harfuska

harfuska

okres Břeclav
„Odvaha je strach, který se modlí.“

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 16.4.2018  13:33
    12 hrdinů (2018)

Imidžovka, z ktorej vám možno trochu ublinkne. Príbeh o 12-tich odvážnych superhrdinoch, ktorí dokážu vyhrať boj v oslabení v rekordnom čase, s nimimom strát a s úsmevom na tvári. Samozrejme nemožu chýbať ani veľké gestá, bez ktorých by to nebolo to pravé.. americké..

• 30.3.2018  19:06
    25. Český lev (TV pořad) (2018)

Veru som sa moc nehrnula do sledovania tohto programu, hlavne kvoli zvolenej moderátorke. Adelu som nikdy nemala 2x v láske. Bohužial paradoxne práve Adela mala zo všetkých zúčastnených najnormálnejší a najkultivovanejší prejav. Celé to bolo mdlé, bez vtipu, bez života. Sediaci v hľadisku vyzerali hrozne znudene, bez záujmu, akoby boli na sedatívach. Ani sa im moc nečudujem, pretože ďakovné reči naozaj nemali veľkú úroveň a v pozadí znelo uspávajúce brnkanie.

• 25.12.2018  11:42
    Galveston (2018)

Moji dvaja obľúbenci v komornej dráme s horkou príchuťou. Obaja v zúfalej situácii, spoločne na úteku do Texasu. Dostala som presne to, čo som očakávala a obom som im to zožrala.

• 17.5.2019  09:22

Po prestrelkách a krvavých hororoch som si chcela trochu napraviť chuť nejakým feel-good filmom a toto bola správna voľba. Emotívny a hlavne pozitívny film, ktorý síce nepoteší vačšinu mužskej populácie, ale pre dievčatá s pár kilami navyše je to to pravé na zlepšenie nálady. A možno aj na uronenie nejakej slzičky.

• 6.2.2019  09:55
    Siberia (2018)

Keanu sa upísal veru riadnemu výblitku. Podla mňa sú len 2 možné príčiny, prečo tak urobil. Buď si chcel konečne poriadne zašukať s nejakou radodajnou Káťušou alebo bol k tomu prinútený partiou Rusákov. Pravdepodobnejšia je prvá možnosť, ovšem podľa jeho zúfale apatického výrazu usudzujem, že skor nemal inú možnosť.

• 27.4.2019  23:01

Tak som si po dlhšom čase povedala, že kuknem nejaký ten witch horor. Miesto strachu som sa ovšem dočkala len intenzívneho zaspávania aj napriek tomu, že som predtým do seba kopla turka. Prvú polhodinu sa totiž riešila rodinná disharmónia, ktorú sposoboval nielen neschopný tatínek, ale hlavne zvedavý syn, ktorý na tajnáša sleduje krimisprávy. Tak som trpezlivo čakala až sa dostanú do domu a začne sa konečne niečo diať. Žiadna zlá čarodejnica sa ale nekonala. Bola to len úbohá postašia pani s obmedzeným slovníkom a slabosťou pre neďalekého elektrikára, ktorého vždy nadránom ťahala z postele, aby mu ukázala, ako vie pekne rozsvietiť na verande. Moju pozornosť upútali až tatínkove psychadelické stavy, ktoré pan režisér bohužial po chviličke stopol a radšej tam šupol titulky. Že keď nič iné, tak nech nás aspoň vytočí.

• 29.1.2019  11:24

Bohužial pre mňa bezduchý film bez akejkolvek iskry. Herecky neprirodzené, ba až komické, Gaga spevácky neoslnila a Cooper umumlaný. Príbeh by nebol až tak zlý, ovšem na moj vkus nefunkčne spracovaný. Naviac ma nebavili pesničky ani spev a to je pri hudobnom filme problém. Poctivo som to odtrpela až do konca v nádeji, že nájdem aspoň jedno pozitívum, avšak nič.

• 4.12.2017  09:23

Pozerateľné, hlavne vďaka Kejdžovi. Pekná krajina, fajn hudba, pomalé tempo a občas nejaká prestrelka.. na zabitie nudy postačí. Až také fiasko to nieje.

• 11.2.2019  10:19

Príbeh, ktorý sa snaží zaujať hromadou náhod a tragických situácií. Očividne to na viacerých zafungovalo. Teda až na mňa. Prekážala mi nielen ústredná dvojica, ktorá sa chovala sobecky a robila nelogické rozhodnutia, ale vadili mi aj časové skoky, vďaka ktorým to celé nedržalo moc pohromade. Najvačší problém ale vidím v tom, že bol príbeh prezentovaný iba vytrhnutými scénami, ktoré mali byť dramatické či dojímavé? Vo výsledku to však posobilo ako ploché a trápne divadielko. Jeden puntík za záverečnú jazdu, ktorá mi aspoň trochu zlepšila chuť.

