harfuska

harfuska

okres Břeclav
„Odvaha je strach, který se modlí.“

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 17.5.2019  09:22

Po prestrelkách a krvavých hororoch som si chcela trochu napraviť chuť nejakým feel-good filmom a toto bola správna voľba. Emotívny a hlavne pozitívny film, ktorý síce nepoteší vačšinu mužskej populácie, ale pre dievčatá s pár kilami navyše je to to pravé na zlepšenie nálady. A možno aj na uronenie nejakej slzičky.

• 20.3.2019  08:41

Dvojica Bullock a Reeves funguje na 100%. A je jedno, či je príbeh naivný alebo je v ňom klišé. Ich romantika hrozne baví a človek im proste musí fandiť.

• 8.4.2018  18:38
    Volný pád (2013)

Konečne film, ktorý ulahodil mojim zmyslom. Príbeh mladíka, ktorému sa život obrátil v jednom momente hore nohami. Je mi jasné, že to chalan nemal ľahké. Na jednej strane spokojný, zabehnutý život a na druhej niečo nové, atraktívne, vzrušujúce. Úplne chápem jeho klamstvám. Kto by chcel stratiť všetko, čo v živote nadobudol a byť spoločnosťou opovrhovaný len preto, že spoznal niečo, čo ho robilo "slobodným"? Mark bol veľmi atraktívny, rovnako ako jeho "behací" kámoš a aj vďaka tomu sa na nich veľmi príjemne pozeralo. Mark mi naviac strašne pripomínal Martina Písaříka, takže som z neho nemohla spustiť oči a pri cicmacích scénkach sa mi dokonca zatajoval dych. Záver zahrial na srdci a už sa teším na pripravované pokračovnie.

• 24.3.2017  11:58
    Nepřítel (2013)

Ako keď po vás lezie pavúk - máte nepríjemný pocit, čakáte kam pobeží, kde sa stratí, či vám nevlezie uchom až k mozgu. A presne tam sa mi zavŕtal tento film - hlboko do mozgu!

• 15.3.2017  13:21
    Bernie (2011)

Pre mnohých šedý priemer, no pre mňa skvele spracovaná plnotučná téma. Už dávno som sa na film nedívala s takým záujmom a chuťou. Linklaterovi sa to vskutku podarilo. Naozaj výborný výber hercov, ktorým role padli ako uliate a podla mňa si ich aj náležite užívali. Bavili ma aj autentické výpovede Bernieho známych, ktoré to celé oživili. Boli prirodzení a vyzerali presne tak, ako si správnych Texasanov predstavujem. Zanechali vo mne príjemný hrejivý pocit. Najviac ma však potešilo záverečné konštatovanie jednej staršej dámy, ktorá to celé skvele uzavrela. Ďakujem a tlieskam...

• 10.1.2017  12:29
    Nahý oběd (1991)

Cronenberg vzal ihlu a vrazil mi do žíl plnú dávku surrealistických halucinácií. Po prvotných rozpakoch nastúpil pocit uvoľnenia, blaženosti a sexuálneho vzrušenia. Písacie stroje sa mi doslova prekúsali do mozgu. Chcela som ich stále vidieť, počuť a dotýkať sa ich! Moja myseľ volala – nedovoľ, aby to skončilo! Chceme viac chrobákov... viac lahodného moku... viac hier na Williama Tella!

• 7.12.2016  22:16
    Neon Demon (2016)

It was fucking perfect...

• 27.10.2016  10:17
    Doktorka Fosterová (TV seriál) (2015)

Veľmi silný príbeh, ktorý ma chytil a nepustil ani na okamih. Ge možno bola manipulátorka, ale ja som ju chápala a tomu kreténovi by som to nechala vyžrať rovnako ako ona. Fandila som jej, aj keď sa občas zachovala ako mrcha. A práve to sa mi na nej páčilo!

• 7.10.2016  10:40

Popravde som z Reevesa nikdy nemala vlhké gaťky. Až doteraz... Rola záchrancu mu hrozne svedčala a so Sandrou im to parádne klapalo. Príjemne sa na nich pozeralo a určite sa nenašiel divák, ktorý by im nefandil. Škoda, že som túto vykopávku nevidela ako pubiš, bola by to pre mňa určite srdcovka jako hrom!

