IrisB

Česko

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 11.7.2018  13:10

A tak si jednoho dne Hugh vysloužil oficiálně místo mezi mými nejoblíbenějšími. I když je pravda, že tam měl být už dávno. Ale tady, když jsem viděla tu radost, kterou z té role má, to nasazení, co do ní dává. Tady mi to nějak došlo. ... Musím uznat, že film je povedený. Asi bych měla dát čtyři, protože tam byly dvě tři scény, které se mi nelíbily, a z Rebeccy Ferguson a jejího cajdáku také nejsem nadšený jako ostatní, ale ne, nebudu strhávat. Nejlepší písničky: From now on, The Greatest Show

• 8.7.2018  16:23

Jak mi přišla jednička jako ... no minimálně trochu nudná... tak tenhle film je skvělý, zábavný, na nic si nehraje v sociální oblasti, ani není přeplněný, zbytečně dlouhý a přeplácaný. Já jsem spokojená. První potitulková scéna šokující. "Baba Jaga nocí jde, hodně dětí sežrat chce" :-D

• 25.5.2018  09:11

Nečekala jsem moc a dostala jsem film, který jsem ve sféře Star Wars zařadila na druhé místo hned za epizodu VI. Zábavné od začátku do konce. Alden Ehrenreich samozřejmě není Harrison Ford, nemá jeho kouzlo, ale přesto mu ta role nakonec docela slušela. Donald Glover byl jako Lando výborný. Stejně Tak Woody a Paul Bettany potěšili (ale to není žádné překvapení). Naproti tomu postava Emilie Clarke má problém a to ten, že žádný skutečný fanoušek SW ji nikdy fandit nebude. .... Nicméně skvělý film s četnými odkazy na Indianu Jonese a ikonické momenty klasických SW. Pokud bude další díl, budu jen ráda.

• 15.5.2018  08:49
    Timeless (TV seriál) (2016)

Výborné, zábavné, seriál od začátku táhne Goran, který naštěstí v 2. sérii dostává více prostoru a i díky tomu je druhá řada ještě o mnoho lepší než první.

• 7.5.2018  09:29
    Timeless - Série 1 (série) (2016)

Milé, od začátku ale fandím charismatickému Flynnovi. Naopak agenta si nedokážu oblíbit. Zbytek je fajn

• 4.5.2018  10:46
    Jesus Christ Superstar Live in Concert (divadelní záznam) (2018)

Příjemné. John Legend sice není Kamil Střihavka, to však neznamená, že mu tahle role neslušela. Zastínil ho ale představitel Jidáše Brandon Victor Dixon a také skvělý Šimon Zelotes v podání Erika Grönwalla. I Alice Cooper byl výbornou volbou.

• 4.5.2018  10:43
    Jesus Christ Superstar live (divadelní záznam) (2012)

Nehodnotím hudbu, ta je skvělá. Hodnotím provedení a to mi přišlo oproti těm verzím, které již znám, prostě nejslabší.

• 29.4.2018  08:56

MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY: Bohužel z toho nejsem nadšená, tak jak bych si přála. Velkolepost tohoto filmu vnímám, ale chtěli tam toho nacpat tolik, že nakonec přítomnost mnoha postav vyšla vniveč (Bucky, Natasha, Capitan, Black Panther, MBaku a mnoho dalších...). Líbila se mi Thorova linka, zase to byl ten vážnější Thor, který sem tam zažertuje, tak se mi zamlouvá, ne jak v Ragnaroku. Thanosovy sólo scény mě naopak nebavily, i když chápu, že byly důležité kvůli vysvětlení starého známého "PROČ"... Smutný konec považuji za velkolepé "nic" (kde mě ovšem naštvalo, že zmizel Bucky) - ano, jsou mrtví, ale jen zatím, v příštím díle všichni s největší pravděpodobností ožijí, však on Strange nedal Thanosovi ten kámen času jen, aby z kamaráčoftu zachránil Tonyho. On budoucnost viděl - 14000000 verzí a jen jedna vítězná, tohle byl začátek té jedné. Kdyby měli v Marvelu "koule", nechají všechny po smrti, to bych nečekala, to by byl pro mě šok, ale takhle? Takhle se jen těším, až zase uvidím Buckyho hezkou tvář... Jednoduše řečeno: tahle půlka filmu byla silná, bavila jsem se, ale má nejoblíbenější marvelovka to nebude, tou zůstává Civil War, která mi svým pojetím, komorností a silným příběhem sedla ze všech nejvíce... .... PS: Potitulková scéna je fajn, ale jestli se na tu postavu těším? To si nejsem jistá.... PPS: Peter Dinklage byl roztomilý