• 10.7.2017  14:06
    Song to Song (2017)

Úplná strata času! To som radšej mohla pozerať 2 hodiny von oknom a rozmýšlať pritom o tom, či uvarím rajskú s knedlíkem alebo knedlo, vepřo, zelo.

• 4.10.2017  19:36

Sklamaná som veru.. Zase som nevidela Sokolove péro a ani Geislerka neukázala svoje kozenky, ako to býva u nej zvykom. Ešteže sa na to dalo pozerať bez vačších problémov a aj pekná hudba do toho hrala.

• 4.10.2018  09:12
    Balerína (2016)

Prehliadka všemožných klišé v jednom tuctovom príbehu, v ktorom sa všetko zlé na dobré obráti, ved ako inak. Holčina bola sympatická, ale to je tak asi všetko. Takéto príbehy ma proste nebavia a nikdy baviť nebudú.

• 22.3.2016  17:47
    Co na to Češi (TV pořad) (2016)

O hodne horšia verzia oproti slovenskej relácii 5 proti 5. Vela závisí od moderátora a v tomto prípade to bol krok vedľa. Matonoha nieje ani dobrý rečník ani zabávač.

• 26.11.2016  22:35
    Cooltúra (2016)

Slopňanci, zlatúškovia moji ♥

• 13.1.2017  23:38
    Dvojníci (2016)

Ondřej Sokol na mňa pôsobí ako magnet. Priťahuje moju pozornosť každým kúskom svojho chlípneho tela. Nemusí ani hrať. Stačí mi vidieť jeho pohľad a som namäkko.. Naviac ho tu máme dabl a ešte k tomu ako učiteľa.. Som divná, ale on je divnejší, spolu s jeho divnými filmami, ktoré sa mi tak páčia. Jediným negatívom bol Kohák, ktorého mohli strelit medzi oči a bolo by to lepšie...

• 29.11.2016  08:53

Průserářka Bridget je opäť na scéne. Pribudlo pár vrások, ubudlo pár kilečiek, ovšem tie pubertálne grimasy strúhala stále. S pokročilým vekom jej ale tieto úšklebky nikterak nesvedčia. Pôsobí skôr odpudivo a pokial by pri sebe nemala vtipnú kamošku, ktorá to zozačiatku celkom dobre ťahala, tak by to bolo úplne zúfalé. Zúfalí boli asi aj tvorcovia, lebo museli Bridget šupnúť na festival, aby sme sa aspoň trochu zabavili. S návratom do práce úsmev mierne opadol. Mohla za to nová vedúca, ktorá ma srala viac ako preafektovaná slečna B. Naskytlo sa ovšem pár svetlých momentov, o ktoré sa postarala najmä Emma s Patrickom. Doktori so zmyslom pre humor a galantní chlapi u mňa vždy zaberali. Ešteže táto dlhá, trnistá cesta dosiahla očakávaného konca a všetci si možu vydýchnuť, že nás nečaká ďalšie zbytočné pokračovanie. Snáď...

• 12.8.2018  22:19

Trochu podivný komorný western s jemne komickým ladením. Práve pre také mám ale slabosť. Ethan s Jamesom to skvele celé ťahali a fenečka s Taissou dodali trošku zábavy. Ja som sa teda veľmi dobre pobavila, aj napriek niektorým zvláštnostiam, nad ktorými rada privriem očko.

• 13.11.2017  20:20

Amatérsky šplecht, ktorý mohla vypotiť len parta hospodských nímandov. To je samé ty vole, kurva, prepletené trapnými historkami u piva a nezáživnou jazdou na velasipédoch. Ešteže to všetko spolu ladilo - burani, hospoda, nadávky, niekoľko vesnických Marišiek a hudba typu: Ty vole, na kole musí se šlapat...

• 7.12.2016  22:16
    Neon Demon (2016)

It was fucking perfect...

• 13.4.2018  13:53

Co za magiczna komedia, bez głupiego teatru. Ze śmiechu złapiesz brzuch, będziesz płakać z podniecenia, a twoje serce ogrzeje cię tak wielką miłością i szczerością. Ponadto film ma znakomite aktorstwo, inteligentne dialogi i świetne utwory. I, oczywiście, brak też księcia na białym koniu. Spójrz na to sam, a nie będziesz żałować. Och, jak ja kocham ten film.

