harfuska

harfuska

okres Břeclav
„Odvaha je strach, který se modlí.“

• 4.10.2016  16:06

Bohužiaľ, ďalší z vysoko hodnotených filmov, ktorý ma vobec nezaujal. Nielenže mal trochu prestrelenú stopáž, ale bol z prostredia športu, ktorý som nikdy nechápala a možno aj preto mi nikdy neučaroval. Keby bol aspoň príbeh niečím zaujímavý. Ale to nie... A musím ofrflať aj kameru, strih a hudbu. Mala som z toho taký menší guláš. Tento štýl ma nebaví a asi nikdy baviť nebude. Jediné šťastie, že tam hral Al Pacino a ukázali trochu mužských musculatur, inak by to nestálo ani za deravý groš.

• 20.9.2016  22:12

Komiksový fanda niesom a superhrdinovia ma nikdy nebrali. Jedinou výnimkou je Spiderman. Ten je priam neodolateľný vďaka tej lepkavej veci, ktorou strieka všetko naokolo. Ovšem Batman nieje pre mňa ničím zaujímavý. Aj keď musím uznať, že jeho čierna pláštenka posobí hodne sexy. To, čo sa však skrýva pod tou pláštenkou zas až také príťažlivé nieje, rovnako ako prostredenie, v ktorom poletuje. A vlastne celý príbeh mi bol akosi ukradnutý a nebavilo ma to sledovať. Jediným žiarivým momentom bol Liam, ktorý aspoň na chvilku dokázal upútať moju pozornosť. A to nielen vďaka svojmu knírku ala „myšiak Monty“..

• 1.9.2016  21:52

Nechcem sa dotknúť tých pár stovák ľudí, ktorým sa toto dielo páči, ale vačšiu volovinu som snáď ešte nevidela. Zozačiatku som mala pocit, že pozerám temnejšiu verziu Alenky v ríši divov, ale po chvíli sa Alenka prevtelila do Koralíny, ktorá furt behala za tajomné dvere a riešila podivné úlohy s čudným capom. Celé mi to prišlo hodne nelogické, pochmúrne a miestami dosť nechutné. A naviac tam pobehovali nejakí fešáci s kvérami a rušili to fantasmagorické blúznenie malej holčiny, ktoré bolo fakt dosť uletené. Hlavne ten úchyl s ovisnutou kožou a hromadou detských botičiek. Ten bol fakt kůl. Jemu patrí moja hviezda! Inak to stálo za starú belú.

• 31.8.2016  10:55
    Skrytá vada (2014)

To bola snád nejaká halucinácia.. Chcelo by to ubaliť si aspoň jedného džointa a pozreť sa tomu na zoubek ešte raz!

• 31.8.2016  07:34
    The F Word (2013)

Ježíš... to bolo také rozkošné.. Príjemná romantika v podaní dvoch sympatických bláznov vo mne vyvolala hromadu sentimentu, až som mala slzy na krajíčku. Krásne sa na nich pozeralo, ešte krajšie sa ich počúvalo a našlo sa aj veľa vtipných momentov, pri ktorých som sa nahlas zasmiala (za to može hlavne jeho praštený kamarát). Ale aj napriek zábave som stále myslela len na jediné – Bože, toho chlapa chcem! Ale kedže je Zoe fajn holka, tak som jej ho dopriala. A že jak im to seklo! Mohla som len ticho závidieť.

• 18.7.2016  22:24

Zasrané fetky.. všetkým by som pobrala decká!

• 31.5.2016  22:30
    Únos (2012)

Kriminálky s Cusackom ma veľmi bavia a táto nieje výnimnkou. Skvelá podívaná, pri ktorej som sa ani na chvilku nenudila. Naviac zaujímavý záver, ktorý som veru neočakávala.

• 12.5.2016  22:39

Ach.. aký chico magnífico! Na tohto drsňáka na motorke bych dokázala čumeť celé hodiny.. výborná romantika so skvelou hudbou a k tomu trochu adrenalínu - perfecto!

