harfuska

harfuska

okres Břeclav
„Odvaha je strach, který se modlí.“

• 3.5.2018  14:13

Na mňa až príliš fantasy. A na Freddyho myslím tiež. Od minula o dost vylepšil svoje schopnosti, takže už to nieje len pobehovanie, hihňanie sa a robenie bububu.. Aby sa sily trochu vyrovnali, šupli mu do sna nie jednoho, ale hned niekoľkých harantov a to megakúzelných, nech to nemá také jednoduché.

• 3.5.2018  14:11

Freddy opať rebeluje. Je to krvavejšie, s lepšou atmosférou a sympatickejšími hercami. A to, že vystúpil zo sna a zabíjal pomocou inej osoby mi vobec nevadilo, ba skor naopak, konečne trochu vzrúša.

• 3.5.2018  14:09

Britvoruký Fredy - lámač ženských a mužských snov. Strašidelný ani moc nie, skor podivínsky. Tajomná atmosféra okolo neho je fajn, ale akonáhle sa zjaví, posobí to trochu komicky.

• 29.4.2018  21:54
    Spása (2014)

A ja bláhová som dúfala, že aj keď tu hrá Eva, može to za niečo stáť. Bohužiaľ, ani jej neprítomnosť by to nevytrhla z biedy. Umelé, lacné, bez atmosféry a vhodných hercov. Ok, možno by sa 2 fajnový fúzači našli, ale to je na dobrý western kurňa málo!

• 25.4.2018  07:17

Ano, blití. Všudepřítomné, průsvitné, žluté, červené.. do hlavy, do břicha, do vany, na kozy, kam jen chcete. A aby toho nebylo málo, tak vás ještě několikrát ty kundy i pochčijou. Jako bonus - pavouk zašitý ve vagíne.. Krásná podívaná! Všem vřele nedoporučuji.

• 16.4.2018  13:33
    12 hrdinů (2018)

Imidžovka, z ktorej vám možno trochu ublinkne. Príbeh o 12-tich odvážnych superhrdinoch, ktorí dokážu vyhrať boj v oslabení v rekordnom čase, s nimimom strát a s úsmevom na tvári. Samozrejme nemožu chýbať ani veľké gestá, bez ktorých by to nebolo to pravé.. americké..

• 13.4.2018  13:53

Co za magiczna komedia, bez głupiego teatru. Ze śmiechu złapiesz brzuch, będziesz płakać z podniecenia, a twoje serce ogrzeje cię tak wielką miłością i szczerością. Ponadto film ma znakomite aktorstwo, inteligentne dialogi i świetne utwory. I, oczywiście, brak też księcia na białym koniu. Spójrz na to sam, a nie będziesz żałować. Och, jak ja kocham ten film.

• 8.4.2018  18:38
    Volný pád (2013)

Konečne film, ktorý ulahodil mojim zmyslom. Príbeh mladíka, ktorému sa život obrátil v jednom momente hore nohami. Je mi jasné, že to chalan nemal ľahké. Na jednej strane spokojný, zabehnutý život a na druhej niečo nové, atraktívne, vzrušujúce. Úplne chápem jeho klamstvám. Kto by chcel stratiť všetko, čo v živote nadobudol a byť spoločnosťou opovrhovaný len preto, že spoznal niečo, čo ho robilo "slobodným"? Mark bol veľmi atraktívny, rovnako ako jeho "behací" kámoš a aj vďaka tomu sa na nich veľmi príjemne pozeralo. Mark mi naviac strašne pripomínal Martina Písaříka, takže som z neho nemohla spustiť oči a pri cicmacích scénkach sa mi dokonca zatajoval dych. Záver zahrial na srdci a už sa teším na pripravované pokračovnie.

• 30.3.2018  19:06
    25. Český lev (TV pořad) (2018)

Veru som sa moc nehrnula do sledovania tohto programu, hlavne kvoli zvolenej moderátorke. Adelu som nikdy nemala 2x v láske. Bohužial paradoxne práve Adela mala zo všetkých zúčastnených najnormálnejší a najkultivovanejší prejav. Celé to bolo mdlé, bez vtipu, bez života. Sediaci v hľadisku vyzerali hrozne znudene, bez záujmu, akoby boli na sedatívach. Ani sa im moc nečudujem, pretože ďakovné reči naozaj nemali veľkú úroveň a v pozadí znelo uspávajúce brnkanie.

