IrisB

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 17.12.2018  07:37
    Aquaman (2018)

Mám ráda DC. Proto je mi tohle vyloženě líto, ale nelíbilo se mi to, jak bych si přála. Ve všech směrech to na mě působilo, že to až moc, pohádka, pro kterou mě neužije. Humor, kterému úplně nerozumím. Temnost BvsS, preciznost WW, to vše mi tady chybí. Tady to stojí na člověku, který je skvělý sidekick, který je určitě sympatický, ale jako tahoun filmu mi nesedí. Heard taky není můj šálek čaje... Nejlepší na filmu: Orm (i když byl pravým opakem vzhledovým toho, co má být), Dolph Lundgren (kterému role krále sluší), Willem Dafoe (sympaťák), Nicole Kidman (krásná Atlana)... Ale budiž dokoukala jsem to, dobrá jednohubka a mít to o půl hodiny mín, asi bych byla mírnější v hodnocení.

• 5.12.2018  18:42
    Chilling Adventures of Sabrina (TV seriál) (2018)

Koukám na to kvůli Richardu Coylovi, Michelle Gomez a Mirandě Otto... a faktu, že to asi nějak vzdáleně pasuje do světa Riverdale.... jo a taky proto že se to nakonec docela rozjelo a je to zábavné..........P. S. Ambrose je úplně zbytečná postava. Kdyby tam nebyl, nestane se vůbec, ale vůbec nic.

• 28.11.2018  17:06
    A Series of Unfortunate Events (TV seriál) (2017)

Patrick Warburton je perlou tohoto seriálu

• 18.11.2018  19:52

No... a další díl bude kdy? Když řeknu A, musím říct i B...a C...a D...Takže další díl hned, prosím..... Vedle Grindelwalda vypadá Voldemort jako sektář z Horní Dolní. Doufám, že to nasazení Johnnymu zůstane.... A Jude jako Brumbál je.. no minimálně sympatický, přesvědčivý, charismatický a fajn. Těším se na více jeho scén... Nebudu to rozmazávat, prostě se mi to líbilo, skvělý film, skvělé obsazení, sympatické postavy (Od Mloka až po Thesea). A v neposlední řadě musím říct: Good old J. K. .... P. S. Ten pocit, když se na plátně zase objevily Bradavice...

• 12.11.2018  09:04

To bylo, jako kdyby přišel Brian May, sedl si vedle mě, něco mi řekl a zase odešel. Neskutečná podoba. :) No, jelikož o příběhu kolem Queen něco vím, tak bych měla výhrady k ději. A rozhodně bych dala i méně hvězdiček. Stejně tak bych strhla za osobní dojem z představitele Freddieho. Jasně, zahrál ho dobře, ale byl tak malý a hubený, vždyť Freddie nikdy trpaslík nebyl, naopak, byl docela urostlý. ... a taky se střed filmu strašně táhnul, mnohokrát jsem se podívala na hodinky. Ale po tom koncertu na konci ty čtyři dám. Já nějak nevidím důvod, proč je vlastně nedat. .... na pět to ale není. A tím se vracím k mému milovanému Brianovi (i Rogerovi), je vidět, že si kluci ohlídali, aby z toho Freddie nevyšel špatně a jeho legenda zůstala zachována a nepoškozená, zkrátka nenechali film říct více, než se všeobecně ví. Myslím, že nám předložili to, co všichni chceme. Příběh přecitlivělého kluka, který byl vlastně super, jen ho bylo třeba pochopit. Myslím ale, že to s Freddiem bylo mnohem náročnější, že si s ním členové Queen ve špatném slova smyslu hodně užili, ale to období, o němž by se dalo hodně diskutovat a bylo by hodně nebezpečné pro reputaci, bylo vlastně jen v náznacích (bujarý večírek kolem na zemi sedícího Freddieho, bílý prášek na stole, Freddie jdoucí po plném klubu pro homosexuály, sjetý a agresivní Freddie na tiskovce, apod.) Jo, je to fajn film, ale jsem si vědoma toho, že ty čtyři hvězdičky by můj rozum nedal. Srdce je ale dalo Radiu Gaga... Srážet nebudu, ale...

• 8.10.2018  15:07

Stále pěkné a velmi působivé, v závěru mi ale tahle série přišla výrazně slabší než ta předchozí. Proto strhávám hvězdičku. Pořád je to ale jeden z nejlepších seriálů současnosti.