• 8.10.2018  11:53

Pokus o komornú severskú drámu s nádychom poľskej šedej. Príbehovo nič moc, ale aspoň Jim to slušne ťahal a vyzeral, akoby ho poľská mater mala.

• 14.8.2019  09:25
    Toro (2016)

Španieli to proste vedia. Vizuálne a herecky perfektné, príbeh síce mierne ošúchaný, ale všetko funguje jak má. No a Toro.. ach Toro.. mladý divoký býček, ktorý každým pohľadom hovorí - lapni ma za rohy a skroť si ma! Z neho proste musí byť takmer každá ženská namäkko.

• 22.3.2017  09:30
    Yoga Hosers (2016)

Lacná zábavka pre tínedžerov, ktorá mi stále pripomínala Mrožieho muža, hlavne vďaka škulavému Deppovi. Inak babenky sympošky, jogín na zožratie a záverečná obluda geniálna. Len tie klobásky mohli byť menej kyslé. Už som zvedavá na Losie čeľuste.

• 15.1.2016  23:29
    Cena moci (2015)

Politická téma pre mňa nikdy nebola moc atraktívna. Ale čo.. hrá tam Kejdž, tak som to musela vidieť! Bol neodolateľný, ako vždy, ale aj tak sa už teším, až ho uvidím v trošku živočíšnejšej roli.

• 27.10.2016  10:17
    Doktorka Fosterová (TV seriál) (2015)

Veľmi silný príbeh, ktorý ma chytil a nepustil ani na okamih. Ge možno bola manipulátorka, ale ja som ju chápala a tomu kreténovi by som to nechala vyžrať rovnako ako ona. Fandila som jej, aj keď sa občas zachovala ako mrcha. A práve to sa mi na nej páčilo!

• 20.1.2017  14:00

Ďalší film, v ktorom Russell trpí duševnou poruchou a máva záchvaty, asi nezvládnem. Už teraz ma chytá triaška, len čo vidím jeho tvár. Ale asi sú mu tieto role súdené. Rovnako tak má zas Amanda veľké smutné oči, aby človeka rozplakali. A ja som veru plakala. Áno, ja osobne. A to mi naposledy tiekli slzy, keď sa Leonardo ponoril za Titanicom na dno. Celý príbeh bol pretkaný spomienkami na minulosť a bolo z neho cítiť silné emócie. Tú ťažobu na hrudi som prežívala s ňou a bola čím ďalej, tým vačšia. S blížiacimi sa titulkami sa moja nálada presúvala do záporných hodnot a jediné, po čom som túžila, bolo vziať flašu chlastu, zavrieť sa do spálne a s nikým aspon týždeň nekomunikovať.

• 2.3.2015  09:54

Toľko filmovej šedi som už dlho nevidela. Tuctový, nepríťažlivý chlap a vychudnutá naivná panna sa plytkými dialógmi dostanú k ukážkam slabého porna. Neustále debaty o tom, čo si nechá strčiť do zadku, alebo čím sa nechá zviazať aj tak nikam nevedú, tak načo…? Z kombinácie - príšerná pesnička + zvíjanie sa nadržanej pipky s kockou ľadu v pupku - sa mi robilo mdlo, takže tento film už nechcem vidieť.

• 27.7.2015  22:27
    Popelka (2015)

Rozprávka o Popoluške ma moc nebere a ani táto nová verzia starej klasiky si ma nezískala. Je to celé nejak moc farebné, často preafektované, s hromadou nevýrazných postáv a divných novotin. Náladu mi zlepšila len naturálne pôvabná popElka a čarovná víla, ktorá bola príjemne praštená. Inak žiadne dojatie ani okúzlenie sa nekonalo.

• 11.8.2015  18:23

Behačky v čase mám veľmi rada a pri tomto tínedžerskom úlete som sa aj výborne bavila. Decká boli sympatické, kamera perfektne roztrasená a triky dobre zvládnuté. Naviac si to tí šarvanci bez zbytočného mudrovania naplno užívali, aj keď bolo jasné, že ich roztopašné výšlapy nezostanú bez následkov. A keď to došlo to tohto bodu, začal film naberať na obrátkach a chudák Adam mal čo robiť, aby si z toho nepustil do gatí. A ja som šťastná, že ten diablov stroj na mňa nečíha niekde v sklepe.

• 8.4.2016  22:51
    Robin Schulz feat. Francesco Yates - Sugar (hudební videoklip) (2015)

Neskutočný týpek.. na zožratie! https://media.giphy.com/media/xTiTni3QO1t1TYqtvW/giphy.gif

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9