• 17.3.2018  23:30
    Chvění (1990)

Ľahko stráviteľný 90-tkový hororek s fajnovými červíčkami. Pri sledovaní je vhodné usrkávať z vareného červeného vínka a ženy pozor!, majte u seba aspoň jedny náhradné nohavičky, pretože pri pohľade na romantického Bejkona sa zachveje zem aj pod vami.

• 8.3.2018  22:48
    REC (2007)

Roztrasená kamera, stupídny scenár, nesympatické ksichty, komické dialógy a neprirodzené prejavy. To všetko robí tento horor silne nepozerateľným. Ešteže nákaza postupovala pomerne rýchlo, aspoň som sa nemusela dlho trápiť.

• 3.3.2018  23:47
    Nenávist (2004)

Očakávania boli veľké. Mala som pripravenú aj plienku, keby prišlo na najhoršie. Žiadne terno to ale nebolo. Vyfasovali sme len jeden strašidelný dom, v ktorom sa ozýval detský plač a za každým rohom na nás číhal mŕtvy kocúr a grgajúca Japonka. Ach, aké interesantné.

• 23.1.2018  22:27
    Bubák Bubby (1993)

Šialený Bubby - fóliový dusič. Zlobivý kluk s divokým három. Je to vlastne chudák. Zmatený, ako čerstvo vyliahnuté kura. Miluje hudbu, zvieratá a pizzu. Najviac zo všetkého ale zbožňuje velké kozy, obzvlášť na ženských, kyprých tvarov. Nerozumie okolnému svetu. A je mu to jedno. Mne tiež. Hlavne, že dokáže pobaviť.

• 4.12.2017  09:23

Pozerateľné, hlavne vďaka Kejdžovi. Pekná krajina, fajn hudba, pomalé tempo a občas nejaká prestrelka.. na zabitie nudy postačí. Až také fiasko to nieje.

• 20.11.2017  14:17
    Svatební váza (1974)

Zabil si detičky, ženuška sa mu utopila a tak sa radšej išiel prežrať vlastnými výkalmi až k smrti. Očividne je autor zrelý na zavretie do cvokhausu, pretože vačšiu hromadu sračiek som ešte nevidela. Jediné pozitívum tejto bohapustej prasačárny je príjemný hudobný doprovod, ale ani to nestačí na vynorenie tohto diela z najnižšieho dna kanála.

• 16.11.2017  21:41
    Gándhí (1982)

Film, ktorý len zľahla preletel okolo Gandhiho. Tak nudný a zívajúci prázdnotou. Málo osobných i historických faktov, nič čo by zaujalo, len hromada demonštrujúcich, pochodujúcich alebo umierajúcich komparzistov. Ok, Ben síce vyzeral ako Gandhi cez kopirák, ale posobil hrozne sterilne, chýbala mu iskra, zapálenie. Videla som len milého pána v bederní roušce, ktorý buď tkal bavlnu alebo držal hladovku. Od životopisného filmu čakám omnoho viac, najma keď sa jedná o duchovného vodcu. Toto bolo len vlažné nahliadnutie do histórie Indie, ktoré ma sklamalo na plnej čiare.

• 13.11.2017  20:20

Amatérsky šplecht, ktorý mohla vypotiť len parta hospodských nímandov. To je samé ty vole, kurva, prepletené trapnými historkami u piva a nezáživnou jazdou na velasipédoch. Ešteže to všetko spolu ladilo - burani, hospoda, nadávky, niekoľko vesnických Marišiek a hudba typu: Ty vole, na kole musí se šlapat...

• 13.10.2017  11:40
    Pokoj (2003)

Paródia na film, resp. ukážka toho, ako nemá film vyzerať.

• 4.10.2017  22:56

Rychlé káry, dlouhé silnice, parádní rockové hity a jeden černý přízrak, bažící po pomstě. A nesmí chybět trochu toho cicmání s Čárlym. Fajn jednohubka, která ve mně vyvolala silnou nostalgii.

• 4.10.2017  19:36

Sklamaná som veru.. Zase som nevidela Sokolove péro a ani Geislerka neukázala svoje kozenky, ako to býva u nej zvykom. Ešteže sa na to dalo pozerať bez vačších problémov a aj pekná hudba do toho hrala.