• 31.8.2016  07:34
    The F Word (2013)

Ježíš... to bolo také rozkošné.. Príjemná romantika v podaní dvoch sympatických bláznov vo mne vyvolala hromadu sentimentu, až som mala slzy na krajíčku. Krásne sa na nich pozeralo, ešte krajšie sa ich počúvalo a našlo sa aj veľa vtipných momentov, pri ktorých som sa nahlas zasmiala (za to može hlavne jeho praštený kamarát). Ale aj napriek zábave som stále myslela len na jediné – Bože, toho chlapa chcem! Ale kedže je Zoe fajn holka, tak som jej ho dopriala. A že jak im to seklo! Mohla som len ticho závidieť.

• 12.5.2016  22:39

Ach.. aký chico magnífico! Na tohto drsňáka na motorke bych dokázala čumeť celé hodiny.. výborná romantika so skvelou hudbou a k tomu trochu adrenalínu - perfecto!

• 8.4.2016  22:51
    Robin Schulz feat. Francesco Yates - Sugar (hudební videoklip) (2015)

Neskutočný týpek.. na zožratie! https://media.giphy.com/media/xTiTni3QO1t1TYqtvW/giphy.gif

• 7.2.2016  17:46

Neskutočne uletená komédia, plná neotrelých vtípkov a bizarných situácií. Toto čisté šialenstvo, na čele s krásne nemotorným Johnom, nemusí vyhovovať každému, ovšem u mňa to bol zásah do čierneho.

• 22.1.2016  09:06

Romantika jak sa patrí! Krásne im to fungovalo, bola z nich cítiť zamilovanosť a mne sa z nich prebudili motýlky v brušku. Okrem toho, že bol Cusack zase neodolateľný, bol aj celkom zábavný, takže som sa s ním vôbec nenudila. Potešil aj sympoš Mahoney, ktorého si tiež vždy rada pozriem.

• 20.1.2016  07:48

Nádherné cestovateľské dobrodružstvo odvážnej holčiny, ktorá sa vydáva hľadať svojho otca. Veľmi dojemný a napínavý príbeh, v ktorom okrem sympatickej dievčiny cestuje aj krásny vĺčko a šikovný fešáčisko. Cusack nám zase predviedol, že to s ústami vie a z jeho očí bolo na pár okamžikov cítiť aj rozpaky, čo bolo celkom milé. Celý film má výbornú atmosféru a je v ňom vela silných momentov, pre ktoré sa ho určite oplatí vidieť.

• 13.1.2016  22:01

Vtipné, nechutné a strašidelné.. takéto horory ja možem!

• 5.12.2015  08:56

Príbeh je založený na smutnej tragédii, od ktorej sa odvíjajú ďalšie dramatické momenty, zasahujúce smútiaciu rodinu. Je smutné, že rodič, ktorý stratil svoje dieťa, musí dokazovať niekoľko rokov svoju nevinu a čeliť útokom médií a pohoršenému davu ľudí. Emočne ma to veľmi silno zasiahlo, pretože aj ja som matka a naviac to Meryl zvládla nádherne zahrať. Občas síce pôsobila nelogicky chladne a vyrovnane, čo jej vačšina zazlieva, mne to ovšem až tak moc neprekážalo. Skôr by sa to mohlo obísť bez tých kresťanských rečí, ktoré chŕlil jej zdrvený manžel. Aj keď som kresťanka, bolo to trochu príliš... Netreba sa však toho bát. Len si to smelo pozrite, už len preto, že Meryl to v krátkych čiernych vlasoch neskutočne sekne.

• 30.11.2015  14:05

Človeka až zahreje pri srdci, keď vidí tak nádherné spracovanie klasickej rozprávky. Funguje tu naprosto všetko – napätie, romantika, dramatickosť, ale aj množstvo humoru, ktorým sa v tomto príbehu veru nešetrí. Herci sa naplno predviedli a dokázali tomu dodať maximálnu skutočnosť. Konečne rozprávka, ktorou sa môžme hrdo pýšiť!

• 22.10.2015  09:50

Najobľúbenejšia rozprávka mojho detstva. Skvelá hudba, výborný zajačí smiech a 7 veselých príbehov, ktoré potešia nejedno detské srdiečko :) https://www.youtube.com/watch?v=u7OcGlipChc

• 4.10.2015  11:01

Takto si predstavujem romantickú komédiu. Krásne dojemný príbeh, ktorý vám vyvolá úsmev na tvári i motýlky v brušku. Ženy sú pôvabné a Ryan je chrumkavučkejší, než kôrka na čerstvo upečenom chlebíku z Lidlu. Slasť pre oči i dušu.

