Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Horor
  • Animovaný
  • Sci-Fi

Poslední recenze (89)

plakát

Jurský svět: Zánik říše (2018) 

Nakonec jsem si to otočil a film jsem viděl poprvé mimo kino. Hřích jsem však napravil a do kina jsem se přece jen na film vydal znovu a přehodnotil jsem své hodnocení. Opravdu záleží, jak se kdo na film podívá. A musím říct, že po zhlédnutí Jurského parku a i Godzilly (té z 98.) a zaměření se na pozitivní stránky filmu, musím hodnotit kladně. Jednak nehodlám hanit film, na který se podívám rád znova a bavím se u něj. Další věc je, že tato série je ve své oblasti opravdu TOP. A je vidět pokrok vůči starším sourozencům v serii. A tím se dostanu k tomu, co hodnotím kladně. Kino je opravdu nebe a dudy od sledování v TV nebo v PC. A musím říct, že jsem byl stažený do děje, i když jsem věděl, co bude následovat. Napětí bylo opravdu silné. Scéna s procházejícím se Indoraptorem po domě byla dechberoucí. To stejné odebírání krve T-Rexe. A tvůrcům se povedly zvířata fenonemálně. Sledování, jak se na zvířeti vlní kůže a je cítit každý sval a záběr na zvíře prakticky z doteku...opravdu jak živé, nedá se to pořádně popsat. Bohužel jsem byl nucen film přerušit zastávkou na toaletě. Ale měl jsem v gatích jak při hororu, když jsem se vracel do 5. řady a za mnou vrčel Indoraptor na plátně. Další věc, která je spjata s filmem, a kterou pozitivně hodnotím, jsou proslovy Malcolma. A když se odpoutám od filmu a uvědomím si, že dnes jednají lidé podovně jako ve filmu, má velikou pravdu a dá se z toho poučit. Další věc je už subjektivní a záleží, co si kdo najde. Vidět na plátně legendárního Phantoma je trošku jiné než z obrázků. A myslím si, že sídlo Lockwoodu taky nebylo od věci a spousta z nás si takové sídlo nedokáže ani představit, i když si ho leckdo přeje mít. Takže nakonec byl film příjemný zážitek a očekávám, jak série bude vyvíjet, protože konec byl otevřený.

plakát

Padesát odstínů šedi (2015) 

Sice už filmy sleduji velice málo, protože dávám přednost smysluplnějším prioritám, než 120 minut nebo i víc sedět a koukat do blba. Nicméně zde jsem dostal doporučení a to doporučení mi hodně zžíralo mysl. A jelikož je to film, který mne za poslední dobu hodně citově ovlivnil, tak se k němu i vyjádřím. Na úvod řeknu, že mne překvapilo nízké hodnocení. Na CSFD jsem opravdu očekával červená čísla, protože hodně z okolí si tento film chválí. Nicméně není to první ani poslední film, u kterého mám takový dojem. Film musím hodnotit ze dvou stránek. Pozitivní a negativní. Negativní převažuje, proto i to mé hodnocení. Pozitivní je zpracování a erotické scény. Negativní je zápletka a pointa. Vlastně, kduž to přirovnám k moderní době. Naivní panna si myslí, že změní zlého kluka a tak mu jde na ruku ve všem, co si řekne. A zlý kluk je miliardář, který si vydržuje holku. Ale ne jako společnici, ale soukromou a tajnou děvku, nebo spíš kus hadru, který ho ve všem musí poslouchat. Musím říct, že závěr filmu ve mě zanechal silnou stopu, silnější než jiné horší filmy. A to především to, jak hlavní hrdinka odcházela a přemítala si v hlavě ty krásné okamžiky. Film, který jsem viděl jednou a naposledy. A pokračování vynechám. A na závěr. Nedivím se, že tento film má takovou oblibu. Značná část vztahů se rozpadá díky tomu, že ti dva k sobě nejsou upřímní a neznají své touhy. A o tom to je. Ta kniha a film nechává lidi snít o tom, co si přejí v sexu zažít.

plakát

Ferdinand (2017) 

Nemohu říct, že bych BlueSky nějak miloval. Slabší filmy střídají s lepšími. Třeba Dobu ledovou nemusím a Hortona už vůbec ne, ale Rio a Roboti jsou úžasní. A u Ferdinanda opět vykouzlili průměrný animovaný film, který sice neurazí, ale stačí vidět jednou. Opět jsem před koncem roku shlédl pár animáků, ale prostě kvalita poslední dobou uvadá. I když mnohé znám už roky a s odstupem času už mi přijdou stále více a více dětské. Ale některé legendy trvají. Nicméně Ferdu mezi ně určitě řadit nebudu. Trailer mne sice navnadil a myslel jsem si, že to bude prima komedie, ale nakonec scénky mezi býky, nebo mezi býky a herkami, nebo dokonce to taneční duo, mi spíš přišlo trapný. Dokonce ani ježci mi nepřišli jako žádné terno. Nemohu ani říct, že by mi přišla úžasná zápletka, kdy býk, který celou dobu od malička nechce bojovat, se nakonec dostane do arény s toreadorem a jen utíká nebo sedí. Snad i těm nejmenším (i když mnohdy nevěděli, na co je vlastně rodiče do kina vzali a na co koukají) došlo, že prostě hlavní hrdina nezemře, je to pohádka. Takže asi bylo jasné, co se stane, a že se Ferda vrátí ke své milované dívence. Dávám za 3. A opravdu nevím, zda na další animák do kina půjdu, protože kromě filmu v Hlavě je to většinou jen a jen trápení.

Poslední hodnocení (201)

Jurský svět: Zánik říše (2018)

01.08.2018

Padesát odstínů šedi (2015)

29.06.2018

Ferdinand (2017)

29.12.2017

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

odpad! 28.12.2017

Muži v černém 2 (2002)

25.07.2017

Madagaskar (2005)

25.07.2017

Mission: Impossible (1996)

25.07.2017

Gladiátor (2000)

25.07.2017

King Kong (2005)

25.07.2017

Reklama

Ovládací panel
1 bod

Fanklub

(1)

Reklama

Reklama