• 2.10.2017  23:11
    Milí lidé (2010)

Takí milí úchyláci, ktorí sa pri hľadaní svojho šťastia dostávali do nádherne nemilých situácií. Seba tým uspokojili a mňa tým pobavili.

• 8.8.2017  23:13

Vždy ma zahreje pri srdci, keď vidím ženu, ktorá je krásna a nadaná zároveň. A Mary je toho príkladom. Má parádne naleštené pomôcky, šikovné prstíky, sexi postavu, fajné oblečky a klientelu, ktorá je s jej prácou spokojná. Učarovala mi aj vďaka svojmu mrazivému pôvabu, ktorý jej môžem len ticho závidieť. A keď pritom všetkom strieka ešte trochu krvi, tak som celá blažená.

• 30.7.2017  22:14

Slepačia "zábava" určená len zvláštnej skupine divákov. Pre mňa to bol vrchol nevkusu, ktorý mohol vytvoriť iba totálny psychopat, aj to musel mať v zadku strčenú poriadne hrubú kládu. Toľko perverzností a nechutností pohromade som už dávno nevidela, ak vobec... no humus!

• 13.7.2017  09:56
    Go Goa Gone (2013)

Chalaniská boli na zožratie a aj vtípky bavili. Ale majú šťastie, že došiel Boris, ktorý bol až tým pravým orechovým. S ním to malo aspoň trochu grády. Škoda len tých prehnaných poučných kecov, vďaka ktorým tento film spadá do kategorie - pre tínedžrov.

• 10.7.2017  14:06
    Song to Song (2017)

Úplná strata času! To som radšej mohla pozerať 2 hodiny von oknom a rozmýšlať pritom o tom, či uvarím rajskú s knedlíkem alebo knedlo, vepřo, zelo.

• 4.7.2017  13:28

Tak ma Cucák zase raz dostal. Postavu cieľavedomého politika zahral veľmi presvedčivo. Bola to radosť sledovať ho. Naviac mám slabosť pre filmy o nímandoch, ktorý majú kuráž presekať si cestu na vrchol za každú cenu. Potešilo ma aj to, že to nebolo len o politike, ale hlavne o charaktere dvoch kamarátov, ich priateľstve, láske a strate vzájomnej dovery. Zaujímavý príbeh, ktorý možem len odporúčať.

• 24.6.2017  18:56

Príbeh založený na skutočnej udalosti by si zaslúžil trochu serióznejšie spracovanie. V tomto prípade miešajú brutálne vraždenie s hodne lacným humorom u policajtov, ktorý sa chovajú naviac jako banda neplnoletých debilov. Dohromady to proste nefunguje. Ani tie kýble krvi, ktoré špliechali po stene a jeho tvári nepridávali na vážnosti. Jeho činy boli samozrejme neprípustné a odporné, ovšem mučenie ako prostriedok na priznanie mi tiež nepríde vhodné. Teda aspon nie to fyzické. A pritom to mohla byt celkom dobrá kriminálka.

• 22.6.2017  10:52
    Kwaidan (1964)

Veľmi posobivý vizuál štyroch poviedok, z ktorých dýcha atmosféra východnej kultúry. Škrípajúci hudobný doprovod umocňuje napatie, ovšem veľakrát moc nelahodí ušiam. Zato farebná kompozícia je pastva pre oči, ako stvorená pre ľudové bájky. 1. Černé vlasy (4), 2. Sněhová královna (4), 3. Muž bez uší (3), 4. Šálek (3).

• 16.6.2017  09:56

Klasický Eastwood - očarujúci a duchaplný gentleman, ktorý vie čo robí a robí to čo najlepšie. Ani tentokrát to nemá jednoduché, nasadzuje svoj krk a bojuje o svoju dostojnosť. Opať má však na svojej minulosti nejakú škvrnku a to ho sužuje. Ešte že je tento príbeh okorenený bláznivým Malkovichom, inak by to bolo sterilné, ako vačšina kriminálok s Clintom.

• 30.5.2017  11:19
    Anděl Exit (2000)

Nechápem, ako mohol mať niekto potrebu natočiť niečo tak strašné. Čisté utrpenie sledovať to.