• 10.5.2016  07:55
    Proboha! (2008)

Povrchný, samoúčelový kvázi dokument, ktorý neponúka žiadne rozumné odpovede, ale len zosmiešňuje náboženstvo a poukazuje na špatnosť fanatického jednania. Pan Bill nemá v rukáve žiadne poriadne argumenty, len sa chichoce na tom, ako dokážu ľudia využívať náboženstvo a manipulovať tak s veriacimi. Je to len fraška vytrhnutá z kontextu, ktorá nieje ani poučná ani zábavná.

• 20.4.2016  22:28
    Reportér (2012)

Tak trochu bizarný príbeh. Miestami náruživý, vačšinou však nechutný a veľakrát desivý. Najvačšiu hrôzu naháňal Cusack, ktorý mi svojim výrazom vyvolal zimomriavky po tele. Z ostatných pošukov sa mi len mierne zdvíhal žalúdok.

• 8.4.2016  22:51
    Robin Schulz feat. Francesco Yates - Sugar (hudební videoklip) (2015)

Neskutočný týpek.. na zožratie! https://media.giphy.com/media/xTiTni3QO1t1TYqtvW/giphy.gif

• 22.3.2016  17:47
    Co na to Češi (TV pořad) (2016)

O hodne horšia verzia oproti slovenskej relácii 5 proti 5. Vela závisí od moderátora a v tomto prípade to bol krok vedľa. Matonoha nieje ani dobrý rečník ani zabávač.

• 2.3.2016  16:03
    Štěstí (1998)

Prasečárny a úchylakov mám rada a tento film ma (až na pár vlažných miest) výborne pobavil.

• 29.2.2016  14:43
    Tri svište (TV seriál) (1979)

• 25.2.2016  14:28

Začiatok bol celkom vydarený - sympatický robotický chlapec, zúfalá maminka, dokonale umelý chlípák Jude... V polovici sa to však preklopilo na strašnú blbosť a následné hľadanie nejakej imaginárnej víly ma dokonale uspalo.

• 22.2.2016  09:15
    Jack Bull (TV film) (1999)

Zaujímavý, netradičný western s rančerom Cusackom, ktorý síce nemá ten pravý westernový imidž, ale svojej úlohy sa zhostil veľmi dobre. Príbeh je dojemný, príjemne natočený, nestráca na tempe a dokázal si udržať moju pozornosť po celú dobu. K nadpriemernej spokojnosti prispel aj výkon sympaťáka Goodmana.

• 17.2.2016  13:20
    Celine: Očima světa (koncert) (2010)

Celine je bohyňa spevu. Má charizmu, dobré srdce, krásny vzhľad, ale hlavne má jedinečný a nádherný hlas. Obdivujem túto pozoruhodnú ženu a tíško jej závidím...

• 9.2.2016  12:53
    Bruno (2009)

Nechutné, nevkusné, nevtipné a až na pár svetlejších momentov, to bolo skoro nepozeratelné..

• 7.2.2016  17:46

Neskutočne uletená komédia, plná neotrelých vtípkov a bizarných situácií. Toto čisté šialenstvo, na čele s krásne nemotorným Johnom, nemusí vyhovovať každému, ovšem u mňa to bol zásah do čierneho.

• 5.2.2016  22:38

Vážení, tak takúto parádičku som naozaj nečakala. Malo to grády, hrali tam príjemné ksichtíky a Cusackov výkon bol nadmieru uspokojujúci (ako skoro vždy). No proste som sa skvele bavila od začiatku až do úplného konca, ktorý bol tou pravou čerešničkou na torte.

