Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Dobrodružný

Recenze (7 875)

Diktátor (2012)

Musím uznat, že z pověsti, která předchází pana Cohena, jsem se jeho filmům rád vyhnul, vidím ale, že to nemá smysl, chce bavit, smát se, parodovat, přednést svůj názor, inu proč ne... nakonec tam bylo opravdu dost vodů k zasmání se, i když někdy tak černých.. :-)

Památkáři (2014)

Bohužel nudné, táhlé, příliš odtažité, šlo z toho vydolovat s takovým potenciálem daleko více, škoda.. :-(

plakát

Stateční jsou osamělí (1962)

Svoboda jednotlivce nade vše, čistá duše, která chce být "jen" svobodná... tak těžké přijmout společností to, co chce jeden. Smutný obrázek moderní doby, která ubíjí poslední svobodomyslné a z těch, kteří se podvolili, dělá závislé tažné koně, které zapřahá do otěží společenského života a práce... Proš nemůže být jednotlivec sám sebou???! Moc příjemně zpracované.

Náš muž Flint (1966)

Skvělá oddechovka, snad i nápaditostí lepší, než-li některé bondovky..

Žena v moři (1968)

Svižná detektivka s dobrým obsazením.. ps: Úvodní scéna se žraloky je velmi přesvědčivá..

plakát

O čarovné Laskonce (1989) (TV seriál)

Vtipné kvarteto minipohádeček se skvělým obsazením.. Velmi mravoučné.

Grandhotel Budapešť (2014)

Svěží milá tragikomedie o přátelství plná krásných obrazů, barev a skvělé originální filmařiny.. :-)

plakát

Herkules: Zrození legendy (2014)

Asi souboje dali tvůrcům nějvětší práci, o ničem jiném to také ani není, nečekejte mýtické stvůry nebo impozantní dějovou linku. Vybředlá akční podívaná, jejíž vyznění se ztrácí a naprosto pozbývá smyslu podobný počin.. škoda.

300: Vzestup říše (2014)

Důstojné pokračování přikrášlené toliko vzdělanými Američany..