• 23.8.2018  21:31

Tenhle film skutečně zahřeje u srdce, člověk si u něj odpočine a trochu se i vrátí do dětství. Vzpomněla jsem si, proč byl Ijáček vždycky můj nejoblíbenější člen téhle partičky.... Ewan je stále fešák v neuvadající herecké formě. Však si víc jak půlka filmu vystačila jen s ním a s "plyšáky". Jako fanoušek SW jsem se neubránila myšlence typu: Vraťte mu zpátky světelný meč, pořád nám má co říct. I další herci potěšili i pobavili - jmenovitě třeba Hayley Atwel a Mark Gatiss.

• 19.8.2018  17:19

Pro tuhle píseň mám slabost, a pro to, jak je Lucie Bílá stylizovaná do Marlene D., taky. Krvinka mi nevadí. Byla bych radši, kdyby tam ty střihy z filmu nebyly, ale je to film pro film, je to pochopitelné.

• 31.7.2018  17:42
    Lví hlídka (TV seriál) (2015)

Sláva buď supům! :-D

• 22.7.2018  11:38

Obecně to bylo velmi milé a čert vem, že to chvílemi dějově nekorespondovalo s tím, co naznačila jednička. Jen tomu musím vyčíst, že s výjimkou "Billa" se obsazení mladých tatínků moc nepovedlo. Mladý "Harry" si ještě dokáže diváka získat tím, že je opravdu roztomilý popleta, mladý "Sam" ovšem byl trochu přehmat. Vím, že je těžké najít protějšky takovým frajerům, a o to víc k bývalému 007, ale spoléhat na to, že chlapec je černovlasý a modrooký, prostě nestačí (jako ten jeden svět:-D). Mladé verze ženské ustřední trojice byly fajn... Jinak jsem samozřejmě ráda viděla původní postavy (včetně babky se svázanými větvemi na zádech), melodie byly příjemné a Cher a Andy Garcia okouzlující. Suma sumárum - čekala jsem větší průšvih, ten nenastal, dávám 4.

• 11.7.2018  13:10

A tak si jednoho dne Hugh vysloužil oficiálně místo mezi mými nejoblíbenějšími. I když je pravda, že tam měl být už dávno. Ale tady, když jsem viděla tu radost, kterou z té role má, to nasazení, co do ní dává. Tady mi to nějak došlo. ... Musím uznat, že film je povedený. Asi bych měla dát čtyři, protože tam byly dvě tři scény, které se mi nelíbily, a z Rebeccy Ferguson a jejího cajdáku také nejsem nadšená jako ostatní, ale ne, nebudu strhávat. Nejlepší písničky: From now on, The Greatest Show

• 8.7.2018  16:23

Jak mi přišla jednička jako ... no minimálně trochu nudná... tak tenhle film je skvělý, zábavný, na nic si nehraje v sociální oblasti, ani není přeplněný, zbytečně dlouhý a přeplácaný. Já jsem spokojená. První potitulková scéna šokující. "Baba Jaga nocí jde, hodně dětí sežrat chce" :-D

• 25.5.2018  09:11

Nečekala jsem moc a dostala jsem film, který jsem ve sféře Star Wars zařadila na druhé místo hned za epizodu VI. Zábavné od začátku do konce. Alden Ehrenreich samozřejmě není Harrison Ford, nemá jeho kouzlo, ale přesto mu ta role nakonec docela slušela. Donald Glover byl jako Lando výborný. Stejně Tak Woody a Paul Bettany potěšili (ale to není žádné překvapení). Naproti tomu postava Emilie Clarke má problém a to ten, že žádný skutečný fanoušek SW ji nikdy fandit nebude. .... Nicméně skvělý film s četnými odkazy na Indianu Jonese a ikonické momenty klasických SW. Pokud bude další díl, budu jen ráda.

• 15.5.2018  08:49
    Timeless (TV seriál) (2016)

Výborné, zábavné, seriál od začátku táhne Goran, který naštěstí v 2. sérii dostává více prostoru a i díky tomu je druhá řada ještě o mnoho lepší než první.