• 2.2.2016  14:12

Táto časť je podľa mňa zo všetkých najkrajšia a pre deti veľmi užitočná. Je plná farieb, krásnych ilustrácií a veselých pesničiek. Je to krásny hravý spôsob, akým sa deti niečo naučia a hlavne sa pobavia. Škoda len, že je to také krátke. 1. Ranné vstávanie 2. Lúka 3. Mláďatká 4. Dažďová rumba 5. Škola plávania 6. Semienka 7. Ovocie 8. Ústočkové rozcvičky 9. Opakovacia rozcvička 10. Zvoniec

• 2.2.2016  09:44

A takto si Adele žije... napcháva sa, fajčí, zažíva sexuálnu rozkoš, ale vačšinou fňuká a visia jej pri tom nudle z nosa. A keď sa nedívate na jej telesné tekutiny, tak zízate na jej hlavu v rozkroku, alebo otvorené ústa pri spaní. Najviac ma však otravovalo jej neustále hrabanie sa vo vlasoch. Ale keďže som trpezlivá, tak som toto neskutočne dlhé utrpenie dopozerala, v nádeji, že sa niečo prevratné stane. Nestalo sa.. Nieje to ovšem to najhoršie, čo som kedy videla, ale znovu sa na to pozerat určite nebudem.

• 24.1.2016  10:31

Síce béjsbólu moc nerozumiem, ale ako šport sa mi páči. Chlapci to hrali predvedčivo a radosť mi spravila aj správňacká dvojica Cusack-Mahoney. Nieje to možno film roku, ale pobaví a určite poteší nejedného športového fanúšika.

• 22.1.2016  09:06

Romantika jak sa patrí! Krásne im to fungovalo, bola z nich cítiť zamilovanosť a mne sa z nich prebudili motýlky v brušku. Okrem toho, že bol Cusack zase neodolateľný, bol aj celkom zábavný, takže som sa s ním vôbec nenudila. Potešil aj sympoš Mahoney, ktorého si tiež vždy rada pozriem.

• 20.1.2016  07:48

Nádherné cestovateľské dobrodružstvo odvážnej holčiny, ktorá sa vydáva hľadať svojho otca. Veľmi dojemný a napínavý príbeh, v ktorom okrem sympatickej dievčiny cestuje aj krásny vĺčko a šikovný fešáčisko. Cusack nám zase predviedol, že to s ústami vie a z jeho očí bolo na pár okamžikov cítiť aj rozpaky, čo bolo celkom milé. Celý film má výbornú atmosféru a je v ňom vela silných momentov, pre ktoré sa ho určite oplatí vidieť.

• 17.1.2016  17:44

Ja by som tiež všetkých takých idiotov vystrielala!

• 16.1.2016  08:43

Tak z tohto som zostala úplne namäkko.. skvelá jazda so super deckami a fajnovou muzičkou, pri ktorej padali prvé bozky, nastávali trapné chvilky, ale hlavne z toho všetkého bola cítiť krásna romantika. Kéž bych mohla mať znovu 16 a mohla si užívať toto mládežnícke vzrušenie.

• 15.1.2016  23:29
    Cena moci (2015)

Politická téma pre mňa nikdy nebola moc atraktívna. Ale čo.. hrá tam Kejdž, tak som to musela vidieť! Bol neodolateľný, ako vždy, ale aj tak sa už teším, až ho uvidím v trošku živočíšnejšej roli.

• 15.1.2016  12:56

Už na začiatku filmu, kedy začalo preskakovanie z jedného sveta do druhého, som sa dostávala do mierneho chaosu a časom som prestala rozlišovať čo je podlaha a čo strop. Z toľkého visenia dolu hlavou som mala aj nepríjemný pocit v žalúdku. Takého paralelné bludy, s divnými fyzikálnymi zákonmi, niesú nič pre mňa.. Nezaujal ma ani dej, ani postavy a príšerné bolo aj sterilné šedo-modré sfarbenie. Ešteže sa na konci tí dvaja lúbali, inak by som si to hodila...

• 13.1.2016  22:01

Vtipné, nechutné a strašidelné.. takéto horory ja možem!