Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Horor
  • Sci-Fi
  • Animovaný

Poslední recenze (9)

plakát

Jezero smrti (2008) odpad!

Šňohatý šlípek se žďundou si to šlípkují na žďovolenou do šlíplody, ze které se už nikdy nevyšlípkují. Haha. Přitom stačilo ten žďeň, kdy potkali šlípandu naždíbkovaných šlípků ždít do žďauta a pálit do pi+e. Ne, šlípek musel před svou žďundou ukazovat velkého žďúda, jenže byl příliš maličký a dobře mu tak. Ždíbci čorli káru. Pořád stačilo jít, stopnout si auto a odjet. Jenže šlípek musel zapíchnout čokla a zle to dopadlo. Tajně jsem doufal, že ze žďundy se stane něco jako Šlípvester Žďalon v Dumbovi. Zmalovaná od bahna a sraček byla parádně. A začalo to pozitivně, když zapíchla jednoho z těch šlípků. Jenže místo toho, aby se z ní stala krvelačná, menstruační svině, která pomždí svého šlíptele, si tam sedne a řve. Zase ho+no. Akorát pak károu přejela jednu šlípku z té bandy. To jsem si užil. A ten stěr, když žďunda se doplazí pro pomoc přímo do baráku jednoho z těch šlípků. Normálně z té zápletky by se mi šlípky snad srostly do jednoho pahýlu, který i kdybych pochcal, tak by se nerozlepil. Musel bych ho rozříznout, ty sračky sníst a pak se zeblít, abych to rozdýchal. Šako kýky humískot skuka dýkysku! Můj paleček se obrací dolů. Toto dobré nebude. Nebyla žádná pořádna šlípxuální scéna ve stanu. Ždíbci to beztrestně přežili....žďopad. Nezajímá mne to!

plakát

Černočerná tma (2000) odpad!

Hoho! Van Der Vin Fin Ždízl Natural 95 se ukázal. Já jsem si říkal, že tu šlípajznu odněkud znám. To proto,že jsem viděl ždímake SmallDicka. Nevím, co vyšlípknout. Plešatý směs benzínu a nafty s jeho našlípkovanými 6ďřečmi. Zábava akorát pro homošlípxuální ždípky, kterým při pohledu na Van Der Vin Fin Ždízla srostou šlípky v jeden obrovský pahýl, který si musí poždíbkovat směskou ze svého ždíboučkého žďúdu. Navíc šlípžisér počítal s tím, že všem ždívákům žďluhnou šmušličky a 6ďtvrdou šlopcasy úžasem na plešatého šlípka, takže už nebudou řešit, kde se na pošlípkované žďplanetě vzalo tolik šiťajzne nažďprogramnovaných žďsra+ček. Co asi šlípkovali k ždídlu, když tam jinak nic jiného nebylo? Přitom jich bylo jak žďhnoje. Ani si benzín neužil s tou žďundou, co je na začátku chtěla všechny odhnojit. No nic, můj šlípkatý paleček smrdí dolů. Šlípajzna.

plakát

Monstrum (2008) odpad!

Jak má jeden šlípek vyšlípkovat žďhodnocení na něco, u čeho stěně chrápal. Dám 6ďodpad, protože co jiného. Viděl jsem asi 10 minut. Co mi jde do toho. Šlíp off.

Poslední hodnocení (210)

Jezero smrti (2008)

odpad! 16.10.2021

Černočerná tma (2000)

odpad! 15.10.2021

Monstrum (2008)

odpad! 14.10.2021

28 dní poté (2002)

odpad! 14.10.2021

Znamení (2002)

odpad! 11.10.2021

Annihilation (2018)

08.10.2021

Pod vodou (2020)

07.10.2021

Další jehňátko (2019)

odpad! 30.09.2021

Lov (2020)

odpad! 30.09.2021

Reklama

Poslední deníček (1)

Přiznání

Můj milí pošlípkaný šlípníčku, musím se Ti svěřit, že jsem se podlomil a vzdal. Opravdu nemohu dále odporovat jíškám a jíškům. Tvrdit, že šlípky nejsou, když je všude vidím. Ano, jsou. I když konečně jejich období, kdy všude zrajou odhalené, končí. Ale jen na několik měsíců.

Tož zde přiznávám svou víru a oddannost šlípkům. Seru na to, že je to červené a napsal jsem to blbě. Jíšce se neppoddám, ale šlípkům ano. Jsou, věřím v ně a budu se modlit, že mne ochrání! Věřte taky. Navštivte mou stránku a přidejte se. Ukáži vám všem cestu i s mým šlípníčkem.

Šlípkům zdar. Ať vám moc nesmrdí a pozor na chcanky, ať jdou tam, kam mají a ne na šlípky. Mucík.

Ovládací panel
1 bod

Fanklub

(1)

Reklama

Reklama