :D Ženský jako hrdinky-fajn, dva rozdílné světy-budiž, ale totálně neschopný hrdinky, stupidní příběh a ještě stupidnější efekty??? Jen doufám, že je to nestálo moc prachů, protože abych byla upřímná, tak takovej škvár bych dokázala natočit i já, ve sklepě s maňáskama bez ručiček a nožiček, a rozhodně by to mělo lepší šťávu, než tohle.

• 27.11.2016  18:11

Hele je mi úplně putna, co kdo říká a jak moc tohle dílko pomlouvá. Mě na tom sere jen malý počet dílů. Jinak povedený séroš, rozhodně lepší než ta nesmyslná spousta Pokemonů, Digimonů a dalších jiných stupidních monů, kde nejen že to celý nemá žádný příběh, ale taky to postrádá logiku a člověk si při tom říká, proč to vůbec někdo vytvořil, když je to totální nesmyslná pí*ovina. Tohle má příběh, zápletky sice laciné....ale vždyť je to kurňa pro děti!!! A co je lepšího, než ne-příliš násilnická pohádka, kde dobro vždy zvítězí nad zlem? Když už jsou z módy pohádky, na které jsem se jako malá dívala já, tak tohle je prostě dokonalá moderní náhrada. Takže pindejte si co chcete, moje děti to žerou a já ostatně taky :)

• 27.6.2016  20:13

Nooooo, nebýt přechozích dílů X-menů resp. původní trilogie, tak by to byl suprovej filmík....ALE...Nezdá se vám, že je tu nějak moc věcí, který nepasujou s původní trilogií X-menů? Např. Když v minulosti (v tomto filmu) Jean potkala Wolwerina, proč si ho v dospělosti nepamatovala a nejen ona? Jak je možné že NAPLNO využila a UMĚLA OVLÁDAT svou moc a původně její moc musela být spoutána profesorem, protože ji nedokázala ovládat? A co Kurt Vagner? V původní trilogii se teprve seznámí s X-meny a teď - v minulosti - je dokonce jejich členem???? Jo jasně, měl trochu pošramocenou paměť paměť, ale copak ji měli pošramocenou i ostatní, včetně Profesora? Asi těžko. A tak dále a tak dále a tak dále. Všechno to vyjmenovávat nebudu, protože by mi to trvalo minimálně tejden a totálně by mě to znechutilo, stačí že to bilo přímo do očí, opakovat to co je očividné, není třeba. Prostě to trošku - trošku víc - nedomysleli a malilinko podělali. Ale efekty pěkný.

• 21.6.2016  14:05
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Konečně něco na čem můžu zase totálně ujíždět :D Juchůůůůůůů

• 11.5.2016  13:03
    Moje neviditelná sestra (TV film) (2015)

Dobrá oddychovka k velkému koši prádla na žehlení.

• 11.5.2016  12:51
    San Andreas (2015)

Že by se nám to rodil nový Chuck Norris?

• 11.5.2016  12:49
    Přežít (1993)

Ale jo....když vezmu to, že je to podle skutečný události, tak je to opravdu strašný tohle prožít, ale....to zpracování.....škoda mluvit, ale docela jsem se nasmála, takže zas až tak špatně udělaný to nebylo - aha to mělo být drama a ne komedie....no tak nic no...

• 11.5.2016  12:46
    Šofér (2014)

Totální pí*ovina. Chcete vidět chlast, rvačky, občasný výbuchy, nahý ženský a drogy? Tak je tenhle film právě pro vás. Kdyby nebylo občasných vtipných hlášek, tak by to byl pro mě odpad. Takhle jsou to dvě *, ale s hodně odřenýma ušima.