• 22.4.2018  18:33

Mlčenlivého Boba vidím vždycky ráda. A Treja taky :D

• 22.4.2018  18:32

Iris ten běh slušel. Uvítala bych i delší příběh s ní jako se speedsterem. Myslím, že to zatrhli příliš rychle, i když chápu proč.

• 11.4.2018  19:09
    SS-GB: Hitler v Británii (TV seriál) (2017)

Nemůžu se ubránit dvěma věcem - zaprvé srovnání s Mužem z vysokého zámku, a ten je lepší. Zadruhé pak skutečnosti, že jsem se první tři hodiny nudila... dávám tři - to stačí.

• 8.4.2018  13:53
    Warrior (2011)

Tenhle film se bohužel utopil v klišé v podobě náznaků, že by divák měl fandit outsiderovi, který je skoro z formy, ale má rodinu a proto nakonec všechno vyhraje i když v reálu by skončil už na začátku, v podobě otce alkoholika (byť dobře zahraného), na kterého jsou oba synáčci naštvaní, ale najednou ho při závěrečné bitce postrádají, v podobě zbytečné válečné storky kolem naštvanějšího bratra a nakonec i při samém finále, které působilo bohužel lehce komicky při bitce ("Co to děláš, Tome? Vzdej to, vykloubil jsem ti rameno." "Ne, Nikdy!!!") i pri samém konci, kdy bratr odvádí poraženého bratra z oktagonu a nasknčí bez uzavření všech linek závěrečné titulky... Čekala jsem bohužel mnohem mnohem více, mám takové filmy ráda. Čekala jsem možná i podobné pocity jako u Rockyho. A ono to zůstalo někde na půli cesty. Ale tři nechám, vlastně jsem to dokoukala.. a chvílemi docela se zájmem.

• 26.3.2018  15:10

Že je hvězdou seriálu Rufus Sewell, není třeba zdůrazňovat, to je naprosto jasné. Musím ale vyzdvihnout Cary-Hiroyuki Tagawu a Ruperta Evanse, kteří hrají sympatické charaktery, a Sebastiana Roché, který mě potěší vždy. Celá tahle série měla spád a korunovalo ji jedno z nejlepších seriálových finale, co jsem viděla. Těším se na další řadu. Snad bude co nejdříve.

• 22.3.2018  17:39

Pomalejší rozjezd, skvělý závěr. Problém vidím v morální otázce - mám tendence fandit Johnu Smithovi, ale to bych asi neměla vzhledem k jeho uniformě, ne? :D

• 14.3.2018  10:31
    Viktorie (TV seriál) (2016)

Nechápejte to trojkové hodnocení špatně, ten seriál se mi líbí, ale mám s ním problém. A to je obsazení. Nebudeme si nic nalhávat, je to červená knihovna, je to pohádka. A tak se to navzdory všem těm historickým reáliím musí i brát. Proto je mi líto, jak špatně je udělaný princ, který má s královnou Viky (poprvé mi není Jenna Coleman protivná. A taky jí to sluší) táhnout seriál. Faktem zůstává, že zatímco Lord M. (Rufus Sewell) chytne za srdce hned v prvním záběru a už ho nepustí, princ Albert (Tom Hughes) je nudná a mdlá postava bez špetky jiskry. I když se divákovi scenáristé snaží vnutit tu "čistou mladou" lásku mezi ním a Victorií, působí to nedůvěryhodně a v některých sekvencích i otravně. Třeba jsem to ale špatně pochopila, třeba to byl záměr, protože díky tomu si pak člověk totiž lépe všímá okolí. Líbí se mi dění mezi služebnictvem. Stejně tak se scéna úplně rozsvítí, když nastoupí David Oakes jako princ Ernest, Daniela Holtz jako Lehzenenová, Diana Rigg jako královnina první dáma a v neposlední řadě Alex Jennings jako Leopold. Obě dosud vydané série jsem dokoukala. První byla fajn, druhou jsem dokoukala s velikým ale (když z děje zmizel Lord M., chyběl tomu jeho element, to sexy fyzično, které by možná v případě historického seriálu nebylo nutné, ale v případě romantické slaďárny, která se akorát tváří chytře, nutné je). Přesto jsem to jakž takž dala, takže ok. Zda budou koukat na třetí řadu? Možná.. snad.. asi... uvidím... PS: Krásná úvodní melodie.