• 7.5.2018  09:29
    Timeless - Série 1 (série) (2016)

Milé, od začátku ale fandím charismatickému Flynnovi. Naopak agenta si nedokážu oblíbit. Zbytek je fajn

• 4.5.2018  10:46
    Jesus Christ Superstar Live in Concert (divadelní záznam) (2018)

Příjemné. John Legend sice není Kamil Střihavka, to však neznamená, že mu tahle role neslušela. Zastínil ho ale představitel Jidáše Brandon Victor Dixon a také skvělý Šimon Zelotes v podání Erika Grönwalla. I Alice Cooper byl výbornou volbou.

• 4.5.2018  10:43
    Jesus Christ Superstar live (divadelní záznam) (2012)

Nehodnotím hudbu, ta je skvělá. Hodnotím provedení a to mi přišlo oproti těm verzím, které již znám, prostě nejslabší.

• 29.4.2018  08:56

MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY: Bohužel z toho nejsem nadšená, tak jak bych si přála. Velkolepost tohoto filmu vnímám, ale chtěli tam toho nacpat tolik, že nakonec přítomnost mnoha postav vyšla vniveč (Bucky, Natasha, Capitan, Black Panther, MBaku a mnoho dalších...). Líbila se mi Thorova linka, zase to byl ten vážnější Thor, který sem tam zažertuje, tak se mi zamlouvá, ne jak v Ragnaroku. Thanosovy sólo scény mě naopak nebavily, i když chápu, že byly důležité kvůli vysvětlení starého známého "PROČ"... Smutný konec považuji za velkolepé "nic" (kde mě ovšem naštvalo, že zmizel Bucky) - ano, jsou mrtví, ale jen zatím, v příštím díle všichni s největší pravděpodobností ožijí, však on Strange nedal Thanosovi ten kámen času jen, aby z kamaráčoftu zachránil Tonyho. On budoucnost viděl - 14000000 verzí a jen jedna vítězná, tohle byl začátek té jedné. Kdyby měli v Marvelu "koule", nechají všechny po smrti, to bych nečekala, to by byl pro mě šok, ale takhle? Takhle se jen těším, až zase uvidím Buckyho hezkou tvář... Jednoduše řečeno: tahle půlka filmu byla silná, bavila jsem se, ale má nejoblíbenější marvelovka to nebude, tou zůstává Civil War, která mi svým pojetím, komorností a silným příběhem sedla ze všech nejvíce... .... PS: Potitulková scéna je fajn, ale jestli se na tu postavu těším? To si nejsem jistá.... PPS: Peter Dinklage byl roztomilý

• 22.4.2018  18:33

Mlčenlivého Boba vidím vždycky ráda. A Treja taky :D

• 22.4.2018  18:32

Iris ten běh slušel. Uvítala bych i delší příběh s ní jako se speedsterem. Myslím, že to zatrhli příliš rychle, i když chápu proč.

• 11.4.2018  19:09
    SS-GB: Hitler v Británii (TV seriál) (2017)

Nemůžu se ubránit dvěma věcem - zaprvé srovnání s Mužem z vysokého zámku, a ten je lepší. Zadruhé pak skutečnosti, že jsem se první tři hodiny nudila... dávám tři - to stačí.

• 8.4.2018  13:53
    Warrior (2011)

Tenhle film se bohužel utopil v klišé v podobě náznaků, že by divák měl fandit outsiderovi, který je skoro z formy, ale má rodinu a proto nakonec všechno vyhraje i když v reálu by skončil už na začátku, v podobě otce alkoholika (byť dobře zahraného), na kterého jsou oba synáčci naštvaní, ale najednou ho při závěrečné bitce postrádají, v podobě zbytečné válečné storky kolem naštvanějšího bratra a nakonec i při samém finále, které působilo bohužel lehce komicky při bitce ("Co to děláš, Tome? Vzdej to, vykloubil jsem ti rameno." "Ne, Nikdy!!!") i pri samém konci, kdy bratr odvádí poraženého bratra z oktagonu a nasknčí bez uzavření všech linek závěrečné titulky... Čekala jsem bohužel mnohem mnohem více, mám takové filmy ráda. Čekala jsem možná i podobné pocity jako u Rockyho. A ono to zůstalo někde na půli cesty. Ale tři nechám, vlastně jsem to dokoukala.. a chvílemi docela se zájmem.

• 26.3.2018  15:10

Že je hvězdou seriálu Rufus Sewell, není třeba zdůrazňovat, to je naprosto jasné. Musím ale vyzdvihnout Cary-Hiroyuki Tagawu a Ruperta Evanse, kteří hrají sympatické charaktery, a Sebastiana Roché, který mě potěší vždy. Celá tahle série měla spád a korunovalo ji jedno z nejlepších seriálových finale, co jsem viděla. Těším se na další řadu. Snad bude co nejdříve.