• 29.7.2015  15:16

Pořád slýchám, že je to úžasný hit a krásný film a knížka je úplně nejúžasnější....DÍKYBOHU že jsem si nekoupila knihu!!! Poté, co jsem se dvě hodiny nudila a moje pozornost ožila jen tehdy, když kamera najela na ukázky krajiny z výšky a film, který jsem očekávala (neboli děj) přišel až 3 minuty před závěrečnými titulkami, jsem dospěla k názoru, že ale vůbec nechápu CO se těm vychvalovačům na TOMHLE líbí. Myslím, že jsem slyšela i názor, že je to porno pro ženský...tak to bych teda jako chtěla vědět kde!?! To že ukážou několikrát ochlupení (podlě mě až nadměrné), bradavky Dakoty (protože o prsou nemůže být ani řeč) a prdele Dakoty a Jamieho, to není nic neobvyklého a abych řekla pravdu, tak v dnešních "přístupných" filmech toho většinou ukážou mnohem mnohem MNOHEM víc, než zde. Jo omlouvám se - myslím, že ke konci na vteřinu byla vidět frnda (a zajímavé bylo, že už s menším porostem) madam Johnson. Takže pánové a dámy, velice děkuji za další promarněné 2 hodiny života, kdybych čučela do zdi, tak bych z toho měla mnohem větší kulturní zážitek, než když jsem čučela na obrazovku, kde se mi odehrávalo cosi příšerně nudného a když nad tím tak přemýšlím, tak je to asi sotva 5 minut, co jsem to shlédla a vlastně už ani nevím o co tam šlo....hmmm to zřejmě asi o něčem vypovídá. Na závěr tedy mohu jen říct: "Strčte si tenhle supr čupr filmík i s knihou někam, protože to je ta nejnudnější hovadina, co znám!" ....... hudba byla fajn.

• 23.6.2015  21:41

Krásná pohádka u které mohu vytknout jen jedinou věc - český dabing. Ten je teda naprosto nezkousnutelný. Viděla jsem to i v originále a poté s dabingem a musím říct, že to ztratilo tu šťávu a srandovní nádech, který jsem z toho cítila, když jsem se na Konečně doma dívala v anglickém jazyce. Jinak vtipné, propracovaný děj, krásná animace, vtipné hlášky a hlavně - děti se u toho smály. :D Takže suma sumárum - vřele doporučuji.

• 23.6.2015  21:33
    Poltergeist (2015)

Tak na tomhle kousku jsem byla v kině - přemluvena a totálně přehlasována přítelem a musím říct, že v několika okamžicích jsem si opravdu málem strachy stříkla do kalhot. Přítel prohlásil, že to bylo dost slabý a hodně ho to zklamalo a že mu to spíš připomínalo pohádku na dobrou noc stylu: " Jeníček a Mařenka vyhulili trávu a pak si upekli na rožni ježibabu, jen aby se nenudili." A já si myslím, že asi tak nějak to bylo s tímhle filmíkem. Já sice nejsem moc příznivec hororů a od doby co jsem porodila první dítko jsem strašpitel, ale když to vezmu kolem a kolem, tak těch okamžiků, co mě opravdu donutli zavřít oči strachem, bylo velice pomálu a celé to bylo takové nijaké. Takže pro mě takový krásný průměr.....a z větší části za to může moje strašpitllácká povaha.

• 19.6.2015  01:23
    Hodinový manžel (2014)

Tak ti mám takový divný pocit, že české komedie jdou čím dál tím víc ke dnu...z komedií, co by mohly být dobrými se stávají akorát trapné filmy s trapnými postavami a ještě trapnějším dějem. Byla to totální ztráta času a ačkoli se v prvních 5ti minutách zdálo, že to bude docela dobrá prča, tak po dalších 5ti minutách jsem se začala celkem slušně nudit, po dalších 5ti minutách jsem byla už silně otrávená a zbytek filmu jsem byla naštvaná, že jsem byla tak pitomá a věnovala svůj volný čas (kterého není moc) takovýhle totální kravině. Původně jsem dala 2 hvězdy, ale jelikož ve mě pocit nasranosti z promarněného času zůstává a neopadává, naopak bych řekla že graduje, snížím své hodnocení na úplné minimum.

<< předchozí 1 2 3 4