• 17.2.2018  17:02

Může obsahovat spoilery: Bohužel jediné, co mě bavilo, byl kmen v horách, ti hoši byli vtipní, a pak vizualita filmu, ta byla působivá. Jinak jsem se nudila. Nečekala jsem to, ale je to tak. Byť všichni říkají, jak je super, že je to "něco nového, neotřelého, neviděného", já osobně myslím, že zbaveno veškeré Afriky a jejích lvíkrálovských barev a motivů je to Thor 1. Jen aby to nebylo tak okaté, nestojí proti hlavnímu hrdinovi mocichtivý bratr, ale bratranec (Michael B. Jordan byl z mladých herců nejlepší - překvapivě), a aby se náhodou nestalo, že si zase publikum více oblíbí "záporáka" než hrdinu, radši se ho zbavili. Sestra Suri působí rádobyvtipně jako v Thorovi Darcy, bohužel na mě moc nuceně. MartinFreemen zde v pozici Stelana Skarsgarda, sympaťák, který se rychle přizpůsobí... Suma sumárum, je to v řadě již druhá Marvelovka (první byl Thor3), která mě nezaujala, a dokonce i zklamala...

• 1.2.2018  17:57

Trejo byl výborný Josh :D

• 26.12.2017  18:55

Nečekala jsem vůbec nic a nakonec jsem se fakt bezvadně pobavila. Navzdory anglickému původu Toma Hardyho byl můj favorit Chris Pine. Skvělá oddychovka.

• 25.12.2017  21:24
    Popelka (2015)

Krásná Popelka. Kenneth Branagh ví, jak na mě.

• 15.12.2017  09:56

Je to úmorně dlouhý. Daisy Ridley je mizerná herečka. A její online Síla telefonáty s mladým Solem působily spíše komicky. Naproti tomu se mi moc líbila linka kolem Leiy, Poa a ostatních z odboje. Potěšil mě i Finn a Rose. Benicio Del Toro byl ve své roli velice zábavnou vsuvkou. Filmu vládne Mark Hamill.

• 11.12.2017  10:13
    The Crown (TV seriál) (2016)

Výborně udělané ve všech směrech. Hodně mě zaujala dynamika mezi postavami. Zejména pak mezi Alžbětou a Phillipem. Je zajímavé, že ať se děje cokoli, královna nedá znát emoce, stále se tváří stejně, jak ale jde o Phillipa, je tam emocí, že by se daly krájet. Matt Smith nikdy nebyl a nikdy nebude můj oblíbený Doctor, ale jako Phillip si mě hodně získal. John Lithgow hraje zřejmě svůj životní výkon. Jared Harris to měl velice těžké, protože Firth je Firth, ale hrál už zcela jiného Bertieho, Bertieho, který ustál válku a už si je více méně jistý sám sebou, skvělý výkon.

