Intimní tajemství (2007)

Z umeleckého hľadiska to stálo za pekné ***** (tých 5* nie je hodnotenie, ale cenzurované slovíčko na "H"), ale pokiaľ má človek chuť na niečo nezáväzné, čo nenamáha mozog a ešte sa aj nasmeje ... nuž, toto je presne taký film.

Temný rytíř (2008)

čo dodať...sklamanie, okrem Jokera v rovnošate a a prevracajúci sa kamión

Robot-monstrum (1953) odpad!

Aby sme vedeli doceniť kinematografiu, treba najskor zistiť, aká zlá môže byť. Najhoršie na tomto filme nie je ani tak scenár, réžia, kamera, herci, kostýmy, dialógy etc, ale fakt, že človek je ochotný dopozerať tento "skvost" až do konca len aby zistil, aké horšie to ešte môže byť. A len tak na okraj: archeológ vyvinie sérum proti všetkým chorobám a vyskúša to rovno na celej svojej rodine a známych?! Sadista...

Constantine (2005)

Priemerné, nudné a nezáživné.

Něžní zmatkáři (1987)

Pokiaľ si dobre spomínam, tak som sa na tomto filme ako malé decko veľmi bavila :)

Fontána (2006)

Fontána alebo 96 minút nudy, sklamania a dvoch upadnutí do mikrospánku... Dej ma jednoducho neoslovil. Z vizuálneho hľadiska fajn, takisto ako aj nadpriemerne dobrý výkon Hugha Jackmana, ale inak neúplné a prázdne, miestami až nezáživné, pseudofilozofické NIČ.

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Nie som veľkým fanúšikom bláznivých komédií, i keď Adam Sandler má v sebe niečo, čomu sa nedá odolať a prináša do filmov to niečo, čo vás núti dopozerať ich až do konca.