• 22.3.2018  17:39

Pomalejší rozjezd, skvělý závěr. Problém vidím v morální otázce - mám tendence fandit Johnu Smithovi, ale to bych asi neměla vzhledem k jeho uniformě, ne? :D

• 14.3.2018  10:31
    Viktorie (TV seriál) (2016)

Nechápejte to trojkové hodnocení špatně, ten seriál se mi líbí, ale mám s ním problém. A to je obsazení. Nebudeme si nic nalhávat, je to červená knihovna, je to pohádka. A tak se to navzdory všem těm historickým reáliím musí i brát. Proto je mi líto, jak špatně je udělaný princ, který má s královnou Viky (poprvé mi není Jenna Coleman protivná. A taky jí to sluší) táhnout seriál. Faktem zůstává, že zatímco Lord M. (Rufus Sewell) chytne za srdce hned v prvním záběru a už ho nepustí, princ Albert (Tom Hughes) je nudná a mdlá postava bez špetky jiskry. I když se divákovi scenáristé snaží vnutit tu "čistou mladou" lásku mezi ním a Victorií, působí to nedůvěryhodně a v některých sekvencích i otravně. Třeba jsem to ale špatně pochopila, třeba to byl záměr, protože díky tomu si pak člověk totiž lépe všímá okolí. Líbí se mi dění mezi služebnictvem. Stejně tak se scéna úplně rozsvítí, když nastoupí David Oakes jako princ Ernest, Daniela Holtz jako Lehzenenová, Diana Rigg jako královnina první dáma a v neposlední řadě Alex Jennings jako Leopold. Obě dosud vydané série jsem dokoukala. První byla fajn, druhou jsem dokoukala s velikým ale (když z děje zmizel Lord M., chyběl tomu jeho element, to sexy fyzično, které by možná v případě historického seriálu nebylo nutné, ale v případě romantické slaďárny, která se akorát tváří chytře, nutné je). Přesto jsem to jakž takž dala, takže ok. Zda budou koukat na třetí řadu? Možná.. snad.. asi... uvidím... PS: Krásná úvodní melodie.

• 17.2.2018  17:02

Může obsahovat spoilery: Bohužel jediné, co mě bavilo, byl kmen v horách, ti hoši byli vtipní, a pak vizualita filmu, ta byla působivá. Jinak jsem se nudila. Nečekala jsem to, ale je to tak. Byť všichni říkají, jak je super, že je to "něco nového, neotřelého, neviděného", já osobně myslím, že zbaveno veškeré Afriky a jejích lvíkrálovských barev a motivů je to Thor 1. Jen aby to nebylo tak okaté, nestojí proti hlavnímu hrdinovi mocichtivý bratr, ale bratranec (Michael B. Jordan byl z mladých herců nejlepší - překvapivě), a aby se náhodou nestalo, že si zase publikum více oblíbí "záporáka" než hrdinu, radši se ho zbavili. Sestra Suri působí rádobyvtipně jako v Thorovi Darcy, bohužel na mě moc nuceně. MartinFreemen zde v pozici Stelana Skarsgarda, sympaťák, který se rychle přizpůsobí... Suma sumárum, je to v řadě již druhá Marvelovka (první byl Thor3), která mě nezaujala, a dokonce i zklamala...

• 1.2.2018  17:57

Trejo byl výborný Josh :D

• 26.12.2017  18:55

Nečekala jsem vůbec nic a nakonec jsem se fakt bezvadně pobavila. Navzdory anglickému původu Toma Hardyho byl můj favorit Chris Pine. Skvělá oddychovka.

• 25.12.2017  21:24
    Popelka (2015)

Krásná Popelka. Kenneth Branagh ví, jak na mě.

• 15.12.2017  09:56

Je to úmorně dlouhý. Daisy Ridley je mizerná herečka. A její online Síla telefonáty s mladým Solem působily spíše komicky. Naproti tomu se mi moc líbila linka kolem Leiy, Poa a ostatních z odboje. Potěšil mě i Finn a Rose. Benicio Del Toro byl ve své roli velice zábavnou vsuvkou. Filmu vládne Mark Hamill.

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19