• 17.11.2017  13:21

Vtipné, fajn a vlastně bez slabé chvilky. Mělo by to mít mnohem lepší hodnocení. Sice jsem čekala Darksida, ale to ještě určitě přijde. Druhá potitulková scéna potěšila. Myslím, že by měl Joss zůstat u kormidla a Zack dělat třeba jen producenta... klidně i výkonného... Teď k obsazení jednotlivých hrdinů (MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY): Ben Affleck mě jen utvrdil v tom, že je to "můj" Batman. Keaton byl výborný, ale přece jen mi jeho pojetí Bruce nesedělo tolik (ostatní představitelé netopýra mě už takřka neoslovili). Affleck má dobrý scénář, kde dostávají dobrý prostor obě strany Waynea, jak Bruce, tak Batman. To je velice přínosné pro dynamiku postavy. Superman: Cavill mě až tímto filmem přesvědčil, že si tu roli zaslouží. WW GG: viz můj komentář k její sólovce. A konečně nováčci: Cyborg: Je zajímavé, že v prvních reakcích z Ameriky i Evropy se o něm vůbec nemluvilo, proto jsem čekala, že tam skoro nebude. Jsem ráda, že dostal své místo a poprvé mohu říci, že bych si jeho sólo i dovedla představit. Flash: Milé a nevinné pojetí Barryho. Miller měl vzhledem k seriálu velice těžkou úlohu a myslím, že vůbec nepohořel. Nevím, zda herecky dokáže utáhnout sólovku, ale Flashpoint paradox chci vidět na plátně a držím Ezrovi palce. Aquaman: Vždycky jsem měla úplně jinou představu o filmovém vzhledu Aquamana. Urostlý blondák se zmrzlým výrazem obličeje, jakým je Aquaman v komiksech, ve mě vyvolával určitou naději, že by Aquamana mohl hrát Alexander Skarsgård. Když pak obsadili Jasona Momoa, nečekala jsem nic moc dobrého... tak se mu tímto omlouvám. Z nováčků určitě nejlepší a na jeho sólo se vyloženě těším.... Další herci, kteří mě zaujali: Jeremy Irons, J.K. Simmons, Robin Wright, Joe Morton... PS: Flashback ukázal na vteřinku jistého bojovníka se zeleným světlem. To potěšilo, ale chtělo by to ho přivést na scénu se vším všudy.

• 13.11.2017  09:49

Kenneth Branagh je prostě výborný ve všech rolích a směrech.... No, a teď prosím tu Smrt na Nilu...

• 26.10.2017  10:11

V první řadě musím říct, že se mi to nelíbilo. Vážná linka Thora se sem tam vtipy mi seděla mnohem více. Tady jsem se vzdor přítomnosti oblíbených postav nechytila. Potěšila mě návštěva u Doctora Strange i hostování Karla Urbana, ten ale měl dostat mnohem více prostoru. Film ale alespoň přinesl důležité momenty. Ano, barevná jízda ve všech směrech, přesto si uvědomme, že se zde nekompromisně zbavili Thorovy party z Asgardu a to během dvou minut... a pak i celého Asgardu. Zas taková pohoda to tedy nebyla. Podle tvůrců je tento film zcela zásadní. Ano, určitě je. Dva důležité momenty pro další vývoj: "letíme na Zemi" - to samozřejmě, ale ještě důležitější bylo, jak se Loki zastavil u Tesseractu. Jsem si jistá, že to bude zásadní v Infinity war.... Bohužel dvě tři zajímavé scény a velký rozpočet nezamaskují fakt, že tento Thor je jen parodie. Dobrá, ale jen parodie. A to nějak v této fázi od Marvelu nechci.

• 11.10.2017  17:56

Nejlepší díl ze všech. Na poučné video ve výtahu si vzpomenu vždycky, když sedám do letadla.

• 11.10.2017  17:56

Tohle je i v kontextu starých sérií díl, který patří do mé top 3.

• 3.10.2017  15:15

Výborné a velké plus v podobě Lexe Luthora - hrdiny

• 20.9.2017  10:41
    Proč? (1987)

Z tohoto filmu se mi chtělo zvracet. Nechávám bez hodnocení, protože je to asi prostě dobře natočený

• 14.9.2017  10:00
    Zločin v Polné (TV film) (2016)

Moc pěkný film, skvělý Plesl vládne filmu. Mladý Heřmánek byl v té roli také přesvědčivý, že mi ho bylo v mnoha momentech až líto. Roden úchvatný - jako kdyby ten Masaryk opravdu přišel.

• 7.9.2017  20:03

Musela jsem tomu dát více šancí, ale nakonec uznávám, že vlastně docela fajn. Smutné ale je, že zatímco ve hře je dění v přítomnosti vyloženě navíc, tady mě nebavilo dění v minulosti. Aguilar mi nesedl, ale Call jo. Moc mě potěšil v určitém momentu záblesk Arna Doriana.. a kdopak byl v tu samou chvíli ten bílý assasin vzadu? :-) Je mi ale líto, že si vymysleli nový příběh, že se nevěnovali herně zavedeným tvářím. Vím, že mnozí by rádi viděli Ezia Auditore, já osobně bych si užila možná ještě více sourozence Fryeovi, nebo právě toho Arneho. A filmový potenciál má i Edward se svými pirátskými příběhy.

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19