• 3.9.2015  22:34

Rozprávka, ktorá ma okúzlila svojou farebnosťou a ľúbozvučnými piesňami. Najočarujúcejší bol však Khan, ktorý naplno predviedol svoj šarm a len ťažko som z neho spustila zrak. Príbeh je tak nabitý spaľujúcou láskou, vášňou a radosťou, až som chcela byť toho súčasťou.

• 2.9.2015  13:24
    Malá smrt (2014)

Tento film uspokojil všetky moje sexuálne fantázie.

• 30.8.2015  10:33
    Billy Elliot (2000)

Tak tu mi zas niekto poriadne zahral na city. Hlavne poslednú polhodinu som zabúdala dýchať. Briti to proste vedia. Hlavne chrumkavučký Billyho brat by dokázal zavariť aj moj elektrokardiograf. Škoda len, že neukázali trochu toho záverečného vystúpenia..

• 11.8.2015  18:23

Behačky v čase mám veľmi rada a pri tomto tínedžerskom úlete som sa aj výborne bavila. Decká boli sympatické, kamera perfektne roztrasená a triky dobre zvládnuté. Naviac si to tí šarvanci bez zbytočného mudrovania naplno užívali, aj keď bolo jasné, že ich roztopašné výšlapy nezostanú bez následkov. A keď to došlo to tohto bodu, začal film naberať na obrátkach a chudák Adam mal čo robiť, aby si z toho nepustil do gatí. A ja som šťastná, že ten diablov stroj na mňa nečíha niekde v sklepe.

• 31.7.2015  08:26

Liam Liam, ty sa nezdáš.. Pomaly jednou nohou v hrobe, ale stále si dokáže dupnúť. A tie jeho telefonáty nemajú chybu. Kiež by mi tak raz zavolal.. Opitý a zarastený, či s kvérom u hlavy a krvou na rukách.. toto chcem a chcem to viac! Kriminálka s ním vždy stojí zato!

• 9.7.2015  21:21

Krásny príklad toho, ako sa dá zachrániť aj to, čo pokladáme za stratené. Je to inšpiratívne hlavne pre manželské páry, ktoré sa v dnešnej dobe veľmi ľahko vzdávajú a rozvádzajú bez toho, aby sa pokúsili o nápravu. Ovšem bez uvedomenia si Božej lásky to nejde. A človek musí túto lásku cítiť a chcieť bojovať za to, čo je správne. Príbeh je síce miestami trošku prehnaný, ale o to silnejší je výsledný dojem a dojatie.

• 5.7.2015  22:43
    2:37 (2006)

Len vrelo vstúpte do tejto obyčajnej školy, plnej obyčajných študentov s obyčajnými problémami a zažijete neobyčajný zážitok, plný trápení, bolesti, tajomstiev a zúfalstva. Ale sledujte pozorne, nech sa vám páchateľ nestratí v dave.

• 3.7.2015  10:48

Pitt je bezpochyby bojovník najvyššieho kalibru a nesie so sebou známku úspechu. Lepšieho štvanca na eSeSákov si nemohli vybrať. Spolu so zúrivou bandou ozbrojencov rozsieval okolo seba smrť a nemal zľutovanie nad žiadnym smradlavým náckom. A aj keď šetrili muníciou, nešetrili humorom, a preto ma tieto krvavé jatky bavili.

• 19.6.2015  08:53

Najneodolateľnejšia kombinácia, akú poznám - vlasatý žrebec Will Ferrell ako krasokorčuliar. Jeho charizma je obrovská a jeho humor je jedinečný. Zamilovala som sa do tejto drsnej komédie, pri ktorej mi vždy naskočia zimomriavky!

• 13.6.2015  11:38

Akhtar je charizmatický chlap s pekným vyšportovaným telom. Niet divu, že sa za ním každá holka otočila. Dostal sa až na vrchol športového rebríčka, ovšem nemal vždy na ružiach ustlané. Vo filme sa krásne prelínajú všetky etapy jeho života. Je tu mnoho emócií, farieb, tanca, lásky i tvrdej driny. Nech vás neodradí siahodlhá stopáž. Stojí zato pozrieť si túto náročnú cestu šikovného športovca a prežiť spolu s ním všetky trápenia i radosti.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9