Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Dobrodružný

Recenze (7 875)

Muž z Mallorky (1984)

Bo W. mě nepřestane překvapovat skvělou svižnou režií, která baví a rozhodně nemůže omrzet.. Nejlepší severské kriminálky.!

Hora pokušení (1956)

Opět fantastické solíčko velikána amerického filmu. Lehký a zároveň tak opojný příběh jednoduchého muže z hor, který je silnější, než kterýkoli jiný.. s jakou lehkostí svou roli S.T. sehrál, bylo na jeho věk opravdu neuvěřitelné!

plakát

Očím skryté (2016) (TV film)

Nejplodnější umělecká rodina historie moderní literatury a její vesměs tragický osud. Krásné a bolestivé... jako doba, ve které museli žít.

plakát

Hlava 22 (2019) (TV seriál)

Nikdy nepřestanu být věren této skvělé látce, která je prakticky podstatou lidského fungování, bytí. Každý máme svůj bod, po který jsme ještě schopni snášet příkoří na druhých a sobě sama.. a kdo tuto hranici překročí, přestává existovat.

plakát

Sergio Leone – portrét psance (2018) (TV film)

Úžasný umělec, který do mála dál všechno, většina jiných točí mnoho, ale dává málo a o to je svět pak chudší, díky S.L.!

1917 (2019)

Po delší době úžasně zpracovaný válečný příběh.. S Dunkerkem opulentní podívaná.

Frčíme (2020)

Jedním dechem, krásný příběh o bratrství a lásce v rodině, o dobrodružství, o minulosti, o lidství v nelidských figurkách. Syn tři roky neodtrhl oči. Plné akce a opravdu vyvedených dialogů. U mě nejlepší animák tohoto roku!!!